برگزیده های پرشین تولز

به نظ شما میرم حبس یا جریمه نقدی میشم؟

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من رو چند ماه پیش به جرم فروش فیلم دستگیر کردند.
بعد هاردم رو هم بردند
ارشاد اسلامی بررسی کرد و جوابش رو به دادگاه داد.
جوابش رو دقیقا یادم نیست ولی حدود 200 تا فیلم مبتذل و حدود 50 تا فیلم مستحجن و کلی آهنگ مبتذل مثلا اندی و یه سری هم توهین به روحانیت و رئیس جمهور و این جور چیزا بود ( این آخری فقط به خاطر یه کلیپ مزخرف سیاسی همون که آقای احمدی نژاد توش هست و آهنگش هم میگه اتم اتم...
و اینکه دیگه من رو که گرفتند حدود 15 روز تو زندان بودم و الان هم با سند آزاد هستم
تا چند روز دیگه هم دادگاه دارم
به نظر شما چی میشه؟ آیا من باز باید برم زندان؟ اعدام که تو کار نیست؟ :f34r:
من واقعا خیلی میترسم
یکم من رو دلداری بدید تا روز دادگاه سکته نزنم
بابا به خدا من اصلا تو عمرم پام به کلانتری هم باز نشده بود اونوقت برای اولین بار پام مستقیم رفت تو زندان (بازداشت نه وا زندان)
خلاصه اونهایی که سر در میارند راهنمایی کنند من برای نجات خود چه کار میتونم انجام بدم
با تشکر
:(

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
بعد هاردم رو هم بردند
جوابش رو دقیقا یادم نیست ولی حدود 200 تا فیلم مبتذل و حدود 50 تا فیلم مستحجن و کلی آهنگ مبتذل مثلا اندی و یه سری هم توهین به روحانیت و رئیس جمهور و این جور چیزا بود ( این آخری فقط به خاطر یه کلیپ مزخرف سیاسی همون که آقای احمدی نژاد توش هست و آهنگش هم میگه اتم اتم...
و اینکه دیگه من رو که گرفتند حدود 15 روز تو زندان بودم و الان هم با سند آزاد هستم
من واقعا خیلی میترسم
بابا به خدا من اصلا تو عمرم پام به کلانتری هم باز نشده بود اونوقت برای اولین بار پام مستقیم رفت تو زندان (بازداشت نه وا زندان)
خلاصه اونهایی که سر در میارند راهنمایی کنند من برای نجات خود چه کار میتونم انجام بدم
با تشکر
شما بايد يه پارتي قاضي پيدا كني كه با قاضي دادگاهت حرف بزنه

ولي به احتمال زياد هم مي ري زندان هم جريمه مي شي

شايد هم بتوني زندانتو هر روزشو با مقداري پول بگيري

ولي خيلي تو گيري

خدا بهت كمك كنه

برو شكر كن به خاطر اون كليپ 30 يا 30 به اطلاعات نبرنت

javadshahvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
بعد هاردم رو هم بردند
من واقعا خیلی میترسم
با تشکر

من قبلاً تو اینکار بودم...سعی کن خودتو به غلط کردن و اینکه اشتباه کردم از این حرفا بکنی =جریمه نقدی

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم به نظر من که با ید شکنجه وبعد اعدام میشدی تا حالا که زنده ای خیلیه
83.gif

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما بايد يه پارتي قاضي پيدا كني كه با قاضي دادگاهت حرف بزنه

ولي به احتمال زياد هم مي ري زندان هم جريمه مي شي

شايد هم بتوني زندانتو هر روزشو با مقداري پول بگيري

ولي خيلي تو گيري

خدا بهت كمك كنه

برو شكر كن به خاطر اون كليپ 30 يا 30 به اطلاعات نبرنت

زندان؟ نه!
من نمیخوام برم زندان کممممممممک :eek:
کجای کاری اطلاعات نفهمه؟
خود اطلاعات ریخت تو خونه من رو گرفت :D
البته بعضیا میگند اماکن بوده که گرفتنت
ولی من خودمم هنوز نفهمیدم که اطلاعات گرفت یا اماکن

