برگزیده های پرشین تولز

بودن يا نبودن

etranger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فوران احساسات میهن‌دوستانه امت مسلمان ایران اسلامی: "دوست که دارم، ایران را دوست دارم، دوست هم داشتم در ايران متولد ميشدم، ایران که خوبه، من ايران رو دوست دارم" جالب این‌جاست که همه‌شون اما و اگر دارند!

Bones

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از emad86_20011 :
خوش به حالت كه اين مشكلات رو تحمل مي كني و هيچي نمي گي, كاش كه من جاي تو بودم
نه به اين چيزا كه گفتي نيست, ولي تو يا من يا هر كسه ديگه كه نمي تونيم درستش كنيم, پس بايد بسوزيم
با اين حساب اگه يه كرديت كارت و اينترنت و از اين چيزا بود باز مي شد ادم سعي مي كرد كمتر بسوزه, كمتر فحش بده, كمتر غات بزنه...

دوباره مي سازمت وطن اگرچه با خشت جان خويش
ستون به سقف تو مي زنم اگرچه با استخوان خويش

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تا حالا شده يه ذره به اين فرهنگمون فكر كنيد؟راستش من از بيشتر مردم ايران بدم مياد.اينم چند تا دليل:
من 2 ماه پيش سر زدم به يك وبلاگ آموزشي.ديدم مسنجر مدير وبلاگ روشنه.پي ام زدم و ازش راجع به يه موضوعي سوال كردم.مرتيكه فحش رو كشيد بهم كه چرا مزاحم ميشي.اينم از ياد دادن.
دوم هم اينكه:
من يه وبلاگ تو بلاگ اسكاي دارم.زياد بازديد كننده نداره.حالا كافيه يه عكس سكسي بزارم30 نفر نظر ميدن ميگن آقا بيشتر بزار.اين باحال نيست.باحالترشو بزار.واي.آخ جون.............
يكي ديگه هم اينكه شايد شما تا بحال اسم اين هري پاترو شنيديد.يه سر به اين وبلاگ بزنيد.اين پسره ورداشته داستاناي سكسي مينويسه راجع به هري پاتر.
http://amir110.persianblog.com
بازم از ايران خوشتون مياد؟

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از $aeed :
تا حالا شده يه ذره به اين فرهنگمون فكر كنيد؟راستش من از بيشتر مردم ايران بدم مياد.اينم چند تا دليل:
من 2 ماه پيش سر زدم به يك وبلاگ آموزشي.ديدم مسنجر مدير وبلاگ روشنه.پي ام زدم و ازش راجع به يه موضوعي سوال كردم.مرتيكه فحش رو كشيد بهم كه چرا مزاحم ميشي.اينم از ياد دادن.
دوم هم اينكه:
من يه وبلاگ تو بلاگ اسكاي دارم.زياد بازديد كننده نداره.حالا كافيه يه عكس سكسي بزارم30 نفر نظر ميدن ميگن آقا بيشتر بزار.اين باحال نيست.باحالترشو بزار.واي.آخ جون.............
يكي ديگه هم اينكه شايد شما تا بحال اسم اين هري پاترو شنيديد.يه سر به اين وبلاگ بزنيد.اين پسره ورداشته داستاناي سكسي مينويسه راجع به هري پاتر.
http://amir110.persianblog.com
بازم از ايران خوشتون مياد؟
اكثر مردم به اولين چيزي كه فكر مي كنن همينه!! به خاطر محدوديتاي!!
اين وبلاگ رو هم رفتم! طرف هر چي به مخش رسيده بود گفته بود! ارزوهاشو!
البته كشوراي ديگه هم همينطورين ولي با يم نسبت كمتر، بر عكس ايراني ها اكثرا مي زنن تو خط ×××

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اونا كه ××××× رو هم رد كردن

بري آمريكا شلوارتو تو خيابون ميگشن پايين عزيز جان

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Gharibeh :
اونا كه ××××× رو هم رد كردن

بري آمريكا شلوارتو تو خيابون ميگشن پايين عزيز جان
همه جاش كه اينطوري نيست. حداقل تو اينترنت همه جاش اينطوري نيست، من تو هز سايت ايراني كه مي رم اول از همه هوا رو دارم يه موقع كسي دور برم نباشه(حتي همينجا)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از emad86_20011 :
همه جاش كه اينطوري نيست. حداقل تو اينترنت همه جاش اينطوري نيست، من تو هز سايت ايراني كه مي رم اول از همه هوا رو دارم يه موقع كسي دور برم نباشه(حتي همينجا)
ولی دور و بر من همیشه یه چند نفری دارند سرک میکشند و میرند و میاند!!!!!!!! ولی مهم نیست!!!!! :D :D :D :D :D :D

