برگزیده های پرشین تولز

بیمه عمر نه!!!

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
من بعد دو سال بیمه توسعه بیمه عمرم را باز خرید کردم
الان چند ماهه میگن پول نداریم بدیم !
پول من 400 هزار تومن میشه میگه نداریم
اون وقت میخواین 30 سال دیگه به این همه آدم نفری یک میلیارد بدن ؟ :general307:
من اگر همین 400 تومن را یک سکه تمام گرفته بودم الان شده بود 800 تومن تازه این همه ما را حرص نمیدادن
الان هم معلوم نیست پول مون را بدن یا نه

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
هیچ آدم عاقلی نمیاد ارزش پولو با قیمت پراید مقایسه کنه ملاک این جور چیزا به طور حتم طلا و ارزه
مگه شما نمیگی میخوام مکاشین بخرم یه راه ساده پیش روت میذارم هرسال فقط یه دونه سکه بخر بعد 10 سال مطنم پول بیشتری از بیست سال پول ریختن تو حلقوم بیمه در میاد ( با آمار بانک مرکزی اعلام میکنم قیمت سکه از سال 63 تا الان 250 برابر شده سال 91 هم که شده بود 1.7 یعنی توی طوفان تورم هم ارزش داشت) حالا به نظرت یه ذره مسخره نمیاد که کسی برای سی سال بعد بیمه نامه بخره و روی اون حساب باز کنه
معلوم اقتصادتم زیاد خوب نیست یه سر به سایت بانک مرکزی بزنی سرمایه لازم برای تاسیس بانک400 میلیارده نصفشو واریز میکنن معمولا هم بقیشو پذیره نویس میکنن به همین راحتی بعدا سرمایشو به ارقام بالا میرسه متوجه شدی عزیزم!
برای تاسیس بیمه هم رقم زیلی نمیخواد اکثر بیمه ها با سرمایه 25 میلیاردتومنی تاسیس شدن( دقیق یادم نیس اما تا سال قبل این رقم بود
) دیدی چقد راحته
یعنی شما پیش خودت فک کردی موسس و صاحاب شرکت بیمتون یه فوق بشره نه عزیزم فقط پیچ وخم اداری بلده با چن تا آشنا
به همین سادگی به همین خوشمزگی مجوز بیمه

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
هیچ آدم عاقلی نمیاد ارزش پولو با قیمت پراید مقایسه کنه ملاک این جور چیزا به طور حتم طلا و ارزه
مگه شما نمیگی میخوام مکاشین بخرم یه راه ساده پیش روت میذارم هرسال فقط یه دونه سکه بخر بعد 10 سال مطنم پول بیشتری از بیست سال پول ریختن تو حلقوم بیمه در میاد ( با آمار بانک مرکزی اعلام میکنم قیمت سکه از سال 63 تا الان 250 برابر شده سال 91 هم که شده بود 1.7 یعنی توی طوفان تورم هم ارزش داشت) حالا به نظرت یه ذره مسخره نمیاد که کسی برای سی سال بعد بیمه نامه بخره و روی اون حساب باز کنه
معلوم اقتصادتم زیاد خوب نیست یه سر به سایت بانک مرکزی بزنی سرمایه لازم برای تاسیس بانک400 میلیارده نصفشو واریز میکنن معمولا هم بقیشو پذیره نویس میکنن به همین راحتی بعدا سرمایشو به ارقام بالا میرسه متوجه شدی عزیزم!
برای تاسیس بیمه هم رقم زیلی نمیخواد اکثر بیمه ها با سرمایه 25 میلیاردتومنی تاسیس شدن( دقیق یادم نیس اما تا سال قبل این رقم بود
) دیدی چقد راحته
یعنی شما پیش خودت فک کردی موسس و صاحاب شرکت بیمتون یه فوق بشره نه عزیزم فقط پیچ وخم اداری بلده با چن تا آشنا
به همین سادگی به همین خوشمزگی مجوز بیمه
عزیز من
پراید رو بعنوان مثال گفتم و منظورم بهترین روش خرید پراید نبود!
در مورد اون 25 میلیاردی هم که شما گفتی و امسال شده 40 میلیارد حداقل مبلغی هستش که بیمه مرکزی برای تضمین از شرکت بیمه نزد حودش نگه میداره و... بالاخره بیمه ساختمان میخواد نیروی انسانی میخواد و ....

