برگزیده های پرشین تولز

به نظ شما میرم حبس یا جریمه نقدی میشم؟

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hasanjj جان خوب مشخصه که چرا تعداد پستهام 0 هست
من یکی از بچه های همین انجمن هستم ولی چون دوست نداشتم شناسایی بشم همین امروز یه یوزر ساختم و چون دارم تو انجمن گفت و گوی آزاد فقط پست میدم هیچی به پستهام اضافه نمیشه.
موفق باشید
:)

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا چقدر باحالی شما ها خیلی قشنگ به آدم روحیه میدید
عزیز جان من فقط فیلم زبون اصلی میفروختم از طریق اینترنت یعنی سایت داشتم
اگه من باید اینطوری مجازات بشم پس تموم کسایی که تو بازارچه همین سایت دارند فیلم میفروشند هم باید مجازات بشند
یکم منتطقی قظاوت کنید
خدا رو شکر شما قاضی نشدی :D
نا را حت نشو بابا هیچی نمیشه فقط باید غصه پول جریمه رو بخوری.
انشالله درست میشه.
83.gif

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1. آخه خدا خیرت بده ! آدم فیلم مستحجن اونم 50 تا رو میخواد چی کار که تو هاردش انبار کنه؟

نکته: دیگه گذشته تموم شده حالا بریم آینده.

2. ببین اتفاقا خیلی خوب برخورد میکنن. مشابهش برای اطرافیان منم پیش اومده بود. وقتی میخوان قشنگ دهنتو سرویس کنن انقدر خوش برخورد میشن! شوخی کردم کلا به تیپ آدمم نگاه میکنن خب. بعضیا فقط از نظر روانشناختی مشت و لگد میتونه آدم کنه. ولی از نظر همین روانشناسی مشت و لگد بعضیارو مثل شما و آدمای متشخصو از راه به در میکنه.

3. شلاق در کار نیست. ولی زندان چرا! البته همه زندان رو نمیشه با پول خریدا! اینو بهت بگم. قاضی تایین میکنه که چقدرشو میشه و قیمتشم از درامدت کمتره پس میتونی بخری و به نفعته. بیرون کار میکنی بیشتر درمیاری در ضمن تو زندانم نیستی حال میده.

4. به غلط کردن بیوفت! حتی گریه کن! ناله کن! زجه بزن! غش کن! بمیر! ولی یه جوری به اون بنده خداها ثابت کن که بابا پشیمونم بیجا کردم از بیکاری و ... بود و دیگه اصلا غلط بکنم ... بخورم دست به سی دی و دی وی دی و ... بزنم. در ضمن با کلاس صحبت کن نه با الفاض لاتی چون یه مقدار برو بچ اونجا روی این مسائل به ظاهر کوچیک حساسن.
خلاصه دیگه!
اومدی بیرونم ادامه نده. خب برو آهنگ خالی بفروش و از این چیزا حتما باید فیلم بفروشی؟

خدافظ اینا از راهنماییای من بود.
خلاصه تمام زحمتت اینه که پشیمانیتو ثابت کنی بعدش کارت راحت تره.

از تموم راهنماییات ممنون ولی در مورد شماره 4 بگم که من اصلا نقش بازی کردن بلد نیستم گریه قلابی هم بلد نیستم مگر اینکه واقعا گریم بگیره که معمولا سر مسائل جدی گریم نمیگیره و فقط سر فیلم هندی گریم میگیره :D
ولی خوب تا جایی که بتونم این کارهایی که گفتید رو انجام میدم

فقط خدا کنه سوتی ندم
دفعه اول که بردنم دادگاه اونم با دست بند وقتی نشستم جلو قاضی بس هول یا حول شده بودم پام رو انداختم رو پام و نشستم بعد قاضی چپکی نگاهم کرد و درست بشین خدا کنه دیگه از این سوتی ها ندم :D

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونوقت هاردت چي شد؟ دادند تراشكاري؟
(شايدم الان دارن تماشا ميكنن...!!!
27.gif
)

هاردم با کلی سیدی و دی وی دی مجاز و غیر مجاز دست ارشاد اسلامی هستش
کلی بازی و نرم افزار مجاز داشتم برداشتند و رفتند.:hmm:

حالا فیلم مستهجن ایرادی شرعیش چی هست؟
+18 بود یا -18 یا 16 یا -16
آخه قاضی یک حلقه فیلم رو میبره خونه میبینه اگر این سی دی خفن بود حکمت سنگینه البته برای خودش هم رایت میکنه اگر -16 بود که فقط زندانی داره
من خودم کارمند دادگستری هستم بخشش محرمانه بمونه از اینجور پرونده ها زیاد است
همش هم یه حکم بیشتر نداره 3 ماه زندانی
ما یه بار میخواستیم برای یک خلافکار سابقه دار پا پوش بدوزیم بد جور دوختیم البته مثل شما نبود که تفرحی نگاه کنه
طرف مولتی رول سی دی داشت طبقه ای رایت میکرد مثلا 10 تایی باهم
موقعی که گرفتیمش 2 سال زندانی براش بریده شد

