برگزیده های پرشین تولز

بین ویندوز 7 و ویندوز 10

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
ببخشین برای بازی کودوم بهتره؟
سیستم گیم دارم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
در مورد 7 یا 10 نمیدونم

اما نسخه 32 بیتی ویندوز 7 قابلیت استفاده از 4 گیگ رم رو میده نه بیشتر ! احتمالا یه مقداریش با حافظه گرافیک هم شیر میشه که کم میشه بازم ....

اگر از ویندوز 7 استفاده کردید از نسخه 64 بیتی استفاده کنید

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
من هم 7 64bit و هم 10 64bit نصب دارم روی سیستم.
بازی هم زیاد دارم.
در بازیهای مختلف نتایج مختلف بوده ، البته سیستم من حرفه ای و برای بازی نیست ، اما در شرایط مساوی در سیستم خودم نتایج فرق میکرد.
بعضی بازیها روی سون راحتتر اجرا میشن ، بعضی بازیها هم روی 10 بالا نمیومد حتی با انجام دادن تنظیماتی برای شبیه سازی ویندوزهای قبلی.

اما اکثر بازیهایی که هم در سون و هم در 10 اجرا شد ، روی ویندوز 10 نتایج بهتری مشاهده شد و احتمال بنده این هست که با توجه به تقویت هسته ویندوز در نسخه های جدید و قدیمی بودن نسخه ویندوز 7 ، نرخ پردازش و سازگاری و .... در ویندوز 10 بیشتر هست و به همین دلیل بازیها در ویندوز 10 با کیفیت بالاتری نمایش داده میشن.

در کل اگر قصد انجام بازیهای جدید رو دارید ویندوز 10 پیشنهاد میشه و اگر بازیهای قدیم هم بازی میکنید ، داشتن ویندوز 7 هم خالی از لطف نیست.

مثل بنده ;)

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
برای سیستم گیم اگه کارت گرافیکت از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی میکنه صدرصد باید ویندوز 10 رو انتخاب کنید...
برای بازیهای جدید هیچ مشکلی نداره و کاملا بهینه تر عمل میکنه.

Sent from my LT22i using Tapatalk

S7N

Registered User
لایک‌ها
25
اگر سیستمت بروز هست همونطور که دوستان فرمودند ویندوز ۱۰ ارجح هست.اگر سیستمتون به روز نیست و یا هنوز بازی مود نظر توسط ویندوز ۱۰ ساپورت و نصب نمیشه که ویندوز ۷ نصب کنید.

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
اگر سیستمت بروز هست همونطور که دوستان فرمودند ویندوز ۱۰ ارجح هست.اگر سیستمتون به روز نیست و یا هنوز بازی مود نظر توسط ویندوز ۱۰ ساپورت و نصب نمیشه که ویندوز ۷ نصب کنید.

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
کلا همون طور ک دوستمونم گفت بازی خای جدید دیگه از دایرکس دوازذه میخواد ک نصب بشهپس خاناخواه مجبوری ده نصب کنی چون ده اجازه دسترسی ب کل سختافزار قطه رو میده مثلا رم چهار ک توضیح دادن ولی برای کارای معمولی فرق نمیکنه فقط سرعت لود ویندوز ده بیشتره البته هارد اس اس دی هم خیلی تاثیر میذاره

king_6270

Registered User
لایک‌ها
59
کلا همون طور ک دوستمونم گفت بازی خای جدید دیگه از دایرکس دوازذه میخواد ک نصب بشهپس خاناخواه مجبوری ده نصب کنی چون ده اجازه دسترسی ب کل سختافزار قطه رو میده مثلا رم چهار ک توضیح دادن ولی برای کارای معمولی فرق نمیکنه فقط سرعت لود ویندوز ده بیشتره البته هارد اس اس دی هم خیلی تاثیر میذاره

بالا