کلا به این نتیجه رسیدم بحث کردن بی فایده هستش...
پس از این به بعد هرچی شما بگی حق با شماست...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
عزیز من
پراید رو بعنوان مثال گفتم و منظورم بهترین روش خرید پراید نبود!
در مورد اون 25 میلیاردی هم که شما گفتی و امسال شده 40 میلیارد حداقل مبلغی هستش که بیمه مرکزی برای تضمین از شرکت بیمه نزد حودش نگه میداره و... بالاخره بیمه ساختمان میخواد نیروی انسانی میخواد و ....

کلا به این نتیجه رسیدم بحث کردن بی فایده هستش...
پس از این به بعد هرچی شما بگی حق با شماست...
بله دوست عزیز ، ادامه ندید
استارتر و بعضی از دوستان ، بدون اطلاعات کافی دارن یه سری صحبتهایی می کنن که ...

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
هی از ما اصرار از شما فرار کلا به ابن چندتا سوال من پاسخ بده
بیمه ارزش سرمایه گذاری(منهای بحثای پوششیش) رو داره یانه؟
مطمنی بیمه ها به همه ی تعهداتشون به خصوص چند سال دیگه که موقع اصلی عمل به تعهداته عمل میکنن یا همان طور که تا الان شاهد بودبم یه جوری از زیرش در میرن؟
قبول داری خیلی ( تقریبا اکثر) بازاریابای بیمه بعضی از مفاد بیمه نامه (مثل بازخرید 5 سال اول - سود تضمینی - موارد از کار افتادگی و ....) رو به صورت مبهم و غیر واقعی بیان میکنن و یه جورایی غش درمعامله میکنن؟
نظرتون در مورد سرمایه آخری که بیمه میده با توجه به تورم و عدم ثبات اقتصادی(یک کلام اینجا ایرانه) چیه واقعا اون موقع میارزه؟
بهتر نیس شما و همه همکاراتون دست از تبلیغ بحث سرمایه گذاری بیمه بردارین و به جاش بحثای پوششیش رو تبلیغ کنینن که میشه همه ی پوششهارو با ماهی بیست تومن هم برقرار کرد (البته این بحث بیمه هارو قبول دارم داشتن پوشش خوبه) ؟
(اینم بگم که بازاریابا از پول پرداختی بیمه گذار درصد میگیره بنابراین بازاریاب سعی میکنه مشتری رو ترغیب به خرید بیمه نامه با پرداختی بالا بکنه در نتیجه جواب این سوال کاملا مشخصه : نه)
راستی از همکاراتون این درو و برا نمیبینم یه وقت تنها نباشین واقعا چرا هیچ کدوم نمیان
نظر اخرمو بیان میکنم همون که هزار بار گفتم
بیمه عمر = کلاه برداری
البته اینجوری نمیمونه مطالب این تاپیک با یه چیزای دیگرو جمع میکنم میشه یه وبلاگ توپ شاید تاثیرش زیاد نباشه اما بالاخره هرچی از دستم برمیاد میکنم

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
پول من 400 هزار تومن میشه میگه نداریم
اون وقت میخواین 30 سال دیگه به این همه آدم نفری یک میلیارد بدن ؟ :general307:
من اگر همین 400 تومن را یک سکه تمام گرفته بودم الان شده بود 800 تومن تازه این همه ما را حرص نمیدادن
الان هم معلوم نیست پول مون را بدن یا نه
حرف همه غلطه ولی بعضیا درسته!! اینو چی میگین!؟ بابا اینقد باورتون شده تو اینترنتم میخواین کلاه بذارین؟
بیمه عمر یعنی پولتو بده یه اقایی حال کنه بعدا اگه خواستن یه قسمتشو میدن!اخی نازی!
مث همین مسکن جوانان که پدر مادر بنده برام باز کردن که کاش همونو میریختن تو جوب هیچ کدومشون به 2 زار نمیارزه
الان هر چی نگیری 30 سال دیگه بی شک 50 برابر شده 1 میلیارد اون موقع هست 50 تومن الان!

