برگزیده های پرشین تولز

بیایید RSS های خود را قسمت کنیم

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
128px-Feed-icon.svg.png

سوال1- بیشتر از چه RSS خوانی (RSS Rearder) استفاده میکنین

سوال 2- لینکهای سایتهای RSS خودتون رو اینجا بنویسین تا بقیه هم استفاده کنن!(اینکه سوال نبود!؟)

خودم شروع میکنم:
283.gif

من از RSS خوان خود فایرفوکس استفاده میکنم البته با یکی از اکستنشن هاش به نام LIVE Click که امکانات بیشتری بهش میده

سایتهایی که بیشتر RSS اونها رو نگاه میکنم این پایین اضافه میکنم
با کلیک کردن روشون میتونید اونها رو به مرورگر یا RSS خوان خودتون اضافه کنید...
263.gif

اگر کسی هم هست که اصلا نمیدونه RSS چی هست نصف عمرش برفناست ... زودتر بره تو خطش چون نصف گشت و گذار تو اینترنت رو از دست داده...
300.gif

امیدوارم که این تاپیک رو ادامه بدین ...
بابا مثلا اینجا فروم تخصصی هست ها! یکی بیاد یه گردگیری بکنه تمام تاپیک ها رو تار انکبوت پر کرده! همه میان میخونن و میرن! یکم هیکل مبارک رو تکون بدین یه چیزی تایپ کنین!
301.gif
==================================================================

بهترین های ایران و جهان

balatarin RSS WEBبالاترین

PersianTools Forums

Plak.ir

digg

9down.com

Inquirer PC News

======================================================================================

خبرهای مهم جهان

خبرگزاری بازتاب BAZTAB NEWS

parseek.com main news

=============================================================================================
خبر ها و دانلود های نرم افزارها
Mozilla Newest Add-ons

Neowin.net

BetaNews.Com

Softex - News

Guru3d Latest Headlines

Forum KezNews.com

asroone
=====================================================================================
خبرهای سخت افزار

DailyTech

AnandTech: your source for article hardware

bit-tech.net | Home

HotHardware.com News Archive

HotHardware.com Articles Archive

X-bit labs - Hardware news -

The Tech Report: News

WinBeta.Net - All You Need From Tech News

TechAmok headlines

Tom's Hardware
==========================================================================================
خبرهای دنیای 3D

CGIndia News

ScriptSpot.com - The source for 3ds maxscript on the web

Max Underground

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
قربون داداش
فقط قرار شد شما هم کمک کنی و لیستی که خودت استفاده میکنی رو اینجا بگذاری...
من که لینکش رو گذاشتم !
روی این دوتا لینک کلیک کنید تا کاملا بفهمید RSS چی هست...
RSS سیستم بروز رسانی یک وبسایت یا وبلاگ هست که باعث راحت تر شدن بازدید از سایتها و مطلع شدن از زمان بروز شدن آن میشود
بصورتی که هر وقت مطلبی یا خبری به سایت اضافه شود براحتی و بدون از دست دادن زمان شما رو از لینک اون خبر و مقداری از تیتر و متن اون باخبر میکنه...
با اینکار شما مجبور نیستید هر روز تمام سایتهای دلخواه خودتون رو بازدید کنین تا ببینین اطلاعات جدیدی به اون اضافه شده یا نه...
اگر کسی هم هست که اصلا نمیدونه RSS چی هست نصف عمرش برفناست ... زودتر بره تو خطش چون نصف گشت و گذار تو اینترنت رو از دست داده...
300.gif

درباره اکستنشن های فایرفاکس هم اینجا تاپیکش رو زدم:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=66939

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
قربون داداش
فقط قرار شد شما هم کمک کنی و لیستی که خودت استفاده میکنی رو اینجا بگذاری...
من که لینکش رو گذاشتم !
روی این دوتا لینک کلیک کنید تا کاملا بفهمید RSS چی هست...
RSS سیستم بروز رسانی یک وبسایت یا وبلاگ هست که باعث راحت تر شدن بازدید از سایتها و مطلع شدن از زمان بروز شدن آن میشود
بصورتی که هر وقت مطلبی یا خبری به سایت اضافه شود براحتی و بدون از دست دادن زمان شما رو از لینک اون خبر و مقداری از تیتر و متن اون باخبر میکنه...
با اینکار شما مجبور نیستید هر روز تمام سایتهای دلخواه خودتون رو بازدید کنین تا ببینین اطلاعات جدیدی به اون اضافه شده یا نه...
300.gif

درباره اکستنشن های فایرفاکس هم اینجا تاپیکش رو زدم:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=66939

من دوتا RSS توی وبلاگ ف ی ل ت ر دور زنکم گذاشتم باعث شد فیلتر بشه !!! :( :( :( چون هر چی Search میکردی از توی اون سر در میاوردی و آمار وبلاگم به 1400 بازدید در روز رسیده بود !!! من از RSS خاطره بدی دارم ... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
اونوقت میگن فروم ما تخصصیه!؟ یکی نیست بیاد RSS هاش رو به اشتراک بذاره! مگه از RSS استفاده نمیکنید؟!
اگر درباره خودکشی دختر روی پل حافظ مطلب میدادم 800 نفر میومدن توش!! اینه فروم تخصصی!

