برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون آیا هرگز یک زندگی نُرمال خواهید داشت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
آیا به نظر شما، هرگز به شخصه، یک زندگی خوب خواهید داشت؟

منکه به شخصه میدونم خِیر. چه امسال حکومت از حالت تئوکراسی به سِکولار تبدیل شه، چه 10 سال بعد، زندگی من از بین رفته ست و از هیچکس و هیچ نهادی نمیتونم انتقام عمرِ سوخته ی خودم در کشور تئوکراسی رو بگیرم.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
شاید این احساس شما باشه، همچنین اینکه هر شخص ایده ها و نظریات خاص خودش رو داره، و تعبیری شخصی از نرمال بودن یا ایده آل بودن شرایط.

شاید از نظر و دیدگاه من، زندگی خیلی از افراد نرمال باشد، اما از دید همین افراد، زندگیشان کمبود ها و نقصان های زیادی داشته باشد.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
شاید این احساس شما باشه، همچنین اینکه هر شخص ایده ها و نظریات خاص خودش رو داره، و تعبیری شخصی از نرمال بودن یا ایده آل بودن شرایط.

شاید از نظر و دیدگاه من، زندگی خیلی از افراد نرمال باشد، اما از دید همین افراد، زندگیشان کمبود ها و نقصان های زیادی داشته باشد.

بله، مثلا از نظر یک شخص که 9000 سال پیش از تاریخ در یکی از جنگلهای آفریقا میزیسته، زندگی بی دغدغه و نرمال بوده اما الان از نظر ما اون شخص بَربَر و غیرنرمال هست.

اما منظورِ من زندگیِ نرمال در دنیای مُدرن، اونطور که در کشورهای سکولار در صفحات غربی و شرقی ما جریان داره بود. هیچکس بینقص نیست، ولی زمانی یک نسل همانند نسلِ ما که در تئوکراسی زیسته و نَمو یافته، کاملا از لحاظ ذهنی از بین میره. میخواستم بدونم شما، به عنوان یک شخص ازین نسل، آیا اعتقاد دارید که زندگیتون بهتر خواهد شد؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
من از زندگیم راضیم، درآمد چندان زیادی ندارم، به سکولار و ... فکر نمیکنم؛ چون ابعاد چندان زیادی از اون در دست من نیست و تقریبا میشه گفت توانایی ایجاد تغییر درش رو ندارم، اما به آینده هم امیدوارم.

kavir e ziba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من از زندگیم راضیم، درآمد چندان زیادی ندارم، به سکولار و ... فکر نمیکنم؛ چون ابعاد چندان زیادی از اون در دست من نیست و تقریبا میشه گفت توانایی ایجاد تغییر درش رو ندارم، اما به آینده هم امیدوارم.

دقیقا همینطوره نباید سخت گرفت.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
شما در صورتی میبایِست راضی میبودید که حکومت تئوکراتیک یکی از سه نیازِ بنیادی شما رو، جلوشو نمیگرفت. پس بنابراین راضی نیستید و دارید خودتون رو گول میزنید که راضی هستید.

در ضمن کی گفته قدرت از بین بردن تئوکراسی رو ندارید؟ اگر مردم نمیتونستند روشِ حکومتی خودشون رو تغییر بدند، ما الان هنوز توی جنگل زندگی میکردیم.

kavir e ziba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
زندگی نرمال من 4تا رفیق باحاله و یه خانواده صمیمی بقیه چیزا پشمه.

پولم در حدی که زندگی عادیت بگذره بسه.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
و اون سه تا نیاز اصلی چی هستن استااد ؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یا شما اینجا نیستی، یا ما؛
هر سه هست دوست عزیز. دیدگاه شما از مورد سوم، دوم و اول چیست ؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
یا شما اینجا نیستی، یا ما؛
هر سه هست دوست عزیز. دیدگاه شما از مورد سوم، دوم و اول چیست ؟

سومی هست؟ تصور نمیکنم. نه تنها سومی نیست، بلکه شمّه ای از سومی هم در جامعه نیست، و با سانسور اینترنتی از بین رفته! به آمار طلاق نگاه کنید، اکثرش به این علته که افراد در 45 سالگی میرن تازه به لقاء میرسن.

