برگزیده های پرشین تولز

بیت کوین بخرید

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
این حد تراکنش بحث جدیدی نیست و ارتباطی به بیت نداره خیلی وقته رصد میشه برای گرفتن مالیات
متوجه هستم از امسال اجرایی شد،
سناریوش برای معامله گری رمز ارز شرح دادم، اگر یکی بخواد واسط بشه اون وسط چون مبلغ تراکنش بالاست خودش گرفتار میشه، خود افراد بخوان بهم اعتماد کنن، خودشون گرفتار میشن...
کلا راه کلاهبرداری باز شده

200 میلیون در روز؟
در سال
الان شما 50 میلیون ببر بانک بریزن داخل حسابت، اصلا اینکار رو نمیکنن تا مبدا پول مشخص نباشه (مثلا فروش ماشین، طلا یا ... باید بود باشه)

سابقه مالی هرکس از 40 سال پیش تا الان داخل سیستم بانکی قابل ارایه است

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
انتقال بالای 200 تومن باید مدرک معامله ارائه بشه
بالای 5 میلیارد تومن گردش سالیانه اطلاعات میره دارایی (اونم تا حالا انجام نشده به ما که گیر ندادن فعلا)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دارایی هم تا 5 سال (دقیق نمیدونم همین حدود) اگر معامله ای کرده باشید مالیات بر درآمد نداده باشید میتونه پیگیری کنه بعد از اون دیگه معاف میشه

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
دارایی هم تا 5 سال (دقیق نمیدونم همین حدود) اگر معامله ای کرده باشید مالیات بر درآمد نداده باشید میتونه پیگیری کنه بعد از اون دیگه معاف میشه
تا ۵ سال راحت می‌تونه یقه کنه بعد از اون حکم قضایی باید ارایه بده

برای اون بالای ۵ میلیارد نمیاد بهتون گیر بده چون کاسب کاری و جزو صنفی و سالانه مالیات بر درامد رو احراز میکنی، وگرنه یکی ته خونه نشسته باشه و تراکنشش بالا باشه یه احوال‌پرسی ازش میکنن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
با وجود ممنوعیت‌های بانک مرکزی و شورای عالی فضای مجازی در حوزه رمز‌ارزها:
از نخستین خودپرداز رمزارزی ایرانی رونمایی شد

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
در سال
الان شما 50 میلیون ببر بانک بریزن داخل حسابت، اصلا اینکار رو نمیکنن تا مبدا پول مشخص نباشه (مثلا فروش ماشین، طلا یا ... باید بود باشه)

سابقه مالی هرکس از 40 سال پیش تا الان داخل سیستم بانکی قابل ارایه است
برای بالای 200 میلیون تومن در روز باید اسناد معامله ارائه بشه. اونم خیلی جدی نیست. من 370 میلیون هم به حسابم اومد بابت فروش 10 هزار یورو. فاکتور و سندی هم در کار نبود. برای مبالغ بالای 1 میلیارد سختگیری میکنن که برای اون هم مردم بیع نامه بدون کد رهگیری از بنگاه ها میخرن:D
تازه اگر هم جدی باشه، کاری نداره که. در چند روز متوالی پول واریز میشه. الان تمام معاملات اینجوریه. مثلا 10 تا چک 195 میلیونی از طرفشون میگیرن، تحویل بانک میدن، خود کارمند بانک هر روز یکیشون رو میذاره به حساب تا تموم بشن

برای دریافت و پرداخت پول نقد هم 15 میلیون تومن در روزه.

اصولا این محدودیت ها مثلا برای جلوگیری از پولشوییه. ربطی به دارایی و مالیات نداره

10 سالbav3_154fs759111.gif

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
IMG_20210310_070001_653.jpg

این روزها بیشتر از هر وقت دیگه‌ای درباره رمزارزها می‌شنویم. اما یکی از عجیب‌ترین رمزارزهایی که حتما اسمش رو شنیدین دوج کوینه. فلسفه سازندگان دوج‌کوین، ارائه واحد پولی برای سرگرمیه. یعنی یک رمزارز با عرضه بالا که کاربرا خیلی راحت خرجش کنن.

♦️حالا این دوج کوین از کجا اومده؟ و واسه چی یه سگ باید نماد یک رمزارز باشه؟

ماجرا از این قراره که تو سال ۲۰۱۳ یه meme از یه سگ به نام دوج به محبوبیت جهانی رسید و به عنوان برترین میم سال انتخاب شد.

چهره‌ای از یک سگ از نژاد ژاپنی شیبا اینو و البته فونت کومیک سنس. چند وقت بعد یک برنامه نویس به بیلی مارکوس رمزارزی با نام دوج‌کوین رو ارائه کرد که در ابتدا به نظر یک شوخی می‌آمد. اما یک سال بعد، دوج‌کوین انقدر سرمایه جذب کرده بود که بتواند به مسیر موفقیت آمیزش اما غیر اقتصادی‌اش ادامه دهد.

