برگزیده های پرشین تولز

تالار برنامه های ایرانی

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام.
اگه از برنامه Resco Explorer استفاده مي كنيد كه خيلي راحته. فايل شورتكات مربوطه به دوربين را باز كرده، در قسمت Command سوئيچ هاي مربوطه را اضافه مي كنيد...

آقا شهرام من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی:)

پ.ن:30 min هست دارم به نوشته توی امضاتون فکر میکنم:blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام.
اگه از برنامه Resco Explorer استفاده مي كنيد كه خيلي راحته. فايل شورتكات مربوطه به دوربين را باز كرده، در قسمت Command سوئيچ هاي مربوطه را اضافه مي كنيد...

ببخشید ولی عمل نکرد تنها دوربین رو فعال کرد
:(

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
با عرض معذرت خدمت مدیریت محترم اگر جای پستم اشتباه هست ... :)

دوستان برنامه نویس آیا امکان نوشتن برنامه ای براشون وجود داره که بشه به اون لغت های زبان رو داد و معنی فارسی و یا انگلسی ( هم معنی ) رو هم بش بدیم و یک آرشیو درست بشه باش . کار برنامه طوری باشه که این لغات رو ازت امتحان بگیره و در یادگیریش بت کمک کنه ....
من خیلی دنبال همچین برنامه ای گشتم ولی پیدا نکردم البته یکی از بچه های فروم آقا مجتبی برنامه ای به نام leitner رو قبلا پیشنهاد کردن ولی این برنامه یکم اذیت میکنه رو دستگاه من و یک سری مشکلات داره ...
کسی حتی اگر این برنامه رو توی PC میشناسه هم لطفا معرفی کنه ....

با تشکر فراوان .

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

دوستان برنامه نویس آیا امکان نوشتن برنامه ای براشون وجود داره که بشه به اون لغت های زبان رو داد و معنی فارسی و یا انگلسی ( هم معنی ) رو هم بش بدیم و یک آرشیو درست بشه باش . کار برنامه طوری باشه که این لغات رو ازت امتحان بگیره و در یادگیریش بت کمک کنه ....
من خیلی دنبال همچین برنامه ای گشتم ولی پیدا نکردم البته یکی از بچه های فروم آقا مجتبی برنامه ای به نام leitner رو قبلا پیشنهاد کردن ولی این برنامه یکم اذیت میکنه رو دستگاه من و یک سری مشکلات داره ...

با تشکر فراوان .

سلام دوست خوبم. البته اين كار شدني هست ولي فكر نكنم كسي حاظر باشه يه همچين تايمي رو به اين كار اختصاص بده. مخصوصا چون برنامه نويسي براي PPC ، شغل اصلي هيچ كدوم از بچه هاي اين فروم نيست، اينه كه كار روي اينطور پروژه ها سخته. البته نبودن انگيزه مالي هم بي دليل نيست... ولي من خودم چند برنامه ديدم كه اين كار رو مي كنه. حتا تست هم كردم. اگه پيداش كردم لينكشو براتون مي زارم.

mehr212

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي بخودم اجازه دادم كه يه پيشنهاد بدم.
ميشه يه جايي رو باز كرد كه هر كس هر پيشنهادي جهت ايجاد نرم افزارهاي فارسي داره اعلام كنه. اينجوري فكر كنم مي يه نيازها رو فهميد و بهشون پاسخ داد.

آقا شهرام سلام
یک تاپیک باز شده به نام ایده ها و پیشنهادات برای ساخت برنامه های ایرانی اگر سری به آنجا بزنید ممنون میشوم ,شاید کمکی باشه هم به شما و هم به دیگر دوستان .

