خرید بک لینک

بورس بین المللی پر درامد

شروع موضوع توسط rasool.ps4 ‏4 ژوئن 2019 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

1. rasool.ps4

rasool.ps4 Registered User

سلام و درود بنده به عنوان عضوی از خانواده شرکت بورس بین المللی مایلم یه شغل پر درامد رو بهتون معرفی کنم
    کار این شرکت خرید و فروش بورس های معتبر دنیا مانند اپل و ماکروسافت و فورد و غیره هست .که شما بورس رو میخرید و ماهیانه به شما سود بسیار قابل توجهی میده قیمت بورس از ۱۰۰۰ دلار شروع میشه و ماهیانه بابت هزار دلار بین ۶۰-۸۰ دلار سود میده که اگر تبدیل کنید میشه حدود ۸۰۰ هزار تومن هر چه بیشتر بورس بخرید بیشتر سود میده به علاوه بالارفتن ارزش سهامتون درضمن پولتون هم بیمه میشه و قابل برگشت هست .
    دوستان تا کی میخواین برای پول دراوردن کمر بزنین و عرق بریزین
    یکم راجبش فکر کنید باور کنید با تبلیغ کردن این کار یه قرون تو جیب من نمیره و فقط نیتم بالا رفتن سطح زندگی جامعه و مردم عزیزمه این کار به هیچ وجه هرمی نیست منم ریاست این شرکت رو بر عهده ندارم که بخوام سنگشو به سینه بزنم خودم دارم ماهیانه سود خیلی خوبی میگیرم
    فک کنید پولتونو بانک بزارید چه مقدار ناچیزی بهتون سود میده .ازتون خواهش میکنم به شایعات توجه نکنید درحال حاضر مردم دنیا بااستفاده از ذهنشون پول درمیارن برعکس مملکت ما که همه اش نقشه های یه سری ادم سود جو هست این کار هزاران مزایای دیگه داره اگر مایل باشین بیشتر توضیح میدم حتی به صورت حضوری

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. 99+1

99+1 Registered User

مالکیت سهام به چه شکلیه؟
    مطمئنا به دلیل تحریم ها ایرانی ها نمی تونند سهام بخرند
    سهام با مالکیت غیر واقعی و یا با نام فرد دیگر هم ریسک خودش رو داره؟
    اون ۶۰-۸۰ دلار سود هم احتمالا باید سالانه باشه؟

4. rasool.ps4

تحریم هیچ تاثیری نداشته تا الان بنده خودم سهام nvidia خریدم و ماهیانه دارم بین ۶۰ تا ۸۰ دلار میگیرم هرچیزی راه دور زدن خودشو داره :D مالک سهام هم خود خریدار هست

99+1 از این نوشته تشکر کرده است.
  5. rasool.ps4

این بورس سهام های مختلفی داره مثل اپل ،ماکروسافت فورد و غیره و ذالک .کار این شرکت عظیم بورس یه جور واسطه مردم با سهام های بزرگ دنیاس که خود مردم مستقیما نمیتونن برن دم شرکت اپل تقاضای بورس کنن پس باید یه واسطه باشه و اینکه پولتون بیمه میشه و ثانیه این بورس های عظیم مثل اپل یا غیره هیچ وقت ضرر ندادن تا جایی که من یادمه :rolleyes:

6. Business plan

Business plan Registered User

کدوم شرکت؟
    برای شروع چی کار کنیم؟ اعتماد سازی چطوری هست؟
    شما داخل ایران هستید؟
    و باقی سوالات که شما فقط کلی توضیح دادید
    :general505:

7. alireza gh

alireza gh کاربر تازه وارد

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، ناجی، مدیرکل اطلاعات استان امروز ۲۵ فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت هرمی يونيک فاينانس دو هزار و ۱۰۰ زیر مجموعه داشت که با تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) چهار نفر از سرکردگان اصلی دستگیر شده اند.
    وی ادامه داد: اين شرکت هرمي از زيرمجموعه هايش ۱۳ميليون دلار جذب سرمايه و ۱ميليون و ۷۰۰هزار دلار سود کرده است.
    یونیک فایننس صرفا نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی است که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون Apple ، Alphabet، Face book می پردازد، معرفی کرده است.
    http://www.ghatreh.com/news/nn46958238/دستگیری-سرشبکه-های-اصلی-شرکت-هرمی-یونیک-فاینانس-خراسان-شمالی

the boy و behrooz3229 از این نوشته تشکر کرده اند.
  8. behrooz3229

behrooz3229 Registered User

همینجا کامل توضیح بده - ضمناً پست قبل هم توضیح بده .