♦️دوج‌کوین قرار بود یه چیزی باشه مثل لایک
یعنی یک پولی که کسی برای از دست دادنش نترسه. و دنبال نگه داشتنش نباشه. جالبه بدونید برعکس همه رمزارزها، دوج‌کوین هیچ محدودیتی تو عرضه نداره و قراره تا بی‌نهایت استخراج بشه. ماجرا انقدر جک و شوخی بود که ماینرهای دوج‌کوین تا همین چند وقت پیش به صورت رندم بعد از هر استخراج دوج‌کوین دریافت می‌کردن.

دوج‌کوین تا همین چند وقت پیش طرفدارهای خاص خودش رو داشت و به حیاتش ادامه میداد. تا اینکه سر و کله ایلان ماسک دور و بر دوج‌کوین پیدا شد و یهو ارزش این رمزارز زیاد شد. همین یک جمله از ایلان ماسک کافی بود ارزش دوج‌کوین با رشد عجیبی روبرو بشه و خیلی‌ها به فکر خرید این رمزارز بیفتند

در حالی که تب دوج‌کوین هر روز داغ‌تر می‌شود و حتی در ایران هم خیلی‌ها دنبال خریدن دوج‌کوین هستند، انگار ماسک دست‌بردار این رمزارز نیست. حالا ایلان ماسک می‌خواد شهری به نام استاربیس در نزدیکی تگزاس بسازه، که پول رایجش دوج‌کوینه

♦️اما برگردیم به دوج‌کوین
آیا خرید و نگه‌داری دوج‌کوین اقتصادی است؟

واقعیت این است که این سوال درستی نیست. چرا که فلسفه دوج‌کوین بر پایه این است که شما آن را راحت ببخشید و بگیرید. نه اینکه از آن برای به دست آوردن ثروت استفاده کنید. دوج‌کوین برای زمانیه که از چیزی لذت می‌بری، اما حاضر نیسیت از جیبت براش پولی پرداخت کنی. اینجاست که می‌تونید به جای پول، دوج‌کوین بدید

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
مشاهده پیوست 1228182

این روزها بیشتر از هر وقت دیگه‌ای درباره رمزارزها می‌شنویم. اما یکی از عجیب‌ترین رمزارزهایی که حتما اسمش رو شنیدین دوج کوینه. فلسفه سازندگان دوج‌کوین، ارائه واحد پولی برای سرگرمیه. یعنی یک رمزارز با عرضه بالا که کاربرا خیلی راحت خرجش کنن.

♦حالا این دوج کوین از کجا اومده؟ و واسه چی یه سگ باید نماد یک رمزارز باشه؟

ماجرا از این قراره که تو سال ۲۰۱۳ یه meme از یه سگ به نام دوج به محبوبیت جهانی رسید و به عنوان برترین میم سال انتخاب شد.

چهره‌ای از یک سگ از نژاد ژاپنی شیبا اینو و البته فونت کومیک سنس. چند وقت بعد یک برنامه نویس به بیلی مارکوس رمزارزی با نام دوج‌کوین رو ارائه کرد که در ابتدا به نظر یک شوخی می‌آمد. اما یک سال بعد، دوج‌کوین انقدر سرمایه جذب کرده بود که بتواند به مسیر موفقیت آمیزش اما غیر اقتصادی‌اش ادامه دهد.

♦دوج‌کوین قرار بود یه چیزی باشه مثل لایک
یعنی یک پولی که کسی برای از دست دادنش نترسه. و دنبال نگه داشتنش نباشه. جالبه بدونید برعکس همه رمزارزها، دوج‌کوین هیچ محدودیتی تو عرضه نداره و قراره تا بی‌نهایت استخراج بشه. ماجرا انقدر جک و شوخی بود که ماینرهای دوج‌کوین تا همین چند وقت پیش به صورت رندم بعد از هر استخراج دوج‌کوین دریافت می‌کردن.

دوج‌کوین تا همین چند وقت پیش طرفدارهای خاص خودش رو داشت و به حیاتش ادامه میداد. تا اینکه سر و کله ایلان ماسک دور و بر دوج‌کوین پیدا شد و یهو ارزش این رمزارز زیاد شد. همین یک جمله از ایلان ماسک کافی بود ارزش دوج‌کوین با رشد عجیبی روبرو بشه و خیلی‌ها به فکر خرید این رمزارز بیفتند

در حالی که تب دوج‌کوین هر روز داغ‌تر می‌شود و حتی در ایران هم خیلی‌ها دنبال خریدن دوج‌کوین هستند، انگار ماسک دست‌بردار این رمزارز نیست. حالا ایلان ماسک می‌خواد شهری به نام استاربیس در نزدیکی تگزاس بسازه، که پول رایجش دوج‌کوینه