Sent from my C6903 using Tapatalk

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828
همه این برنامه ریزی رو ندارن که خودشون مثل بچه آدم پس انداز کنن ، باید زور بالای سرشون باشه :D

نکته همینجاست

ما ایرانی ها
میفرستنمون ور دست مکانیک که قدرشناس و باعرضه شیم (مثلا!)
میفرستنمون سربازی که مرد شیم
میفرسنتمون دانشگاه که انسانیت رو برامون بجون و بکنن تو حلق مون!
زن میگیریم که ادم شیم دل به کار بدیم دنیال پول باشیم فلان..
بچه دار میشیم که محبت و سازش کنیم تو زندگی مشترک..

کلا همیشه بصورت ابزاری باید رشد مون بدن بقیه!

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
من زیاد نمی خوام وارد بحث تخصصی بشم ولی من دوتا دوست خیلی نزدیک دارم هردوشون هم از کارشناسان بیمه هم هستند و تجربه و سابقه کاری بالا و خوبی دارن ولی تنها توصیه اشون به من این بود .... بیمه عمر تو ایران اصلا خوب نیست ، بیمه عمر فقط تو کشورهای خارجی جواب می ده
حتی حتی شما در مورد ثروتمندان و سرمایه گذاران بزرگ جهان هم تحقیق کنید یا مشاورین مالی بزرگ و موفق همشون مخالف بیمه هستند .
البته باید بگم این موضوع بیمه بستگی به شرایط فرد داره شاید یه کسی به مدل کارمندی دوست داره زندگی کنه ، دوست داره به قولی آیندش اینجوری به قول خودش تامین بشه
یکی از دوستان موفق و به نام بهم می گفت همیشه همین اطمینان به آینده تو رو از موفقیت باز می داره باید این استرس رو داشته باشی تا موفق و ثروتمند بشی

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
1. بانک ها
2. بورس ها
3. بیمه ها
کلاهبردارترین سازمان های مالی در ایران و جهان هستن.

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
نظرتون درباره گنجینه سپهر بانک صادرات چیه؟؟
واسه بیمه نمیگما, واسه سرمایه گذاری گفتم!!

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
بيمه عمر فقط در صورتي خوب هست كه شما تا قبل از 70 سالگي فوت كنيد يا بهتر از اون در اثر تصادف فوت كنيد پولش برسه به خانواده تون براي خودتون اثري نداره.

بعد از 70 سالگي هم به لعنت خدا هم نميارزه.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
توی بیمه های عمر اصلا بهترینشون کدامه؟؟؟

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
توی بیمه های عمر اصلا بهترینشون کدامه؟؟؟
این همه داریم میگیم بیمه عمر ارزش سرمایه گذاری نداره شما میگی بهترینشون کدومه?
اگه بیمه رو برای پوششهاش میخوای برو سراغ بیمه ای که سرمایه فوت و ازکارافتادگی ودر کل پوششهای بیشتری داره

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
من موافقم
اما نه بیمه های در پیت

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
شما تونستی پولتو بگیری ؟ با توجه به این که موسسه اعتباری توسعه هم قراره منحل بشه به جایی رسیدی یا نه؟
ما یکی از آشناهامون مثل شما بیمه عمر توسعه داشت هی بهش گفتیم بره پس بگیره نرفت امروز که اخبار مربوط به انحلال احتمالی موسسه رو خوندم گفتم یه پرس و جویی کنم بهش خبر بدم.

جالبه که بزرگترین تخلف این موسسه دادن تعهد بیشتر از اعتبار در بیمه نامه ها عنوان شده یا به عبارت ساده تر کلاهبرداری از طریق دروغگویی
. حالا چه جوری به سایر بیمه ها میشه اعتماد کرد آن هم اعتمادی طولانی مدت؟؟؟؟!!!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یکی از علتهای ورشکستگی بیمه توسعه صدور بیمه نامه جعلی توسط خود نمایندگی هاش بود