یه بار هم برای یک نصاب ماهواره تله گذاشتیم طرف عرب بود باهاش قرار گذاشتیم سر به زنگا گرفتیمش توی انبار
محلش رسیور هاشو گفت بالای 200 تا رسیور گرفتیم و سند شد برای خورد کردنشون

البته من خودم مامور نیروی انتظامی نیستم ولی بخاطر سابقه کاری برش زیادی اونجا دارم
کمک و راهنمائی خواستی بگو

در مورد ترانه های اندی و سندی هم اگر ازت پرسیدند بگو مبتذل نیست توی عروسی ها همه میذارند بهشون بگو وزارت فرهنگ اول باید این تئاتر های آقای سمسار زاده توی خیابان تجریش رو تعطیل کنه
زبون داشته باشه
برای قانونشون اشکال بتراش
خلاصه جلوی قاضی بازی و ملق بازی کن

ایرادی که نداره فقط....
بابا من این فیلمهای مستحجن مسخره رو همشون رو از اینترنت دانلود کردم خودمم نمیدونم برای چی ولی این شیطون که نمیزاره ما به راه راست هدایت بشیم.
بعدشم من 50 تا فیلم نداشتم خیلی کمتر بود اینها که نشستند فیلمها رو دیدند خوب معمولا تو همه فیلمهای اصلی همشون یه لب رو دارند اینها اونهایی که محترمانه لب میدادند رو نوشتند مبتذ*ل و اونهایی که بی ادبانه لب میدادند و یکم بله و اینا .... نوشتند مستحجن:blink:

vorojax

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوستان
من رو چند ماه پیش به جرم فروش فیلم دستگیر کردند.
بعد هاردم رو هم بردند
ارشاد اسلامی بررسی کرد و جوابش رو به دادگاه داد.
جوابش رو دقیقا یادم نیست ولی حدود 200 تا فیلم مبتذل و حدود 50 تا فیلم مستحجن و کلی آهنگ مبتذل مثلا اندی و یه سری هم توهین به روحانیت و رئیس جمهور و این جور چیزا بود ( این آخری فقط به خاطر یه کلیپ مزخرف سیاسی همون که آقای احمدی نژاد توش هست و آهنگش هم میگه اتم اتم...
و اینکه دیگه من رو که گرفتند حدود 15 روز تو زندان بودم و الان هم با سند آزاد هستم
تا چند روز دیگه هم دادگاه دارم
به نظر شما چی میشه؟ آیا من باز باید برم زندان؟ اعدام که تو کار نیست؟
من واقعا خیلی میترسم
یکم من رو دلداری بدید تا روز دادگاه سکته نزنم
بابا به خدا من اصلا تو عمرم پام به کلانتری هم باز نشده بود اونوقت برای اولین بار پام مستقیم رفت تو زندان (بازداشت نه وا زندان)
خلاصه اونهایی که سر در میارند راهنمایی کنند من برای نجات خود چه کار میتونم انجام بدم
با تشکر
دوست عزیز اینجا(کرج)اون زمان که سر اخراجی ها بگیر بگیر بود یکی از بچه های اینجا که هم مغازش کافی نت بود و هم خدمات کامپیوتری گرفتن هاردش پر فیلم بود نه زندان داشت نه چیزی فقط یه هفطه مغازش تعطیل بود.
ولی خاب بد شانسی اوردی(یه زیر می زی بده حل شه)

Mandegaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من رو چند ماه پیش به جرم فروش فیلم دستگیر کردند.
بعد هاردم رو هم بردند
ارشاد اسلامی بررسی کرد و جوابش رو به دادگاه داد.
جوابش رو دقیقا یادم نیست ولی حدود 200 تا فیلم مبتذل و حدود 50 تا فیلم مستحجن و کلی آهنگ مبتذل مثلا اندی و یه سری هم توهین به روحانیت و رئیس جمهور و این جور چیزا بود ( این آخری فقط به خاطر یه کلیپ مزخرف سیاسی همون که آقای احمدی نژاد توش هست و آهنگش هم میگه اتم اتم...
و اینکه دیگه من رو که گرفتند حدود 15 روز تو زندان بودم و الان هم با سند آزاد هستم
تا چند روز دیگه هم دادگاه دارم
به نظر شما چی میشه؟ آیا من باز باید برم زندان؟ اعدام که تو کار نیست؟ :f34r:
من واقعا خیلی میترسم
یکم من رو دلداری بدید تا روز دادگاه سکته نزنم
بابا به خدا من اصلا تو عمرم پام به کلانتری هم باز نشده بود اونوقت برای اولین بار پام مستقیم رفت تو زندان (بازداشت نه وا زندان)
خلاصه اونهایی که سر در میارند راهنمایی کنند من برای نجات خود چه کار میتونم انجام بدم
با تشکر
:(

