برگزیده های پرشین تولز

بی محتوا ترین فروم دنیا

Gawaihir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر تمامی دوستان که افتخار آشنایی با ایشان هنوز نصیب این جانب نشده.
با اطلاعات ناقص بنده از قوانین نانوشته ی فروم،بحث نامربوط در تاپیک ها، خلاف محسوب میشه.یعنی نباید در تاپیکی که سوژش تخریب یک سایت ادبی و فرهنگیه،در مورد مدیریت و نحوه ی عمل فلان مدیر صحبت کرد.بلکه باید بحث را ادامه داد.البته قطعا دوستان به آداب فروم و فروم نویسی اطلاع دارند و نیازی به تذکر بنده نیست.​

موضوع اصلیشون هری پاتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آخه آدم چقدر میتونه بیکار باشه!!
اینم توی سایتوشن پیدا کردم! بخونید و بخندید!
اینش بیشتر از همش خنده دار بود​
دوست عزیز! قبل از هر بحثی دوست دارم که سن شما را جویا شوم و بدونم چه اندازه در کتاب و مطالعه دست دارید.ایا سبک های مختلف ادبیات داستانی را میشناسید؟ایا تا به حال در مورد ژانر فانتزی شنیده اید؟
نمیدانم برداشت شما از بیکاری به چه معناست.بیکار کیست و بیکاری چیست؟ایا طرفداران هری پاتر بیکارند؟با این حساب کل اروپا و اکثر آمریکایی ها جزو بیکاران محسوب میشوند و در نتیجه بیکاری اولین مشکل جهان به حساب خواهد آمد.
به فروم بیهوده میخندید.در نفستان آیینه ایست.

واقعا از دوستان این فروم تعجب میکنم که در مورد یه سایت با 25 هزار عضو و 3 سال سابقه اینطوری نظر میدن مخصوصا از حرف جناب Persiana که نوشتن

دوست عزیز واقعا شما به خودت زحمت دادی یه چرخی تو سایت بزنی؟ بخش اخبار سایت رو دیدی؟ هیچ سایت ایرانی رو میشناسی که جدید ترین خبر ها در زمینه ی موضوعی خودش رو در سریع ترین زمان ممکن با دو زبان عرضه کنه؟
به نظرت مقالاتی که توی بخش مقالات سایته از جایی دزدیه شده؟ شما یه سایت مثال بزن که اعضای در این حد مشکارکت داشته باشن ؟
شما چند تا سایت تفریحی ایرانی میشناسی که سرور اختصاصی داشته باشه؟
واقعا حرف هیچ کس اینجا برای اینقدر برای سنگین نبود که حرف شما به عنوان کاربر فعال فرهنگ و هنر زدید

ویرایش: اون دوستی که گفت اونجا همه بچه ان دوست عزیز من خودم رو مثال میزنم 21 ساله و بیشتر از دوساله اونجا عضوم اون 30 یا 40 نفی از اعضای اونجا رو هم که میشناسم نصفشون دانشجو هستن یا درسشون تموم شده​

دوست عزیزم به درستی یاد آور شده که حدود بیست و پنج هزار عضو داره فروم آنجا و همچنین از اسفند سال هشتاد و دو فعالیت خودش را اغاز کرده.تا به حال چندین میتینگ سراسری برگزار کرده و چندین بار هم مسابقات داستان نویسی داشته.میانگین سن اعضای فعال این فروم هم پایین نیست.
من خودم تا به حال کتاب های بسیاری خوانده ام مثل تاریخ بیهقی.سفرنامه ی ناصرخسرو،بوستان و گلستان،شاهنامه و خیلی کتب دیگر زبان فارسی (که مطمئنا شما با دید فعلی،تا به حال فکر خواندنشان را نیز از سر نگذرانده اید) ولی دلیلی در نخواندن و علاقه نداشتن به هری پاتر نمیبینم.​

bar bad rafte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب شما همه حکم ها رو صادر کردین:D

در اینکه بطور عام خوبی و بدی نسبی هستن موافقم ولی در یک محیط مشخص، طبق چهار چوب قوانین اون محیط، قابل مرزبندی هستن.