من قبلاً تو اینکار بودم...سعی کن خودتو به غلط کردن و اینکه اشتباه کردم از این حرفا بکنی =جریمه نقدی

دو هفته پیش احظار شدیم دادسرا گفت آخری دفاعیه رو از خودت بکن من هم گفتم من اظهار پشیمانی و ندامت میکنم و جالب اینجاست اون قاضی که داشت چیزهایی که من میگفتم رو مینوشت خودش آخرش اضافه کرد و نوشت و از دادگاه طلب عفو میکنم (احساس کردم اون قاضیه یکم هوام رو داشت چون کلن هم طوری برخورد میکرد که انگار خودشم قبول داره که من زیاد هم گناه کار نیستم. و خیلی هم خوش برخورد بود
راستی این رو هم بگم که من فیلمهای مستحجن رو نمیفروختما فقط فیلمهای زبون اصلی میفروختم که همشون هم معمولا صحنه دارند
اون مستحجن ها روی هارد بودند

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم به نظر من که با ید شکنجه وبعد اعدام میشدی تا حالا که زنده ای خیلیه
83.gif

واقعا چقدر باحالی شما ها خیلی قشنگ به آدم روحیه میدید
عزیز جان من فقط فیلم زبون اصلی میفروختم از طریق اینترنت یعنی سایت داشتم
اگه من باید اینطوری مجازات بشم پس تموم کسایی که تو بازارچه همین سایت دارند فیلم میفروشند هم باید مجازات بشند
یکم منتطقی قظاوت کنید
خدا رو شکر شما قاضی نشدی :D

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
عزيز اگه فيلم هاي مبت*ل رو نفروشي به نظر من فقط جريمه مي شي

من فكر كردم اونا رم مي فروختي

برات ارزوي موفقيت مي كنم

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز اگه فيلم هاي مبت*ل رو نفروشي به نظر من فقط جريمه مي شي

من فكر كردم اونا رم مي فروختي

برات ارزوي موفقيت مي كنم

من فقط محظ اطلاعاتتون یه چیزی بگم
مبت*ذل به فیلمهایی میگند که صحنه های نا چیز داشته باشه مثل همه فیلمهایی که تو این انجمن به فروش میره
اون تمام س*ک*س هست که بهش میگند مستح*جن که اون جرمش بیشتره
پس من مبتذ*ل میفروختم ولی مستح*جن نمیفروختم
مثلا آهنگهای اندی یا کلا خواننده های اونوری از نظر قانون اینجا موسیقی مبتذل حساب میشه

اینا رو خودمم نمیدونستم این تجربیات من بود که تو حبس و دادگاه و پیش وکیل و اینا کسب کردم گفتم شما هم بدونید :D

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
بچه ها راست ميگن خودتو بزن به غلط كردن و بگو گول خوردم و گ... خوردم و اينا ...

مطمئن باش فقط جريمه ميشي . اگه هم برات حبس ببرن ، قابل خريدنه نگران نباش ...

زندانها انقدر پرن كه زندانياي قديمي رو هم دارن آزاد مي كنن . خيالت راحت باشه . فقط خودتو اصلا نباز وگرنه سعي مي كنن ازت استفاده كنن . آدم فروشي و اينجور صحبت ها . اما فكر نكن اگه همكاري مزخرف بكني بي خيالت ميشن . تا تهش ازت آتو مي گيرن و ولت نمي كنن . تا تهش بايد بري . از اين خريت ها نكن . هم بي آبرو ميشي هم آدم فروش...

هرچي گفتن ( اينا رو از كي گرفتي و ... ) كتمان كن و بگو نمي دونم و غلط كردم و خر شدم و ...

اطلاعات هم انقدر بيكار نيست كه بخاطر دو تا كليپ كاريت داشته باشه . الان اطلاعات به صد برابر سياسي تر و مهمترش هم كار نداره . باور كن و هرچي ميگم قبول كن . نمي خوادم بپرسي از كجا مي دونم .

قاضيه هم هواتو نداره ، فقط خودش مي دونه بايد بيخيال بشه . وگرنه اينا با كسي پسرخاله نمي شن مگه اينكه دمت خيلي كلفت باشه كه مي دونم نيست .