تو همونی نیستی که داری ادای تنگنا را در میاری

واقعا خیلی بیکاری

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
بنابر اصل 496/1 قانون اساسی وبنا به ماده واحده الحاقی با در نظر گرفتن حکم اداره اماکن و شهر سازی و با هماهنگی با شورای حل اختلاف نامبرده به سنگسار و 91 ضربه شلاق محکوم میشود . متهم میتواند اعتراض خود را تا دو ماه بعد از صدور حکم تقدیم شورای استیناف فدراسیون ورزشها همگانی کند .

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو همونی نیستی که داری ادای تنگنا را در میاری

واقعا خیلی بیکاری

ببخشید تنگنا چیه؟ ما رو ببین اومدیم از کیا راهنمایی بگیریم
طوری نیست همه اینجا خیلی به من کمک کردن حالا شما هم اینطوری فکر کن موردی برای من پیش نمیاد

اگه همشری من بودی مطمعن باش 100 درصد اعدام شده بودی و یه ابم روش

پس خدا رو شکر کن تو شهر ما نیستی !! و گرنه .......
سالار جان مگه شما بچه کجایی؟
یه هو همشهری در اومدیم :D:blink:

بنابر اصل 496/1 قانون اساسی وبنا به ماده واحده الحاقی با در نظر گرفتن حکم اداره اماکن و شهر سازی و با هماهنگی با شورای حل اختلاف نامبرده به سنگسار و 91 ضربه شلاق محکوم میشود . متهم میتواند اعتراض خود را تا دو ماه بعد از صدور حکم تقدیم شورای استیناف فدراسیون ورزشها همگانی کند .
Today 09:25 PM

خسته نباشید

rezajooon1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزم
نگران نباش منم یک دوست داشتم همین طوری بود اعدامش کردند
موفق باشی:f34r:

hasanjj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جناب rezajooon1359 بهتره یه لحظه که شده فکر کنین و بعد بنویسین.
و خودتون رو تو موقعیتی برای دوست عزیزمون پیش آمده قرار بدین، حتی تصورش هم مشکله.
امیدوارم مشکل ایشون هر چه زودتر حل بشه.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
ببین اگه خواستن در ملا عام اعدامت کنن آدرس بده مام بیایم خیلی حال میده! :lol:
یا اگرم خواستن در ملاء عام شلاقتم بزنن بازم مارو خبر کن بیایم ببینیم کلی حال میده!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
این چه مملکتیه ما داریم!
یه کاری میکنن که مردم نتونن تو خونشون بشینن و فیلم سینمایی ببینن حالا فیلمهای دیگه رو بی خیال
من تا حالا فکر می کردم این فیلمهای هالیودی که تو بازارچه فروش میره!
فروشش قانونی هست:blink:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
این چه مملکتیه ما داریم!
یه کاری میکنن که مردم نتونن تو خونشون بشینن و فیلم سینمایی ببینن حالا فیلمهای دیگه رو بی خیال
من تا حالا فکر می کردم این فیلمهای هالیودی که تو بازارچه فروش میره!
فروشش قانونی هست:blink:

نه قانونی نیست.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
اخه چرا دروغ میگی.شما با چه شرکتی کار می کردی؟پرداخت یا غیره .من چند تا از رفیقام فیلم می فروختن بعد که سایتشون معروف شد تنها کاری که ارشاد کرد فیلترن کردن سایت بود .روش از این بهتر می خوای .حالا شما صحبت از وزارت اطلاعات می کنی.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
اصلا نگران نباش.
با پول همه چی حله......

اصلا نگران نباش....

چی شد که گرفتنت؟ یه دفه ای که هارد آدمو از دم در نمیبرن......

یا علی

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1

folani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
الان زیاد وقت ندارم فقط اومدم بگم الان از اطلاعات یا همون اماکن که تو خیابون رودکی هست (امروز بالاش رو میخونم ببینم چیه)
زنگ زدند گفتند تا ساعت 9 خودتون رو برسونید یه کاری باهاتون داریم
من هم ساعت 8:30 دقیقه دارم با شریک و بابام میریم اونجا
خدا خودش به خیر کنه
وقتی برگشتم میام کامل براتون توضیح میدم
برام دعا کنید
فعلا بای
:)

بالا