مدیر خوب کسی هست که قوانین محیط رو بخوبی اجرا میکنه (این خوبی یعنی در جهت اهداف محیط) در اینجاست که هنر مدیریت خودش رو نشون میده. بالطبع خشونت با قاطعیت و کدخدامنشی با بیحال بودن متفاوت هست.
کاربر خوب کسی هست که این قوانین رو نقض نمیکنه و بالطبع این خوب بودن بمعنای گوسفند بودن نیست!

در مدیریت آقای شایان چیزی نمیگم چون بیطرف نیستم! اما هیچ مدیری بتنهایی و بدون همکاری کاربرها کاری از پیش نمیبره. بی اعتنایی (بایکوت) کاربرها نسبت به یک کاربر ناسازگار بهتر از روشهای حذف جواب میده.

مدیریت خوب میتونه تا حد زیادی رفتارهای ناهنجار رو اصلاح کنه و البته تصفیه و حذف فیزیکی یکی از ایزارهای مدیریت هست.

این نسخه شما بری بيمارانی است که شناخته شده اند .
اما شما روشن نکرديد که چه کسی کاربران بايکوت کننده را تعيين ميکند و يا چگونه تصميم به بايکوت کاربری گرفته ميشود

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
اتفاقا جادوگران از سایتهای خیلیییییی خیلی قدیمیه و اگر تعداد هیت های روزانه اش از پی تی بیشتر باشه من یکی تعجب نمیکنم!

اگرم این تاپیک رو هرکدوم از برو بچه های پروپاقرص اون سابت ببینن شما به بی کلاسی و عقب ماندگی و بی فرهنگی متهم مکنند و شاید هم بگه که به خاطر آدمهایی مثل شماس که مملکت ما پیشرفت نمیکنه وگرنه هرکی از بچه ی 2 ساله تا 102 ساله این سایت رو بخونه متوجه میشه و به نظرش بسیار پر محتوا هم میاد! و به شما خواهد گفت که حداقل 10 سایت دیگه با همین مضمون( به فارسی فقط) به صورت فعال وجود داره و این سایت از همه شون پر هیت تر و فعال تره...

فعلنزززززززززز

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
واقعا از دوستان این فروم تعجب میکنم که در مورد یه سایت با 25 هزار عضو و 3 سال سابقه اینطوری نظر میدن مخصوصا از حرف جناب Persiana که نوشتن

دوست عزیز واقعا شما به خودت زحمت دادی یه چرخی تو سایت بزنی؟ بخش اخبار سایت رو دیدی؟ هیچ سایت ایرانی رو میشناسی که جدید ترین خبر ها در زمینه ی موضوعی خودش رو در سریع ترین زمان ممکن با دو زبان عرضه کنه؟
به نظرت مقالاتی که توی بخش مقالات سایته از جایی دزدیه شده؟ شما یه سایت مثال بزن که اعضای در این حد مشکارکت داشته باشن ؟

حضرت آقاي ولتان!!

شما مثل اينکه نفهميديد من چي گفتم، خير سرم ازشون تعريف کردم که از خيلي از فروم هايي که مطالب ديگر کاربران رو مي دزدند و به نام خودشون جا مي زنند خيلي بهترند، کجاي اين حرف من معني اينو ميداد که گفتم اونا مطلب رو از جايي برداشتند؟!!! فروم هاي ديگه يعني فروم اونا؟ اينکه گفتم از خيلي هاي ديگه بهترند يعني واژه ي دزد بودن به اونا بر ميگرده؟ خوبه والله، ظاهرا معاني جملات جديدا عوض شده؟!!!

