برگزیده های پرشین تولز

به فیلمها رای بدید

Seventeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان نازنین درود بر همگی :
و اما خواهش من و صدها مثل من که به جهت مشغله کاری از محتوی فیلم ها بی اطلاع هستیم به معنی دیگر این لیست چند هزار تائی برای من و خیلی های دیگر حکم و حالت یک اسم و یا یک جمله کوتاه را دارد،،، همین و بس، و از اینرو دست و دلمان میلرزد که کدامش را سفارش بدیم، البته نه از جهت پولی که پرداخت میکنیم بلکه بیشتر به سبب وقتی که قراره برای دیدن آن بگذاریم چرا شما ها که این فیلم ها را دیده اید و یا میبینید، از برداشت خودتون برای بقیه نمی نویسید،مثلآ پیشنهاد من اینه که تو همین تاپیک دوستان لطف کنند هر تعداد فیلم خوبی که اخیرآ دیده اند را با ذکر نوع فیلم ( اکشن، کمدی ، تراژدی و پلیسی و یا جنائی و .... ) و نمره از یک تا 5 بشرح زیر را برای اطلاع بقیه دوستان بنویسند،
( 5 ) موارد بسیار جذاب و دیدنی که به چند بار دیدن می ارزد و مدتها فکر و دهن را بخود جلب میکنه
( 4 ) موارد خوب و قابل دیدن که به یکبار دیدن می ارزد و
( 3 ) موارد متوسط که برای وقت هائی است که هم وقت اضافه داریم و هم پول اضافی و
( 2 ) مواردی که ارزش دیدن و اتلاف وقت را ندارند و
( 1 ) مواردی که باید توی کوره های آتش سوزانده شوند،
بنظر من که قابل استفاده خواهد بود،،، تا نظر دوستان دیگه چه باشد، و با این عمل از اتلاف وقت و حالگیری و بلاتکلیفی بقیه دوستان در مشاهده فیلم های بدرد نخور هم جلوگیری خواهد کرد.

این نوشته از دوست عزیز (( Modi )) بود البته با کمی اصلاحات ... غرض از ساختن این تاپیک هم همین هستش .
البته تاپیکهای زیادی هست برای تبادل نظر درباره فیلم که این یکی فرقش این هست که ما خریدارهای یکی از دوستان هستیم به اسم رضا و این تاپیک مخصوص مشتریهایی هستن که از ایشون خرید میکنن ....
و این هم آدرس تاپیک آقا رضای عزیز برای کسانی که شاید بخوان نگاهی بندازن و البته به امید خدا مشتری هم بشن : اینجا

این هم از نظر من برای شروع :

Illusionist ( ژانر : داستانی-درام ) (4)

Modi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
SevenTeen نازنین درود بر شما، دستت درست، کار خوبی کردید به ویژه اینکه اسم آقا رضا را هم آوردی، این کار شما یه نوع تشکر از ایشان هم بحساب میآد،

دوستان خواهشآ این تاپیک را حمایت کنید بدرد همه مون خواهد خورد.

فدا، مهدی دادا

Seventeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهدی جان کاش خودت هم برا فیلم نظر بدی ... و البته ممنون از توضیحاتت ... ماشاالاه گفتنی ها رو خودت میگی و چیزی برا ما نمیزاری ... ( تو Quick Reply آیکن خنده نیست پس خودت یکی به حساب خودت بزار )

Once Upon A Time In America ( روزی روزگاری در آمریکا ) ( ژانر : داستانی . گنگستری . درام ) ( نمره : 5 )
بهترین فیلم تمام دوران به نظر من

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
خدا خیرت بده....این جاش تو قسمت فرهنگ و هنر بخش سینما است....
یه pm بده بهروز خان تا کارت رو راه بندازه....اونجا مخاطبش بهتر و تخصصی تره...

