برگزیده های پرشین تولز

بیشترین سود کواه مدت را کدوم بانک می دهد؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آره دیگه داداشم.
شما 19% از 1 تومن رو حساب کن.
( راحت ترین راهش همون راه دبستانه . 19 رو در 1 تومن ضرب کن بر 100 تقسیم کن )

ما حساب کردیم
شما محاسبه کردی ببینی درسته ؟!
نتیجه چی شد

دوستانی که میخوان روزمشار بزارن بهترین گزینه بانک تات هست ! هم سودش از همه بیشتره ! هم بانک هست و اطمینان بیشتری میشه بهش کرد !

روزشمار 19 درصد میده

واقعا 19 درصد میده؟!
شعبه تات که در یزد هنوز در دست احداثه فقط ساختمونش بانک ساخته شده
اگر مهر و تات با هم یکی بشن نتایج جالبی بایستی داشته باشه

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
اون 40 میلیون سرمایه گذاری تو بانک تجارت منو وسوسه کرده :D
البته تا یکی دوسال دیگه می خوام از ایران برم برای همین می خوام پول رهن خونمون که الان دست صاحب خونه هست رو بعد از اینکه گرفتم تو بانک بذارم و موقتا یه خونه ارزون رهن کنم.
ولی موضوع اینکه کلا 30 تومن دست صاحب خونه دارم کمه کمه 10 تومن رو برای رهن خونه ارزون تر نیاز دارم, می مونه 20 تومن که دیگه به درد نمی خوره :D
ارزش داره وام بگیرم پول رو به 40 تومن برسونم؟
مثلا یه وام 5 میلیونی بدونه بهره 20 ماهه بگیرم! بقیش از اینو اون بگیرم!

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
البته تا یکی دوسال دیگه می خوام از ایران برم برای همین می خوام پول رهن خونمون که الان دست صاحب خونه هست رو بعد از اینکه گرفتم تو بانک بذارم و موقتا یه خونه ارزون رهن کنم.
ولی موضوع اینکه کلا 30 تومن دست صاحب خونه دارم کمه کمه 10 تومن رو برای رهن خونه ارزون تر نیاز دارم, می مونه 20 تومن که دیگه به درد نمی خوره :D

قضیه 40 میلیون سرمایه گذاری توی بانک تجارت چیه ؟
چند درصده سودش؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

وام 5 میلیونی بدون بهره از کجا میگیری بگو ماهم بریم بگیریم ناقلا:D
آره،ارزش داره
ولی بقیشو از این و اون قرض نکنی بهتره(چکاریه که به این و اون بخاطر چند قاز رو بندازی و خودت رو مدیونشون کنی؟)

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
قضیه 40 میلیون سرمایه گذاری توی بانک تجارت چیه ؟
چند درصده سودش؟

یکی از بچه ها گفته بالا 40 میلیون 6 ماهه 20% سود داره اگه واقعا اینطوری باشه برای من خیلی خوب می شه :D

وام 5 میلیونی بدون بهره از کجا میگیری بگو ماهم بریم بگیریم ناقلا:D
آره،ارزش داره
ولی بقیشو از این و اون قرض نکنی بهتره(چکاریه که به این و اون بخاطر چند قاز رو بندازی و خودت رو مدیونشون کنی؟)

از آشنامون می خوام بگیرم, البته باید آه و ناله کنم بگم بدبخت بیچارم دلش به حالم بسوزه :lol:

خوب پس چطوری به 40 میلیون برسونمش؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
چه عرض کنم والا
بنده خودم شخصا حاضرم برم گدایی کنم ولی از کسی پول قرض یا طلب نکنم!(اینکه بدتر شد):دی
الان من خودم حتی مسافرکشی هم میکنم تا خرجم در بیاد ولی اگر چیزی میخرم نسیه نمیکنم،از کسی هم قرض نمیکنم و طلب نمیگیرم.حداقل اگر ازش قرض میگیری بهش بگو باهاش کار میکنی و یمقدار سود بهش بده که دیگه طلبی نباشه!حالت وام داشته باشه:دی
یکی از بچه ها گفته بالا 40 میلیون 6 ماهه 20% سود داره اگه واقعا اینطوری باشه برای من خیلی خوب می شه :D

از آشنامون می خوام بگیرم, البته باید آه و ناله کنم بگم بدبخت بیچارم دلش به حالم بسوزه :lol:

Last edited:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

بانک تات 6 ماهه رو 19.5 یا 20 درصد میداد ! دقیق یادم نیست ولی فک کنم همون 20 بود ! مبلغ هم هر چقدر که باشه فرقی نمیکنه !
زنگ بزن بپرس ازشون

22663030

24 ساعته هستن !

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
چه عرض کنم والا
بنده خودم شخصا حاضرم برم گدایی کنم ولی از کسی پول قرض یا طلب نکنم!(اینکه بدتر شد):دی
الان من خودم حتی مسافرکشی هم میکنم تا خرجم در بیاد ولی اگر چیزی میخرم نسیه نمیکنم،از کسی هم قرض نمیکنم و طلب نمیگیرم.حداقل اگر ازش قرض میگیری بهش بگو باهاش کار میکنی و یمقدار سود بهش بده که دیگه طلبی نباشه!حالت وام داشته باشه:دی

منم با قرض گرفتن زیاد موافق نیستم ولی دیگه تصمیم جدی گرفتم از اینجا فرار کنم :f34r:

بانک تات 6 ماهه رو 19.5 یا 20 درصد میداد ! دقیق یادم نیست ولی فک کنم همون 20 بود ! مبلغ هم هر چقدر که باشه فرقی نمیکنه !
زنگ بزن بپرس ازشون

22663030

24 ساعته هستن !

دست شما درد نکنه :D

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
موسسه جوانان خیر!!!!
کوتاه مدت روز شمار=20%
بلند مدت 5 ساله=25%

ولی خدایی شعبه هاش خیلی شلوغه، واریز یا برداشت پول مکافات داره!( بعضی روز ها بعد تمام شدن وقت اداری، هنوز 300 400 نفر تو نوبت هستند!:wacko:)
چند بار شده حدود ساعت 1 ظهر شماره ها به 2000 رسیده (رسیده به 999 و دوباره از صفر شروع کرده و باز رسیده به 800 900)

Saeghehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نظرم صادرات بهترين بانك براي اين كاره...

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
بانك سرمايه 5 ساله رو 175 درصد سود ميده.اين در حاليه كه بانك ملت 5 ساله رو 165 درصد سود ميده!!!

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
موسسه مالی اعتباریا رو چون ادمو میترسونن زیاد در جریان نیستم ولی تو بانکا میدونم بانک تات از همه بهتره 19 درصد میده

بانك سرمايه 5 ساله رو 175 درصد سود ميده.اين در حاليه كه بانك ملت 5 ساله رو 165 درصد سود ميده!!!

این سود تو سر رسیده یعنی پولتو 5 سال بذار بانک بعد 5 سال برو پولو سودشو با هم بگیر
اینجا بحث کوتاه مدته

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
موسسه جوانان خیر!!!!
کوتاه مدت روز شمار=20%
بلند مدت 5 ساله=25%

ولی خدایی شعبه هاش خیلی شلوغه، واریز یا برداشت پول مکافات داره!( بعضی روز ها بعد تمام شدن وقت اداری، هنوز 300 400 نفر تو نوبت هستند!:wacko:)
چند بار شده حدود ساعت 1 ظهر شماره ها به 2000 رسیده (رسیده به 999 و دوباره از صفر شروع کرده و باز رسیده به 800 900)

جوانان کلاه بردار البته

بالا