• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاثیرات واقعی و اصلی تعداد بازدید و بازدیدکننده در رتبه ی گوگل ... خیلی مهم.

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
سلام خدمت دوستان عزیز .
از عنوان تاپیک معلوم هستش که سوال بنده در مورد چه چیزی هستش .
اول اینکه از چه راه هایی ( بجز ایفریم که از دید گوگل و الکسا نمره منفی میاره ) خب از چه راه هایی میشه کل بازدیدهای یک سایت رو به یک سایت دیگه منتقل کرد ؟ البته بجز پاپ اپ و ایفریم . خب راهی هست ؟ تو یک سایتی که یدونه هم تبلیغات نداره نه پاپ اپ و نه بنر ( بخاطر راحتی کاربران و یک سری کارها ) خب چجوری کل بازدیدهای این سایت رو به یه سایت دیگه منتقل کنیم که اولا اینکه بازدیدکننده خودش متوجه نشه ( بصورت مخفی )و ثانیا این انتقال بازدیدها در الکسا تاثیر بزاره .
خب حالا سوال اصلی بعدی این هست : دوستان لطفا اگه با اثبات بفرمایید خیلی عالی میشه که بازدید و بازدیدکننده چه تاثیری در رتبه گوگل داره ؟ مثلا یه سایتی که در کلمه x در گوگل لینک اول رو داره اما خودش هر روز بیشتر از 15 الی 20 هزار بازدیدکننده نداره و مهم اینکه سایتش هم بیش از چندین ماه هست اپدیت نمیشه ، خب حالا یکی بیاد تعداد بازدیدکننده های ( ای پی ها ) یک ادرس از سایتش رو مثلا : google.com/tag/x بالا ببره یعنی تعداد ای پی های ورودی به ادرس گفته شده در روز بالای 40هزار ای پی باشه ( یعنی حتی دوبل اون سایت قبلی ) در حالت کلی ایا میشه جای اون سایت رو در لینک اول تصرف کرد ؟ یا حداقل به لینک دو یا سوم رسید ؟
بسیار ممنون از دوستان .
امیدوارم تونستم منظورمو خدمت شما برسونم . اگه گنگ بود بفرمایید سوالم رو بیشتر واضح عرض کنم .
خیلی ممنون

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
راهی جز پاپ آپ و بنر و... دبگر وجود نداره برای انتقال بازدید کننده به یه سایت دیگه مگر اینکه مثلا سایت دیگه یه سایت کوتاه کننده لینک باشه که اینجوری باعث میشه الکساش هم پایین بیاد . شما دقیقا بگو چی مخواید؟واضح و دقیق و کوتاه

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
کوتاه کننده لینک ؟ یعنی چه تاثیری میزاره ؟ خب الان اومدمو با goo.gl لینک خودمو کوتاه کردم خب چه تاثیری میزاره ؟ میشه توضیح بدین ؟ ممنون

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
528
از چه راه هایی میشه کل بازدیدهای یک سایت رو به یک سایت دیگه منتقل کرد ؟ البته بجز پاپ اپ و ایفریم

فرضا میخوایم از سایت A بازدیدو به سایت B منتقل کنیم

روشهای زیادی هست , فرضا شما میتونین یه باکس لینک داخل سایت A قرار بدید و عناوین مختلف پربازدید بزارید اما محتوا چیز دیگه ای باشه
(فرض محتوای یه مطلب سایت B در مورد چای هستش و شما لینکها رو مثلا بذارید عکس های خانوم لوپز کنار ساح..)
با بنرهای جذاب هم میشه همینکارو کرد (بنر معمولا تو ایران زیاد کلیک خور نیست به صورت کلی اما در حال حاضر بنر کلیک خور مشخصه چجوری بنری هستش)
اما یه نکته وجود داره و اینکه کاربر نسبت به سایت A و B بی اعتماد میشه (هر روش مخفی دیگه که استفاده کنید همین مورد برقراره)
یه روش نسبتا منسوخ گردش پاپ هم هست که میشه با اون الکسارو کاهش داد
فرضا چندتا پیج از سایت B و C و D باز میشه و نهایتا میرسه به پیج فروشگاهی , این روش فقط مناسب کاهش الکسا سایت هستش (مثال بالا الکسای B و C و D کاهش پیدا میکنه) و بدرد افزایش بازدید مطلب نمیخوره
(اگر نیازه کد + توضیحات بیشترو واستون قرار بدم)

