برگزیده های پرشین تولز

بچه ها برای رفع کسالت من دعا کنید

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
خیلی خوشالم از اینکه اینجا دوستانی هستند که باعث خوشحالی روحیه من میشن
فکرشو بکن آخر سال مریض بشی یه عده هم میان خونت مهمونی اونا هم اوقاتشون تلخ یمشه و ناراحت میشن

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
ایشاالله خوب بشی .
امیدتو از دست نده

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
الان تاپیک رو دیدم.خیلی ناراحت شدم.واست دعا میکنم که به امید خدا هرچه زودتر خوبه خوب بشی دوست گلم.مراقب خودت باش.

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
سلام
اول بگم شايد نظره اون دکتر درست باشه
ولي من خودم چنين مشکلي پيدا کردم البته بر عکسش يعني شکمم اصلا کار نميکرد
هر آزمايش که فکر کنيد دادم حتي يکي از اين دکترا که خيلي احمق تشريف داشت ميگفت آپانديس داري
وبايد عمل کني
اما بعد از مدتي و به مرور متوجه شدم که اين بيماري اسمش سندرم روده تحريک پذيره و کاملا عصبيه
و ميتونه اسهال باشه اونم از نوع شديد
و ميتونه يبوست باشه
و جالبش اينجاست که اين بيماري با آزمايش و اينجور چيزا مشخص نميشه
و کلا بيماريه عصبيه
تو نت در مورده اين بيماري خيلي توضيح دادن و خيلي از مردم اونو دارن و خودشون خبر ندارن
ضمن اين که شدت و ضعف اين بيماري در خيلي از مردم متفاوته
اين تجربه منه و اميدوارم که خوب بشي

Soldier Of Love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيزم من مطمئنم که شما هرچه زودتر بهبود پيدا می کنيد و سلامتی خودتون را دوباره به دست مياريد.

در درجه اول تقويت روحيه و خود را نباختن خيلی مهم هست.

آب(بدون گاز) و چای (گياهی) زياد بنوشيد

سوپ مرغ ميل بفرمائيد

از نوشيدن شير و کافی خوداری بفرمائيد

بعداز کمی بهبود يافتن شروع کنيد به ميل کردن موز، سيب رنده شده(سيب خيلی به شما کمک ميکند)،

هويج، برنج، ماست

به آرزوی سلامتی هرچه زودتر...

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
سلام
هر آزمايش که فکر کنيد دادم حتي يکي از اين دکترا که خيلي احمق تشريف داشت ميگفت آپانديس داري
وبايد عمل کني
اما بعد از مدتي و به مرور متوجه شدم که اين بيماري اسمش سندرم روده تحريک پذيره و کاملا عصبيه
و ميتونه يبوست باشه
و کلا بيماريه عصبيه
تو نت در مورده اين بيماري خيلي توضيح دادن و خيلي از مردم اونو دارن و خودشون خبر ندارن

منم یه سال علاف سندرم روده تحریک پذیر شدم پیش چه پزشکائی که نرفتم آخرش یه طبیب حاذق با یه ویزیت 2500 تومنی مشکل منو برای همیشه حل کرد البته حل که نشد منو آگاه کرد که سندرم روده تحریک پذیر چی هست
فقط امیدت رو از دست نده بهترین طبیب برای شما.......... خودت هستی قوی باش و استوار
من که جز یه بنده نا خلف کسی نیستیم ولی برات دعا میکنم که حالت خوب باشه فقط یه چیزی همه چی تو دنیا پیشرفت نیست زندگی کن و لذت ببر حتی اگر بیمار باشی

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
نگران نباش سلیاک هم باشه چیزی نیست.
فقط **** غذاییت یکم متفاوت میشه.

Last edited:

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام

تو بين آشنايان ما هم يكي دو نفر اين مشكل رو پيدا كردند ولي با رعايت كردن بعضي موارد بهبودي حاصل شده شما هم خوب ميشيد نگران نباشيد. نمي دونم شما هم عذاي بيرون زياد مصرف مي كنيد؟ آخه اونا زياد هات داگ و اين چيزها مي خوردند. خلاصه اگه قبلا زياد غذاي بيرون مصرف مي كرديد بهتره ديگه مصرف تكنيد. خوردن موز هم به درمان اسهال كمك مي كنه. بعد از بهبود هم براي تقويت بدن روزانه چند عدد خرما مصرف كنيد.

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
حالتون چطوره؟

امیدوارم الان که چند ماه از بیماریتون گذشته حالتون خوب تر شده باشه :cap:
تنها چیزی که برای درمان شما لازم هست اراده خودتونه ، فقط همین

نباید نا امید بشین. ضمن اینکه دارین به نسخه دکترتون عمل می کنید، سعی کنید هر روز که از خواب پا شدید به خودتون بگید که چقدر امروز حالتون نسبت به دیروز بهتره ، حتی اگه خدای ناکرده حالتون بدتر هم شده باشه. من یه زمانی به علم متافیزیک علاقه زیادی داشتم. کتاب های زیادی هم در این مورد خوندم. باور کنید خیلی از بیماری ها را میشه با امید درمان کرد. فقط اراده کنید و به خودتون اعتماد داشته باشید. باید این باور در شما باشه که درمان درد شما پیش خودتون هست.
وقتی که دارین حتی یه لیوان آب میل می کنید تو ذهنتون تصور کنید که دارین دارویی که خودتون برای درمان بیماریتون ساختین را میل می کنید که بعد از چند ساعت حتی علائمش را هم می بینید.

