برگزیده های پرشین تولز

تار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
تبدیلش کن به یه بم تار حالشو ببر
حیف بفروشیش

"بم تار" ؟ اون وقت فرقش چیه، سازم بدون استفاده افتاده تو کمد، به همین دلیل دارم می فروشم .
البته قصد خرید یه گرام رو هم دارم ، پولش برای اون کار نیازم میشه .

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
جناب نوابی کاملا تایید میشن برای امسالشون دعا کنید تو امری که میخوام موفق بشن ... راستی من از ساز و اینا سر درنمیارم گیتار ارزون نداری بزنیم بشکونیمش ببینیم توش چیه ؟

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
جناب نوابی کاملا تایید میشن برای امسالشون دعا کنید تو امری که میخوام موفق بشن ... راستی من از ساز و اینا سر درنمیارم گیتار ارزون نداری بزنیم بشکونیمش ببینیم توش چیه ؟

سلام جناب سعیدی بزرگوار، این هم نظر لطف و بزرگی شماست .
حالا چرا گیتار می خوای بشکنی ;) ولی اتفاقا بد هم نیست یه سنتور بگیری (البته اگه علاقه مند باشی) تو دفتر هم می تونی باهاش بزنی ...

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
سلام جناب سعیدی بزرگوار، این هم نظر لطف و بزرگی شماست .
حالا چرا گیتار می خوای بشکنی ;) ولی اتفاقا بد هم نیست یه سنتور بگیری (البته اگه علاقه مند باشی) تو دفتر هم می تونی باهاش بزنی ...
چاکریم داداش میخوام بشکونم ببینم توش چیه تو بچگی همش فکر میکردم یه دستگاهی اون تو گذاشتن مثل ضبط صوت :blink: مشکلی با زدن سنتور ندارم مشکلم اینه که کسیو ندارم واسم برقصه :lol:

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
چاکریم داداش میخوام بشکونم ببینم توش چیه تو بچگی همش فکر میکردم یه دستگاهی اون تو گذاشتن مثل ضبط صوت :blink: مشکلی با زدن سنتور ندارم مشکلم اینه که کسیو ندارم واسم برقصه :lol:

حیف دست هنرمندی نیست که زحمت کشیده و چوب رو به شکل هنرمندانه و زحمت به یه گوهر تبدیل کرده ؟ :) حالا اگه خواستی بشکنی تار رو بزارم در اختیارت، نگران هزینه اش هم نباش :cool:
ولی اصولا سازهای سنتی و اصیل ، روح و روان آدم رو جلا میده ، رقص چکار می خوای؟

pinfo

Registered User
لایک‌ها
28
ممنون از اطلاع رسانیتون من فکر کردم تارو ویلون هم مثل گیتاره چون خودم گیتار میزنم هرروز که از روش میگذره صداش بدتر میشه

UUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPP

عزیز جون شما یه گیتار الحمرا اصل که بالای 3 تومن فکر کنم باشه یا ادمیرا بگیر تا ببینی بعد یه مدت زدن با یه سیم خوب (لا به لا ) چطور صداش باز میشه :)

Amour

Registered User
لایک‌ها
85
عزیز جون شما یه گیتار الحمرا اصل که بالای 3 تومن فکر کنم باشه یا ادمیرا بگیر تا ببینی بعد یه مدت زدن با یه سیم خوب (لا به لا ) چطور صداش باز میشه :)

:cool: :guitar::guitar::guitar:

up.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا