• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بکلینک و تاثیر ان در رتبه کلمات کلیدی

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه استادان عزیز میخواستم بدونم به غیر از پیج رنک که بی اهمیت شده و به جز اتوریتی که الان مهم شده چه چیزی در لینک مهم است چه بک لینکی موثر است و چه لینکی خوبه چه لینکی بعد قوی بودن یک لینک را چطورری میشه تشخیص داد؟

کلا میخوایم یک بحثی در مورد لینک بیلدینگ بکنید که چطوری لینک بگیریم در چه زمانی طی چه زمانی ایا انگلیسی ایا فارسی چندتاش مرتبط باشه چندتاش غیر مرتبط ؟ و........

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
سلام ، به نظر من بک لینک باید مرتبط با سایت شما باشد ، بک لینک باید دارای تگ توضیحات باشد ، بک لینک 3 به بالا ارزش دارد ، خرید بک لینک باید حداقل برای 3 ماه باشد

اگر این مواردو رعایت کنید جواب میگیرید

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب لینک بیلدینگ را من شنیدم که باید مداوم انجام بشه یعنی در طول 2 ماه مدام لینک به سایت گرفته شود

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
لینک بیلدینگ باید از سایت های مشابه( توی زمینه مشابه) انجام بشه..مثلاً اگه سایت شما در زمینه پزشکیه نرین از سایت های دانلود فیلم بک لینک بگیرین ( اگه ام میگیرین مثلاً 1-2 تا لینک بیشتر نباشه - اگه که ضروری بود دیگه)
کلماتی که می خواین باهاشون بالا بیاین رو توی لینک بیلدینگتون استفاده کنین...مثلاً اگه می خواین با آموزش seo بالا بیاین به همین ترتیب که الان استفاده کردم استفاده کنین..
اگر از کلمات کلیدی سایت + اسم دامنه تون استفاده کنین برای لینک بیلدینگ کار خوبی می کنین ;) مثلا میاین میگین آموزش بهینه سازی سایت تحلیل داده یا آموزش سئو سایت آموزشگاه تحلیل داده
از سایت ها و وبلاگ هایی که رنک بالاتر از خودتونن بک لینک گیرین خیلی خوبه و تاثیر مثبت زیادی داره
شبکه های اجتماعی فراموش نشه ( چه ایرانی - چه خارجی - چه شبکه های اجتماعی فیلم چه عکس و چه متن و ...)
ترجیحاً از سایت های همزبون با خودتون لینک بگیرین...اما اگه از سایت های مرتبط با خودتون توی زبون های دیگه هم بگیرین، مخصوصاً اگه رنک ها و اتوریتی های خوبی داشته باشن خیلی خوبه
اگه حداقل 2-3 ماه وجود داشته باشه بک لینکاتون خیلی خوبه...اما این رو در نظر داشته باشین که لینک بیلدینگ یه کار مستمر و دائمیه و نباید برای مدت خیلی طولانی ولش کرد و بیخیالش شد( مگه اینکه سایتتون به اون حد از بازدید و شناخته شدن برسه که اون بحصش جداست)
خدمات و مطالبی ارائه بدین که فقط توی سایت خودتون باشه که ناچاراً در زمانی که دارن مطالبتون رو توی سایت خودشون قرار میدن مجبور شن لینک صفحه شما رو قرار بدن و حتی به مطلب مورد نظرتون بک لینک بدن
تعادلی بین لینک های فالو و نوفالو برقرار کنین...نرین همه بک لینک هاتون رو فالو بگیرین( البته اگه دارین جایی پول میدین و بک لینک می خرین بهتره که فالو باشه که حداکثر استفاده رو از هزینه ای که دارین می کنین برده باشین ;) )
ساخت وبلاگ و صفحات شخصی مختلف هم توصیه میشه..
دیگه فعلاً همینا رو داشته باشین تا بعد ایشالا ;)

