• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به نظر شما خرید اینترنتی آخرش سبک زندگی ما ایرانی ها میشه یا نه

Mizankala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در یک سایت فروش آنلاین کار می کنم
از هر 80000 نفری که میان بازدید سایت شاید 1 نفر سفارش بزاره

mizankala.ir

به نظر شما چرا در ایران خرید اینترنتی جا نمی افته

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
من در یک سایت فروش آنلاین کار می کنم
از هر 80000 نفری که میان بازدید سایت شاید 1 نفر سفارش بزاره

mizankala.ir

به نظر شما چرا در ایران خرید اینترنتی جا نمی افته

من خودم دو سالی میشه زیاد اینترنتی خرید میکنم.چند بار خوب از اب در اومد چند بار هم خودمو لعنت کردم:(
حالا جواب سوالت:
1-قیمت بالای کاذب:مثلا من خودم بیرون خریدم 1500 تومن تو اینترنت زده 11500:blink:یا اقوام ازین گیره جادویی ها خریده بودن 1500 اینترنت زده بود 12000 تا 16000
خلاصه بد جور بی انصافن.
2-دروغگویی راجع به ویزگی های کالا:یه سی دی آموزشی خریدم شیش تومن گذاشتم تو سیستم دیدم نصفش از ماهواره کپی کرده نصف دیگش فیلمای از صد سال پیش اصلا هم ارتباطی به موضوع نداشت!
3-بالا بودن هزینه ارسال:آدم همون قدر که خرید میکنه باید همون قدر هم پول پست بده !
4-طراحی غیر حرفه ای فروشگاههای اینترنتی:بعضیاشون واقعا ساختار خوبی ندارن وخیلی ابتدایی هستن همین باعث عدم اعتماد میشه!
5-وجود کالاهای دم دستی و بی اعتبار:اکثر فروشگاهها چیزای مضحکی واسه فروش میذارن!همشون یا جادویی ان یا در ده دقیقه جواب میدن یا ...
و کالاهای سطحی که بیشتر تو شبکه های ماهواره ای تبلیغ میشن.
خب با این اوصاف ترجیح میدیم تا جایی که ممکنه بریم مغازه حضوری جنسو ببینیم بپسندیم و بعدیه تخفیفی هم بگیریم نه که سر یه جنس دو تومنی بیست تومن ضرر کنیم!

baroooon

Registered User
لایک‌ها
13
الان فروشگاهتونو دیدم.خوب بود.ولی خب مردم اکثرا خریدای درشتشونو ترجیح میدن حضوری انجام بدن!چون در صورتی که اون چیزی که میخوان نباشه دیگه نمیشه کاریش کرد!
بیشتر مردم میان فروشگاههای اینترنتی تا تصمیم بگیرن کدومو بخرن بعدشم میرن مغازه یه چند بار در یخچاله رو باز و بسته میکنن ببینن چطوره اگه خوشون اومد پولو میدن میگیرن دستشون میرن خونه با خیال راحت:D
بهتره اعتماد سازی کنید.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
جا نخواهد افتاد برای اینکه فروشگاه‌های اینترنتی گرون فروش هستند و در تحویل کالا خیلی اذیت میکنند ، چاره که میشه گفت بهترین هست حدود میانگین 6 روز آدم سرکار میزاره تا یه چیزی بفرسته .. مگه آدم تخم مرغ تو سرش خورده که مسخره اینها بشه ..

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
باید بلد باشید بازدید کننده ها تونو جلب کنید
اگه واقعا از هر 80000 نفر فقط یه نفر خرید میکنه چرا خرید من توی اکثر سایت ها یا یک هفته معلق میمونه

اگه کارهای کهمیگم انجام بشه خیلی میتونه بصرفه باشه داشتن شماره تماس با مدیران که لااقل ما بتونیم سایت های تقلبی رو تشخیص بدیم - ارسال اس ام اس به شماره خریدار (هزینه اس ام اس میشه 10 تومن اینو روی خرید مشتریتون 50تومن بکشید منکه راضی هستم 50 تومن بدم اما از خریدم مطمئن باشم) - اگه جنس اونچیزی که میخایم نباشه پس بگیرید ( این خیلی مهمه من کتاب سفارش دادم برام سیدی اومده!) - میتونید یه فیلم 10 ثانیه ایی کنار جنستون اپلود کنید ( بعضی جنس های خاص که قیمت نسبتا بالای 50 هزار تومن دارن) تا خریدار مطمئن بشه چیزی رو که میخره به دستش میرسه مثل من نباشه کتاب بگیره سیدی دستش برسه!!

کلا من از اینترنت خرید نمیکنم چون وقتی خرید میکنم مجبورم پول رو به پست بدم اگه بخام جنس رو بگیرم نگاریم از اینه که چیزی که میگیرم اونچیزی نباشه که من میخام چون از نزدیک ندیدمش!!
کلا ترجیح میدم جنسمو از نزدیک ببینم هه حاشو چک کنم که اشکالی نداشته باشه!

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
-قیمت بالای کاذب:مثلا من خودم بیرون خریدم 1500 تومن تو اینترنت زده 11500یا اقوام ازین گیره جادویی ها خریده بودن 1500 اینترنت زده بود 12000 تا 16000
خلاصه بد جور بی انصافن.
2-دروغگویی راجع به ویزگی های کالا:یه سی دی آموزشی خریدم شیش تومن گذاشتم تو سیستم دیدم نصفش از ماهواره کپی کرده نصف دیگش فیلمای از صد سال پیش اصلا هم ارتباطی به موضوع نداشت!
3-بالا بودن هزینه ارسال:آدم همون قدر که خرید میکنه باید همون قدر هم پول پست بده !
4-طراحی غیر حرفه ای فروشگاههای اینترنتی:بعضیاشون واقعا ساختار خوبی ندارن وخیلی ابتدایی هستن همین باعث عدم اعتماد میشه!
5-وجود کالاهای دم دستی و بی اعتبار:اکثر فروشگاهها چیزای مضحکی واسه فروش میذارن!همشون یا جادویی ان یا در ده دقیقه جواب میدن یا ...
و کالاهای سطحی که بیشتر تو شبکه های ماهواره ای تبلیغ میشن.
خب با این اوصاف ترجیح میدیم تا جایی که ممکنه بریم مغازه حضوری جنسو ببینیم بپسندیم و بعدیه تخفیفی هم بگیریم نه که سر یه جنس دو تومنی بیست تومن ضرر کنیم!

موافقم

اجناسی که عرضه میشی کاربردی نیستند و معمولا کالا های غیر شروری هستند

بنده خودم هم از اینترنت زیاد خرید میکنم و اکثرا از اشخاص
با جنس دست دو بوده یا نو که معولا توی بازارچه ها از افراد مختلف خرید کردم و فروش هم داشتم که خیلی خوب بوده

اگه فروشگاه ها بجای فروش سی دی و... به سمت کالاهایی که بیان که گاربردی تر باشه و یه مقدار هم خدمات بهتر و بیشتری بدند افراد جذب میشند

بالا