بازم ميگم اطلاعات نده و فقط بگو غلط كردم ... فقط بايد پول بسرفي . اصلا هم خودتو نباز .
اگه با يه وكيل هم مشورت كني خيلي خوبه .

خبر كارت رو هم به ما بده .

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
از سایت و ip فهمیدن کجایی؟ دقیقا تو سایتت چی میفروختی؟

دور جدید هم جلوی فروش سایت های فروش فیلم و نرم افزار و دارن میگیرن
مملکت فصلیه یهو دیش جمع میکنن یهو طرح امنیت اجتماعی و ... حالا هم فروشنده ها هواسشون جمع باشه شما هم مطمئن باش مثل تو زیادن :D کاریت ندارن یه مقدار شلاق بعدم زندان یا جریمشو میدی

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي من هم چنين مشكلي پيش اومد
اول براي شما بدون حكم يه دفعه ريختند داخل خانه يا مغازه؟
دوم اينكه الان چند وقت يعني گذتشه؟

براي من پارسال يك اخطاريه دم خانه اومد گفت بايد بريد داداگاه و... تو دادگاه (دادياري) گفت از شما 5حلقه فيلم (حالا يادم نيست گفت مستهجن يا مبتذل) گرفته شده يعني من فيلم را براي يكي فرستادم مثلا ازشهر مشهد به شهر تهران پست كردم واونا كلك زدند واين سفارش الكي بود كه مثلا من رو گير بيا ندازند وتا بسته رسيد دم خانه اون طرف درجا گرفتند اون طرف هم مثل اينكه خودش فيلم مستهجن ومبتذل و... مي فروخت ومثل اينكه الكي هم گفت از من گرفته واونها هم اين سفارش الكي رو دادند
بعد من گفتم نه من چنين فيلم هايي نفروختم و... گفتند باشه ميره تهران دوباره بررسي مي كنيم كه راست يا نه بعد سه ماه دوباره خواستند مثل اينكه هنوزچيزي گيرشون نيومد وگفتند بازم بايد بررسي بشه ونيابت گرفتند وهنوز كه هنوزه بعد 1سال خبري نشده وكيل هم گرفتم وكيل هم ميگه مثل اينكه چيزي گير نياوردند يا اون ماموران ارشاد فيلم شايد براي خودشون برداشتند!! :D
(اين رو بگم فيلم هاي من همان فيلم هايي كه توي همين فروم ميفروشند (مبتذل)
براي من همان پارسال قرار 3ميليون تومان گذاشتند كه جواز كسب يكي رو گذاشتم براي همه قرار صادر ميكنند

ويه چيز ديگر ويه چيز ديگر وگفتند سايت مستهجن هم داشتيد كه گفتم نه واين واقعا من نداشتم گفتند اين رو ديگه كار نداريم وبيخيال

خوب براي من چي ميشه به خير مي گذرد يعني ميگند اشتباه شد و... يا نه چريمه ميكنند چقدر؟ چند تومان؟يعني 1سال بايد طول بكشه
كسي اطلاع دارد كه چكار ميكنند؟
يكسال تو عذابيم ورو هوا هستيم

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از سایت و ip فهمیدن کجایی؟ دقیقا تو سایتت چی میفروختی؟

دور جدید هم جلوی فروش سایت های فروش فیلم و نرم افزار و دارن میگیرن
مملکت فصلیه یهو دیش جمع میکنن یهو طرح امنیت اجتماعی و ... حالا هم فروشنده ها هواسشون جمع باشه شما هم مطمئن باش مثل تو زیادن :D کاریت ندارن یه مقدار شلاق بعدم زندان یا جریمشو میدی

نه راستش ما خنگ بازی در آوردیم چون اصلا فکرش رو هم نمیکردم که دنبال این مسائل باشه دولت
من تلفن خونه رو گذاشته بودم تو سایت :rolleyes::D:blush: :lol: خوب چرا فوش میدی خریت کردم دیگه.

