برگزیده های پرشین تولز

تالار ماشین های سنگین #معرفی , نقد و بررسی , گالری تصاویر و .....#

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
file0008.jpg

file0012.jpg

file0013.jpg

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اره چون اونارو بصورت لیزینگی و با پیش پرداخت کم دادن خیلی ها گوسفنداشونو فروختن اومدن تریلی خریدن!
خیلی ماشین های بی کیفیتی هم هست
باز دانگ فنگ بهتر از اونهاست اما خوب هیچوقت به ماشین های اروپایی نمیرسه.

اف هاش و ماشین های روز اروپایی دیگه تو کشورمون هستن واقعا از همه لحاظ عالی اند .
اما قیمت های بالایی دارند
اف هاش الان حدود 145 میلیون قیمتشه
یا اکسور 130 تومن
اسکانیا هم که تیپ های مختلف داره از 90 تومن تا 150 تومن ...
خیلی ها بودجه خریدشو ندارن
اما کسایی که دارن ضرر نکردن چون از وقتی که اونا خریدن تا الان کلی قیمتش رفته بالا ...

اما به دلیل سیاست های اشتباه کشور ما الان نصف کشنده های موجود اضافه از ظرفیت هستن و بقوله شما کار بقیه رو هم خراب کردن
تا قبل از این هوو ها و ماشین های چینی خیلی خیلی بهتر بود ...
آره بابا . خوب دولت میگه 10 ملیون بیار ماشین ببر تا آمار بیکاری کم بشه.

الان همه قسطی میخرن نه؟؟ خیلی ..یه میخواد 150 ملیون بدی ماشین و بندازی تو جاده ها. مگه اینا چقدر در میارن؟

یکی از آشناهامون چند سال پیش قبل از هوو ها یه کشنده اسکانیا 2 محور داشت و باهاش خارج از کشور کار میکرد. 70 ملیون خریده بود بعد که اینا اومدند همون ماشین رو 37 ملیون فروخت.

الان همون آدم یه اسکانیای دماغ دار داره و بونکر سیمان بسته بهش. یا میبینی یارو با FH داره پیکان وانت میبره و میاره. واقعا حیفه FH

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
westernstar_logo.gif

وسترن استار

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]1984

[/FONT]
ws_co_t_1.jpg

ws_d_1.jpg

ws_cc_t_1.jpg

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
آره بابا . خوب دولت میگه 10 ملیون بیار ماشین ببر تا آمار بیکاری کم بشه.

الان همه قسطی میخرن نه؟؟ خیلی ..یه میخواد 150 ملیون بدی ماشین و بندازی تو جاده ها. مگه اینا چقدر در میارن؟

یکی از آشناهامون چند سال پیش قبل از هوو ها یه کشنده اسکانیا 2 محور داشت و باهاش خارج از کشور کار میکرد. 70 ملیون خریده بود بعد که اینا اومدند همون ماشین رو 37 ملیون فروخت.

الان همون آدم یه اسکانیای دماغ دار داره و بونکر سیمان بسته بهش. یا میبینی یارو با FH داره پیکان وانت میبره و میاره. واقعا حیفه FH
نه ربطی به آمار بیکاری نداره واسشون سود کلانی داره و اینکه همه ملت رو بخودشون مقروض میکنن ...
همین هوو قیمتش تو چین حدود 17 میلیونه! اما اینحا الان دیگه صفرش نیست اما وقتی بود حدود 60 تومن بود اقساطیشم که حدود 95 پای بیچاره ها در میاد

چیزی در نمیاد بستگی به ماشین و اینکه چقدر ازش کار بکشن از ماهی 1/5 تا 3 تومن صافی میشه گفت داره اما نه بیشتر ...

آره لیزینگی بیشتر میخرن اما لیزینگی اصلا نمیصرفه چون حدود ماهی 1/5 میلیون باید قسط بدی .

خودم میخاستم یه دانگ فنگ همین یه ماه پیش ثبت نام کنم اما دیدم نمیصرفه بیخیال شدم.

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
دیدن این کامیون ها واقعا لذت داره
واقعا حال کردم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
اون روز توی اتوبان یه FH16 دیدم. یه بارم دیدم یه بار گنده ای رو "انگار ترانس برق بود" 2 تا ماک میکشیدند. خدود 40 تا تایر داشت تریلیش.

الان فکر کنم اتوبوس هم قضیش عین کشنده شده و اونقدر ریختن و میریزن بیرون که قدیمیها مجبورن نونشونو با جدیدا تقسیم کنن.

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این نمونه اون اینترناش سقف بلند که گفتم مدل 92 هست. کنار بادگیر رو ببینید شیشه داره.

hs_ih_hunt1.jpg

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اون روز توی اتوبان یه FH16 دیدم. یه بارم دیدم یه بار گنده ای رو "انگار ترانس برق بود" 2 تا ماک میکشیدند. خدود 40 تا تایر داشت تریلیش.

الان فکر کنم اتوبوس هم قضیش عین کشنده شده و اونقدر ریختن و میریزن بیرون که قدیمیها مجبورن نونشونو با جدیدا تقسیم کنن.
بله همینطوره
FH16 خیلی خر زورن
موتورشون 660 هست! اف هاش های معمولی 460 هستن. البته جفت ها 420!

بالا