برگزیده های پرشین تولز

بی دردسر ترین و مطمئن راه برای یه پرداخت معمولی اینترنتی ؟

Ali Kheradmand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان! من این جاها رو هی بالا پایین می کنم یکی می گه Paypal نمی شه یکی می گه می شه یکی می فلان یکی می گه بهمان! من از هیچ کدوم از اینا سر در نمی یارم!
ببینید دوستان من تو یک سایت می خوام عضو پرمیوم بشم و برای عضو پرمیوم شدن باید پول بدم (عکسشو در ضمیمه می بینید). من نه می خوام حساب خاصی داشته باشم نه پولی برام میاد نه هیچی فقط می خوام حدود 150 هزار تومن پول رو برای این سایت پرداخت کنم.
می خواستم بدونم چه راه کاملا قانونی و مطمئنی وجود داره که این کار را بکنم و کدوم بی دردسر تر از همس.
مثلا من تو سایت card.ir اینو دیدم نمی دونم مطمئه یا نه؟
در روش غیر حضوری
متقاضی قیمت(ارزی) نهائی کالا یا سرویس را بدست آورده،
با یکی از شماره تلفنهای شرکت (66484852 الی 56 ) تماس گرفته تا به وی قیمت ریالی اعلام گردد،
مبلغ ریالی اعلام شده را به یکی از حسابهای بانکی واریز نموده،
(جهت دریافت شماره حسابها از فرم ادامه این صفحه استفاده کنید)
مشخصات فیش واریزی را به همراه ادرس سایت مورد نظر (URL) و سایر جزئیات که هنگام خرید باید اعمال گردد، از طریق ایمیل [email protected] و یا از طریق فرم سفارش در انتهای این صفحه ارسال می نماید،
شرکت لوح رایانه با توجه به اطلاعات ارسالی توسط متقاضی اقدام به پرداخت نموده،
سپس رسیدهای مربوطه را برای متقاضی ایمیل مینماید،
در صورت عدم موفقیت در پرداخت، وجه ریالی متقاضی پس از refund سایت گیرنده، به حساب بانکی متقاضی واریز میگردد.

حتی اگه یه جایی باشه که این پول رو برام بریزه بعد من پولشو بدم خیلی خوب می شه. (البته خوب مشکل اینه که اول باید من با پسورد خودم تو سایت لاگین کنم بعد اون صفحه رو بیارم واسه همین حضوری در لحظه باشه خیلی خوبه)

راستی من در اصفهانم!

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    44.2 KB · نمایش ها: 19

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام دوستان! من این جاها رو هی بالا پایین می کنم یکی می گه Paypal نمی شه یکی می گه می شه یکی می فلان یکی می گه بهمان! من از هیچ کدوم از اینا سر در نمی یارم!
ببینید دوستان من تو یک سایت می خوام عضو پرمیوم بشم و برای عضو پرمیوم شدن باید پول بدم (عکسشو در ضمیمه می بینید). من نه می خوام حساب خاصی داشته باشم نه پولی برام میاد نه هیچی فقط می خوام حدود 150 هزار تومن پول رو برای این سایت پرداخت کنم.
می خواستم بدونم چه راه کاملا قانونی و مطمئنی وجود داره که این کار را بکنم و کدوم بی دردسر تر از همس.
مثلا من تو سایت card.ir اینو دیدم نمی دونم مطمئه یا نه؟
در روش غیر حضوری
متقاضی قیمت(ارزی) نهائی کالا یا سرویس را بدست آورده،
با یکی از شماره تلفنهای شرکت (66484852 الی 56 ) تماس گرفته تا به وی قیمت ریالی اعلام گردد،
مبلغ ریالی اعلام شده را به یکی از حسابهای بانکی واریز نموده،
(جهت دریافت شماره حسابها از فرم ادامه این صفحه استفاده کنید)
مشخصات فیش واریزی را به همراه ادرس سایت مورد نظر (URL) و سایر جزئیات که هنگام خرید باید اعمال گردد، از طریق ایمیل [email protected] و یا از طریق فرم سفارش در انتهای این صفحه ارسال می نماید،
شرکت لوح رایانه با توجه به اطلاعات ارسالی توسط متقاضی اقدام به پرداخت نموده،
سپس رسیدهای مربوطه را برای متقاضی ایمیل مینماید،
در صورت عدم موفقیت در پرداخت، وجه ریالی متقاضی پس از refund سایت گیرنده، به حساب بانکی متقاضی واریز میگردد.

حتی اگه یه جایی باشه که این پول رو برام بریزه بعد من پولشو بدم خیلی خوب می شه. (البته خوب مشکل اینه که اول باید من با پسورد خودم تو سایت لاگین کنم بعد اون صفحه رو بیارم واسه همین حضوری در لحظه باشه خیلی خوبه)

راستی من در اصفهانم!
سلام

میتونم براتوم انجام بدم.

Yahoo ID : dehlya2009

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
جناب titanik2009 تائيد ميشن
بديد پرداخت كنند

بالا