برگزیده های پرشین تولز

به نظر شما بهترین فروم ایرانی کدام هست ؟

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236
این استریم هم میشناسم
منو رهام می خوایم پیسی رو جر بدیم کسایی که میان همراهی کنن

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
اصلا حيف كه پي تي فيلتر شد و خيلي از تاپيكها از بين رفتن يادش بخير كه ميومديم و تاپيك ليلا و....(ميترسم اسم بقيه رو بنويسم اونقت پاك بشه يا فيلتر بشه) و چقدر بچه ها اكتيو بودن

hamidreza1993

Registered User
لایک‌ها
0
استادان عزيز من كه چيزي نگفتم همه ريختين سرم
من مگه گفتم پي سي از اينجا سرتره؟
گفتم از نظر شلوغي و فعاليت همه بخشاش فعاله ولي pt اگه گفتگو آزاد و بازارچه رو نداشت فعاليتش خيلي كم ميشد
اينو بايد قبول كنيد ديگه
در ضمن اينم قبول دارم اينجا آزادي بيشتره و حال بيشتر ميده ولي خب آزادي ديدين كه چيكار كرد
يه مدت اينجا فيلتر شد و فرو هاي ديگه زدن جلو
پي سي ورلد خيلي عضو داره نزديك 750 هزار تا
ولي خب يه بدي داره خيلي سختگيري توش زياده اونم واسه اينه كه اون فروم منبع درآمد سه تا ادمينشه
اگه فيلتر شه بدبخت ميشن . لول
و گرنه خود من هيچوقت حرفايي كه اينجا زده ميشه و آزادي كه اينجا هست رو تو پي سي نديدم و مطمئنم نميبينم

موفق باشيد

Behzad

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
لایک‌ها
912
گفتم از نظر شلوغي و فعاليت همه بخشاش فعاله ولي pt اگه گفتگو آزاد و بازارچه رو نداشت فعاليتش خيلي كم ميشد
اينو بايد قبول كنيد ديگه
در ضمن اينم قبول دارم اينجا آزادي بيشتره و حال بيشتر ميده ولي خب آزادي ديدين كه چيكار كرد
ولي خب يه بدي داره خيلي سختگيري توش زياده اونم واسه اينه كه اون فروم منبع درآمد سه تا ادمينشه
و گرنه خود من هيچوقت حرفايي كه اينجا زده ميشه و آزادي كه اينجا هست رو تو پي سي نديدم و مطمئنم نميبينم

موفق باشيد

فقط پرشن تولز ساده و در عین حال دوست داشتنی!

فعالی دلیل بر خوب بودن نیست گاهی اوقات یک پست اندازه هزاان پست ارزش داره!

خیر× بخش موسیقی، موبایل،و . . . پرشن تولز قویترینها در ایران! اساتید بسیارند افسوس که بیشتر انها فوروم رو ترک کردند!من فقط برای دریافت نرم افزار گذرم به P30world خورده!شایدم . . .

.

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
سايتي كه فعاليت موسيقي و فيلمش بهتر از اينجا باشه سراغ داريد؟

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
66mpuuflm9yogqy3isf.jpg

بروکي ولا غير

اونايي که بودن ميدونن واسه چي بروکي بهترين بود اونايي هم که نبودن حق دارن مسخره کنن
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif

Last edited:

دلفین

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
161
اينو بايد قبول كنيد ديگه

موفق باشيد
اول از همه هر کسی تو انجمن خاصی راحت تره من انجمنهای در پیتی رو میشناسم که یوزر انچنان نداره ولی یوزرهایی داره که از همه انجمنهای دیگه بیشتر قبولش دارن
دوم با حرفهای این دوستمون موافقم به ما یوزرها که چیزی نمیرسه چه از اینجا و چه از اونجا از لحاظ آزادی اینجا عالیه ولی بقیه موارد نه اینجا نسبت به p30 احترام همو کمتر نگه میدارن هیچکی جایگاهش مشخص نیست حتی با مدیرش با احترام برخورد نمیشه ولی اونجا واقعا با احترام با هم رفتار می کنند
خیر× بخش موسیقی، موبایل،و . . . پرشن تولز قویترینها در ایران! اساتید بسیارند افسوس که بیشتر انها فوروم رو ترک کردند!من فقط برای دریافت نرم افزار گذرم به P30world خورده!شایدم . . .
من تو موسیقی pt نبودم ولی تا قبل اینکه تالار موسیقی p30 حذف بشه نظیر نداشت کاربرهای فوق العاده فعالی داشت و به جرات میگم با سایتهای تخصصی موسیقی رقابت داشت موبایل هم همینطور
دوستانی هم که از تالار متفرقه قدیم p30 اگه یادشون باشه باید بگم بینظیر بود حیف یه مدت جمع شد حالا هم اصلا مثل گذشته نیست
در کل به هر دو انجمن ضربه وارد شد pt به خاطر فیلتر , p30 هم به خاطر تصمیمهای اشتباهی که در بعضی موارد گرفت مثل حذف تالار متفرقه و عوض کردن قوانین تالار ورزش که کلی کاربر ریزش کرد
این نظر من بود نریزید سرم فقط نظر شخصی بود
موفق باشید

بالا