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
حالا راه علاج
اگه حتی ثبت نام هم کردی فرصت برای کنسل بدون جریمه هس به این صورت که اگه دوهفته از تحویل اسناد نهایی به شما و امضای اونها توسط شما نگذشته باشه میتونید بدون ریالی جریمه کنسلش کنید اونهایی هم که بیمه نامه دارن و الان پشیمون شدن نگران نباشن یه روش خوب برای خروج سراغ دارم
اگه چند سال گذشته و ارزش باز خریدیه بیمه نامه خوبه سریعا باز خریدش کنید درسته هر وخ ماهی رو از آب بگیری مردس (به حد کافی سرت کلاهبرداری رفته) اما شاعر یه جای دیگه هم میگه الا یا ایهاالساقی ۰۰۰ ا ا ا ببخشد ۰۰۰یه مثال دیگه هم داریم که میگه هر وخ ماهی رو از آب بگیری تازس(فقط برای مزاح بود تا کمی هم فضا از حالت خشک در بیاد)
اما اوناییکه تازه بیمه نامه گرفتن برن پرداختی رو به حداقل ممکن برسونن ( فک کنم بیس تومن درماه) و همه پوششها رو صفر کنن (اینجوری باعث میشه کسورات کمتر بشه و بیشتر پولت پس انداز بشه) اینجوری بعد یکی دوسال لا اقل به پول خودشون میرسن
هرچند کلی ضرر کردن
وباز دوستان از نظر و تشکر دریغ نکنن ۰۰۰۰
و همچنان ادامه دارد۰۰۰
لطفا مشورت مسئولانه بدید !!!
اگر فردا یکی از همین اشخاصی که شما تشویق به بازخرید و فسخ بیمه نامه اش می کنید خدایی نکرده فوت کنه و سرپرست خانواده هم باشه شما مخارج فوت ایشون و سرمایه مورد نیاز برای تامین مخارج همسر و فرزندش رو بر عهده میگیرد؟
اگر بله که بنده خودم همین فردا بیمه نامه ام رو بازخرید می کنم.!
احتمالا شما خیلی اشخاص رو از داشتن این بیمه نامه محروم کردید و باید عرض کنم با این کار به اون اشخاص و به خانواده هاشون ظلم کردید. آیا فردا که اتفاقی برای اون شخص بیوفته شما پاسخگو هستید؟
اصلا فوت به کنار . اگر فردا یکی از همین اشخاصی که شما اون رو از داشتن این بیمه نامه منصرف کردید با موتور سیکلت تصادف کنه و دچار حادثه بشه ( موردی که بسیار زیاد مشاهده میشه) و 2 یا 3 میلیون تومن خرجش بشه شما این مخارج رو تقبل می کنید؟ اگر خیلی به ایشون لطف کنید فقط بهش قرض میدی!
شما دارید بیمه می خرید! چرا فقط رفتید تو بعد سرمایه گذاری؟ اسمش بیمه هستش نه بانک یا بورس!
هدف اصلی و اولیه شما از خرید این بیمه نامه باید پوشش های بیمه ای باشه و در وهله بعد رو سرمایه گذاریش فکر کنید.
حداقل دید من رو بیمه عمر به این صورت بود حالا دیگران رو نمی دونم که انتظار دارن 30 تومن ماهیانه دادن به بیمه و یکسری پوشش خوب و بدرد بخور هم گرفتن و 30 سال دیگه هم میخوان باهاش کل زندگیشون رو بسازن!
واقعا باید به حال اون نمایندگان هم تاسف خورد که اینطوری این بیمه نامه رو برای مردم توصیف می کنن.
کلا بیمه یعنی شما بعضی از ریسک ها رو به سمت بیمه هدایت می کنید پس قاعدتا مبلغی بابت پوشش های بیمه ای که انتخاب می کنید ازتون کسر میشه. پس جای تعجب نداره که در 5 سال اول مبلغی که شما پرداخت کردید با رقم بازخریدتون یکی باشه. اما بعد از اون به سوددهی میوفته صندوقتون!
هیچ کس نگفته شما نرو تو بانک سرمایه گذاری کن , نرو تو بورس سرمایه گذاری کن, طلا نخر , دلار نخر و بیا فقط و فقط بیمه عمر بخر تا جای اونا رو برات پر کنه!!!! شما در کنار همه ی این موارد قطعا به نفعت خواهد بود که یه مبلغ اندکی هم برای بیمه عمر کنار بذاری البته اگر میخوای مسئولانه زندگی کنی!
عذرخواهی می کنم اگر بعضی جاها لحنم تند شد امیدوارم ببخشید.:)

Last edited:

