• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بکلینک در 51 وبلاگ با آتوریتی های 30 تا 43 با تخفیف باور نکردنی به مدت محدود

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام دوستان

یک پیکج استثنایی بکلینک براتون دارم که به مدت محدودی تخفیف باور نکردنی گذاشتم براش که مشخصاتش به این صورت هست

1- تعداد 40 عدد وبلاگ که یک دونه آتوریتی 43 - یک دونه ۴۱ - سه تا ۴۰ - دو تا آتوریتی 38 - دو تا 37 - پنج تا 36 - سه تا 35 - هفت تا ۳۴ - سه تا ۳۳ - شش تا ۳۲ و چنج تا هم ۳۱ دارن !

2- وبلاگها ، چهار تا وبلاگ از بلاگ اسکای - پنج تا وبلاگ از پرشین بلاگ - چهار تا از میهن بلاگ و بقیه از بلاگفا هستن

3- همه شون مطلب واقعی دارن و معمولا آرشیوشون مال چند سال پیشه .

4- من از حدود یک سال پیش که این وبلاگها دستم هست آتوریتی شون کم نشده و بعضا زیاد هم شده ! مثلا همون که 43 هست ، قبلا 37 بوده .
5- لیست وبلاگها با مشخصات کامل ( پیچ آتوریتی - دامین آتوریتی - بکلینک و .... ) به صورت فایل اکسل در ضمیمه این پست قرار داره که می تونید دونه دونه وبلاگها را بررسی بفرمایید .

با توجه به تنوعی که دارن و مطالبی که روشون هست می بینید که کیفیت خیلی خوبی دارن .

خوب بریم سر قیمت !!!

قیمت برای این پکیج به صورت سه ماهه مبلغ 150 هزار تومن هست که البته با تخقیفی که عرض کردم به مدت محدود روی این پکیج اعمال میشه

قیمت : بکلینک سه ماهه در 40 عدد وبلاگ فقط ۳۸ هزار تومن

برای بالا موندن کیفیت کارفقط 15 تا بکلینک از این پکیج فروخته میشه

فایل های ضمیمه

• link.zip
    18.5 KB · نمایش ها: 41
Last edited:

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

همون فایل زیپ که در ضمیمه پست اول گذاشتم را دانلود کنید ، آدرس و همه مشخصات وبلاگها در اون هست . در فایل زیپ دوتا فایل هست به فرمت ورد و اکسی که هر کدوم را خواستین می تونید ببینید ! وبلاگها به ترتیب پیج اتوریتی مرتب شدن .

Last edited:

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام

دوباره این تخفیف برقرار شد !

از دوستان اگر کسی خواست در خدمتم !

اگر کسی بخواد همه وبلاگها را بخره هم می تونم با قیمت خیلی خوب همه را بفروشم !

بهم پ خ بدین .

با تشکر

بالا