بازدید و بازدیدکننده چه تاثیری در رتبه گوگل داره ؟ مثلا یه سایتی که در کلمه x در گوگل لینک اول رو داره اما خودش هر روز بیشتر از 15 الی 20 هزار بازدیدکننده نداره و مهم اینکه سایتش هم بیش از چندین ماه هست اپدیت نمیشه ، خب حالا یکی بیاد تعداد بازدیدکننده های ( ای پی ها ) یک ادرس از سایتش رو مثلا : google.com/tag/x بالا ببره یعنی تعداد ای پی های ورودی به ادرس گفته شده در روز بالای 40هزار ای پی باشه ( یعنی حتی دوبل اون سایت قبلی ) در حالت کلی ایا میشه جای اون سایت رو در لینک اول تصرف کرد ؟ یا حداقل به لینک دو یا سوم رسید ؟
بازدید و بازدید کننده تاثر زیادی در رتبه گوگل داره ! , منتها با این شرط که این بازدید چجوری اعمال شده
واسه اینکه بتونید جای این سایتو بگیرید یه راه منطقی وجود داره
شما باید با کلمه X از سایتهای مختلفی بازدید بگیرید (با کلمه X منظورم اینه که عنوان مطلب X باشه و بازدید کننده به صورت آگاهانه روی عنوان کلیک کنه و وارد سایت شما بشه)
نکته اول اینکه بازدید اون مطلب بالا میره (که مشخصه چون یوزر کلیک کرده و وارد سایت شده)
نکته دوم اینکه شما با کلمه X کلی بک لینک گرفتین که همگی بازدید خور داشته و این مهمترین نکتست
بک لینک بدون بازدیدخور بودن ممکنه کوتاه مدت جواب بده ولی نهایتا نمیتونه با اون کلمه تو گوگل بالا بمونه

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
فرضا میخوایم از سایت A بازدیدو به سایت B منتقل کنیم
روشهای زیادی هست , فرضا شما میتونین یه باکس لینک داخل سایت A قرار بدید و عناوین مختلف پربازدید بزارید اما محتوا چیز دیگه ای باشه
(فرض محتوای یه مطلب سایت B در مورد چای هستش و شما لینکها رو مثلا بذارید عکس های خانوم لوپز کنار ساح..)
با بنرهای جذاب هم میشه همینکارو کرد (بنر معمولا تو ایران زیاد کلیک خور نیست به صورت کلی اما در حال حاضر بنر کلیک خور مشخصه چجوری بنری هستش)
اما یه نکته وجود داره و اینکه کاربر نسبت به سایت A و B بی اعتماد میشه (هر روش مخفی دیگه که استفاده کنید همین مورد برقراره)
یه روش نسبتا منسوخ گردش پاپ هم هست که میشه با اون الکسارو کاهش داد
فرضا چندتا پیج از سایت B و C و D باز میشه و نهایتا میرسه به پیج فروشگاهی , این روش فقط مناسب کاهش الکسا سایت هستش (مثال بالا الکسای B و C و D کاهش پیدا میکنه) و بدرد افزایش بازدید مطلب نمیخوره
(اگر نیازه کد + توضیحات بیشترو واستون قرار بدم)

بازدید و بازدید کننده تاثر زیادی در رتبه گوگل داره ! , منتها با این شرط که این بازدید چجوری اعمال شده
واسه اینکه بتونید جای این سایتو بگیرید یه راه منطقی وجود داره
شما باید با کلمه X از سایتهای مختلفی بازدید بگیرید (با کلمه X منظورم اینه که عنوان مطلب X باشه و بازدید کننده به صورت آگاهانه روی عنوان کلیک کنه و وارد سایت شما بشه)
نکته اول اینکه بازدید اون مطلب بالا میره (که مشخصه چون یوزر کلیک کرده و وارد سایت شده)
نکته دوم اینکه شما با کلمه X کلی بک لینک گرفتین که همگی بازدید خور داشته و این مهمترین نکتست
بک لینک بدون بازدیدخور بودن ممکنه کوتاه مدت جواب بده ولی نهایتا نمیتونه با اون کلمه تو گوگل بالا بمونه
دوست عزیز بسیار ممنون اما اگه لطف کنی یکم واضح راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم .
تو خ بهتون عرض کردم . مرسی