شما که اين جور به من توپيديد به خودتون لطفا کمي زحمت بدهيد يکبار ديگر اون جمله ي منو بخونيد تا متوجه بشويد من چي گفتم، بعد با اين لحن با من صحبت بفرماييد.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نظر من هر چی استاد پرشیانا و استاد مازو بگن...
worthy.gif

جادوگران هم یه محیط سالم هستش که هدفشم مشخصه..اصلا دلیلی بر اینکه چونه بخوان بزنن راجع به عقیده دیگران بهشون نمیبینم..کما اینکه اینجا همه فرومای فارسی رو نقد کردن حداقل 1 بار..وقتی نتونیم قبول کنیم هر جایی سیستم خاص خودش رو داره به مشگل میخوریم..

البته من یه انتقاد بزرگ دارم به تمام سایتها و فرومای ایرانی که به فانتزی گرایش دارن.اعضاشون هم مثه مطالبشون رویایی بار میان..کما اینکه کم نیدیدم از این دست...

ولی در مورد سن اصلا به فرض میانگین سن اعضا پایین باشه...گناه کردن؟ بازی سنتر هم بنا به سبک فرومش میانگین سن اعضا کمتره نسبت به اینجا..اونام گناه کردن؟ یا برعکسش فروم عکاسی که سن اعضا بالاتره..ایرادی داره؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
به نظر من هر چی استاد پرشیانا و استاد مازو بگن...
worthy.gif

سلام برادر جان، چطوريد ، مي بينيد چجوري حرف ميگذارند تو دهان آدم، اومديم ثواب کنيم کباب شديم!!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام برادر جان، چطوريد ، مي بينيد چجوري حرف ميگذارند تو دهان آدم، اومديم ثواب کنيم کباب شديم!!

خواهر معمولا این جور تاپیک فقط 1 راه داره که ادم توش کباب نشه...بله درست حدس زدید..پست فرهنگی وسط تاپیک نزنیم..چراکه طرفدارای یه سایت با دیدن انتقاد یکم عضابانی میشن طبعا و همه نوشته رو با بدبینی میخونن..( تجربه این برخوردا رو بارها داشتیم تو فروم.)

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
حق با شماست برادر، اصلا کسي توجه نمي کنه آدم چي نوشته، براي همين مجبور شدم برم اون پستمو کمي توش شفاف سازي نمايم تا شايد باز اينجوري قرباني نشم
107.gif

voltan

Guest
لایک‌ها
2
حضرت آقاي ولتان!!

شما مثل اينکه نفهميديد من چي گفتم، خير سرم ازشون تعريف کردم که از خيلي از فروم هايي که مطالب ديگر کاربران رو مي دزدند و به نام خودشون جا مي زنند خيلي بهترند، کجاي اين حرف من معني اينو ميداد که گفتم اونا مطلب رو از جايي برداشتند؟!!! فروم هاي ديگه يعني فروم اونا؟ اينکه گفتم از خيلي هاي ديگه بهترند يعني واژه ي دزد بودن به اونا بر ميگرده؟ خوبه والله، ظاهرا معاني جملات جديدا عوض شده؟!!!

شما که اين جور به من توپيديد به خودتون لطفا کمي زحمت بدهيد يکبار ديگر اون جمله ي منو بخونيد تا متوجه بشويد من چي گفتم، بعد با اين لحن با من صحبت بفرماي

بله حق با شماست من واقعا معذرت میخوام :rolleyes: میخواستم جواب اون دوستمون رو بدم یه مقدار قاطی پاتی شد :whistle:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بله حق با شماست من واقعا معذرت میخوام :rolleyes: میخواستم جواب اون دوستمون رو بدم یه مقدار قاطی پاتی شد :whistle:

یه نکته دیگه روابط حسنه زوپس دات ای ار و جادگران هستش..فقط نمیدونم چرا هی BW تموم میشد روی سرور جادوگران.:D

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بله حق با شماست من واقعا معذرت میخوام میخواستم جواب اون دوستمون رو بدم یه مقدار قاطی پاتی شد

ممنون ولتان عزيز :blush: ، خب خدا رو شکر که همه چيز در اين مورد دست کم به خوبي و خوشي تمام شد (ولي باور بفرماييد خيلي رنج آوره که ببينيد شما يه چيزي نوشتيد و درست عکس منظور شما برداشت شده
girl_cray3.gif
)