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس مهم نيس كجا بدنيا اومدين مهم اينه كجا ميخواين برين

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ولي كلا ايران واسه زندگي بده.نميگم كشوره بديه.واسه زندگي كردن بده.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از $aeed :
اينم جواب:
تو اونجا ميشه با يه اينترنت پر سرعت بدون ناراحتي كار كرد.تو اين جا بعضي موقع ها من از دست اين سرعت كامپيوترم رو ريست ميكنم.يه بار 100 بار ريست كردم كه گرافيكم به اون دنيا پيوست.
تو اونجا ميشه كنسرت خواننده هاي باحال رفت ولي اينجا بايد بري فقط آهنگهاي اشكاور و عذاداري و امام علي گوش بدي.
به قول عماد بايد اينجا اين سگ دنبال يه سي دي بگردي ولي اوجا با يه كرديت كارت سريع ميتوني اينكارو بكني.
اينجا بايد از شنبه تا پنج شنبه كار كردي كه چي سر ماه يه 100 يا 150 هزار تومن حقوق بگيري.الان اين با اين حقوق كي راحت زندگي ميكنه؟
اينجا بايد از صبح تا شب بشيني.نه تفريحي نه چيزي.براي بچه ها كه هيچي.انگار بچه ها هويجن.اونجا چي؟
بازم بگم؟
:ph34r: :ph34r: :ph34r:
اينكه فقط وضعيت تو نيست وضعيت همه يمردم هست
حالا تو اول اومدي توي امضات گفتي چرا ايران به دنيا اومدم؟
بعد اومدي اين تاپيكو زدي كه ايران حال نميده؟
به جاي اينكه افسوس بخوري كه ايران چيه ايران بده سعي كن دوستش داشته باشي
وضعيت را نمي تونيم تغيير بديم تو هم تا بزرگ شي اگه پولت برسه بري خارج خيلي مونده
تازه افراد خيلي خيلي كمي هستند كه تونن اونجا گليمشونو از آب بكشن بيرون.
راستي اينجا مي توني هر بازي اي كه بخواي راحت بخري خارج كه به اين راحتي ها هم نيست
تو فقط خوبيهاي خارج از كشور را مي بيني! يك مقدار هم خوبي هاي مملكت خودتو ببين. و بدي هاي اونجارو!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
محمد جان ايران زياد خوبي نداره.ببين من اگه اونجا بدنيا ميومدم پول تو جيبيم اونقدر بود كه بتونم راحت بازي بخرم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از $aeed :
محمد جان ايران زياد خوبي نداره.ببين من اگه اونجا بدنيا ميومدم پول تو جيبيم اونقدر بود كه بتونم راحت بازي بخرم.
از کجا اینقدر مطمئنی؟؟؟؟تازه دست تو که نیست کجا و کی بدنیا بیای و پدر و مادرت کی باشند! پس بی خود فکر الکی نکن!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
فكر مي كنم ديدگاه شما نسبت به خارج از كشور اشتباهه كمي
همه ي عالم و آدم پولدار كه نيستن!
شما همينجا اگر مايه دار باشي مي توني Wireless يا اينرتنت ماهواره اي داشته باشي بزني بيرون و بري كوه و....
مهم اينه كه خودتو پيدا كني.ايران بودن بهانه ست.
با گفتن اين حرفها چه چيزي را مي توني ثابت كني؟
اگه جزو فقراي اونجا بودي چي؟
در ضمن خيلي بايد زرنگ باشي كه گليمتو از آب بكشي بيرون
درصد كمي از مردم اين طورن. هر كي كه خارج به دنيا بياد كه اين طوري نيست.
اتفاقا يك روز يك روان شناسي براي ما صحبت مي كرد مي گفت بيشترين راحتي و آزادي عمل و..... توي سوئده و بيشترين خودكشي هم مال سوئده! زندگي كه فقط اينترنت پرسرعت و بازي و.... نيست.
شايد بزرگتر كه شدي به اين حرف من برسي...
از آرزوها گفتن كه اگر اين جوري بود بهتر بود و.... هيچ گاه وضع را بهتر نمي كنه. بهتره به جاي اين و آن گفتن سعي كني از زندگي اي كه الان داري بهشت بسازي .
اين حرف آخر من بود. به اين چيزها فكر نكن كه آخر سر ديوانه ميشي...!

بالا