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
images

http://www.imdb.com/title/tt0185937
The Blair Witch Project
score=5
توضیح کوتاه:
ژانر وحشت-ساختار نو و خلاقانه-من به شدت دچار دلهره شدم:wacko: (به ندرت چنین اتفاقی میفته)

Seventeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای internetman عزیز حرف شما تا حدی درست هست و من هم نمیخوام بحث و جدلی داشته باشیم ولی این طرز فکر برای وقتی هستش که همه فیلمهارو بچه ها دیده باشن که در غیر اینصورت یک ذهنیت منفی برای یک فیلم ندیده شده به وجود میاد که این زیاد خوب نیست .. من پیشنهادم اینه که در کنار هر بحث در مورد فیلم , نگارنده فیلم مورد علاقه و فیلمی که ازش خوشش نیومده رو با توضیح ارایه بده ...
Irréversible به نظر من 4 میگیره .. درسته حرکات دوربینش به نظر شما مزخرف هستش ولی در خدمت فیلمه ... اون آقایی که در اول ( بهتره بگیم آخر ) فیلم کشته میشه اصلا همونی نیست که به بازیگر زن تجاوز میکنه و یا اینکه دوست وینسنت کسل ( شوهر مونیکا بلوچی در فیلم و البته در زندگی عادی ) دوست پسر قبلی مونیکا بلوچی بوده و این نشونی از ناهماهنگی تو روابط کل زندگی داره که شاید فیلمساز خاسته با این حرکت دوربین نشونش بده ..
مخصوصا دوربین وقتی حرکتش زیاده در موقعی هست که یه پیرمرد داره داستان خودش رو برای یه نفر تعریف میکنه که چطور به دخترش تجاوز کرده که این هم یه ناهماهنگی هست ( حالا ما تو عرف هر جامعه ای که حساب کنیم )
اینا میتونه نقطه قوت هم باشه ..
در ضمن فیلمی که پخش بین المللی داره زیاد نمیشه انگ کپی برداری رو بهش بزنی و بهتر هست بگیم که از اون فیلم الگو برداری کرده ...
کسی برای فیلمهای عشق سگی و 21گرم وبابل و یا حتی بازی با قلب ( Playing By Heart ) نگفت که از برشهای کوتاه آلتمن کپی برداری کرده .. اگه ما اینجوری حساب کنیم که باید همه فیلمای رماتنتیک رو پای کازابلانکا و ... غیره حساب کنیم ... اینجاها دیگه پای فیلمنامه .. زاویه های دوربین .. کارگردانی .. و حتی بازی بازیگرها هم وسط میاد ..
مثلا تا حالا هیچ صحنه تجاوزی توی سینما منو مثل این فیلم ناراحت نکرد و این خودش خیلی هنره .....
به هر حال من به نظر شما دوست عزیز احترام میزارم .
موفق باشی

Seventeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
nternetman عزیز کاملا درست میگی ... نظرخواهی در مورد بعضی فیلمها ( با دلیل و استدلال ) رو میزاریم برای یه تاپیک با این موضوع ... پس من از همین حالا و البته شما و همگی فقط ژانر و ارزش فیلم رو تعیین میکنیم ..
مرسی از توضیحاتت

Seventeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Kingdom Of Heaven ( قلمرو بهشت )
ژانر : حماسی - تاریخی
نمره : 4
با مقادیری تحریف شخصیت داستانها که البته در خدمت فیلم هست ... و نکته مثبتش نگاه بدون تعصب به هر دو طرف مسلمان و مسیحی .

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من بیشتر سریال نیگا می کنم، :::

Friends :::
5 ! خداست این مجموعه!!

Desperate Housewives :::
5 ! عالیه! ولی باید زبان انگلیسیتون خوب باشه!

Lost :::
5 ! این هم که معلوم الحاله دیگه!

بهترین فروشنده: Reza_d ! به دوستان شدیداً توصیه می کنم اگه می خواید dvd هاتون روی dvd با کیفیت رایت شه و 6 ماه بعد که خواستید نگاهشون کنید نبینید dvd پخش نمی شه و ... ، از آقا رضا خرید کنید
305.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
24Season5 هم به شدت توصیه می شه نگاه کنید! 5 !!

internetman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سريال 24 سري اول : عالي ( بدون نقص )
سريال 24 سري دوم‌: خيلي خوب ( پايان بد )
سريال 24 سري سوم: متوسط
سريال 24 سري چهارم : بد ( بازگشتي دوباره به مسئله بمب اتمي - تعدد ماموريتها- فيلمنامه ضعيف ( پدر و مادري كه حاضر به كشتن بچه خود هستند كه احتمالا حتي طالبان هم چنين نيستند - رويين تن بودن آقاي باور - مشكلات بسادگي برطرف مي شوند - گذشت زمان قابل مقايسه با وقايع نيست و به زماني بيشتر احتياج مي باشد - و پاياني غيرقابل باور و منطقي ....)
سريال 24 سري پنجم : ؟ ( نديدم )

بالا