برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما بهترین فروم ایرانی کدام هست ؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
نميخاستم نظر بدم ولی آخه يه عده جوری نظر ميدن که انگار پی سی ورلد خيلی جای مخوفيه!!!
من چند سال پيش يادمه قسمت موبايل اينجا خيلی فعال بود ولی الان شما فقط همين يه قسمت رو با پی تی مقايسه کن ببين تفاوت از زمين تا زيرزمينه.
تقريباً اکثر قسمت هاش اينجوری شده
بنده چون چند ساله تو اين چند تا فروم عضو هستم ، کاملا در جريانه تغييراتی که ميکنن هستم
اونهايی که با پی سی ورلد ميشکل دارن معمولاً زياد اسپم ميکنن يا نميتونن تحمل کنن يکی يه اشتباهشونو بهشون بگه يا يه پست اشتباهشونو پاک کنن و کلی ناراحت ميشن و دلشون ميشکنه
:D

پی سی ورلد پارسال پربازدیدترین فروم ایرانی بود ولی از وقتی انجمن متفرقه رو بستن بعدم انجمن ورزش رو زدن تاپیکاشو حذف کردن الان از پی تی بازدید کنندش کمتره.یعنی پی تی سی ام هست پی سی ورلد سی و سوم.
ولی خیلی کاربرا اونجا بودن که رفتن و پشت شرشونم نگاه نکردن.یکیشون به من چند روز پیش پخ داد گفت اینقدر اینجا فعالیت نکن آخرش باهات بد برخورد می کنن.

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
پی سی ورلد پارسال پربازدیدترین فروم ایرانی بود ولی از وقتی انجمن متفرقه رو بستن بعدم انجمن ورزش رو زدن تاپیکاشو حذف کردن الان از پی تی بازدید کنندش کمتره.یعنی پی تی سی ام هست پی سی ورلد سی و سوم.
ولی خیلی کاربرا اونجا بودن که رفتن و پشت شرشونم نگاه نکردن.یکیشون به من چند روز پیش پخ داد گفت اینقدر اینجا فعالیت نکن آخرش باهات بد برخورد می کنن.

دقيقاً منم از وقتی بخش متفرقه پی سی ورلد رو بستن به پی تی بيشتر سر ميزنم
ولی قبلاً که متفرقه پی سی ورلد هم فعال بود اصلاً يکی 2 سالی بود به اون صورت پی تی نميومدم...
ولی خب الان هم هر وقت سؤالی دارم پی سی ورلد بهتر از بقيه فروم ها جواب ميگيرم
قبول دارم پی سی ورلد يکم سخت ميگيرن و روی پست ها حساس تر از بقيه جاها هستن ولی به نظر من کار درستی ميکنن،حقيقا هرکی رو ديدم اونجا اخطار گرفته يا بن شده برای خود من جزو افرادی بوده که تاپيک ها و پستهاش اعصاب آدمو خورد ميکرده،حداقل برا من اينجوری بوده و کمتر ديدم کسی الکی اخطار بگيره يا بن بشه.
شما خودت اينجا رو ببين متفرقه اينجا خيلی از تاپيک هاش و پست هاش اسپم هست...
خيلی ها چون اينجا آزدتر هستن و هرچی دوس دارن ميگن و به اون صورت برخورد هم نميشه باهاشون اينجا رو بيشتر ترجيح ميدن

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
اوه زیر خاکی!
نمی دونم تو فرومای زیادی فعال نبودم خودم

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
پی سی ورد برا من آشغال ترین بود
الان موبایلستان داره میشه
پی تی رو از همه بهتر می دونم
خداییش عالیه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
پی سی ورد آشغاله فرومش.
یه بار رفتم توش 4 تا پست زدم یک ماه بعدش اوندن بهم اخطار دادن و پست ها رو پاک کردن چند تاشونو و گفتن نباید میگفتی اینارو بعد دوباره رفتن 1 ماه بعد اومدن بقیه پست هامو هم پاک کردن و یه اخطاره دیگه بهم دادن!:blink:

بهترین همین پی تی ه

Maz!ar

Registered User
لایک‌ها
38
پی سی ورد آشغاله فرومش.
یه بار رفتم توش 4 تا پست زدم یک ماه بعدش اوندن بهم اخطار دادن و پست ها رو پاک کردن چند تاشونو و گفتن نباید میگفتی اینارو بعد دوباره رفتن 1 ماه بعد اومدن بقیه پست هامو هم پاک کردن و یه اخطاره دیگه بهم دادن!:blink:
بهترین همین پی تی ه

واسه اینه که بهترینه، مثل اینجا نیست که 95درصدش اسپم باشه، حالا واقعاً بخاطر اینکه پستهاتون رو پاک کردن اینطور قضاوت میکنید؟ دیگه چه مشکلاتی داشت؟

Last edited:

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
یه اکانت پی سی ورلد تولید سال 2007!!! به فروش می رسد...کاملا نو بدون هیچ گونه اخطار یا بن شدنی...بدون نیاز به تایید شدن پست ها

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
یه اکانت پی سی ورلد با 2 بار بن شدگی و n بار اخطار به فروش میرسید ( تولید اوایل 2007) :D

با 400 تا پست
و همچنین:
مشاهد شدن پروفایل:
این صفحه 4,855 بار مشاهده شده است

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یه اکانت پی سی ورلد تولید سال 2007!!! به فروش می رسد...کاملا نو بدون هیچ گونه اخطار یا بن شدنی...بدون نیاز به تایید شدن پست ها

2006 هم من دارم کسی خواست خبر کنه..

pt بهترین هست چون دموکراسیش بیشتر از بقیه فرمهاست...هرجا که بوی دمکراسی بده ما حمایتش میکنیم...

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
با دارا بودن 4یوزر پی سی ورد
3تا بن و یکی باز همه به شما داده خواهد شد دستی می دم بهتون ببریدش:دی

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
فروم عکاسی
فروم پی تی
فروم هندهلد
بهترین ها هستن

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
فروم مهندسانم بخش غیر تخصصیش بدک نیست ولی به گفت و گوی آزاد اینجا نمیرسه

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
يادش بخير يه زماني گفتمان بود كه شانس ما تعطيل شد ديگه بعد از اون فعلا با همين پي تي مشغوليم

hamidreza1993

Registered User
لایک‌ها
0
بهترين و شلوغ ترين فروم ايران الان p30world هست
چرا؟
چ.ن خيلي به نظم و اينا اهميت داده
همه بخشاش مدير و ناظر و اينا داره كه به همه چي نظم ميدن
هر كاربري يه عنواني داره

pt خيلي بي نظم شده جديدا
در ضمن فقط بخش بازارچه و گفتگو آزاد پي تي فعاله و p30 همه بخشاش فعاله
اميدوارم يه روز pt هم مثل p30 شه