تو سایت هم فیلمهای زبون اصلی ، بازی و نرم افزار میفروختم

یه روز یکی زنگ زد خونمون گفت من یه فیلم میخوام و نمیتونم آدرس بدم یعنی جای مشخصی ندارم که شما برام بفرستید و بیا حضوری .... من قبول نکردم
زنگ زده بود شریکم و اون رو راضی کرده و سر خیابون با هم قرار گذاشتند و فیلم رو بهش داد احتمالا زیر سر همون یارو بوده

بابا اسم شلاق نیار سکته میزنم

براي من پارسال يك اخطاريه دم خانه اومد گفت بايد بريد داداگاه و... تو دادگاه (دادياري) گفت از شما 5حلقه فيلم (حالا يادم نيست گفت مستهجن يا مبتذل) گرفته شده يعني من فيلم را براي يكي فرستادم مثلا ازشهر مشهد به شهر تهران پست كردم واونا كلك زدند واين سفارش الكي بود كه مثلا من رو گير بيا ندازند وتا بسته رسيد دم خانه اون طرف درجا گرفتند اون طرف هم مثل اينكه خودش فيلم مستهجن ومبتذل و... مي فروخت ومثل اينكه الكي هم گفت از من گرفته واونها هم اين سفارش الكي رو دادند
بعد من گفتم نه من چنين فيلم هايي نفروختم و... گفتند باشه ميره تهران دوباره بررسي مي كنيم كه راست يا نه بعد سه ماه دوباره خواستند مثل اينكه هنوزچيزي گيرشون نيومد وگفتند بازم بايد بررسي بشه ونيابت گرفتند وهنوز كه هنوزه بعد 1سال خبري نشده وكيل هم گرفتم وكيل هم ميگه مثل اينكه چيزي گير نياوردند يا اون ماموران ارشاد فيلم شايد براي خودشون برداشتند!!
براي من همان پارسال قرار 3ميليون تومان گذاشتند كه جواز كسب يكي رو گذاشتم براي همه قرار صادر ميكنند

ويه چيز ديگر ويه چيز ديگر وگفتند سايت مستهجن هم داشتيد كه گفتم نه واين واقعا من نداشتم گفتند اين رو ديگه كار نداريم وبيخيال

خوب براي من چي ميشه به خير مي گذرد يعني ميگند اشتباه شد و... يا نه چريمه ميكنند چقدر؟ چند تومان؟يعني 1سال بايد طول بكشه

بابا من کارم خیلی بدتر از شماست اگه برای شما 3 ملیون قرار گذاشتند برای من اولندش که بابام با سند اومده بود نگذاشتند بزاره و یه کاری کردند که من برم زندان بعدش برای من قرار 50 ملیونی بود دیگه خودت حساب کن...

بعدشم ریختند تو خونه چون مغازه نداشتم اینترنتی بود کارم

حدودا 5 ماه پیش بود این قضیه

به من هم میگفتند که تو این ساسی ها و این مستحجن ها رو میفروختی گفتم بابا خودتون که دیدید تو سایت چی بود من اصلا جرعت مستحجن فروشی رو نداشتمو....
:)

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
یعنی انقد وضع خرابه؟!

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها راست ميگن خودتو بزن به غلط كردن و بگو گول خوردم و گ... خوردم و اينا ...

مطمئن باش فقط جريمه ميشي . اگه هم برات حبس ببرن ، قابل خريدنه نگران نباش ...

زندانها انقدر پرن كه زندانياي قديمي رو هم دارن آزاد مي كنن . خيالت راحت باشه . فقط خودتو اصلا نباز وگرنه سعي مي كنن ازت استفاده كنن . آدم فروشي و اينجور صحبت ها . اما فكر نكن اگه همكاري مزخرف بكني بي خيالت ميشن . تا تهش ازت آتو مي گيرن و ولت نمي كنن . تا تهش بايد بري . از اين خريت ها نكن . هم بي آبرو ميشي هم آدم فروش...

هرچي گفتن ( اينا رو از كي گرفتي و ... ) كتمان كن و بگو نمي دونم و غلط كردم و خر شدم و ...

اطلاعات هم انقدر بيكار نيست كه بخاطر دو تا كليپ كاريت داشته باشه . الان اطلاعات به صد برابر سياسي تر و مهمترش هم كار نداره . باور كن و هرچي ميگم قبول كن . نمي خوادم بپرسي از كجا مي دونم .