فقط خودتونو باور کنید. پیشرفت هم همیشه هست. شاید پیشرفت شما در همین کسالتتونه. خدا را چه دیدی شاید یه پیشرفت روحی بزرگ تو ذهنتون رخ داده که بعدا متوجهش می شید.

راستی نمی دونم ورزش برای شما مفیده یا نه. اما فقط اینو می تونم بگم که چون بیماری شما بدون ارتباط با اعصاب نیست و ورزش نیز هم جریان خون را تنظیم می کنه و هم اعصاب را سعی کنید یه ورزش را حتما انجام بدید ( البته با دکترتون حتما مشورت کنید )

بی خودی هم اعصاب خودتونو ناراحت نکنید. دنیا ارزش ناراحت شدن را نداره.
شرمنده اگه سرتونو درد آوردم.

درسته که با دعای گربه سیاه بارون نمیاد، اما منم خدا را به عزیزترین بنده هاش قسم می دم که همه مریض ها را شفا بده. انشاالله ...

یه کم طولانی شد. می بخشید

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
سلام
وبايد عمل کني
و ميتونه يبوست باشه
و کلا بيماريه عصبيه

دقيقا درسته

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
عزیز شکر خدا کسالت رفع شد؟

خدا رو بی نهایت شکر خوبم
به لطف پروردگار با مصرف کاهو و اسفناج جداره های روده بزرگ من ترمیم پیدا کرده بخاطر ویتامین K که در سبزیجاتی که اشاره کردم هست خوب شدم
خدایا نوکرتیم
دستت درست
الحمدالله

ضمنا اینطور که پیداست از خوردن غذاهای فست فود بخصوص انواع سوس ها پرهیز کنید ممکنه برای 30 دقیقه لذت به مصرف سس به شما حال بده ولی به مرور زمان جداره روده شما رو خراب میکنه و سیستم ایمنی بدنتون میاد پایین
طبق تحقیقات وزارت بهداشتفرمول تهیه سس از فرمول جوهر نمک گرفته شده البته به فرمول غذایی
در مورد کالباس هم میگن گوشت قرمزی که بعنوان گوشت مرغ یا گوساله داخل کالباس میبینید میگن از کاکل خروس تهیه میشه
خلاصه از ما گفتن بود

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
خدا رو بی نهایت شکر خوبم
به لطف پروردگار با مصرف کاهو و اسفناج جداره های روده بزرگ من ترمیم پیدا کرده بخاطر ویتامین K که در سبزیجاتی که اشاره کردم هست خوب شدم
خدایا نوکرتیم
دستت درست
الحمدالله

ضمنا اینطور که پیداست از خوردن غذاهای فست فود بخصوص انواع سوس ها پرهیز کنید ممکنه برای 30 دقیقه لذت به مصرف سس به شما حال بده ولی به مرور زمان جداره روده شما رو خراب میکنه و سیستم ایمنی بدنتون میاد پایین
طبق تحقیقات وزارت بهداشتفرمول تهیه سس از فرمول جوهر نمک گرفته شده البته به فرمول غذایی
در مورد کالباس هم میگن گوشت قرمزی که بعنوان گوشت مرغ یا گوساله داخل کالباس میبینید میگن از کاکل خروس تهیه میشه
خلاصه از ما گفتن بود

موافقت می شه

و خداروشکر که خوب شدی...

یا علی

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
سلام، اول که تاپیکت رو خوندم ، یه خورده حالم گرفته شد ( نمیگم زیاد چون دلم نمی خواد انرژی منفی بدم) .
اما این آخراش که دیدم بهتری خیلی حال کردم .
شاید بعضی چیزها معنوی باشه و بعضی ها هم جسمی ، مثل خود من که یه مدت مشکلی این چنینی برام پیش اومد و یه خورده نگاه کردم دیدم از خیلی چیزها غافل بودم .
اما هرگز نا امید نشو ، همون طور که من نبودم . تو زندگی هیچ چیزی مثل سلامتی نیست . شما به خدا توکل کن و بجای ناراحتی زندگی کن . با بیماری هم بجنگ . از من و شما هم انسان ها با اوضاع ... بودن مثل همین استیو خدا بیامرز یا آرم استرانگ و غیره .
یه دوستی می گفت تو زندگی هر وقت به یه در بزرگ رسیدی که یه قفل خیلی خفن هم روش بود، اصلا نترس و نگو که دیگه آخر راهه و این در باز نمیشه ، چون اگه قرار بود باز نشه بجاش دیوار می کشیدن .

من از صمیم قلب برای تندرسی شما دعا می کنم . امیدوارم با یه روحیه توپ هر چه سریع تر به روزهای خوب برسی .
پاینده باشی.

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
سلام عزیز برادر :party:

بهتر شدین بحمدالله ؟

خداوند به همه ی ما سلامتی بدهد، ان شاء الله ... :)

: ))

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
شاید منم سال دیگه همین موقع که تاپیکش بالا بیاد در جمع شما نباشم

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بالا