به ميمنت و مباركي

black_jack_of_black_city

Registered User
به خاطر برخي از مادل و مشكلات و اينكه پاي ما لب گوره

و طبق سوبتايي كه با شادوماد و مامانشونو باباشون شده ماهم تصميم گرفتيم دخملمونو سرو سامون بديم

لذا از همين تريبون اعلام ميكنم من يعني بلكي بزرگ مدير گروه سلطنتي اسپت كويين و شيفت شب رو زن و شوهر اعلام ميكنم

ايشالا زندگي خوبي و خوشي رو باهم داشته باشن

و از همين جا به اونايي كه سعي در سنگ انداختن در اين مسئله رو دارن اخطار ميكنم از همين مكان مقدس شيكم همشونو ررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

خلاصه از ما گفتن

حالا بيا قرش بده و قرش بده

يكي مارو بيگيره امشب كه مست مستم شيشه غمو شيكستم به من نگو كي هستم

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

mehrdad1355

Registered User
به نقل از black_jack_of_black_city :
شيريني الان چشم

صبر كن
راستی پس عروس و دوماد کوشن؟؟؟؟؟؟؟؟عروس باید برقصه!! داماد باید برقصه!!!!!!!! اصلا بلکی باید این وسط به میمنت و مبارکی این وصلت یه قر کمر حسابی بیاد!!!!!!!!!
راستی شیر بها و مهریه چقدر حساب کردی؟؟؟؟؟؟؟ شیفتی چقدر پشت قباله انداخته؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad1355

Registered User
به نقل از black_jack_of_black_city :
فعلا رفتن افطار كنن ميان
بلکی چرا تبلیغ های خودتو به صورت یه گیف یا فلش تمیز نمی زاری تو امضات!!!!!!!!! این تبلیغ تو یه کادر مشکی برای سی دی کم

mehrdad1355

Registered User
با نرم افزار اولید گیف انیماتور می تونی یک سری عکس رو به صورت گیف متحرک دربیاری و کار باهاش اسونه و خروجی فلش هم بهت میده

خوبی نکن

کاربر تازه وارد
:) :) :)

mehrdad1355

Registered User
مثلا همین کار اشکان رو میتونی یکم ور بری و کاملتر کنی که نوشته ها و پس زمینه ها هم تغیر کنه! کار با گیف انیماتور راحته و با یک سری عکس سر و کار داری و به سختی فلش نیست!! وحشت نکن یکم باهاش ور بری میفهمی چی میگم و لم کار دستت میاد مخصوصا تو کار طراحی هم هستی

بالا