برگزیده های پرشین تولز

به نظرتون درامد سایت هایی مثل کلیک یاب و واسطه ای ها چقدره ؟

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
این تاپیک صرفا جهت کنجکاوی شخصی بنده هست
دوستان به نظر شما سایتی مثلا مثل کلیک یاب یا ای نتورک چقدر درآمد دارن
مدیر کلیک یاب پویا رجامند و مدیر ای نتورک هم که شایان شلیله هست
اینها تیم و کارمندای زیادی دارن
من صرفا جهت کنجکاوی میخوام بدونم کسی میدونه اینها واقعا درامدشون چقدره ؟ تخمین و ... را کار ندارم
مثلا کسی از دوستانش اونجا کار کرده یا واقعا منبع موثق داره ؟

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
ببین دقیق اطلاع ندارم اما به عنوان شخصی که زمانی مدیر سایت کلیکی بودم باید خدمت شما عرض کنم که این نوع تبلیغات درآمد زیادی نداره اون زمانی که بنده سیستم کلیکی داشتم تلگرام چندان توی بورس نبود الان که بخش قابل توجهی از تبلیغات هم روانه تلگرام شده

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
درسته اما مثلا من الان با کلیک یاب که کار میکنم روزی فلان تومن درامد دارم اون هم همینو داره دیگه
حالا شما حساب کن این همه سایت کار کنن روززی چقدر دلالی میکنن
اینها سایتهای به شدت موفق ایران هستن

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
درسته اما مثلا من الان با کلیک یاب که کار میکنم روزی فلان تومن درامد دارم اون هم همینو داره دیگه
حالا شما حساب کن این همه سایت کار کنن روززی چقدر دلالی میکنن
اینها سایتهای به شدت موفق ایران هستن
کاری با اینتورک ندارم اما سیستم های دیگه به هر حال گاهی اوقات بنر برای نمایش ندارن و مجبور میشن بنر خودشون رو برای نمایش بگذارن این موجب میشه بخشی از درآمدشون بره
در ضمن معمولا بخش قابل توجهی از درآمدشون گیر نمایش دهنده میاد و خودشون سود کمتری رو میبرن

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
حداقل 50 درصد که گیر خودشون میاد

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
و از کسی که تو این کار موفق بوده ! بله هدف هم اینه کسی که واقعا اطلاع داره از این شرکت ها اینجا بیان کنه

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
و از کسی که تو این کار موفق بوده ! بله هدف هم اینه کسی که واقعا اطلاع داره از این شرکت ها اینجا بیان کنه
بند بیش از یک سال مدیر سایت کلیکی بودم وقتی سایت های بزرگ باهامون کار میکردن تعرفه کلیک رو خیلی پایین براشون حساب میکردیم تقریبا برابر هزینه ای بود که به نمایش دهنده میدادیم چون تبلیغات اینچنینی موجب ماندگاری سیستم میشد از مابقی تبلیغات که به صورت خرد هزینه میشد تو سیستم درآمد داشتیم

Amirkargar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بنظرم درآمدشون باید اونقدری باشه که الان ای نتورک ۶۰ تا کارمند تمام وقت داره!!!

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
نظر بقیه دوستان چیه ؟

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
87
درآمد خیلی دارن..
هم از تبلیغ دهنده و هم از نمایش دهنده کم فروشی میکنن

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
درآمد خوب ولی پشت سرشون کلی نفرین هست از هر دو طرف کم شماری دارن هم از تبلیغ دهنده زیاد میگیرن هم از تبلیغ کننده کم شمرده میشه

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
کاری با اینتورک ندارم اما سیستم های دیگه به هر حال گاهی اوقات بنر برای نمایش ندارن و مجبور میشن بنر خودشون رو برای نمایش بگذارن این موجب میشه بخشی از درآمدشون بره
هیچ وقت این کار رو نمی کنند. خودم به شخصه دیدم کلیک یاب سایز 300 در 250 اش بیش تر از بقیه سایز ها بدون بنر میمونه. تو همچین مواقعی هیچ چیزی نمایش داده نمیشه. یه فضایی رو اشغال میکنه، ولی به هیچ جا لینک نمیشه.

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
هیچ وقت این کار رو نمی کنند. خودم به شخصه دیدم کلیک یاب سایز 300 در 250 اش بیش تر از بقیه سایز ها بدون بنر میمونه. تو همچین مواقعی هیچ چیزی نمایش داده نمیشه. یه فضایی رو اشغال میکنه، ولی به هیچ جا لینک نمیشه.
بنده خودم سابقه مدیریت سیستم کلیکی داشتم این کارو میکردیم همین الان هم بعضی از سیستم ها برای رقابت این کارو می کنن

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
درآمد خوب ولی پشت سرشون کلی نفرین هست از هر دو طرف کم شماری دارن هم از تبلیغ دهنده زیاد میگیرن هم از تبلیغ کننده کم شمرده میشه

بنده خودم سابقه مدیریت سیستم کلیکی داشتم این کارو میکردیم همین الان هم بعضی از سیستم ها برای رقابت این کارو می کنن

دوست عزیز اینکه شما این کار را میکردی دلیل نمیشه بقیه هم اینکار را بکنن
جوری میگید انگار همه الگوی کاری شما را دارن یا داشتن
کلیک یاب خیلی وقت ها مخصوصا بنر 300 اش خالی میشه من خودم هم تجربه اش را داشتم !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
درود

دوست عزیز شما هیچوخت نمیتونی مبلغ مشخصی رو بگی برای درآمد
ممکنه تو یک ماه کمپین های زیادی تشکیل بشه و به طبع اون درآمد بیشتر
ولی اینجور شغل ها همیشه سود بالایی داره به شرط اینکه به خوبی اداره بشه و بازاریابی و قراردار بسته بشه

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
87
الان که بازار اونا هم خوابیده

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان
درمورد موضوع که درآمد چقدر هست،مطمئنا هیچ کس نمیتونه به شما دقیق بگه درآمد چقدر هست بجز خود مدیر اون شرکت
درمورد میزان سود دهی:سیاست های هر شرکت و تعداد کارمندان و هدف گذاری بازدهی و سود را مشخص میکنه
مثلا ما نردیک 80درصد سود رو به نمایش دهنده میدیم هستن شرکت های دوستان که 50 درصد میدن.یا کمتر و یا بیشتر
هرجایی قانون خاص خودش رو داره
شرکتی که 20 تا50 تا کارمند داره فقط حدود 70 میلیون باید حقوق کارمند بده و مخارج زیاد دیگه
.قاعدتا باید از یه جایی تامین بشه.
داستان های هست که اینجا نمیشه گفت!

بالا