قاضيه هم هواتو نداره ، فقط خودش مي دونه بايد بيخيال بشه . وگرنه اينا با كسي پسرخاله نمي شن مگه اينكه دمت خيلي كلفت باشه كه مي دونم نيست .

بازم ميگم اطلاعات نده و فقط بگو غلط كردم ... فقط بايد پول بسرفي . اصلا هم خودتو نباز .
اگه با يه وكيل هم مشورت كني خيلي خوبه .

خبر كارت رو هم به ما بده .

راستی زندان روزی چنده؟
یعنی چند میشه خرید؟
میگند اگه سابقه اولم باشه هر یک روز دو روز حساب میشه مگه نه؟
یعنی من که 15 روز زندان بودم مثل اینه که یک ماه اونجا بودم درسته؟
اتفاقا خیلی بهم گفتند که اگه چند نفر رو لو بدم کمکم میکنند گفتم به شرطی که من رو زندان نندازید کمک میکنم
ولی خوب انداختندم زندان منم کمک نکردم :D
البته اینی که گفتم به این معنی نیست که مثلا کسایی که ازشون فیلم گرفتم رو لو بدما چون من گفتم اینترنت پر سرعت دارم و همه اینها رو از اینترنت دانلود کردم ولی گفتم که میتونم چند تا سایت بهتون معرفی کنم ولی تو یه شهر دیگه هستند
طرف تا فهمید تو یه شهر دیگه هست کلا بی خیال شد گفت اگه همینجا سراق داری بگو گفتم ندارم
راستی یه نکته جالب این بود که به هیچ عنوان ما رو تو بازداشت گاه نزدند به نظرتون علتش چی بود؟
اون کسایی که کنارمون بودند مثلا جرمشون دعوا بود رو بس که زده بودندشون کبود و سایه شدند و ما رو حتی تو گوشمون هم نزدند

ممنون
:)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
1. آخه خدا خیرت بده ! آدم فیلم مستحجن اونم 50 تا رو میخواد چی کار که تو هاردش انبار کنه؟

نکته: دیگه گذشته تموم شده حالا بریم آینده.

2. ببین اتفاقا خیلی خوب برخورد میکنن. مشابهش برای اطرافیان منم پیش اومده بود. وقتی میخوان قشنگ دهنتو سرویس کنن انقدر خوش برخورد میشن! شوخی کردم کلا به تیپ آدمم نگاه میکنن خب. بعضیا فقط از نظر روانشناختی مشت و لگد میتونه آدم کنه. ولی از نظر همین روانشناسی مشت و لگد بعضیارو مثل شما و آدمای متشخصو از راه به در میکنه.

3. شلاق در کار نیست. ولی زندان چرا! البته همه زندان رو نمیشه با پول خریدا! اینو بهت بگم. قاضی تایین میکنه که چقدرشو میشه و قیمتشم از درامدت کمتره پس میتونی بخری و به نفعته. بیرون کار میکنی بیشتر درمیاری در ضمن تو زندانم نیستی حال میده.

4. به غلط کردن بیوفت! حتی گریه کن! ناله کن! زجه بزن! غش کن! بمیر! ولی یه جوری به اون بنده خداها ثابت کن که بابا پشیمونم بیجا کردم از بیکاری و ... بود و دیگه اصلا غلط بکنم ... بخورم دست به سی دی و دی وی دی و ... بزنم. در ضمن با کلاس صحبت کن نه با الفاض لاتی چون یه مقدار برو بچ اونجا روی این مسائل به ظاهر کوچیک حساسن.
خلاصه دیگه!
اومدی بیرونم ادامه نده. خب برو آهنگ خالی بفروش و از این چیزا حتما باید فیلم بفروشی؟

خدافظ اینا از راهنماییای من بود.
خلاصه تمام زحمتت اینه که پشیمانیتو ثابت کنی بعدش کارت راحت تره.