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
کوتاه کننده لینک تاثیری نداره . یعنی الان من دارم چندتا لینک رو تو goo.gl کوتاه کرده ام که اول میام بازدیدهامو به goo.gl میفرستم بعد اون ریداریکت 301 میشه به سایتم که این goo.gl پیج رنکش 7 هستش اما تاثیری نمیزاره . یعنی الان که دیدم بالای 80 درصد بازدیدکننده هام توسط goo.gl اومدن اینم عکسش :
screenshot-196-jpg.730083

اما از دیروز نه تاثیری در رنک گوگلم داشته و نه در الکسا ... حالا چیکارش کنم به نظرتون ؟
امیدوارم دیگه با دیدن این عکس متوجه کل منظورم شدید که به چه کدی نیاز دارم که مشکلم حل بشه . خیلی ممنون دوستام

فایل های ضمیمه

• Screenshot (196).jpg
    Screenshot (196).jpg
    148.3 KB · نمایش ها: 79

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ببین منظورم این بود سایت دومی که میخوای الکساش کاهش پیدا کنه رو تبدیل به یه سایت کوتاه کننده کنی . مثلا لینک های دانلود سایت اول رو با سایت ذوم کوتاه میکنی اینجوری هم سایت دوم الکساش کاهش پیدا میکنه هم فای ئانلود میشه

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
ببین منظورم این بود سایت دومی که میخوای الکساش کاهش پیدا کنه رو تبدیل به یه سایت کوتاه کننده کنی . مثلا لینک های دانلود سایت اول رو با سایت ذوم کوتاه میکنی اینجوری هم سایت دوم الکساش کاهش پیدا میکنه هم فای ئانلود میشه
مرسی دوست عزیز . یعنی با این حساب بیام یه قسمت در سایت خودم ایجاد کنم مثلا با این شکل :‌ example.com/url-shortner که بیام در اون یکی سایتم چندتا لینک پربازدیدش رو با این کوتاه کنم . کاربر هم توسط این لینک کوتاه شده میره مثلا به ادامه ی مطلب آن مطلب . درسته ؟‌ اونوقت اینکه یه ریدایرکت خیلی سریع میشه که در نهایت کاربر 2 ثانیه تو سایت من میمونه و بعد منتقل میشه به لینک دیگه ! خب من تو یکی از مطالبی که در رابطه با الکسا میخوندم نوشته بودش که الکسا زمان زیر 10 ثانیه رو حساب نمیکنه ؟‌ الان مثلا سایت yon.ir نزدیک به 1600 تا بک لینک ثبت شده و متوسط بالای 1000 لینک فعال داره که هیچی نباشه هر کدوم روزانه 10 بار کلیک میشن که با این حساب باید الان سایت yon.ir حداقل زیر 1000 الکسای ایران باشه اما اگه ببینید نزدیک به 6 هزار ایران هست که این یعنی الکسا حساب نمیکنه . امیدوارم متوجه منظورم شدید .
یکی از دوستان هم تو خ بهم گفتن که عین این پاپ اپ هایی که اول به سایت پاپ اپ دهنده منتقل میشه و بعد از 2 - 3 ثانیه ریدایرکت میشه به یه سایت دیگه . اما خب این پاپ اپ دهنده ها الکساشون میاد پایین ! خب در هر جفتشون هم کاربر نهایت 3 ثانیه میمونه اما پاپ اپ دهنده الکساش پایین میاد ولی کوتاه کننده لینک نه ! خو چرا ؟‌
مرسی از راهنمایی هاتون خیلی کمکم کردین . ممنون از همتون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این انتقال بازدید میخواین مشخص باشه . یعنی کاربر ببینه که داره میره به یه سایت دیگه ؟
روش سوم درج سایت دوم با استفاده از پیگیری مسیر جستجوی اون سایت در گوگل توسط بازدید کننده است !
در سایت A بازدیدکننده وارد میشه و شما در بک گراند یک جستجو در گوگل انجام میدی و به بازدید کننده لیستی که سایت B توش هست رو نشون میدی ( ممکنه صفحه 10 نتایج باشه )
با روش های مختلف میشه اون نتیجه موردنظر رو Highlight کرد که کلیک کنه روش . حالا با کلیک بازدیدکننده یک جستجو شبیه سازی شده که بازدیدکننده برروی سایت شما در نتایج جستجو کلیک کرده و به سایت دوم میره .
این میتونه به تدریج در رنکینگ ترافیک سایت اول و رنکینگ جستجوی سایت دوم تاثیر گذار باشه و البته پیاده سازیش یه کم پیچیده میشه