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
لطفا مشورت مسئولانه بدید !!!
اگر فردا یکی از همین اشخاصی که شما تشویق به بازخرید و فسخ بیمه نامه اش می کنید خدایی نکرده فوت کنه و سرپرست خانواده هم باشه شما مخارج فوت ایشون و سرمایه مورد نیاز برای تامین مخارج همسر و فرزندش رو بر عهده میگیرد؟
اگر بله که بنده خودم همین فردا بیمه نامه ام رو بازخرید می کنم.!
احتمالا شما خیلی اشخاص رو از داشتن این بیمه نامه محروم کردید و باید عرض کنم با این کار به اون اشخاص و به خانواده هاشون ظلم کردید. آیا فردا که اتفاقی برای اون شخص بیوفته شما پاسخگو هستید؟
اصلا فوت به کنار . اگر فردا یکی از همین اشخاصی که شما اون رو از داشتن این بیمه نامه منصرف کردید با موتور سیکلت تصادف کنه و دچار حادثه بشه ( موردی که بسیار زیاد مشاهده میشه) و 2 یا 3 میلیون تومن خرجش بشه شما این مخارج رو تقبل می کنید؟ اگر خیلی به ایشون لطف کنید فقط بهش قرض میدی!
شما دارید بیمه می خرید! چرا فقط رفتید تو بعد سرمایه گذاری؟ اسمش بیمه هستش نه بانک یا بورس!
هدف اصلی و اولیه شما از خرید این بیمه نامه باید پوشش های بیمه ای باشه و در وهله بعد رو سرمایه گذاریش فکر کنید.
حداقل دید من رو بیمه عمر به این صورت بود حالا دیگران رو نمی دونم که انتظار دارن 30 تومن ماهیانه دادن به بیمه و یکسری پوشش خوب و بدرد بخور هم گرفتن و 30 سال دیگه هم میخوان باهاش کل زندگیشون رو بسازن!
واقعا باید به حال اون نمایندگان هم تاسف خورد که اینطوری این بیمه نامه رو برای مردم توصیف می کنن.
کلا بیمه یعنی شما بعضی از ریسک ها رو به سمت بیمه هدایت می کنید پس قاعدتا مبلغی بابت پوشش های بیمه ای که انتخاب می کنید ازتون کسر میشه. پس جای تعجب نداره که در 5 سال اول مبلغی که شما پرداخت کردید با رقم بازخریدتون یکی باشه. اما بعد از اون به سوددهی میوفته صندوقتون!
هیچ کس نگفته شما نرو تو بانک سرمایه گذاری کن , نرو تو بورس سرمایه گذاری کن, طلا نخر , دلار نخر و بیا فقط و فقط بیمه عمر بخر تا جای اونا رو برات پر کنه!!!! شما در کنار همه ی این موارد قطعا به نفعت خواهد بود که یه مبلغ اندکی هم برای بیمه عمر کنار بذاری البته اگر میخوای مسئولانه زندگی کنی!
عذرخواهی می کنم اگر بعضی جاها لحنم تند شد امیدوارم ببخشید.:)
اگه تاپیک رو از اول بخونین متوجه میشن من نگفتم نخرین این همه گفتیم تا به اینجا برسیم که بیمه عمر ارزش سرمایه گذاری نداره اون پوششهاهم که اشاره کردین با بیست تومن هم برقرار میشه چندتا نماینده بیمه هم صراحتا گفتن تو ایران بیمه عمر ارزش سرمایه‌گذاری نداره
شما هم یه ذره احساسی حرف زدین والا ببینید حال و روز بیمه توسعه رو در نظر بگیر ییست سال دیگه یعنی اوج عمل به تعهدات بیمه ای اونجا که همه میان برای گرفتن پول الان که بیمه ها سراسر جذب سرمایه میکنن و سرمایه گذاری با پول شما و سهم بسیار اندک از این سود برای شما اگه بازم معتقدید که شرکت های بیمه کلاهبردار نیستن یا بیش از حد خوشبینین یا نماینده بیمه عمرین چون طرز حرف زدنتون شبیه اوناست
البته عذرخواهی می کنم اگر بعضی جاها لحنم تند شد امیدوارم ببخشید

