برگزیده های پرشین تولز

بیوگرافی پریناز ایزدیار

elhamamiran

Registered User
لایک‌ها
24
بیوگرافی پریناز ایزدیار
parinaz-izadyar (8)-min.jpg

پریناز ایزدیار در ۸ شهریور ۱۳۶۴ در شهر بایل در یک خانواده پنج نفره متولد و اکنون ۳۲ ساله است پدرش وکیل است و اصالتاً اهل ساری و و مادرش بابلی است و یک خواهر و یک برادر دارد که خواهرش ۱۰ سال و برادرش ۹ سال از او بزرگتر است و هر دو پزشک هستند.

پدر پریناز ایزدیار دوست داشت او وکالت بخواند و مادرش هم می خواست پزشک شود و با تحصیل در رشته بازیگری کاملا مخالف بودند. برای همین او مجبور شد رشته تجربی را انتخاب کند ولی نهایتاً در دروان پیش دانشگاهی با اصرارهای او خانواده اش برایش شرط گذاشتند که ایتدا در یک رشته ای به غیر از بازیگری تحصیلاتش را ادامه دهد و سپس به دنبال بازیگری برود برای همین در رشته گرافیک تحصیلاتش را ادامه داد و فارغ التحصیل همین رشته است.
parinaz-izadyar (2)-min.jpg

دلایل ازدواج نکردن پریناز ایزدیار
راستش به ازدواج فکر می کنم و عاشق بچه هستم و دوست دارم احساس مادری را تجربه کنم اما این طور مسائل قابل برنامه ریزی نیست و باید وقت و موقعیتش پیش بیاید. این را هم بگویم که من به زندگی بدون بازیگری اصلا نمی توانم فکر کنم . برای ازدواج باید زن و مرد هر دو به جایی رسیده باشند که مسئولیت یک زندگی دو نفره را به دوش بکشند.

نا گفته نماند خبری که مدتی پیش در مورد اینکه حسین مهری همسر پریناز ایزدیار است منتشر شده بود واقعیت ندارد و حسین مهری متاهل می باشد.

mosavi75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی

پریناز ایزدیار

برای دیدن بقیه عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید

43937-58ef1effc1f59.jpg

پریناز ایزدیار Instagram
43937-58ef1f0084857.jpg

پریناز ایزدیار و مصطفی زمانی

پریناز ایزدیار ورود آقایان ممنوع