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
این انتقال بازدید میخواین مشخص باشه . یعنی کاربر ببینه که داره میره به یه سایت دیگه ؟
روش سوم درج سایت دوم با استفاده از پیگیری مسیر جستجوی اون سایت در گوگل توسط بازدید کننده است !
در سایت A بازدیدکننده وارد میشه و شما در بک گراند یک جستجو در گوگل انجام میدی و به بازدید کننده لیستی که سایت B توش هست رو نشون میدی ( ممکنه صفحه 10 نتایج باشه )
با روش های مختلف میشه اون نتیجه موردنظر رو Highlight کرد که کلیک کنه روش . حالا با کلیک بازدیدکننده یک جستجو شبیه سازی شده که بازدیدکننده برروی سایت شما در نتایج جستجو کلیک کرده و به سایت دوم میره .
این میتونه به تدریج در رنکینگ ترافیک سایت اول و رنکینگ جستجوی سایت دوم تاثیر گذار باشه و البته پیاده سازیش یه کم پیچیده میشه
سلام دوست عزیز مهندس شهبازی گرامی .
نه عزیزم اینکه شما گفتید رو خیلی تست کرده ام تقریبا چندین ماه تست کرده ام اما نتیجه اش ضعیف بوده است به این شکل که اومدم تو گوگل مثلا کلمه ی x سرچ کردم بعد لینک گوگل اون که منتقل میشه به سایتم رو کردم که و تو سایتم قرار دادم تا کاربر مثلا برای مشاهده اون لینک که وقتی رو اون کلیک میکنه عین اینکه از گوگل وارد سایتم شده .
اما سوال اولی که پرسیدین من هدفم دقیقا اون هستش میخام کدی در سایتم قرار بدم که کاربر متوجه نشه که در یه سایت دیگه هم انلاین شده یا ازش بازدید داشته اما این کد هم ایفریم نباشه چون با اینکه ایفریم رو در فایل js قرار داده ام اما هر چی باشه گوگل از ما زرنگ تره چون الان میرم تو پنل های استت نگاه میکنم میبینم که ننوشته ورودی گوگل ! در واقع از سایت اولی که ارجاع بازدید داشته ام رو ثبت کرده که این رو هم چند روز هست که گذاشته ام یه ذره هم تو الکسام تغییری نکرده . موندم چیکار کنم ؟‌ خیلی ممنون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام دوست عزیز مهندس شهبازی گرامی .
نه عزیزم اینکه شما گفتید رو خیلی تست کرده ام تقریبا چندین ماه تست کرده ام اما نتیجه اش ضعیف بوده است به این شکل که اومدم تو گوگل مثلا کلمه ی x سرچ کردم بعد لینک گوگل اون که منتقل میشه به سایتم رو کردم که و تو سایتم قرار دادم تا کاربر مثلا برای مشاهده اون لینک که وقتی رو اون کلیک میکنه عین اینکه از گوگل وارد سایتم شده .
اما سوال اولی که پرسیدین من هدفم دقیقا اون هستش میخام کدی در سایتم قرار بدم که کاربر متوجه نشه که در یه سایت دیگه هم انلاین شده یا ازش بازدید داشته اما این کد هم ایفریم نباشه چون با اینکه ایفریم رو در فایل js قرار داده ام اما هر چی باشه گوگل از ما زرنگ تره چون الان میرم تو پنل های استت نگاه میکنم میبینم که ننوشته ورودی گوگل ! در واقع از سایت اولی که ارجاع بازدید داشته ام رو ثبت کرده که این رو هم چند روز هست که گذاشته ام یه ذره هم تو الکسام تغییری نکرده . موندم چیکار کنم ؟‌ خیلی ممنون
این قسمتش اشتباهه . گوگل در هر بار جستجو یک لینک یکتا تولید میکنه که فقط با جاوااسکریپت سمت کاربر hash و پس از کلیک پیگیری میشه . یعنی شما اون لینکی که مثلا 1000 بازدید بهش فرستادید مثل این بوده که یک کاربر 1000 بار برروی همون نتیجه جستجو کلیک کرده باشه ( بدون توجه به آی پی کلیک کننده ) در واقع شما فقط یک بازدید گرفتید .
حالت دوم هم استفاده از توابعی مثل curl و دستکاری header و افزودن ip بازدیدکننده به عنوان x_forwarder در زمان ارسال درخواست در curl هست .
در حال حاضر منابع آماری ترافیک زیادی هستند که remote_addr و x_forwarder رو آی پی بازدیدکننده حساب میکنن .