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
نمیدونم چرا عنوان این مطلبت من رو یاد " بیایید اکستنشن هایمان را با هم قسمت کنیم ! " که چند روز پیش تو وبلاگم نوشته بودم میندازه ;)

بعدا دوست عزیز برای به اشتراک گذاشتن rss ها به این شکل عمل نمیکنند بلکه تمام لینک ها را بصورت خروجی OPML در میارند و بعدا فایل opml رو به اشتراک می گذارند :rolleyes:

گفتم اینو که زحمت بکشی یک export از لینکهات بگیرید

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
راتی من از feed demon استفاده میکنم

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز من آخه همه که دلشون نمیخواد همه لیست رو داشته باشن شاید کسی اصلا کار 3D نداشته باشه! برای همین تک تک لینک دادم! در ضمن من این اسم رو از روی همین بیایید اکستنشن هایمان را با هم قسمت کنیم ! ورداشتم ... نظر اولیه اون برای خودت بود که من هم روی RSS این کار رو شروع کردم...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
الان من چطوري ميتونم براي www.tafrihi.ir درست كنم؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
عزیز من آخه همه که دلشون نمیخواد همه لیست رو داشته باشن شاید کسی اصلا کار 3D نداشته باشه! برای همین تک تک لینک دادم! در ضمن من این اسم رو از روی همین بیایید اکستنشن هایمان را با هم قسمت کنیم ! ورداشتم ... نظر اولیه اون برای خودت بود که من هم روی RSS این کار رو شروع کردم...

دوست من اگر لینک ها رو وقتی در ریدرتون ثبت میکنید در دسته بندی های جداگانه قرار بدید وقتی کسی بخواهد از opml شما استفاده کنه خیلی راحت میتونه دسته بندی یا فید هایی که مد نظر هست رو فقط وارد ریدرش کنه و هر کدوم رو که نخواست وارد نمیکنه :happy:

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
الان من چطوري ميتونم براي www.tafrihi.ir درست كنم؟

خیلی عجیبه که تا حالا این کار رو نکردید :eek:

اصولا هر cms خودش فید هم تولید میکنه مال شما هم همین طوره اما شما اون رو در سایتتون قرار نداید و valid هم نیست

این آدرس فید شماست :D

همون طور که دوستمون هم گفت از فید برنر هم میتونید استفاده کنید

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
دوست من اگر لینک ها رو وقتی در ریدرتون ثبت میکنید در دسته بندی های جداگانه قرار بدید وقتی کسی بخواهد از opml شما استفاده کنه خیلی راحت میتونه دسته بندی یا فید هایی که مد نظر هست رو فقط وارد ریدرش کنه و هر کدوم رو که نخواست وارد نمیکنه :happy:
آره ازون لحاظ !! ولی من ازین لحاظ دیدم... حالا شما rss های خودت رو با ما با اشتراک نمیگذاری!!؟

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
من فایل opml تو وبلاگم هست ولی شرمنده به این صورت نمیتونم کار کنم چون تعداد لینک ها خیلی زیادند

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
من فایل opml تو وبلاگم هست ولی شرمنده به این صورت نمیتونم کار کنم چون تعداد لینک ها خیلی زیادند
RSS تو رو گرفتم! بابا تو آخرشی 400 تا لینک!! هر دفه بخواد چک کنه که یه 2-3 مگی حجمش میشه!
من کف کردم!
قضیه اون کرمه هست که شلنگ رو میبینه میگه سلام بوا
حالا سلام بوا

ITLine

Registered User
لایک‌ها
1
اولا rss نه و opml

دوما قرار نیست که هر دفعه همه 400 لینک رو چک کنم که اون هم با این اینترنت ذغالی که دارم

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
اولا rss نه و opml

دوما قرار نیست که هر دفعه همه 400 لینک رو چک کنم که اون هم با این اینترنت ذغالی که دارم
بازم شد ازون لحاظ که!
ولی من لینکای کم و مهم رو میگیرم ... چون هر روز چک میکنم برای همین بیشتر از 20 تا لینک سنگین میشه...

sasan_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعدا دوست عزیز برای به اشتراک گذاشتن rss ها به این شکل عمل نمیکنند بلکه تمام لینک ها را بصورت خروجی OPML در میارند و بعدا فایل opml رو به اشتراک می گذارند :rolleyes:

گفتم اینو که زحمت بکشی یک export از لینکهات بگیرید

ميشه نحوه ي اين كارو توضيح بدين؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
ببین با یه کد گذاری میتونی این کار رو انجام بدی ولی شروطی داره یکی اینکه استایلی که استفاده میکنی توانایی دریافت و خروجی Rss رو داشته باشه برای همین از استایل ها پشتیبانی شدش استفاده کن...
نوع کدش هم توی وب با یه سرچ ساده میتونی گیر بیاری و به قالبت اضافه کنی

بالا