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

با تشکر فراوان .
دوست عزیز من تقریبا تمام برنامه های مشابه رو برای پاکت پی سی تست کردم، یا جالب نیستند،‌ یا کرک ندارند و یا با فارسی مشکل دارند. اما یکی از اونها به اسم supermemo بود که خیلی نظر من رو جلب کرد و الان هر روز توی مسیر دانشگاه تا خونه باهاش لغات زبان و درسهام رو دوره میکنم و بسیار از اون راضی هستم. قیافه بسیار ساده ای داره اما از لحاظ برنامه نویسی بسیار منعطف ساخته شده. من با برنامه pocket pc controller پاکت پی سی خودم رو به دستگاه وصل میکنم و از طریق کیبرد کامپیوتر لغات جدید رو توش وارد میکنم.
خلاصه یک تست بکن ببین شما هم بهش علاقه مند میشی یا نه

فایل های ضمیمه

• supermemo v4.zip
    41.8 KB · نمایش ها: 93

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
دوست عزیز من تقریبا تمام برنامه های مشابه رو برای پاکت پی سی تست کردم، یا جالب نیستند،‌ یا کرک ندارند و یا با فارسی مشکل دارند. اما یکی از اونها به اسم supermemo بود که خیلی نظر من رو جلب کرد و الان هر روز توی مسیر دانشگاه تا خونه باهاش لغات زبان و درسهام رو دوره میکنم و بسیار از اون راضی هستم. قیافه بسیار ساده ای داره اما از لحاظ برنامه نویسی بسیار منعطف ساخته شده. من با برنامه pocket pc controller پاکت پی سی خودم رو به دستگاه وصل میکنم و از طریق کیبرد کامپیوتر لغات جدید رو توش وارد میکنم.
خلاصه یک تست بکن ببین شما هم بهش علاقه مند میشی یا نه

آقا دستت درد نكنه!
177.gif
كاش freeware بود!
252.gif

با اجازتون اين پستتون رو تو قسمت نرم افزار مي ذارم

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام.

من يه راهي پيدا كردم براي بازخواني فايلهاي اطلاعاتي Babylon. كسي از دوستان اين فايلهاي رو داره؟ شايد بتونم يه Babylon تحت PPC براتون آماده كنم.

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا شهرام ای ول.... اما یکم در مورد روشت توضیح میدی؟ چطوری تونستی فایلش رو بخونی؟
راستی اگه میخوای دیکشنری بنویسی که من قبلا دیتابیسش رو گذاشته بودم. چرا از اون استفاده نمیکنی. تو فرمت اکسس بود. توی اولهای ترد آموزش برنامه نویسی گذاشتم.
راستی آقا شهرام. گلاب به روتون دیوان حافظ و مثنوی که آماده کرده بودید گرافیک جالبی نداشت. پیشنهاد میکنم اگه دوستان کسی وارد هست، برای شما فایلی گرافیکی درست کنه و شما با گرافیک بهتری برنامه رو ارائه کنی. اگه از لحاظ شما اشکالی نداره من حاضرم یک نمونه فایل درست کنم و psd اون رو براتون بفرستم تا کارتون جلوه بهتری به خودش بگیره.
روی همونها خیلی میتونید کار کنید. مثلا تنظیمات برای نمایش اونها بذارید یا مثلا هر روز یک بیت از حافظ رو در صفحه اول قرار بدید و از این مدل کارها....

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام.

من يه راهي پيدا كردم براي بازخواني فايلهاي اطلاعاتي Babylon. كسي از دوستان اين فايلهاي رو داره؟ شايد بتونم يه Babylon تحت PPC براتون آماده كنم.
همون فايل هاي BGL ؟
يه اسكريپت پيتون بود كه اين فايل ها رو به سه تا فايل براي StarDic تبديل مي كرد. ولي چون بانك هاي بابيلون از تگ هاي اچ‌تي‌ام‌ال هم استفاده كرده بود، نهايتا" جالب در نمي اومد. (همچين چيزي براي XFarDic هم بود كه فايل رو به به xdb تر و تميز تبديل مي كرد.
6.gif
سورسش رو مي تونيد از اينجا بگيريد و مطالعه بفرماييد.)
اگه بتونيد به صورت بانك هاي لينگووسافت در بياريد عالي مي شه!
83.gif

