برگزیده های پرشین تولز

به قانون جذب اعتقاد دارید ؟

آیا به قانون "جذب" اعتقاد دارید ؟

• Total voters
    80

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
حتما تا حالا قانون جذب به گوشتون خورده . دیگه الان همه فیلم "راز" رو دیدن و میدونن که جذب چیه. غیر از اون یک سری کنفرانس هم برگزار کردن توی ایران و یه سری کشورها که دیگه حتما اکثرا با اون آشنا هستن.

این مسئله موافقین و مخالفین زیادی داره. میخوام ببینم شما جزء کدوم دسته هستید ؟ موافق یا مخالف ؟ لطفا دلیلتون هم بگید.

پ.ن :برای اونایی که نمیدونن به زبون ساده توضیح بدم که قانون جذب میگه همه کائنات غلام دست به سینه انسان هستند و انسان کافیه فقط از ته دل یه چیز حتی نشدنی یا سخت شدنی رو از اون بخواد تا براش انجام بشه و بهش داده بشه.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
بله اعتقاد دارم و واسم اتفاق افتاده

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
واقعیتش اینه که تا وقتی که تو میتونی اتفاقات محیط خودت رو کنترل کنی
و کلافه نشی حس خوبی داری و اگر همیشه بتونی تو زندگیت ازش استفاده کنی
خیلی موثر میتونه باشه اما لحظاتی که نتونی محیط خودت رو تو کنترل خودت داشته باشی
اون وقت روحیه و حس خوب رو نداری و به نظرم تاثیرش اون قدری که میگن نیست

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
حقیقته

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
غیر منطقی اه و یه چیزی اه که آدم ها دوست دارن خودشون رو باهاش گول بزنند همنطوری که با بقیه خرافات خودشون رو گول میزنن ! فکر میکنید خرافات برای کسی اتفاق نیفتاده ؟ پس همه اینهایی که سفت سخت به خرافه ها اعتقاد دارند از کجا اومدن ؟!

معمولا انسان اینطوری که وقتی یه چیزی اتفاق می افته میخواد به یه چیزی ربطش بده ! کائنات به نظم طبیعی خودش رفتار میکنه و اتفاقات روی کره زمین هم از اون پیروی میکنه اما دوست داریم وقتی قانون جذب رو میشنویم و باورش میکنیم وقتی یه اتفاقی می افته به اون ربطش بدیم !

شکی نیست که وقتی شما یه چیزی رو حقیقتا میخواید برای رسیدن بهش حقیقتا تلاش میکنید و از تمام فرصت هایی که به صورت اتفاقی همیشه پیش میان استفاده میکنید ! بعد فکر میکنید که اون فرصت ها رو قانون جذب پیش پای شما گذاشته ، یا اگر به دعا اعتقاد داشته باشید فکر میکنید که خدا مستقیما آستین بالا زده تا مثلا فلان چیز برای شما جور بشه !حتی اگر این لطف خدا تضییع حق هزاران هزار آدم باشه !

به نظر من فقط به چیزی میشه نسبت قانون داد که به صورت علمی (استقرایی یا استنتاجی ) بشه ثابتش کرد ، مثلا قانون بقای ماده یا قانون عمل و عکس العمل یا خیلی دیگه از قانون های علمی که تمام شرایطش معین شده و حتی اثتثنا هاش هم در صورت وجود معین اه ! اما به چیزی که نشه هروقت اراده کنید اثباتش کنید اسم قانون دادن واقعا کم لطفی اه! به نظر من این قانون جذب یک فرضیه علمی بی ارزشه که فقط قشنگ بیان شده !

حالا شاید باور کردن قوانین اینطوری باکلاس تر باشه! یا به آدم احساس خوبی بده ولی میخوام دعوتتون کنم به فکر کردن کمی عمیق تر به مسائل اطرافتون یعنی به جای اینکه باجهتی که به شما داده میشه فکر کنید به جهتی که از طریق رسانه، مطالعه و یا اطرافیانتون به شما داده میشه فکر کنید . به قول اون تبلیغه اینطوری با کلاس تره !

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
يعني هر چي از ته دل بخواييم به دست ميياريم بشكون برام پليز:)

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
سلام...

