برگزیده های پرشین تولز

تايمينگ رم چقدر موثره؟

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از amd>intel :
سوني جان دارم به اين موضوع فكر ميكنم كه طراحي تغذيه برد و قرار دادن المانهاي الكترونيكي روي اون ممكنه خيلي تاثير داشته باشه
شاید...
162.gif
162.gif
162.gif
162.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
طراحي برد كه معمولا ثابته وليث ممكنه از بردهاي كم نويز تر و مسيرهاي نقره و طلا و اتصالات طلا تو برد استفاده بشه براي كم كردن نويز رم...

مهمترين فاكتور برتري رمها در حالت عادي همون كنتلر كوچيكيه كه گوشه رم قرار داره...اگه خوب طراحي بشه سازگاري و سرعت رو كنار هم به ارمغان مياره..

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
اینجام!!
177.gif

اتفاقا به شدت هم این تاپیک رو دنبال میکنم!!
34.gif
ولی نمیدونم چرا هیچی نمیگم!!!!!
24.gif

شما میشه لطف کنی اول بگی قضیه این 1T و 2T چیه؟؟
90.gif
21.gif
21.gif
و از کجا میشه تعیین کردش؟؟
یه جا بود، Bandwidth انواع main های nforce4 رو گذاشته بود، بعد یه چیزی خیلی عجیب بود!
33.gif
اونم اینکه یه سری از Main ها مثل همین K8N Platinum خیلی بالاتر بودن (تو همین رده های شما!!) و یه سری مثل A8N-E که من دارن، حول و حوش 5000 تا بود! برا من که خیلی عجیب بود!
24.gif
یعنی یه سری اینجوری، یه سری اینجوری؟؟
33.gif

واقعا علتش چی میتونه باشه؟؟
169.gif

قبلا a8n-e بستم میدونم 1 جایی توی بایوسش این 1t رو دیدم برو تغییرش بده 1 تست بزن ببین نتیجه چی میشه

nsaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rax :
طراحي برد كه معمولا ثابته وليث ممكنه از بردهاي كم نويز تر و مسيرهاي نقره و طلا و اتصالات طلا تو برد استفاده بشه براي كم كردن نويز رم...

مهمترين فاكتور برتري رمها در حالت عادي همون كنتلر كوچيكيه كه گوشه رم قرار داره...اگه خوب طراحي بشه سازگاري و سرعت رو كنار هم به ارمغان مياره..

تاخیر در گیتهای منطقی روی بردها تاثیری در تاخیر نهایی سیستم داره که معمولا حتی با به کار بردن فز های رسانا تر هم قابل چشم پوشی و یا جبران نیست .:)
من فکر کنم اون دو مورد که در پست شماره ۸۷ همین تاپیک گفتم یعنی :
read preamble value 6ns
async latency value 6ns
که توی بردهای خانواده k8n-neo4 به طور پیش فرض قرار داره ( پس از فعال شدن user mode config) بیشترین تاثیر را در اون نتایج بالا دارد .

starboy_amir

Registered User
لایک‌ها
0
می گم رمی که 3200 باشه و تو فرکانس 400mhz dd تایمینگش 3 4 4 8 باشه چقدر می شه اونو اور کرد؟

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بستگی به رمت داره رم هست با اين تايمينگ بيشتر از 500 برسه حتا تايمينگش رو هم بشه اورد پايينتر.

بالا