فقط نمیدونم چرا هی BW تموم میشد روی سرور جادوگران
به دليل کثرت علاقمندان و طرفداران
happy.gif
، شايدم کار سيريوس بلکه http://*****************/vicious-smiley-1864.gif

harry.jpg

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
moryabdi عزيز شما نبايد اينارو مسخره كنين!
پسر خاله من 14 سالشه تو اين فرومه!!
اين رو هم در نظر بگيرين كه سن اينا خيلي كمه!
انتظار دارين بحث فلسفي كنن بيچاره ها؟!

نه بابا فقط بچه سال که توشون نیست .
تو دانشگاه ما چند تا دانشجو رو دیدم که خوره این فروم هستند !

مرد گنده نشته بود پای جادوگر بازی و این مسخره بازیا !

meysam_20

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
نميدونم شما با اين سايت چه مشكلي دارين اين سايت داراي بخش خبري بسيار خوبيه و همچنين مقاله هاي خوبي داره
شايد شما هيچوقت هري پاتر نخوندين كه اينو ميگين اگه خونده بودين ميديدين كه اين سايت تقريبا كار ترجمه اين كتاب خوبو انجام داده و خيلي به طرفداراي هري پاتر كمك كرده
جادوگران يكي از بهترين وسالم ترين سايتهاي ايرانيه

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
نه بابا فقط بچه سال که توشون نیست .
تو دانشگاه ما چند تا دانشجو رو دیدم که خوره این فروم هستند !

مرد گنده نشته بود پای جادوگر بازی و این مسخره بازیا !

اقا نشدا!حالا امار کتاب خونی تو ایران پایینه دلیل نمی شه خوندن کتاب های داستانهای فانتزی کار بدی باشه!:lol:

iranii

Registered User
لایک‌ها
30
حضرت آقاي ولتان!!

شما مثل اينکه نفهميديد من چي گفتم، خير سرم ازشون تعريف کردم که از خيلي از فروم هايي که مطالب ديگر کاربران رو مي دزدند و به نام خودشون جا مي زنند خيلي بهترند، کجاي اين حرف من معني اينو ميداد که گفتم اونا مطلب رو از جايي برداشتند؟!!!
فروم هاي ديگه يعني فروم اونا؟ اينکه گفتم از خيلي هاي ديگه بهترند يعني واژه ي دزد بودن به اونا بر ميگرده؟ خوبه والله، ظاهرا معاني جملات جديدا عوض شده؟!!!

شما که اين جور به من توپيديد به خودتون لطفا کمي زحمت بدهيد يکبار ديگر اون جمله ي منو بخونيد تا متوجه بشويد من چي گفتم، بعد با اين لحن با من صحبت بفرماييد.
سلام. خوبید.
البته خانوم پرشیانا این مورد کپی فاروم ها رو نمیشود کاری کرد به این دلیل که همینطور که میدونید توی فاروم ها کاربران دسترسی ارسال مطالب و موارد مختلف رو دارند و محدودیت خاصی ندارند و کسی هم بررسی نخواهد کرد. و کسی هم چندان تفاوتی برایش نخواهد داشت که این نوشته از کجا و به چه طریقی آورده شده. که شایسته است که آدرس یک منبع هم ذکر شود در مواردی که نیاز است.

ولی میخواهم این را بگویم که ساختار فاروم ها کلا به اینصورت است و در جایی که کاربران سطح دسترسی آزادی را دارند نباید انتظار داشت که بله کپی انجام نوشد. و اینگونه موارد. برای مثال در همین پی تی هم ما شاهد مقالات و مواردی هستیم که منبعی رو ذکر نکردند.

armanmansori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم در اونجا مینویسم و به نظر من اینها بهانه ای برای دور هم جمع شدن :) درضمن حداقل موضوعی دارند ما که موضوعمان مسخره کردن سایت های دیگر است:rolleyes: در ضمن شناسه ی من آگوستوس پای است

بالا