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لینک بیلدینگ باید از سایت های مشابه( توی زمینه مشابه) انجام بشه..مثلاً اگه سایت شما در زمینه پزشکیه نرین از سایت های دانلود فیلم بک لینک بگیرین ( اگه ام میگیرین مثلاً 1-2 تا لینک بیشتر نباشه - اگه که ضروری بود دیگه)
کلماتی که می خواین باهاشون بالا بیاین رو توی لینک بیلدینگتون استفاده کنین...مثلاً اگه می خواین با آموزش seo بالا بیاین به همین ترتیب که الان استفاده کردم استفاده کنین..
اگر از کلمات کلیدی سایت + اسم دامنه تون استفاده کنین برای لینک بیلدینگ کار خوبی می کنین ;) مثلا میاین میگین آموزش بهینه سازی سایت تحلیل داده یا آموزش سئو سایت آموزشگاه تحلیل داده
از سایت ها و وبلاگ هایی که رنک بالاتر از خودتونن بک لینک گیرین خیلی خوبه و تاثیر مثبت زیادی داره
شبکه های اجتماعی فراموش نشه ( چه ایرانی - چه خارجی - چه شبکه های اجتماعی فیلم چه عکس و چه متن و ...)
ترجیحاً از سایت های همزبون با خودتون لینک بگیرین...اما اگه از سایت های مرتبط با خودتون توی زبون های دیگه هم بگیرین، مخصوصاً اگه رنک ها و اتوریتی های خوبی داشته باشن خیلی خوبه
اگه حداقل 2-3 ماه وجود داشته باشه بک لینکاتون خیلی خوبه...اما این رو در نظر داشته باشین که لینک بیلدینگ یه کار مستمر و دائمیه و نباید برای مدت خیلی طولانی ولش کرد و بیخیالش شد( مگه اینکه سایتتون به اون حد از بازدید و شناخته شدن برسه که اون بحصش جداست)
خدمات و مطالبی ارائه بدین که فقط توی سایت خودتون باشه که ناچاراً در زمانی که دارن مطالبتون رو توی سایت خودشون قرار میدن مجبور شن لینک صفحه شما رو قرار بدن و حتی به مطلب مورد نظرتون بک لینک بدن
تعادلی بین لینک های فالو و نوفالو برقرار کنین...نرین همه بک لینک هاتون رو فالو بگیرین( البته اگه دارین جایی پول میدین و بک لینک می خرین بهتره که فالو باشه که حداکثر استفاده رو از هزینه ای که دارین می کنین برده باشین ;) )
ساخت وبلاگ و صفحات شخصی مختلف هم توصیه میشه..
دیگه فعلاً همینا رو داشته باشین تا بعد ایشالا ;)

سلام ممنون از راهنماییتون شما میفرمایید من لینک بگیرم از سایت های مختلف یعنی هر چند روز در میان لینک بیلدینگ انجام بدم به صورت مداوم و در شبکه های اجتماعی فارسی و انگلیسی لینک رد کنم خب شبکه های اجتماعی را دقیقا باید چیکار کنم من اینو متوجه نشدم هیچ وقت

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام ممنون از راهنماییتون شما میفرمایید من لینک بگیرم از سایت های مختلف یعنی هر چند روز در میان لینک بیلدینگ انجام بدم به صورت مداوم و در شبکه های اجتماعی فارسی و انگلیسی لینک رد کنم خب شبکه های اجتماعی را دقیقا باید چیکار کنم من اینو متوجه نشدم هیچ وقت
سلام...خواهش می کنم دوست عزیز
خب یعنی اینکه به فرض بیاین و محتوای خودتون رو در شبکه های اجتماعی با بقیه به اشتراک بگذارین.

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام...خواهش می کنم دوست عزیز
خب یعنی اینکه به فرض بیاین و محتوای خودتون رو در شبکه های اجتماعی با بقیه به اشتراک بگذارین.

سلام بازم ممنون از راهنماییتون ولی یک سوال منو جواب ندادید در مورد لینک برای لینک بیلدینگ مثلا ما میام هر روز لینکی به سایت میگیریم ولی به صورت مداوم یا نه هر چند روز یک بار ولی این کار رو توی 2 ماه انجام میدیم مداوم تا سایت در رتبه های بالاتر بیاد و کم کم لینک های که به سایت گرفته ایم ان صفحات اتوریتی بالای بگیرند درسته؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام بازم ممنون از راهنماییتون ولی یک سوال منو جواب ندادید در مورد لینک برای لینک بیلدینگ مثلا ما میام هر روز لینکی به سایت میگیریم ولی به صورت مداوم یا نه هر چند روز یک بار ولی این کار رو توی 2 ماه انجام میدیم مداوم تا سایت در رتبه های بالاتر بیاد و کم کم لینک های که به سایت گرفته ایم ان صفحات اتوریتی بالای بگیرند درسته؟

سلام.. خواهش می کنم...بله درسته...لینک بیلدینگ امری مستمره...پس هر کاری که می کنین باید استمرار داشته باشه و فقط یه روز نباشه
این رو هم در نظر داشته باشین که رقابت توی خیلی کلمات بالا هستش و شما باید کارای مختلفی رو انجام بدین که حالا یه بحثش لینک بیلدینگه و خیلیا هم دارن هر روز اینکار رو میکنین به طرق مختلف..حالا هر کس به طریقی..
در ضمن میتونین با حضور در کلاس آموزش سئو تحلیل داده، اطلاعات و آموزش های خیلی مفیدتری رو دریافت کنین :)

Last edited:

