منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

aprinled

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
17 اکتبر 2016
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
36
محل سکونت
تهران
جمله" تاثیر بک لینک در سئو 2016 " ، جمله ای است که شاید طی چندهفته و یا ماه اخیر از زبان چندین مدیر عامل شنیده باشید. صحت دارد که بهینه سازی موتور جستجوگر دستخوش تغییرات زیادی شده است. اما آیا لینک ها واقعا دیگر مهم نیستند؟ یا برخی افراد اشتباه می کنند؟

لینک ها نشانه درجه بندی (رنکینگ) بسیار مهمی برای گوگل هستند. آن ها آنقدر مهم هستند که گوگل تلاش زیادی دارد تا لینک های خراب را کشف کند.

بک لینک خودکار

لینک های خودکاری که درگذشته به وب سایت تان کمک می کردند امروزه سایت تان را جریمه می کنند. ایجاد خودکار لینک ها بصورت کلی و توده ای دیگرجواب نمی دهد. پروفایل های شبکه اجتماعی جعلی برای دریافت لینک ها دیگر جواب نمی دهد. فِروم های اسپم و مقالاتی که داری محتوایی باکیفیت پایین و جعلی هستند برای دریافت لینک ها دیگر مفید نیستند . شبکه های لینک خودکار دیگرجواب نمی دهد.

اسپم لینک :

برای شفاف سازی اوضاع: برای بهینه سازی سایت اسپم سازی دیگر جواب نمی دهد.

بااین وجود، این مسئله هیچ ربطی به لینک های حقیقی ندارد. لینک های حقیقی مربوط به سایت های خوب بهترین مواردی هستند که برای رنکینگ تان مفیدواقع می شوند.

بافت و محتوای یک لینک بسیار مهم است. لینک هایی که به وب سایت شما اشاره دارند از صفحاتی نشات می گیرند که مرتبط به موضوع وب سایت خودتان است. گوگل سال هاست که این اظهار را داشته است اما حال راجع به این قضیه بسیار جدی رفتار کرده است.

بک لینک موثر

اگر تمامی لینک هایی که به وب سایت تان اشاره دارند شامل دقیقا واژگان کلیدی یکسانی باشند، می توانید مطمئن باشید که این پدیده فیلتری بالینک های غیرطبیعی را متوقف می کند.

اگر لینک های مربوط به سایت تان شامل واژگان کلیدی باشد که مرتبط به موضوع وب سایت تان هستند، گوگل وب سایت تان را مرتبط با آن موضوع درنظر می گیرد.

گوگول درباره اخبار خوب از این طرف و آنطرف به نفع شما جدی رفتار می کند.

برخی افراد گمان می کنند می توانند با روش مخفی برَند جدید، الگوریتم گوگل را دوز بزنند و فکر می کنند با این کار می توانند سایت خود را با تنها چندین موس کلیک در اولین صفحه نتایج گوگل بیاورند.این ابزارهای اسپم دیگر کار نمی کند و این احتمال وجود دارد که وب سایت تان درصورت جعلی کردن لینک ها جریمه شود.

لینک هایی که نیازمند مداخله انسان هستند لینک هایی هستند که گوگل در رنکینگ الگوریتم درنظر می گیرد و کیفیت ازکمیت بسیار مهم تر است. لینک هایی با کیفیت بالا بهتراز صدها لینکی هستند که بطور خودکار ایجاد می شوند.
 
بالا