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
هر وكيلي گفته بهت كه نمي تونم كاري برات بكنم غلط كرده با باباش

طرف ادم مي كشه وكيل مي گيره وكيل كارشو حل مي كنه

حالا اينجور مسئله كه چيزي نيست

1202

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا فیلم مستهجن ایرادی شرعیش چی هست؟
+18 بود یا -18 یا 16 یا -16
آخه قاضی یک حلقه فیلم رو میبره خونه میبینه اگر این سی دی خفن بود حکمت سنگینه البته برای خودش هم رایت میکنه اگر -16 بود که فقط زندانی داره
من خودم کارمند دادگستری هستم بخشش محرمانه بمونه از اینجور پرونده ها زیاد است
همش هم یه حکم بیشتر نداره 3 ماه زندانی
ما یه بار میخواستیم برای یک خلافکار سابقه دار پا پوش بدوزیم بد جور دوختیم البته مثل شما نبود که تفرحی نگاه کنه
طرف مولتی رول سی دی داشت طبقه ای رایت میکرد مثلا 10 تایی باهم
موقعی که گرفتیمش 2 سال زندانی براش بریده شد

یه بار هم برای یک نصاب ماهواره تله گذاشتیم طرف عرب بود باهاش قرار گذاشتیم سر به زنگا گرفتیمش توی انبار
محلش رسیور هاشو گفت بالای 200 تا رسیور گرفتیم و سند شد برای خورد کردنشون

البته من خودم مامور نیروی انتظامی نیستم ولی بخاطر سابقه کاری برش زیادی اونجا دارم
کمک و راهنمائی خواستی بگو

در مورد ترانه های اندی و سندی هم اگر ازت پرسیدند بگو مبتذل نیست توی عروسی ها همه میذارند بهشون بگو وزارت فرهنگ اول باید این تئاتر های آقای سمسار زاده توی خیابان تجریش رو تعطیل کنه
زبون داشته باشه
برای قانونشون اشکال بتراش
خلاصه جلوی قاضی بازی و ملق بازی کن

re_4861

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بعد من گفتم نه من چنين فيلم هايي نفروختم و... گفتند باشه ميره تهران دوباره بررسي مي كنيم كه راست يا نه بعد سه ماه دوباره خواستند مثل اينكه هنوزچيزي گيرشون نيومد وگفتند بازم بايد بررسي بشه ونيابت گرفتند وهنوز كه هنوزه بعد 1سال خبري نشده وكيل هم گرفتم وكيل هم ميگه مثل اينكه چيزي گير نياوردند يا اون ماموران ارشاد فيلم شايد براي خودشون برداشتند!! :D

درادامه بگم
با قاضي يكم زيادي كل كل كردم اما محترمانه
اول كه گفت اين فيلم ها مستهجن ومبتذل است من گفتم نه اينكار رو مكردم وچند تايي فيلم وبازي مجاز دادم هي اون گفت من گفتم ندادم
حالا نمي دانم قاضي كم اورد چي شد گفت خوب اين فيلم هاي مجازي كه ميگي مجوز داري از سمعي بصري منم گفتم نه چون از خود ارشاد پرسيدم گفت نه پارسال چنين قانوني نبود الان بدجور شده وگفت تو ايران كپي رايت است ومنم گفتم فكرنكنم تو ايران قانون كپي رايت باشه والا الان همين ويندوز غيرقانوني است اون شروع كرد به من من كردن گفت اين فرق داره و...
وهي گير ميداد همين فيلم هاي مجاز رو تكثيرش رو قبول داري من گفتم نه وفقط 3و4 بار فرستادم وديگه هم نفرستادم هي گير داد قبول داري تكثير ميكني گفتم نه
اطرافيان مي گفتند خانه ات اگر چير مشكل داري داري زود بيرون كن شايد بيان داخل خانه را بگردند
وداخل خانه هم نيامدند مي امدند هم چيز بدي گير نمي اوردند
كلا به هم شك داشتند وميخواستند الكي گير بدهند حالا معلوم نيست توي اين مملكت راست راه بري به هت گير ميدن حالا نميدانم چند وقتي بود هي ايميل با چند ايميل برام ايميل مي امد كه ايا فيلم هاي + 18 داري ازاينا كه ماهواره نشان ميده نه ها ازاون خفناش هي منم مي گفتم نه تو ايميل شايدم اونا بودند ميخواستند مچ بگيرند نشد واينطوري گيردادند

حالا كسي ميداند كار ما چي ميشه چون براي ما هنوز پرونده باز ورو هواست ونميخوام سابقه بشه برام ومشكلات وسركار گير بدن و...

بالا