برگزیده های پرشین تولز

به فرم memo ارسال متن از يك

enmat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از پاسخ شما به سوالات قبلي اينجانب :blush:

چطوري مي شود در دات نت متني را كه داخل يك فيلد memo در جدولي از ديتابيس ذخيره شده است را

روي صفحه وب فرم نمايش داد (مانند سايتهاي خبري يا همين سايت )

لطفا مرا راهنمايي كنيد . :)

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از enmat :
با تشكر از پاسخ شما به سوالات قبلي اينجانب :blush:

چطوري مي شود در دات نت متني را كه داخل يك فيلد memo در جدولي از ديتابيس ذخيره شده است را

روي صفحه وب فرم نمايش داد (مانند سايتهاي خبري يا همين سايت )

لطفا مرا راهنمايي كنيد . :)

یعنی چی ؟ مثل یه استرینگ معمولی باهاش رفتار میکنی دیگه ! اگه خیلی طولانی هم هست میتونی با متدهای استرینگ چندین قسمتش کنی و هرکدوم رو توی یک صفحه نمایش بدی برای این کار شماره صفحه جاری رو توی کوئری استرینگ نگداری میکنی .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اصلا نگرفتم یعنی چی؟؟ ؟
106.gif

اگه منظورت اینه که اطلاعات رو بکشی رو صفحه ... که اگه به اون آموزش یک سی ام اس ساده گزاشته بودم نگاه بکنی میفهمی ....
یا نه اگه میخوای به اصطلاح multipage کنی که میتونی از کویری هم استفاده کنی ولی راه های دیگه ای هم هست
در هر صورت منظورتو درست بگو

enmat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdvirus :
اصلا نگرفتم یعنی چی؟؟ ؟
106.gif

اگه منظورت اینه که اطلاعات رو بکشی رو صفحه ... که اگه به اون آموزش یک سی ام اس ساده گزاشته بودم نگاه بکنی میفهمی ....
یا نه اگه میخوای به اصطلاح multipage کنی که میتونی از کویری هم استفاده کنی ولی راه های دیگه ای هم هست
در هر صورت منظورتو درست بگو

يعني به طور مثال در يك وبلاگ كه شما در اديتور ش يك مطلب مي نويسيد و آن را پست مي كنيد ، چه طوري

در وبلاگ قرار مي گيرد .

در ضمن من از استرينگ معمولي استفاده كردم ولي متن نوشته شده را در يك خط نشان مي دهد .
در صورتي كه بايد همانطور كه وارد شده است نمايش داده شود .

بالا