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
این قسمتش اشتباهه . گوگل در هر بار جستجو یک لینک یکتا تولید میکنه که فقط با جاوااسکریپت سمت کاربر hash و پس از کلیک پیگیری میشه . یعنی شما اون لینکی که مثلا 1000 بازدید بهش فرستادید مثل این بوده که یک کاربر 1000 بار برروی همون نتیجه جستجو کلیک کرده باشه ( بدون توجه به آی پی کلیک کننده ) در واقع شما فقط یک بازدید گرفتید .
حالت دوم هم استفاده از توابعی مثل curl و دستکاری header و افزودن ip بازدیدکننده به عنوان x_forwarder در زمان ارسال درخواست در curl هست .
در حال حاضر منابع آماری ترافیک زیادی هستند که remote_addr و x_forwarder رو آی پی بازدیدکننده حساب میکنن .
خیلی متشکرم . یعنی با این شکلی شما فرمودین لینک مستقیم بزارم ؟‌ یعنی نیام لینک گوگل رو کپی کنم ‌؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نه . نمونه سایت lilipad رو ببینید . نتایج جستجو رو نشون میده ولی خب اون در زمان نمایش نتایج دستکاری نمیکنه که مثلا کاربر تحریک بشه رو کدوم نتیجه کلیک کنه .
شما فقط صفحه نتایج رو نشونشون بده و تحریکشون کن که رو لینک شما کلیک کنه .

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
نه . نمونه سایت lilipad رو ببینید . نتایج جستجو رو نشون میده ولی خب اون در زمان نمایش نتایج دستکاری نمیکنه که مثلا کاربر تحریک بشه رو کدوم نتیجه کلیک کنه .
شما فقط صفحه نتایج رو نشونشون بده و تحریکشون کن که رو لینک شما کلیک کنه .
خیلی ممنون .
از همه ی دوستان عزیز متشکر و سپاسگزارم که راهنماییم کرد . خیلی عالی بود من به جوابم رسیدم . خیلی ازتون ممنون . محسن جان بسیار ممنون .
البته به جوابی که رسیدم رو هم بگم شاید باعث پیشرفت دوستان نیز بشود :‌
من الان میخام این کارو شروع کنم البته باید بررسی کنم ببینم نتیجش چی هست تا اثباتشم به حضور شما برسونم . خب من الان میخام تو سایتم یه قسمت کوتاه کننده لینک ایجاد کنم
و در سایت دیگری که داریم در صفحه ی اصلی سایت 8 تا پست داریم . سایت ما بیشترین بازدیدش بصورت مستقیم هست که کاربر در ابتدا صفحه ی اصلی رو مشاهده میکنه و طبق امار
بیشترین بازدید روزانه هم مربوط به 8 پستی است که روزانه در صفحه ی اصلی قرار میدهیم . خلاصه کاربر وقتی میخاد ادامه مطلب رو بخونه بر روی ادامه ی مطلب کلیک میکنه تا به یک
صفحه ی دیگه منتقل بشه که من میخام حالا لینک های ادامه ی مطلب این پست ها رو در سایتم لینکشونو کوتاه کنم و بزارم تو ادرس ادامه ی مطلب . خب حالا وقتی کاربر میخاد ادامه ی
مطلب رو بخونه ابتدا به سایت من مثلا به ادرس link.example.com منتقل میشه و سپس ریدایرکت میشه به ادامه ی مطلب . این کار باعث میشه بصورت اصولی بتونم متوسط 80درصد از
ای پی های سایت اول رو به سایت دوم انتقال بدم . امیدوارم متوجه شده باشید .
خیلی ممنون از همتون .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
با کوتاه کننده لینک میشه زمانش رو هم تعیین کرد مثلا به مدت 10ثانیه یه صفحه رو نشون بده بعد ریدایرکت شه مثه پرشین اسکریپت و سایت 4ده

بالا