برگزیده های پرشین تولز

بک لینک قوی و دائمی edu

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
همانطور که میدانید دامنه های edu دارای ارزش بالایی هستن و بک لینک از این نوع دامنه ها میتواند تاثیر ویژه ای بر روی وب سایت شما داشته باشد
بک لینکها موثر ترین روشهای افزایش رتبه در گوگل هستند. ولی در خرید بک لینک و یا لینک سازی باید دقت زیادی داشته باشید
با توجه به اهمیت این نوع لینک ها ما تصمیم گرفتیم برای حداکثر بازدهی از دامینهایی استفاده کنیم که بک لینک شما به صورت پروفایلی و کامنت و فالو ثبت میشوند
اگر سوالی در این رابطه دارید میتونید از طریق راه های ارتباطی موجود در آخر پست با ما تماس بگیرید
تعداد بک لینک 10 عدد می باشد و هزینه آن 100 هزار تومان می باشد
بک لینک به صورت دائمی ثبت میشوند و نیازی به تمدید نیست

راه های ارتباطی
0914.411.8533
تلگرام و واتساپ و خصوصی میتونید سفارش دهید
آیدی تلگرام : @vidaalipour

Last edited:

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
این پکیج در طی مدتی که ارائه شده از استقبال خوبی برخوردار بوده و شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به ثبت سفارش این پکیج اقدام نمایید چرا که بازدهی این پکیج ثابت شده می باشد.

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
کامنت و پروفایل تاثیر نداره واسم. ممنون
بهتر است از واژه هایی استفاده نمایید که برای سایر کاربران که تاپیک را میخونن مبهم و یا دچار تردید در خرید بک لینک کامنتی و پروفایلی نشه
برای روند لینک سازی طبیعی و به دور از جریمه های گوگل، شاید یک الزام باشه که بک لینک هایی از طریق کامنت و پروفایل انجام بشه و بک لینک از دامنه های edu میتونه خیلی موثر و در رتبه بندی نتایج گوگل حائز اهمیت باشه

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
بهتر است از واژه هایی استفاده نمایید که برای سایر کاربران که تاپیک را میخونن مبهم و یا دچار تردید در خرید بک لینک کامنتی و پروفایلی نشه
برای روند لینک سازی طبیعی و به دور از جریمه های گوگل، شاید یک الزام باشه که بک لینک هایی از طریق کامنت و پروفایل انجام بشه و بک لینک از دامنه های edu میتونه خیلی موثر و در رتبه بندی نتایج گوگل حائز اهمیت باشه
اگه دقت کنید نوشتم واسه من تاثیر نداره ، من نیاز به رپورتاژ با متن دارم واسه همین ، و اینکه بیشتر این لینک های پروفایلی و کامنتی دانشگاهی رو واسه سایتم زدم

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
اگه دقت کنید نوشتم واسه من تاثیر نداره ، من نیاز به رپورتاژ با متن دارم واسه همین ، و اینکه بیشتر این لینک های پروفایلی و کامنتی دانشگاهی رو واسه سایتم زدم
یه توضیح بدید سوتفاهم برطرف میشه
چون تاپیک عمومی هست شاید خیلی از کاربران ندونن به چه منظور میفرمایید تاثیر نداره برای شما چون قبلا پروفایلی و کامنتی انجام دادید و الان فقط نیاز به رپورتاژ دارین

Last edited:

seocasestudy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سایت ها فارسی هستند یا انگلیسی؟

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
پس از واگذاری چندین پکیج از این تاپیک، قدرت و تاثیر گذاری ثابت شده و 100% بر روی کلمات کلیدی در نتایج گوگل تاثیر داره
تصمیم گرفتیم این پکیج را علاوه بر واگذاری به صورت عادی به صورت تضمینی و پس پرداخت بعد از نتیجه گیری هم واگذار کنیم
اگر بخواهیم از بک لینک و رپورتاژ حداکثر بهره را ببریم باید هدفمند و با رعایت اصول و الگوریتم های گوگل انجام دهیم
ما این پکیج را خودمان به صورت اصولی و با رعایت سری نکات لینک سازی حین لینک سازی و پس از لینک سازی انجام خواهیم داد تا حداکثرترین تاثیر را بر روی وب سایت بگذارد و هزینه آن را نیز پس از نتیجه گیری سایت دریافت خواهیم کرد
هزینه انجام لینک سازی با رعایت کامل اصول لینک سازی حین انجام و پس از انجام را رعایت خواهیم کرد و مبلغ را 500 هزار تومان در نظر گرفتیم
شما این هزینه را زمانی پرداخت میکنید که وب سایت شما در نتایج گوگل رشد کرده است و تاثیرشو خواهید دید

راه های ارتباطی
0914.411.8533
تلگرام و واتساپ و خصوصی میتونید سفارش دهید
آیدی تلگرام : @vidaalipour

بالا