برگزیده های پرشین تولز

بیمه های خصوصی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
آقا بالاخره ما نفهمیدیم بیمه های خصوصی خوبن یانه..
تامین اجتماعی رو انداختم دور.. فقط پول میگیرن و خدماتی نمیدن..
میخوام خودمو پیش بیمه های خصوصی بیمه درمانی بکنم.. (یا شایدم بیمه عمر)
هم بخاطر مخارج کرونا (البته سعی میکنم اگه مبتلا شدم ترجیحا نرم..ولی بالاخره ممکنه آدم مبتلا بشه و کارش به بیمارستان هم بکشه)
هم چکاب سلامتی..و مخارج درمانی احتمالی آتی..
الان میخوام برم پیش متخصص تغذیه برام آزمایش بنویسه کمبود های بدنم رو بدونم..چون احساس میکنم بعدنم خیلی ضعف داره..
همین ویزیت متخصص + آزمایش حدودا 50+250 باید بشه.. خب همین 300 تومن رو میتونم خودمو بیمه درمانی بکنم دیگه..

حالا سوالاتی که هست :

-عملا از این بیمه های خصوصی آبی بخار میشه یا نه؟

-پیشنهادتون کدوم شرکت هست؟

-کسی رو میشناسید از بیمه خصوصی جبران خسارت درمانی بخاطر کرونا گرفته باشه؟ چند درصد جبران خسارت کردن؟ چون الان کرونا بازار ورشکستگی بیمه هاست..بلکه با حروم زاده بازی پول بگیرن و کاری نکنن!

-نظرتون راجب بیمه عمرشون چیه؟ توی پلن و کاغذ که خوب و منطقی بنظر میاد ..ولی من زیاد نشنیدم کسی تامکین اجتماعی رو ول کنه بره سراغ این بیمه ها ..

- هرچی اضافی لازم دونستید بگید هم خوبه..

- برای بیمه طبق توصیه و تجربه کاربر forsoh آنلاین بیمه نمیکنم.. پیش این باجه های توی مترو هم نمیرم.. میرم دفتر اصلی یه شعبه قدیمی و معتبر..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
برو بیمه تامین اجتماعی رد کن
لااقل حقوق بازنشستگی بگیری

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
ماهی 800 تومن بدم برای کدوم فردا؟
معلوم نیست با این وضعیت 20 سال دیگه اثری از ما بمونه یا نه..

اگر قرار باشه امثالی مثل جنابعالی تصمیم به قطع بیمه های تامین اجتماعی خود بگیرند، پس #شستا با کدام پول سرمایه گذاری هایش را گسترش دهد؟
taghsir.gif

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
ماهی 800 تومن بدم برای کدوم فردا؟
معلوم نیست با این وضعیت 20 سال دیگه اثری از ما بمونه یا نه..
با پوشش ۱۲ درصد رد کن به همراه دفترچه خدمات درمانی میشه ماهی ۳۹۰.
تازه متاهل باشی و خویش فرما هم رد کنی ۶۵۰ تومنه.کی گفته ۸۰۰
البته اینکه تو این مملکت به هیچ فردایی اعتباری نیست رو قبول دارم

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
برو بیمه تامین اجتماعی رد کن
لااقل حقوق بازنشستگی بگیری
بیمه که هدفش سرمایه گذاری نیست ولی همین ماه به ماه طلا - سهام بخری ( خیلی ریسک پذیر باشی بیت کوین بخری ) یا اصلا بانک نگه داری بهتر نیست ؟

خدمات درمانی هم که ایران پشم هست بیمه هم باشی یک عمل جراحی لازم داشته باشی باید زندگی بفروشی یا از صفر شروع کنی نهایت در صورت حادثه بیمه میکنی

پ.ن

من دو سال هست ماه به ماه خورد خورد بیت میخرم تا الان که نتیجه داده تا 15سال هم امیدوارم جواب بده :-دی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آقا بالاخره ما نفهمیدیم بیمه های خصوصی خوبن یانه..
تامین اجتماعی رو انداختم دور.. فقط پول میگیرن و خدماتی نمیدن..
میخوام خودمو پیش بیمه های خصوصی بیمه درمانی بکنم.. (یا شایدم بیمه عمر)
هم بخاطر مخارج کرونا (البته سعی میکنم اگه مبتلا شدم ترجیحا نرم..ولی بالاخره ممکنه آدم مبتلا بشه و کارش به بیمارستان هم بکشه)
هم چکاب سلامتی..و مخارج درمانی احتمالی آتی..
الان میخوام برم پیش متخصص تغذیه برام آزمایش بنویسه کمبود های بدنم رو بدونم..چون احساس میکنم بعدنم خیلی ضعف داره..
همین ویزیت متخصص + آزمایش حدودا 50+250 باید بشه.. خب همین 300 تومن رو میتونم خودمو بیمه درمانی بکنم دیگه..

حالا سوالاتی که هست :

-عملا از این بیمه های خصوصی آبی بخار میشه یا نه؟

-پیشنهادتون کدوم شرکت هست؟

-کسی رو میشناسید از بیمه خصوصی جبران خسارت درمانی بخاطر کرونا گرفته باشه؟ چند درصد جبران خسارت کردن؟ چون الان کرونا بازار ورشکستگی بیمه هاست..بلکه با حروم زاده بازی پول بگیرن و کاری نکنن!

-نظرتون راجب بیمه عمرشون چیه؟ توی پلن و کاغذ که خوب و منطقی بنظر میاد ..ولی من زیاد نشنیدم کسی تامکین اجتماعی رو ول کنه بره سراغ این بیمه ها ..

- هرچی اضافی لازم دونستید بگید هم خوبه..

- برای بیمه طبق توصیه و تجربه کاربر forsoh آنلاین بیمه نمیکنم.. پیش این باجه های توی مترو هم نمیرم.. میرم دفتر اصلی یه شعبه قدیمی و معتبر..
بیمه های خویش فرما دو مدل دارن، یا به واسطه جواز کسب هستن یا کلا همینطوری یلخی و بدون جواز
مورد اولش ماهی 350 تومنه فکر کنم و مورد دوم با خدمات درمانیش ماهی 650 هست
هردوش بدرد سابقه کار و حقوق بازنشستگی میخوره ولی باید مثلا یه کاری داشته باشی که راحت بتونی این 700 تومنو بدی
وگرنه اگه فقط برای بیماری و اینا میخوای و سابقه کار و حقوق بازنشستگیش واسه ت مهم نیست همون آزاد برو دکتر و پولشو سرمایه گذاری کن رو یه چیزی

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
تا جایی که من میدونم بیمه پزشکی خصوصی فقط سامان معروفه که فکر کنم پولش زیاد بشه

توی سایتش زده

کلا بیمه پزشکی انفرادی هزینه اش زیاد میشه و باید به صورت گروهی باشه که ارزون بشه مثلاً از طرف شرکتی که کار می‌کنی و اینجور جاها

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
با پوشش ۱۲ درصد رد کن به همراه دفترچه خدمات درمانی میشه ماهی ۳۹۰.
تازه متاهل باشی و خویش فرما هم رد کنی ۶۵۰ تومنه.کی گفته ۸۰۰
البته اینکه تو این مملکت به هیچ فردایی اعتباری نیست رو قبول دارم
پوشش دوازده درصد چه کوفتیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پوشش دوازده درصد چه کوفتیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من بالاتر قیمتی که گفتم اشتباه بود و ماله سال 98 بود
نرخ امسال بیمه حرف و مشاغل (مدل 18 درصدیش) حدودا 480 تومن هست و نرخ بیمه اختیاری هم حدودا 870 تومن هست که البته بدون خدمات درمانی هست و برای خدمات درمانی هم باید مبلغ 71 هزار تومن اضافه تر پرداخت بشه یعنی میشه ماهی حدودا 940 تومن
اگه مدل 12% هم رد کنی (که فقط در صورت داشتن جواز کسب میتونی از این مدل استفاده کنی) فقط خدمات مربوط به بازنشستگی رو داره و درکل به جز سابقه کار فایده دیگه ای نداره

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
من بالاتر قیمتی که گفتم اشتباه بود و ماله سال 98 بود
نرخ امسال بیمه حرف و مشاغل (مدل 18 درصدیش) حدودا 480 تومن هست و نرخ بیمه اختیاری هم حدودا 870 تومن هست که البته بدون خدمات درمانی هست و برای خدمات درمانی هم باید مبلغ 71 هزار تومن اضافه تر پرداخت بشه یعنی میشه ماهی حدودا 940 تومن. حقوق کارگر هم 2600 هست
اگه مدل 12% هم رد کنی (که فقط در صورت داشتن جواز کسب میتونی از این مدل استفاده کنی) فقط خدمات مربوط به بازنشستگی رو داره و درکل به جز سابقه کار فایده دیگه ای نداره
۱۲ درصد نیازی به داشتن جواز کسب نداره

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بیمه ای هست ک تا حدی عمل های زیبایی رو قبول کنه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بیمه 12% جز بیمه صاحبان حرف و مشاغل میشه

تفاوت بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد
انواع بیمه‌های خویش‌فرما از نظر مزایای بیمه و مبلغ حق بیمه ماهانه با هم متفاوت هستند. شما در بیمه اختیاری باید حق بیمه بیشتری به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کنید، اما در عوض می‌توانید از همه مزایای بیمه مثل یک فرد مشغول به کار در شرکت‌ها و کارگاه‌ها استفاده کنید. در طرف مقابل حق بیمه صاحبان حرف و مشاغل پایین‌تر و متناسب با مزایای بیمه محاسبه می‌شود. برای خرید این نوع بیمه نیاز به مدارکی دارید که نشان دهد شما مشغول به شغل آزاد هستید و محل کارتان مشخص است. حق بیمه ارزان‌تر در بیمه خویش‌فرما مشاغل آزاد، آن را نسبت به بیمه اختیاری جذاب‌تر می‌کند و صرفه اقتصادی بیشتری برای بیمه‌شونده دارد. البته این موضوع در صورتی است که فرد جواز کسب داشته باشد. در غیر این صورت تنها گزینه پیش رو برای استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی از جمله مستمری بازنشستگی و دفترچه بیمه درمانی، استفاده از بیمه اختیاری است.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203

بیمه های اختیاری کلا نیاز به جواز کسب ندارند. تهران را نمی دونم، اما تو شهرهای کوچک تر اولا بگی فلانی منو معرفی کرده کارت رو راه میندازن، دوما اگر پارتی هم نداری مجبوری یه استشهادیه جمع کنی. مثلا بری پیش شورای محل یا همسایه ها یا چهار تا آدم که بله فلانی کارش اینه! براشون همون حکم جواز رو داره.

حالا من هم نظرم اینه برای قبل از ازدواج بیمه 12 درصد رد بشه و برای بعد از ازدواج بیمه 18 درصد. شاید از کار افتادگی تو چشم خیلی ها مهم نباشه، اما من دیدم آدمی رو که سرطان گرفته و با توجه به بهبودی، توان کار کردن نداره دیگه. لعنتی یه سری بیماری ها رو حتی اگه قسر از دستشون در بری، باعث میشن تا آخر عمرت دیگه اون آدم اولیه نشی. الان حداقل یه حقوق بخور نمیری براش میاد.

فقط هر کاری می کنید، حق بیمه هاتون رو به موقع پرداخت کنید که #شستا چشم به راه همین حق بیمه هاست yeah.gif

------------------------------------------------

من نمی دونم کسی با بیمه سلامت ایرانیان کار کرده یا نه. به نظرم بیمه جالبی باید باشه. الان خیلی از مراکز دولتی هستند که به همین بیمه ها خدمات میدن با چه هزینه های کمی.

بیمه روستائیان و عشایر رو هم مدنظر داشته باشید.

----------------------------------------------

ولی بنازم بیمه کارکنان دولت را که تمامی بیمه های فوق گوزی بیش در برابرش نیست. بیمه نیروهای مسلح که سرور و سالار تمامی بیمه هاست yeah.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
هیچ بیمه ای خصوصی نیست وچون گردش مالی بالایی دارن و پول شویی و این داستانا زیر نظر یه ارگان خاص هستن همشون که تهش میخوره به بانک مرکزی،این از این .
عمر و این شر و ورا بولشیتی بیش نیست .داستان بیمه تو ایران اصن یه چیز عجیب غریبه .یعنی کلاه بردار تر از بیمه و مالیات من چیزی تو کشور به این وسعت ندیدم .
الان بیمه میخوایی پس انداز داشته باشی یا برای هزینه درمان میخوایی ؟که اونم تکمیلیش هزار و یک مدل داره مثلا sos ایران
بعد فکر کردی چه تکمیلی نهایتا 2 تومن دارو و ویزیت بدن 3 تومن دندون و غیره .امسال تنها حالی که به عموم مسلمین دادن .همه هزینه های نازایی و درمانش رایگانه !
میخوایی ببینی بیمه به کجا وصله اسمش هیت مدیریشو سرچ کن یه کوچولو

بالا