اديت:
يكي از كتابخانه هاي xml تبديل شده با اين اسكريپت رو اتچ كردم:

فایل های ضمیمه

• The_Internet_Dictionary.zip
    12.1 KB · نمایش ها: 34

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
همون فايل هاي BGL ؟
يه اسكريپت پيتون بود كه اين فايل ها رو به سه تا فايل براي StarDic تبديل مي كرد. ولي چون بانك هاي بابيلون از تگ هاي اچ‌تي‌ام‌ال هم استفاده كرده بود، نهايتا" جالب در نمي اومد. (همچين چيزي براي XFarDic هم بود كه فايل رو به به xdb تر و تميز تبديل مي كرد.
6.gif
سورسش رو مي تونيد از اينجا بگيريد و مطالعه بفرماييد.)
اگه بتونيد به صورت بانك هاي لينگووسافت در بياريد عالي مي شه!
83.gif

اديت:
يكي از كتابخانه هاي xml تبديل شده با اين اسكريپت رو اتچ كردم:

مرسي از لطفت... اما من اون برنامه رو مي خوام كه اين فايلي كه اتچ كرده بوديد رو ساخته. امكانش هست؟

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
مرسي از لطفت... اما من اون برنامه رو مي خوام كه اين فايلي كه اتچ كرده بوديد رو ساخته. امكانش هست؟
297.gif

گذشتم ديگه! كار همون اسكريپت پيتون هست!
http://www.pylearn.com/bayazee/bgl2xdb/0.3/bgl2xdb.py
راهنمايي
اگر هم منظورتون اين هست كه اين فايل با چي باز مي شه (كه اصلا نيازي نيست؛ خوندن اين فايل توسط انسان از ماشين راحت تره!
23.gif
) مي تونيد سورس اون برنامه رو هم از xfardic.org بگيريد.
اگر هم منظورتون فايل بابيلون هست، از خود سايت بابيلون مي تونيد يه كتابخونه به همين اسم دانلود كنيد.
(همين طور كه ملاحظه مي كنيد، ديكد كردن كتابخانه هاي بابيلون توسط اين برنامه راحت صورت مي گيره. ساختن فايل هاي كد شده ي لينگووسافت يه خورده مشكله!
179.gif
)

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
297.gif

گذشتم ديگه! كار همون اسكريپت پيتون هست!
http://www.pylearn.com/bayazee/bgl2xdb/0.3/bgl2xdb.py
راهنمايي
اگر هم منظورتون اين هست كه اين فايل با چي باز مي شه (كه اصلا نيازي نيست؛ خوندن اين فايل توسط انسان از ماشين راحت تره!
23.gif
) مي تونيد سورس اون برنامه رو هم از xfardic.org بگيريد.
اگر هم منظورتون فايل بابيلون هست، از خود سايت بابيلون مي تونيد يه كتابخونه به همين اسم دانلود كنيد.
(همين طور كه ملاحظه مي كنيد، ديكد كردن كتابخانه هاي بابيلون توسط اين برنامه راحت صورت مي گيره. ساختن فايل هاي كد شده ي لينگووسافت يه خورده مشكله!
179.gif
)

من سعي مي كنم كه فايلهاي اطلاعاتي لينگووسافت رو استخراج كنم...

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2
برنامه ی Mdic یک کانورتور داره که تمام BGL های ببیلون رو برای خودش تبدیل می کنه . این برنامه رو ایرانی ها نوشته ان . اگه باهاشون در تماس باشین قاعدتا راهنمایی می کنن .

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به کجا رسیدی شهرام جان ؟

j2j4k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه i-mate jam داشتم خدا بیامرزدش. الان گوشی ترکیده و نمیشه درستش کرد!!از دفترچه تلفنش backup گرفتم(pim backup contact) آیا نرم افزاری هست که بشه تو ویندوز این backup رو باز کرد!!؟؟ کمکم کنید.واقعا به این تلفنها نیاز دارم!!

بالا