اما برگردیم به دوج‌کوین
آیا خرید و نگه‌داری دوج‌کوین اقتصادی است؟

واقعیت این است که این سوال درستی نیست. چرا که فلسفه دوج‌کوین بر پایه این است که شما آن را راحت ببخشید و بگیرید. نه اینکه از آن برای به دست آوردن ثروت استفاده کنید. دوج‌کوین برای زمانیه که از چیزی لذت می‌بری، اما حاضر نیسیت از جیبت براش پولی پرداخت کنی. اینجاست که می‌تونید به جای پول، دوج‌کوین بدید

0l49_118695.jpg

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
انتقال بالای 200 تومن باید مدرک معامله ارائه بشه
بالای 5 میلیارد تومن گردش سالیانه اطلاعات میره دارایی (اونم تا حالا انجام نشده به ما که گیر ندادن فعلا)
بستگی داره بگیر نگیر داره ولی بالای 5 درسته .(من یه بار درخواست مبلغ بالا دادم از یه جای عجیب غریب زنگ زدن تا ناموس پول دراوردن (البته سوری بود هم !هم میدونستم هم یارو )،البته به من ربطی نداشت مسئول بالاتر از من کلی هست ولی تلفن خونه وصل کرده بود نمیشد دایورت کرد
حتی توسکنهو دیده شده برای خرید حق تقدم هم کپی حق تقدم برای مبالغ بالای 200 خواستن .البته بانکایه درپیت اینجوریه ها .

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
دوستان برای خرید کیون وبسایتی رو پیشنهاد میکنید؟:rolleyes:

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
در نگارشت حروف نون واو کاف توزیع فراوانی داره :)
یه سوال با VPS تریدهات رو میزنی یا پروکسی؟

یه مدت محبورم با گوشی خریدا لانگ رو بزنم و الان داخل انتخاب پروکسی ای پی ثابت موندم (سیستم عامل اندروید و iOS هر دو رو دارم) :/ چون دسترسی به VPS ندارم داخل این مدت رو مجبورم یک پروکسی ست کنم

HMA و Express هم اکانت دارم، ولی چون IP ثابت نیستن یک کمی میترسم

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یه سوال با VPS تریدهات رو میزنی یا پروکسی؟

یه مدت محبورم با گوشی خریدا لانگ رو بزنم و الان داخل انتخاب پروکسی ای پی ثابت موندم (سیستم عامل اندروید و iOS هر دو رو دارم) :/ چون دسترسی به VPS ندارم داخل این مدت رو مجبورم یک پروکسی ست کنم

HMA و Express هم اکانت دارم، ولی چون IP ثابت نیستن یک کمی میترسم

برای بایننس vps استفاده می کنم با putty لاگین می کنم روی کروم proxy helper نصب کردم 512 رم داره سرعتشم عالیه ماهی 4.35 دلار
برای پی پال حساسیتش بالاست با مرورگر روی vps انجام میدم
بایننس فقط به کشورهای ممنوعه گیر میده روی تغییر ip حساس نیست

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
برای بایننس vps استفاده می کنم با putty لاگین می کنم روی کروم proxy helper نصب کردم 512 رم داره سرعتشم عالیه ماهی 4.35 دلار
برای پی پال حساسیتش بالاست با مرورگر روی vps انجام میدم
بایننس فقط به کشورهای ممنوعه گیر میده روی تغییر ip حساس نیست
ممنون
داخل ذهنم موقت یه اکانت بسازم که اگر به مشکل خورد موجودیش رو انتقال بدم اکانت اصلی

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
مشاهده پیوست 1224837

بیت‌کوین هم عندالمطالبه شد

پای بیت کوین و ارزهای دیجیتال هم به مهریه دختران ایرانی باز شد...;)... :D

قیمت هر بیت کوین از 55000 دلار گذشت
تعیین بیت کوین برای مهریه، باعث باطل شدن مهریه می‌شود؟

دادستان مرکز وکلای قوه قضاییه:
ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین چون به عنوان پول یا کالا دارای ارزش مبادلاتی رسمی نیست و عرفا هم دارای مالیات نبوده لذا مهریه قرار دادن آن قانونی نیست.
اگر بیت کوین به عنوان مهریه در ازدواج دایم تعیین شده است، این مهریه باطل است ولی عقد باطل نیست.

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
هرچیزی که سیخ میشه در اخرش میخ میشه

این رو اینجا داشته باشیم، چند روز دیگه نقل قول بگیریم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
هرچیزی که سیخ میشه در اخرش میخ میشه

این رو اینجا داشته باشیم، چند روز دیگه نقل قول بگیریم

مهم اینه که تو سیخ شدن بفروشی و تو میخ شدن بخری و حالش رو ببری.

بالا