9. s.david.s

s.david.s کاربر تازه وارد

دوست عزیز قبل از اینکه بقیه رو دعوت به کاری بکنید ، مطمئن باشید راهنمایی های شما زندگی کسی رو نابود نکنه
    البته کسی که صرفا روی دعوت زندگیش نابود بشه و بدون تحقیق این کار رو بکنه ، حقشه !
    اول : بورس نه عزیز دل !!! سهام ! سهام شرکت x شهام شرکت Y و ... . بورس کله اشتباه و خنده داریه
    دوم : سرمایه رو بیمه میکنه ؟؟ این واقعا جوکه ! به هیچ وجه همچین چیزی صحت نداره و به کسی که واقعا کمی هم اطلاع داشته باشه این جمله رو بگید خندش میگیره
    سوم : اگه حتی این شرکت واقعا درست باشه ، شما با واسطه سهام رو میخرید و مالکیت مستقیم به اسم شما نیست و به اسم اون شرکت هستش ! ولی اصل قضیه اینه که این شرکت به هیچ وجه کارش درست نیست
    چهارم : سهام دو نوع سود دهی داره . یکی تقسیم سود بین سهام داران هستش و اون یکی سود ناشی از افزایش قیمت سهم . سود تقسیم شده به هیچ وجه این چیزی که شما میگید نمیتونه باشه . پس اگه این سود رو بدهند قطعا کلاهبرداریه ! افزایش قیمت سهم هم میتونه اتفاق بیوفته و میتونه نیوفته و کاهش داشته باشه . پس سود قطعی ای وجود نداره

لطفا قبل از هر چیزی خوب تحقیق بکنید و بعد دست بکار بشید . دوست عزیز پیشنهاد من هم به شما اینه که هرچه زودتر پولتون رو بگیرید و بای بای بکنید با شرکت . البته اگه پس بدن !

mohmos2017, mehrashkan, 99+1 و 2 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  10. mehrashkan

mehrashkan فروشنده معتبر [؟]

خواستم جواب کامل و درست حسابی به شما بدم که دیدم دوستان قبل از من اینکارو کردن
    امیدوارم در بازدیدهای بعدی شاهد باشیم که به خودتون اومده باشید و از دعوت دیگران به بدبختی دست کشیده باشید
    ضمنا اگر سرمایه گذاری کردید دوستانه بهتون میگم هرچه سریعتر اصل سرمایتون برداشت کنید و خودتون نجات بدید
    اگر هم همچنان اصرار دارید به دعوت سایرین ادامه بدید که بنده در ادامه میتونم خیلی مسائل رو برای همه و شما (که قطعا خودتم میدونی) روشن کنم

s.david.s و 99+1 از این نوشته تشکر کرده اند.
  11. mehrashkan

mehrashkan فروشنده معتبر [؟]

LewSQfYc.png
    تصویر بالا نمودار تغییرات روزانه ارزش سهام شرکت اپل در یکسال گذشته هست که نشون میده در یکسال گذشته چه روندی طی کرده و همونطور که سود داده خیلی هم ضرر داشته
    و تصویر زیر هم نمودار تغییرات روزانه ارزش سهام شرکتی که شما تصور میکنید مالک بخشی از اون هستی!! و کاملا مشخصه چه ریزشی داشته نسبت به سال گذشته
    حتی نسبت به سه ماه قبل!!!

Is1sZPKV.png

تا وقتی از چیزی آگاهی کامل ندارید سمتش نرید

99+1, s.david.s و mohmos2017 از این نوشته تشکر کرده اند.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی