• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاثیر طراحی سایت در تجارت الکترونیک

zoomtech

Registered User
تاریخ عضویت
13 نوامبر 2014
نوشته‌ها
176
لایک‌ها
78
سن
36
گروه فناوری - اگر چشمان خود را باز کرده و به دقت به سیستم های تجاری کشور نگاه کنیم . متوجه تغییر و تحول جدید و بزرگی خواهید شد که در طی چند سال اخیر وارد این سیستم شده است که مدیون علم طراحی سایت می باشد ، که با پیشرفت شگرفی همراه بوده است .

این مورد را باید بپذیریم که سیستم تجارت الکترونیک، جای تجارت سنتی را گرفته است به طوری که امروزه هر آنچه که مورد نیاز است را می توان در فضای اینترنت که همان گستره ی وسیعی از صفحات وب است پیدا کرد.

فروشگاه های بزرگ سنتی و شیک قدیمی با قدرت طراحی سایت فروشگاهی تبدیل به صفحات وبی شده اند که می توانند به راحتی بدون صرف زمان و هزینه ی اضافی تمام نیاز های روزمره شما را برطرف کنند.

برای اجاره ی خانه دیگر لازم نیست به تمام مشاورین املاک سر بزنید، با طراحی وب سایت های تبلیغاتی این نیاز نیز برطرف شده است وبسیاری از موارد دیگر از خرید بلیط الکترونیکی گرفته تا ثبت نام در تورهای تفریحی و...

اما همزمان با طراحی سایت و رشد تجارت الکترونیک سیستم های الکترونیکی و هوشمند نیز به حد بالایی از توانمندی رسیده اند ، با رقابت شدیدی که در زمینه ی گوشی های هوشمند وجود دارد استفاده از این سیستم ها در بین افراد جامعه گسترش یافته است از این رو درصد بالایی از کاربران اینترنتی از طریق موبایل ها و دستگاهای هوشمند وارد صفحات وب سایت می شوند.

اما علم طراحی سایت نیز همگام و حتی فراتر از آن پیشرفت نموده است به صورتی که با طراحی سایت ریسپانسیو دیگر نیازی به این نیست که نسخه های موبایل برای هر وب سایت طراحی شود. همچنین ساخت نرم افزار اندروید نیز به سمت وب اپلیکیشن ها حرکت می کنند که دیگر نیاز به نصب تمام اپلیکیشن ها روی دستگاه هوشمند خود ندارید .که این نشان دهنده ی قدرت اینترنت و طراحی سایت است که آن را به رخ تمام علوم می کشد.

تاثیر طراحی سایت در تجارت الکترونیک
طراحی سایت اینتن با گام نهادن در این راه زمان و مکان را درنوردیده است و با ارائه ی سیستم های ریسپانسیو ، اپلکیشن های موبایل برای اندروید و طراحی حرفه ای وب سایت با رعایت اصول سئو و با سیستم های مدیریت محتوای رایگان و اختصاصی آماده خدمت رسانی به جامعه ی تجاری ، شرکتی ، شخصی و سازمانی کشور می باشد. امید است بتوانیم آنچه مورد نیاز کاربران اینترنتی است را تامین کنیم .
 
بالا