برگزیده های پرشین تولز

بچه ها بیاید برایه خوبی کن زن بگیریم(انجمن حمایت از جک و جونورهایه پی تی3)

برایه ازدواج چه فکری کرده اید؟

• Total voters
    26

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Queen_of_hearts :

ديگه كوزه رو خريديم دير شده يه مقدار!!! :p
خوب باز يه نفر از بدبخت شدن نجات پيدا كرد :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Queen_of_hearts :
پس بگووووووو ....!! از همون اول من به شما 2تا شكيدم!
نشكني بابا :D البته فقط حرف شما نيست ما به همه گير ميديم ;)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
image.php
این چطوره :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
View Poll Results: برایه ازدواج چه فکری کرده اید؟
من متاهل هستم
....P30...., bahar13, Persia, shaar 4 21.05%
هنوز کسی رو در نظر نگرفته ام
....P30...., bahar13 2 10.53%
نامزد کرده ام
....P30...., bahar13 2 10.53%
بی خیال ازدواج(کی میره اینهمه راهو)
....P30...., bahar13, ehsan, hosein_5, Queen_of_hearts 5 26.32%
تا چی پیش بیاد
....P30...., bahar13, mehrdad1355, xoew, _arash_, خوبی کن 6 31.58%
Voters: 11.
فقط من موندم پی سی و بهار 13چه جوری هم متاهل هم کسی رو در نظر نگرفته هم بی خیال ازدواجه هم :blink: ای ناجنس نکنه زیر سرت بلند شده میخواهی چندتا بگیری!!! :lol:
http://www.forum.persiantools.com/poll.php?do=showresults&pollid=180
چقدر منحرف تو پي تي زياد شده!!!!!!!!!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
میگم خوبی کن یه سر به اینجا بزن ببین کدوم پسندت میشه!!! :D
http://snoova.5u.com/

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اشکان دومی......خر نشو.....دومی.......نیکولو بگیر......نخواستی تو همین سایت به بالاترین قیمت بفروش........مطمئن باش روزبه همه رو از رو میبره و میخواد.......
این عکس قشنگیه از نیکول.....

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Iranshi1.jpg

DSC_0611.jpg

بیا اینا به دردت می خوره دومی ( نارنجی ) که تابلو هستش کویین هستش
image.php

اولی هم دختر خاله اونه آقا کی بیایم شیرنیبو بخوریم

راستی من کویین رو فقط به یکی می دم که آداب معاشرت داشته باشه پولدار باشه و خونه زندگی و نظر دخترم هم مهمه :blush:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
Iranshi1.jpg

DSC_0611.jpg

بیا اینا به دردت می خوره دومی ( نارنجی ) که تابلو هستش کویین هستش
image.php

اولی هم دختر خاله اونه آقا کی بیایم شیرنیبو بخوریم

راستی من کویین رو فقط به یکی می دم که آداب معاشرت داشته باشه پولدار باشه و خونه زندگی و نظر دخترم هم مهمه :blush:
بچه - كوين جايه ننته اونوقت تو ادعايه پدريشو ميكني :D

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوبي كن سليقت حرف نداره ببينم نكنه تو هم يه زماني حاجي بازاري بودي ها.

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
بچه - كوين جايه ننته اونوقت تو ادعايه پدريشو ميكني :D

آره شايد هم سن ننه جناب عالي باشه اما باور نداري بپرس از خودش تا باور كني تو جرا هرس مي خوري

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :eek: :eek: :eek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
آره شايد هم سن ننه جناب عالي باشه اما باور نداري بپرس از خودش تا باور كني تو جرا هرس مي خوري

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :eek: :eek: :eek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آخه تو با 70-80 پست ميتوني بابايه كوين با 970 تا پست باشي!!!! ;) تازه مگه از تولدت تو اين فروم چقدر ميگذره =هنوز يه ماه نشده!!!!!!!!!! ;) :D تازه ادم زنده وكيل وصي نمي خواد :lol: حكايت تو - حكايت اون دختره و پسر ه است كه با هم تو پارك مي گشتند يه دفعه دختره ميگه واي بابام داره مياد حالا چيكار كنم- پسره ميگه بابات منو تا حال ديده - ميگه نه - پسره ميگه خوب كاري نداره توام بگو اين داداشمه!!!! :D فرق پسره با تو در اينه كه تو ادعاي بابايشو ميكوني@!!(در ضمن اگه مراقب چرت و پرتاي كه مينويسي نباشي خودت ميدوني ها تازه وارد !! اينجا قهوه خونه قنبرنيستا كه اينجوري درر افشاني ميكني:hmm: )

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
آخه تو با 70-80 پست ميتوني بابايه كوين با 970 تا پست باشي!!!! ;) تازه مگه از تولدت تو اين فروم چقدر ميگذره =هنوز يه ماه نشده!!!!!!!!!! ;) :D تازه ادم زنده وكيل وصي نمي خواد :lol: حكايت تو - حكايت اون دختره و پسر ه است كه با هم تو پارك مي گشتند يه دفعه دختره ميگه واي بابام داره مياد حالا چيكار كنم- پسره ميگه بابات منو تا حال ديده - ميگه نه - پسره ميگه خوب كاري نداره توام بگو اين داداشمه!!!! :D فرق پسره با تو در اينه كه تو ادعاي بابايشو ميكوني@!!(در ضمن اگه مراقب چرت و پرتاي كه مينويسي نباشي خودت ميدوني ها تازه وارد !! اينجا قهوه خونه قنبرنيستا كه اينجوري درر افشاني ميكني:hmm: )

فقط كسي كه در مورد صحبت شده ميتونه ناراضي شه و جك شما جالب بود اما تكراري ! بدشم مشكلي داري با من بيا برات حل مي كنم و اين كه گفتي تازه وارد اگه فكر كني منو يادت مياد و دوباره 1ماهي شرو ع كردم و بدشم شما كه پستهات بالا هستش بشو باباش بدشم ميخوام ببينم چيكار مي خواهي كني من حرف بدي نزدم اما منتظر كارم فوقش مثل قبليه ميشه با يه يورز جديد ميام ولي واقعا بچه ها من شرمنده واقعا مهرداد جان نمي خواستم اينطوري شه بخدا قسد من اين نيستش كه به چندتا از رفقا بخوام لج منم و فحش و فحش كاري شه واقعا فكرشو نمي كردم كه باز بخواد اين قضيه بياد بالا واقعا من شرمنده شما خوبه ولي احساس مس كنم يه مشكلي با من داري نمي دونم اگه سر قضيه سيبيل هستش كه من اصلا و كليه بچه ها كه ادعا مي كنند از سيبيل خوششون نمي ياد اين 2 شخصيت فقط براي اين بالا امد كه از يك نواختي در بياد واقعا اگه اينا باعث مشكلاتمون شده همين جا از ياسر و بقيه مي خوام كه كلا دو بحث سيبيل و .... از بين ببريم تا لااقل كدورتي سر اينا پيش نياد مخلصيم سعيد

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من متاسفم از اين...........................

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
فقط كسي كه در مورد صحبت شده ميتونه ناراضي شه و جك شما جالب بود اما تكراري ! بدشم مشكلي داري با من بيا برات حل مي كنم و اين كه گفتي تازه وارد اگه فكر كني منو يادت مياد و دوباره 1ماهي شرو ع كردم و بدشم شما كه پستهات بالا هستش بشو باباش بدشم ميخوام ببينم چيكار مي خواهي كني من حرف بدي نزدم اما منتظر كارم فوقش مثل قبليه ميشه با يه يورز جديد ميام ولي واقعا بچه ها من شرمنده واقعا مهرداد جان نمي خواستم اينطوري شه بخدا قسد من اين نيستش كه به چندتا از رفقا بخوام لج منم و فحش و فحش كاري شه واقعا فكرشو نمي كردم كه باز بخواد اين قضيه بياد بالا واقعا من شرمنده شما خوبه ولي احساس مس كنم يه مشكلي با من داري نمي دونم اگه سر قضيه سيبيل هستش كه من اصلا و كليه بچه ها كه ادعا مي كنند از سيبيل خوششون نمي ياد اين 2 شخصيت فقط براي اين بالا امد كه از يك نواختي در بياد واقعا اگه اينا باعث مشكلاتمون شده همين جا از ياسر و بقيه مي خوام كه كلا دو بحث سيبيل و .... از بين ببريم تا لااقل كدورتي سر اينا پيش نياد مخلصيم سعيد
با توجه به تعداد پستها فقط كاكو-ايرانويجي -احساني يا كسه ديگه ميتون ادعايه پدري يا شوهريشو بكنه- واسه ما خيلي زياد - دوبرابر ما پست داره - ;) :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از saeedonline :
با توجه به تعداد پستها فقط كاكو-ايرانويجي -احساني يا كسه ديگه ميتون ادعايه پدري يا شوهريشو بكنه- واسه ما خيلي زياد - دوبرابر ما پست داره - ما فوقش همون كاري رو باهاش بكنيم كه تو تاپيك (سيبيل كاكو) باهاش كرديم!!!!;) :D

بالا