برگزیده های پرشین تولز

بیرون زدن متن از انتهای دایو DIV :(

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من که گفتم که بحث اداره کردن اصلاً مد نظرم نیست.
بله، من چون چند روز بعد از اینکه دیگه پات رو اونجا نذاشتی اومدم، نمیتونم حرف قطعی بزنم. ولی شاهد پستها که هست. من هم که متخصص قبر کنی!!! میشینم و میخونم. چه کارها که نکرده بودی و ملت شهید پرور به تنکس بسنده نکردند و کلی ازت تشکر کردند. پس لابد اداره کردنت هم خوب بوده!
وقتی که میگم بهترین دوران، منظورم این بوده که اون زمانی که تو اونجا بودی، چه خوش میگذشته، چه ملت فعال بودند. چه دوران خوبی بوده.
حالا هم نمیخواد عصبانی بشی عزیزم.
ولی باز هم پیشنهاد میکنم که یک آی دی بسازی و ناشناس سری به جایی که روزی روزگاری از سردمدارانش بودی بزنی. تازه این هم فقط یک پیشنهاده شاهد. میدونی که تصمیم با خودته.
کماکان خانزادیم!!
اگه بخوام روزی به اونجا برگردم با آیدی خودم برمیگردم ! در ضمن حاجاقایی احترامت واجب ! ولی نمیخواد برای من تعیین تکلیف بکنی !
در خصوص اداره کردن و اینکه خوب یا بد بوده هم اگه خیلی ناراحتی میتونی بری به سردمداران فعلی بگی که گفتی و جوابت رو هم دادن !!

دیگه هم این بحث رو کش نده ! این تاپیک رو هم به چیز ندیم!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اصلاً قصد عصبانیت کردن نداشتم.
خیلی خیلی معذرت میخوام.
چشم.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین حسین جان، overflow برای این اومده که به سایت بگه که اگر محتویات درون عنصر بزرگتر از اندازه خود عنصر شد، چه اتفاقی بیفته.
اگر خصوصیت hidden برو بهش بدی، اضافات رو نشون نمیده.
scroll باعث میشه که اضافات به صورت اسکرول نشون داده بشه. یعنی اندازه خود عنصر تغییر نکنه که صفحه بندیت به هم نخوره.
visible هم حالت پیشفرض است که محتویات، از عنصر میزنه بیرون.
auto باعث میشه که عنصر به اندازه محتویات خودش رو تغییر بده. کم بود، کوچیک بشه، زیاد بود، بزرگ شه.
افتاد؟

اینار رو میدونم ولی میگم آخه بدرد نمی خورن.بازم دستت درد نکنه.عجب اتفاقاتی عجیبی تو این تاپیک افتاد اول با خوشحالی شروع شد وسطش قضیه حسی شد اشکم درومد آخرشم دعوا شد فیلم سینمایی شده میگم معرفیش کنیم اسکار.من mt کار نمیکنم انجمنش هم سر نمیزنم افقط همینو میدونم این آقا شاهد مدتیه دوباره برگشته قبلنا یه بار کلا رفته بود اون موقع شما نبودی اما اسنادش موجوده :)

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اینار رو میدونم ولی میگم آخه بدرد نمی خورن.بازم دستت درد نکنه.عجب اتفاقاتی عجیبی تو این تاپیک افتاد اول با خوشحالی شروع شد وسطش قضیه حسی شد اشکم درومد آخرشم دعوا شد فیلم سینمایی شده میگم معرفیش کنیم اسکار.من mt کار نمیکنم انجمنش هم سر نمیزنم افقط همینو میدونم این آقا شاهد مدتیه دوباره برگشته قبلنا یه بار کلا رفته بود اون موقع شما نبودی اما اسنادش موجوده :)
چرا به درد نمیخورند حسین؟ خیلی عالیه.
حسابی دستت رو توی کنترل صفحه ات و چگونگی نمایش دادنش باز میکنند!!
در اون مورد هم من به اطاعات از امر شاهد، قرار گذاشتم که دیگه ادامه ندم.
قربانت

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
بیا بر گرد به MT
با وجود اینکه من از جریان بی خبرم و نمی دونم ایم MT کجای این زمینه، اما دلم برای بچه های بی سرپرست اون که زار می زنند می سوزه....
یا می ری یا بدم به زور ببرنت؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقایون !!
خودتون رو مسخره کردید یا من رو؟؟

یه بار دیگه بیام تو این تاپیک ببینم حرف ام تیه ناراحت میشما !

بالا