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
منظورت از تناسل چیه؟

یعنی زاد و ولد و بچه دار شدن؟
این واسه تو ایده آله!؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
منظورت از تناسل چیه؟

یعنی زاد و ولد و بچه دار شدن؟
این واسه تو ایده آله!؟

نه رفیق، منظورم کُنه امرِِ تناسل هست. وگرنه با تناسلی که به تولد بچه، مخصوصا زمانی که 7 میلیارد نفر هستیم (جهودها که انسان نیستن رو هم حساب میکنم)، مخالفم.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
با طرز تفکر شما مخالفم قربان.
مجددا سری به تاپیک چرا باید درس بخونم بزنین !

خودتون رو تلف میکنین ! :دی

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
نه رفیق، منظورم کُنه امرِِ تناسل هست. وگرنه با تناسلی که به تولد بچه، مخصوصا زمانی که 7 میلیارد نفر هستیم (جهودها که انسان نیستن رو هم حساب میکنم)، مخالفم.

بیشتر توضیح بده

pershang@nine

Registered User
لایک‌ها
4
مگه هرکی زندگی خوبی نداشته باید انتقام بگیره زندگی خوب بستگی به خودمون داره و تلاشی که میکنیم پس افغانی ها هم بایدکار و تلاش را بذارن کنار و انتقام بگیرن و ژاپنیه هم کار و تلاش نکنه چون زندگی نرمال داره
و اینکه من هم مثل شما دارم زندگی میکنم

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
بیشتر توضیح بده

رفیق، انسان از عملِ نکاح همواره بچه دُرست نمیکنه. درین گاه علماء بهش میگن Recreational Sex که از ارکانِ وجود موجودات هست. اما دولتِ تئوکراسیِ حال، به این علت که همشون از دم لواط و سحاقن، اصلا توجهی به این امر ندارند. و حتی جلوش رو هم میگیرند. مدارس تکجنسیتی، سعی در تکجنسیتی کردن دانشگاهها، جلویِ جوانان را در خیابانها گرفتن و... -- در عینی که اصلا راهِ دیگری در دنیای مُدرن جهت تناسل ممکن نیست.

مگه هرکی زندگی خوبی نداشته باید انتقام بگیره زندگی خوب بستگی به خودمون داره و تلاشی که میکنیم پس افغانی ها هم بایدکار و تلاش را بذارن کنار و انتقام بگیرن و ژاپنیه هم کار و تلاش نکنه چون زندگی نرمال داره
و اینکه من هم مثل شما دارم زندگی میکنم
هروقت یک واکنش به انرژی فعال سازی رسید، روی روال میفته. یک ملّت هم در برهه های زمانی لازم نیست همواره در تلاش و تکاپو باشن، و بهتره زندگی خودشون رو پیروی کنن چون همه چیز هست. اما ما، نسل بدبختِ سالهای 60 و اوایل 70 چی؟

Last edited:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
چیزی که شما راجع بهش صحبت میکنی و دنبالشی، بی بند و باریه، نه نیاز های سه گانه انسان !
شما برای خواهر و مادر خودت هم محیط های مختلط، با آرمان هایی که در ذهن داری رو میپسندی ؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
چیزی که شما راجع بهش صحبت میکنی و دنبالشی، بی بند و باریه، نه نیاز های سه گانه انسان !
شما برای خواهر و مادر خودت هم محیط های مختلط، با آرمان هایی که در ذهن داری رو میپسندی ؟

بی بند و باری نه. مسلما من علاقه مند نیستم خواهرم شبی با یک نفر بخوابه. اما کوچکترین اهمیتی نمیدم که با یک نفر رابطه داشته باشه. اما با تشکر از دولت تئوکراسی ما در مراحل اولیه ی تناسل موندیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا