برگزیده های پرشین تولز

بین این چند مدل کدوم بهتره???

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بین این چند مدل کدوم بهتره دلیل این که اینها رو مد نظر گرفتم کوچک بودنشونو که تغریبا راحت تو جیب جا میگیرن الان خودم یه کانن Digital IXUS i5 دارم بعد نیست ولی همیشه دور عکس نسبت به وسط عکس یه مقدار تیره تره .
رنج قیمت هم از 280 تا 350 هزاره :

Sony Cyber-shot DSC-L1

Sony Cyber-shot DSC-P100

Sony Cyber-shot DSC-P93

Panasonic Lumix DMC-FX2

Panasonic Lumix DMC-FX7

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان تغریبا هشت ساعته این تاپیکو زدم جدی کسی نمیدونه ؟ :blink:
یا فعالیت این بخش کمه ؟ :wacko:

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا داريم
به نقل از good_pesar :
بین این چند مدل کدوم بهتره دلیل این که اینها رو مد نظر گرفتم کوچک بودنشونو که تغریبا راحت تو جیب جا میگیرن الان خودم یه iکانن Digital IXUS i5 دارم بعد نیست ولی همیشه دور عکس نسبت به وسط عکس یه مقدار تیره تره .
رنج قیمت هم از 280 تا 350 هزاره :

Sony Cyber-shot DSC-L1

Sony Cyber-shot DSC-P100

Sony Cyber-shot DSC-P93

Panasonic Lumix DMC-FX2

Panasonic Lumix DMC-FX7

بين اين چند مدل به نظر من پاناسونيك مدل fx7 به دليل داشتن ois و رنگ بندي بهتر (البته در مورد رنگ بندي بستگي به سليقه شخصي هر فرد داره ) ولي دوربينهاي سري p سوني نسبت به ديكر دوربينهاي سوني كيفيت شون پايين تره
اما براي عكا سي در نور كم كه نياز به استفاده از iso بالا داريم نويز بالاي پاناسونيك وهمچنين رنگهاي غير طبيعي پاناسونيك ازار دهنه هستند.

ولي در مورد سوني وخصوصان اين مدل (به دليل داشتن سنسور بزرگتر) خيلي بهتر از پاناسونيك عمل ميكنه

در حدود اين قيمت سوني s90 هم دوربين بدي نيست از نظر رنگ بندي بهتر از پاناسونيك fx7 عمل ميكنه

از نظر نويز هم با وجود اينكه ccd از پاناسونيك كوچيك تره ولي نويزش از fx7 كم تره ولي به پاي p100 نمي رسه.

كانن سري A هم دوربين بدي نيستن ملي اونا هم مشكل نويز دارن.

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amin-moein :
بالا داريم

بين اين چند مدل به نظر من پاناسونيك مدل fx7 به دليل داشتن ois و رنگ بندي بهتر (البته در مورد رنگ بندي بستگي به سليقه شخصي هر فرد داره ) ولي دوربينهاي سري p سوني نسبت به ديكر دوربينهاي سوني كيفيت شون پايين تره
اما براي عكا سي در نور كم كه نياز به استفاده از iso بالا داريم نويز بالاي پاناسونيك وهمچنين رنگهاي غير طبيعي پاناسونيك ازار دهنه هستند.

ولي در مورد سوني وخصوصان اين مدل (به دليل داشتن سنسور بزرگتر) خيلي بهتر از پاناسونيك عمل ميكنه

در حدود اين قيمت سوني s90 هم دوربين بدي نيست از نظر رنگ بندي بهتر از پاناسونيك fx7 عمل ميكنه

از نظر نويز هم با وجود اينكه ccd از پاناسونيك كوچيك تره ولي نويزش از fx7 كم تره ولي به پاي p100 نمي رسه.

كانن سري A هم دوربين بدي نيستن ملي اونا هم مشكل نويز دارن.

آهان او کی
یعنی شما میگی برم دنبال دوربینی که ایزو بالاتر سی سی دی بزرگتر داره ؟؟؟
منظورت از رنگ بندی چیه ؟؟؟

بالا