برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مخصوص خريد و فروش ايگولد

baba2lar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين تاپيك مخصوص خريد و فروش ايگولد براي همه دوستان حاضر در تالار مي باشد
از مدير اين بخش خواهشمند است اولا اين تاپيك را گيره كنند ثانيا تاپيك دوستاني كه مطالب خارج از اين بحث ونيز كساني كه براي خود تبليغ سايتشان را مي كنند را ببندد
دوستان نيز لطف كنند ايگولدهاي خود را براي خريد يا فروش اعلام كنند همچنين اگر با كسي معامله كردند باز هم اعلام كنند تا مشخص شود اين ايگولد فروخته شده است

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
با توجه به فرا رسيدن ايام سعيد و مبارك 15 و 16 ژولاي :lol:
از كيله دوستاني كه از 4daily دريافت داشتند و قصد فروش ايگولد خود را دارند
هر دلار 912 تومان مي خرم
لطفا ايميل بزنيد [email protected]
;)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا جون من یکی مرحله به مرحله تبدیل ایگلد رو به من بگه . نه اینکه کسی این کارو بکنه . کارا ی بانکی واسه اینکه خودم چنج کنم. به هر کی گفتم نگفته . شما دیگه بگید. میدونم باید یه سایت واسطه باشه یه حساب ارزیو ... اینارو میدونم اینکه تو ایران به حساب کجا پول بریزم تو ایگلد وقتی میخوام بریزم به ایران کجاش برم و چی بنویسم. ممنون میشم

rarami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
• دریافت پول بصورت آنلاین : بدون کاغذ بازی، بدون معطلی برای تایید شما! شما میتوانید در ایران پل عضو شوید و بلافاصله بعد از عضویت دریافت پول در وب سایت خود یا بصورت آنلاین را راه اندازی کنید!

• دریافت کارت اعتباری MasterCard : با عضویت در سایت ما میتوانید برای کارت اعتباری اقدام کنید، که با استفاده از آن قادرید در تمامی سایتهایی که کارت اعتباری می پذیرند خرید نمایید!

• درآمد از طریق همکاری : با بازکردن حساب ایران پل بطور اتوماتیک در سیستم همکاری عضو میشوید که لینک مخصوصی به شما میدهید که اگر کسی از طریق آن در ایران پل عضو شود برای شما سودی در نظرگرفته میشود (تا 6 مرحله). همین امروز عضو شوید!

• سیستم آگاه سازی به محض دریافت : شما بلافاصله بعد از اینکه کسی به حساب شما پول واریز کرد توسط ایمیل مطلع خواهید شد.

• پول ریختن به حساب با روشهای متنوع : ایران پل روشهای متنوعی را برای پول ریختن به حساب پشتیبانی میکند، که شامل:
کارتهای اعتباری، چک آنلاین، e-gold، PayPal، حواله بانکی (به تهران، یا بین المللی)، ...

• فروش آنلاین: ایران پل سیستم مطمئن و دوستانه ای برای کاربران دارد و حساب کسی را معلق نمیکند و نمی بندد مگر آن شخص قصد کلاهبرداری یا فریب دیگران را داشته باشد!

با عضویت در سایت 5$ بصورت رایگان دریافت کنید. برای عضویت اقدام کنید این امکان بصورت محدود می باشد.
https://iranpal.com/fa/index.php?r=6506

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از rarami :
با عضویت در سایت 5$ بصورت رایگان دریافت کنید. برای عضویت اقدام کنید این امکان بصورت محدود می باشد.
>>براي استفاده از 5$ رايگان شما مي‌بايد در حساب خود سپرده كنيد و يا كپي كارت شناسايي خود را براي ما ارسال كنيد، در غير اينصورت معاملاتي كه با اين 5$ انجام شود باطل خواهد شد. :blink:

جريان كريديت هاي ريگان سايت هاي سورفه....؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از Mehrzad6262 :
>>براي استفاده از 5$ رايگان شما مي‌بايد در حساب خود سپرده كنيد و يا كپي كارت شناسايي خود را براي ما ارسال كنيد، در غير اينصورت معاملاتي كه با اين 5$ انجام شود باطل خواهد شد. :blink:

جريان كريديت هاي ريگان سايت هاي سورفه....؟
بابا الاقا 5 دلاره منو کردن صفر. چرا نميدوني؟شايد چون چند روز گذشت پول نريختم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از shervinrv :
بابا الاقا 5 دلاره منو کردن صفر. چرا نميدوني؟شايد چون چند روز گذشت پول نريختم.
:D:D:Dالان ميل زده که اعضا قبل از تاييد عضويت خرجش ميکردن. البته نميتونستن ولي هي اذيت ميکردن. واسه هميت به حالت تعليق درومده.:D:D:D:D
فحش دادم بهشون. من عذاب وجدان دارم الان (جون عمم)

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از shervinrv :
:D:D:Dالان ميل زده که اعضا قبل از تاييد عضويت خرجش ميکردن. البته نميتونستن ولي هي اذيت ميکردن. واسه هميت به حالت تعليق درومده.:D:D:D:D
فحش دادم بهشون. من عذاب وجدان دارم الان (جون عمم)

فحش اکثر موقع ها کار سازه جدیا یه دابلر ایرانی بود اما مثلا خارجی بعد نوبت من که شد اسمم و پاک کرد پولم هاپولی :O بعد فحش دادم و اینا فینگلیش بعد 2 ساعت پولو داد به انگلیسی هم معذرت خواسته بود یه دلیلی هم اورده بود :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از Mehrzad6262 :
فحش اکثر موقع ها کار سازه جدیا یه دابلر ایرانی بود اما مثلا خارجی بعد نوبت من که شد اسمم و پاک کرد پولم هاپولی :O بعد فحش دادم و اینا فینگلیش بعد 2 ساعت پولو داد به انگلیسی هم معذرت خواسته بود یه دلیلی هم اورده بود :D
:D:D:Dاز قديم ميگن فحش بر هر درد بي درمان دواست

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نياز فوري فوري فوري به فقط 30 دلار e-gold : :) :)
هر دلار 920 تومان ميخرم (فردا صبح اول وقت تو حساب(ترجيحا سيبا يا سپهر يا طلايي سپه باشه) خريداره
هركي خواست برام اسم و شماره تلفنش رو pm بده
خيلي عجله اي و فوريه ها :wacko: :wacko: :wacko:

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از kamelot :
نياز فوري فوري فوري به فقط 30 دلار e-gold : :) :)
هر دلار 920 تومان ميخرم (فردا صبح اول وقت تو حساب(ترجيحا سيبا يا سپهر يا طلايي سپه باشه) خريداره
هركي خواست برام اسم و شماره تلفنش رو pm بده
خيلي عجله اي و فوريه ها :wacko: :wacko: :wacko:

:(
يعني هيچ با مرامي پيدا نميشه؟
:( :( :(

بالا