برگزیده های پرشین تولز

**** بیمه تامین اجتماعی میتونم بشم ؟ بیمه خدمات درمانی چطوره ؟ ******

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
سلام به همه دوستان
من الان درسم تموم شده و زیر نظر پدرم بیمه تامین اجتماعی بودم و خودش ماهی 230 پول میریخت دفترچم رو اعتبار میزدن الان دیگه دانشگاه گواهی تحصیلی بهم نداد و
1) بیمه هم میگه باید خودت از این به بعد پول بریزی تا بیمه بشی درسته همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2) دفترچه خدمتم هم میخام پست کنم برم خدمت آیا نمیتونم دیگه زیر نظر پدرم بیمه بشم ؟ با توجه به اینکه سرباز میشم

3) بیمه خدمات درمانی چطوره ؟ ( اگر میدونید راهنمایی کنید کجا برم بگیرم ) یه وقت مریض شدیم یه بیمه داشته باشم فقط واسه همین میخام نه سابقه بیمه

نمیدونم این چه قانونیه من بخام خودمو بیمه تامین اجتماعی کنم که یک نفرم باید ماهی 230 تومن پول بدم بعد یه خانواده که سه نفرن هم همین قدر پول میدن

asdf1368

Registered User
لایک‌ها
110
بیمه کارگری فنی حرفه ای ماهی 75 هزار تومن خودم این بیمه هستم
بیمه کشاورزی ماهی حدودا 60 تومن
بیمه تاکسی رانی ( اسمش دقیق نمیدونم )

davood21

Registered User
لایک‌ها
86
سلام به همه دوستان
من الان درسم تموم شده و زیر نظر پدرم بیمه تامین اجتماعی بودم و خودش ماهی 230 پول میریخت دفترچم رو اعتبار میزدن الان دیگه دانشگاه گواهی تحصیلی بهم نداد و
1) بیمه هم میگه باید خودت از این به بعد پول بریزی تا بیمه بشی درسته همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2) دفترچه خدمتم هم میخام پست کنم برم خدمت آیا نمیتونم دیگه زیر نظر پدرم بیمه بشم ؟ با توجه به اینکه سرباز میشم

3) بیمه خدمات درمانی چطوره ؟ ( اگر میدونید راهنمایی کنید کجا برم بگیرم ) یه وقت مریض شدیم یه بیمه داشته باشم فقط واسه همین میخام نه سابقه بیمه

نمیدونم این چه قانونیه من بخام خودمو بیمه تامین اجتماعی کنم که یک نفرم باید ماهی 230 تومن پول بدم بعد یه خانواده که سه نفرن هم همین قدر پول میدن
سلام
اگر میخواهید برید خدمت؛ توی خدمت به شما دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح میدن. تا پایان خدمت هم اعتبار داره. خیلی خیلی بهتر از تامین اجتماعی هست.
اگر فقط گرفتن درمان، مد نظر شما هست (نه سابقه ی بیمه)؛ دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح عالی هست.
حتی برای دندان هم بین 0%تا 30% (حداکثر) هزینه رو دریافت میکنن.

بالا