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
برای تثبیت جایگاه سایت چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟

نمیشه گفت دائم تثبیت میشه جای سایت توی گوگل...ولی خب میشه زیاد دووم بیاره و بالا باشه که یکی از کارا لینک بیلدینگ هستش..یکی دیگه از مسائل مدت زمان تاسیس اون سایت هستش و همینطور هم مدت زمانی که اون دامنه بالا هستش و همینطور اعتبار هم داره..
بررسی رقبا و کلمات کلیدی مختلف
مطالب اختصاصی و با سئوی مناسب(مطلب خیلی مهمه و کلیدی هستش)

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.. خواهش می کنم...بله درسته...لینک بیلدینگ امری مستمره...پس هر کاری که می کنین باید استمرار داشته باشه و فقط یه روز نباشه
این رو هم در نظر داشته باشین که رقابت توی خیلی کلمات بالا هستش و شما باید کارای مختلفی رو انجام بدین که حالا یه بحثش لینک بیلدینگه و خیلیا هم دارن هر روز اینکار رو میکنین به طرق مختلف..حالا هر کس به طریقی..
در ضمن میتونین با حضور در کلاس آموزش سئو تحلیل داده، اطلاعات و آموزش های خیلی مفیدتری رو دریافت کنین :)

منظورتون از تحلیل داده ها چیه دقیقا میشه یک توضیح بدید این سرفصل روی چی بحث میکنه

حالا کارهای مختلف دیگه گفتید من مطلب میزارم به صفحات داخلی هم لینک میدم و لینک به صفحات داخلی هم میگیرم

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
منظورتون از تحلیل داده ها چیه دقیقا میشه یک توضیح بدید این سرفصل روی چی بحث میکنه
حالا کارهای مختلف دیگه گفتید من مطلب میزارم به صفحات داخلی هم لینک میدم و لینک به صفحات داخلی هم میگیرم
منظوری نداشتم .. اسم یک آموزشگاه هستش اونی که گفتم ( تحلیل داده ) ;)
آفرین...کارای خوب و درستی می کنین :)

webmasterfaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی چی میگم این تحلیل داده را قبلا هم شنیده بودم ولی نمیدونم دقیقا چی بوده خب توضیح بدید اموزشگاه یعنی چی خخخخخ

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
یعنی چی میگم این تحلیل داده را قبلا هم شنیده بودم ولی نمیدونم دقیقا چی بوده خب توضیح بدید اموزشگاه یعنی چی خخخخخ
خب آخه کاربردهای مختلفی داره توی زمینه های مختلف...اما حالا بستگی به زمینه مورد نظر داره دیگه
داده های مختلف تحلیل انجام بگیره روشون میشه تحلیل داده

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
تغییرات جدید توی الگوریتم بک لینکش داده گوگل منتظر سونامی باشید :D

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
باور نکن ! بر خلاف حرفایی که ما میزنیم و تحلیلایی ک ما میکنیم گوگل تو این زمینه خنگ تشریف داره . شانسیه ... بک لینک خوبه !! هر کی هرچی میخواد بگه
آره منم فکر میکنم در برخی موارد یا ما گوگل رو خیلی بزرگتر از چیزی که هست جلوه دادیم یا درک درستی از اون موضوع نداریم و داریم احتمالاتمون رو برای اون موضوع مجهول، طوری بیان می کنیم که انگار با گوگل سر و سری داریم و از جیک و پیکش حبر داریم!
در کل میخواسنم بدونم منبع ایشون دقیقا چیه که با این قطعیت بیان می کنند!

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
گوگل را خنگ فرض نکنید گوگل هر روز باهوشتر میشه و افراد نخبه از همه جای دنیا را بکار گرفته که روی الگوریتمش کار کنند که نتایجش بهترین و هوشمندانه ترین نتیجه ممکن برای جستجوی کاربر باشه نه نتایج اسپم تا الان هم بهترین موتور جستجو بوده و خواهد بود !دوستان عزیز گوگل هر روز باهوش تر میشه شک نکنید.
منبع دقیقی برای پیش بینی و تحلیل نحوه رفتار الگوریتم های گوگل وجود ندارد ولی بر حسب تجربه و تست و مشاهداتی که در این سال ها داشتیم اخیرا تغییراتی داره میده روی الگوریتم های بک لینکش که خیلی هوشمند تر از قبل عمل میکنند به مرور متوجه میشید سونامی یعنی چی و خیلی از سایت ها به زودی ضرر میکنن .

tahlildadehins

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
خب آخه کاربردهای مختلفی داره توی زمینه های مختلف...اما حالا بستگی به زمینه مورد نظر داره دیگه
داده های مختلف تحلیل انجام بگیره روشون میشه تحلیل داده

بالا