وال... به گمونم این قانون نقیض خودش رو در خودش داره:

فرض کنید من و شما. من از ته قلب آرزو دارم 1000 تومن شما مال من بشه، شما هم به همون ترتیب آرزوی 1000 تومن من رو دارید. خوب اینجا چی پیش میاد؟!
42.gif

به طور کلی با صحبتهای جناب H_R موافقم.

شاد باشید...

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
سلام...

فرض کنید من و شما. من از ته قلب آرزو دارم 1000 تومن شما مال من بشه، شما هم به همون ترتیب آرزوی 1000 تومن من رو دارید. خوب اینجا چی پیش میاد؟!
42.gif

شاد باشید...

تفسیرتون و استنتاجتون از جذب اشتباهه قربان.
شما میتونید از کائنات چیزی رو بخواین که با داشتنش نظم کائنات رو بهم نزنید. شما میتونید ازش 1000 تومن یخواید. از ته دل بخواید و واقعا بخواید. نه اینکه 1000 تومن من رو بخواید.
فیلم رو با دقت ببینید براتون کامل توضیح داده.
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

در ضمن دوستایی که مینویسن اعتفاد دارن و براشون پیش اومده لطفا اگر ممکنه اینکه چی بوده و چه جور به وجود اومده رو هم بگن. مثلا توی چی بوده ؟ توی عشق مثلا کسی رو دوست داشتید و بهش رسیدید ؟ توی ثروت ؟ توی مقام ؟ یا هر چیز دیگه .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام...

42.gif

شاد باشید...

عزيزم بحث حسود بودن و حرص زدن با اين قضيه فرق داره ... اين چيزي كه شما ميگي قانون جذب در موردش اعمال

نميشه ... مثال قانون اينه كه شما ميگي مثلا من ميخوام پول خوب در بيارم ... شغل خوب داشته باشم ... كار

خوب در محيط با كلاس گيرم بياد ... خ.نم فلان شكل باشه و امثال اين ... شما از كائنات طلب ميكنيد نه از آدم و شخص

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
منم یه ذره اعتقاد دارم

پارسال می خواستم یه گوشی موبایل بخرم 800 هزار تومان پول لازم داشتم عمرا فکر نمی کردم بتونم این گوشی رو حتی تا چند سال دیگه هم بخرم ولی یکدفعه هم اون مدل گوشی خیلی ارزون شد هم من 900 هزار تومان پول قلمبه تو عرض یک هفته اومد دستم از جایی که اصلا فکر نمی کردم

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
بله، راست می گید... فکرم به جای دیگه ای منحرف شد. اما به هر صورت هنوز هم قلبا هیچ اعتقادی به این مطلب ندارم به طور کلی.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ابن چیزها از مقدمات کلاه برداری هست

افراد را پیدا می کنند و مغزشان را کار می گیرند و موقعی که بفهمند تحت کنترل خودشان در آورده اند

شیره یشان را مثل زالو می مکند

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب دوستان چیزی که واسه ن پیش اومده اینه:

اگر دقت کرده باشید توی فیلم یه تیکه هم از گروه های ضد جنگ و راهپیمایی های NO-WAR اونها گفت که این خودش بائث میشه جنگ جذب بشه.

خب من از عربا خیلی بدم میومد. هیمنطور یهودیا و همینطور آخوندا.

خلاصه اینکه حالا که از یه محل رفتیم یه محله دیگه. ساختمونمون رو که یه عربه جنگ زده ساخته که الان بساز بفروش شده. توی ساختمونمون یه آخوند داریم. دوباره یه ساکن عرب هم هست که خداروشکر مستاجره و بزودی گورشو گم میکنه. 2 تا هم یهودی داریم که توی ساختمون همسایه هستند.

یعنی دقیقن همون چیزایی که 1 عمر من هی به پدر مادرشون فحش دادم و ازشون نفرت داشتم دقیقن همشون یجا با هم سرم اومدن.

این میشه جذب چیزایی ناخوشایند که واسش ضرب المثل هم داریم! مار از پونه بدش میاد دره خونش سبز میشه!

پ.ن: من فردا میرم :snitch: امروز رو هستم خدمتتون

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
من تاييد ميكنم
پس ديگه هيچ شكي نداشته باشيد و بدونيد حقيقته

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كشك مسلمه
چون به نوعي ترويج خرافه و خرافه پرستي هست . مخصوصا با اون توضيح بي بديل . تمام كائنات در خدمت انسان .

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
بالا