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
اگه تاپیک رو از اول بخونین متوجه میشن من نگفتم نخرین این همه گفتیم تا به اینجا برسیم که بیمه عمر ارزش سرمایه گذاری نداره اون پوششهاهم که اشاره کردین با بیست تومن هم برقرار میشه چندتا نماینده بیمه هم صراحتا گفتن تو ایران بیمه عمر ارزش سرمایه‌گذاری نداره
شما هم یه ذره احساسی حرف زدین والا ببینید حال و روز بیمه توسعه رو در نظر بگیر ییست سال دیگه یعنی اوج عمل به تعهدات بیمه ای اونجا که همه میان برای گرفتن پول الان که بیمه ها سراسر جذب سرمایه میکنن و سرمایه گذاری با پول شما و سهم بسیار اندک از این سود برای شما اگه بازم معتقدید که شرکت های بیمه کلاهبردار نیستن یا بیش از حد خوشبینین یا نماینده بیمه عمرین چون طرز حرف زدنتون شبیه اوناست
البته عذرخواهی می کنم اگر بعضی جاها لحنم تند شد امیدوارم ببخشید
اینکه شما بگید این بیمه جنبه سرمایه گذاری نداره با اینکه چند تا پست بالاتر با فونت بزرگ و بولد قرمز بگید بیمه عمر = کلاهبرداری زمین تا آسمون متفاوته!
از طرفی با 20 هزار تومن در ماه مبلغ ناچیزی بابت پوشش هاتون میگیرید. پس لطفا پوشش های یه بیمه نامه 50 هزار تومنی رو با بیمه نامه 20 هزار تومنی مقایسه نکنید!
تا حالا در تاریخ صنعت بیمه هیچ شرکت بیمه ای ورشکست کامل نشده چه در خارج و چه در ایران. شاید یک سال یا 2 سال ضرر مالی کرده باشه ولی ورشکست کامل نشده. در بدترین حالت یک شرکت بیمه با شرکت بیمه ای دیگر ادغام خواهد شد که همین پروسه گویا برای بیمه توسعه در حال شکل گیری هستش. و دلیلشم اینه که کلا بیمه صنعت پر سودی هستش و این بخاطر سرمایه ی زیادی هستش که بیمه سالانه دریافت می کنه.
از طرفی چرا شما اینقدر نگران پرداخت های بیمه در 20 یا 30 سال آینده هستید؟ مگه بیمه قراره چه کار عجیب و غریبی انجام بده؟ پرداخت 18% سود در 5 سال اول و از سال ششم سالی 15% اونقدر تعهد بزرگی نیستش که شرکت های بیمه که از پر سود ده ترین صنعت ها هستن نتونن از پسش بر بیان. کافیه مثلا همین بیمه پارسیان یا پاسارگاد حق بیمه های دریافتی رو بده به بانکش تا به مردم وام بده با سود 27% . اونوقت 18 تاشو میده به ما و 9% هم میره تو جیب خودش. این یک مثال ساده بود که عرض کردم . کلا بازپرداخت سود بیمه ها در 10 یا 20 یا 30 سال آینده فکر نمی کنم چیز عجیب و ناممکنی بنظر برسه.
بنده هم موافقم که بیمه عمر قطعا بهترین راه سرمایه گذاری نیست (شایدم برای بعضی ها باشه) ولی نباید فراموش کرد که اصلا هدفش هم این نیست.
شما همه جای دنیا وقتی میرید بیمه عمر بخرید کارشناس بیمه به شما میگه بیمه چند هزار دلاری میخواید؟ 50 هزار دلار؟ 200 هزار دلار؟ 500 هزار دلار؟
منظور از این رقم سرمایه فوت شخص هستش. که شخص بر فرض مثال هزینه مسکن و مخارج خانواده و خرج تحصیل فرزندانش رو در صورت فوتش حساب میکنه که میشه مثلا 250 هزار دلار. بعد کارشناس بیمه نامه ای مطابق با نیاز شخص تعریف می کنه. البته کارشناس بیمه با بازاریاب تفاوت داره ها چون این کار تخصصی رو بازاریاب قادر به انجامش نخواهد بود به این شکل!
متاسفانه در ایران بیمه عمر ماهیت خودش رو از دست داده و بیشتر بعد سرمایه گذاریش نمود پیدا کرده. که مقصر هم بازاریاب ها و هم نمایندگان شرکت بیمه و هم خود مردم هستند که حتی نیاز های خودشون رو شناسایی نمی کنن و دنبال راه درستی برای رفع این نیازها نمیرن.

بالا