برگزیده های پرشین تولز

تاپيك پرسش و پاسخ مربوط. به (( كنسول PS4 ))

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
سلام دوستان
با اجازه اساتيد ،
با توجه به فراگير شدن كنسول ps4 و تقريبا پيچيده بودن اين كنسول ، ديدم تو بخش بازي ها ، تاپيك مربوط به پرسش و پاسخ كنسول ps4 وجود نداره !
از آنجاييكه اطلاعات شما سروران ميتونه كمك شاياني در لذت بردن هر چه بيشتر از كنسول فراهم كنه ، خواهشمنديم از مطرح نمودن مسايل مربوط به ساير كنسولها خودداري كنيد و هر گونه سوال در مورد ps4 تو اين بخش مطرح كنيد .
متشكرم

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
اولين سوال خودم بپرسم :)
اگر بازي ظرفيت ١ كه اگر اشتباه نكنم آفلاين هست نصب كنيم و بعد بازي به صورت آنلاين اجرا شد ، كنسول بن ميشه يا اكانت و بازي ؟ و يا فقط بازي ؟!

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
اولين سوال خودم بپرسم :)
اگر بازي ظرفيت ١ كه اگر اشتباه نكنم آفلاين هست نصب كنيم و بعد بازي به صورت آنلاين اجرا شد ، كنسول بن ميشه يا اكانت و بازي ؟ و يا فقط بازي ؟!

سلام ، والا تا جایی که من از مغازه دار سوال کردم میگه اگه انلاین بازی نکنی مشکلی نداره اما اگه ان بشی اون بازی دیگه کار نمیکنه اکانت بن نمیشه

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
باسلام ، چندتا سوال دارم خواهشا هرکی اطلاعات داره ممنون میشم جداگونه جواب بده

1-قیمت PS4 کارکرده چنده و تا چقدر میارزه برای خرید کنسول هزینه کنم ؟
2-برای خرید یک کنسول کارکرده باید به چه چیزایی توجه کنم ؟ ( بازشده بودنش رو چجوری تشخیص بدم و غیره )
3-من نمیخام برای خرید سی دی بازی هزینه کنم ، آیا میشه بازی های پی اس4 رو دانلود کرد و بازی کرد ؟
4- با درنظر گرفتن سوال قبلی ایا ارزش داره پی اس4 بگیرم که بتونم بازی کپی خور اجرا کنم یا برم پی اس3 کپی خور بگیرم ؟
5-جریان ریجن 1 و 2 چیه ؟

ممنون از پاسخگوییتون

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
بیشتر از ۹۰۰ نباید بدین برای دست دوم
کنسول کارش بازی فقط بازی کن و سلامت فیزیکی رو.چک کن ایراد داشته باشه بازی کنی رو میکنه
بله با خرید اکانت میتونید دانلود کنید از پی اس ان سونی
بازیهای جدید برای نسل قبل نمیاد دیگه پی اس فور ارزشش خرید بیشتری داره
ریجن یک برا امریکای شمالیدو برای اروپا و سه بیشتر برای اسیا هستش هیچ کدوم مشکلی ندارن و در یک سطح هستش فقط اگر بخواهید با دستگاه ریجین یک یک بازی ریجن سه رو انلاین دقت کنید افلاین میتونید بازی کنید ولی انلاین نه باید ریجن دستگاه و بازی یکی باشه
دوم اینکه ریجن یک توی بعضی مواقع مثلا جشنهای امریکای شمالی بلزی رایگان میذارن برای دانلود ریجن سه هم مخصوص خودش رو داره

samancent

Registered User
لایک‌ها
202
بیشتر از ۹۰۰ نباید بدین برای دست دوم
کنسول کارش بازی فقط بازی کن و سلامت فیزیکی رو.چک کن ایراد داشته باشه بازی کنی رو میکنه
بله با خرید اکانت میتونید دانلود کنید از پی اس ان سونی
بازیهای جدید برای نسل قبل نمیاد دیگه پی اس فور ارزشش خرید بیشتری داره
ریجن یک برا امریکای شمالیدو برای اروپا و سه بیشتر برای اسیا هستش هیچ کدوم مشکلی ندارن و در یک سطح هستش فقط اگر بخواهید با دستگاه ریجین یک یک بازی ریجن سه رو انلاین دقت کنید افلاین میتونید بازی کنید ولی انلاین نه باید ریجن دستگاه و بازی یکی باشه
دوم اینکه ریجن یک توی بعضی مواقع مثلا جشنهای امریکای شمالی بلزی رایگان میذارن برای دانلود ریجن سه هم مخصوص خودش رو داره

خب بنظرشما کدوم ریجن بهتره ؟ بازی های توی بازار معمولا کدوم ریجن رو ساپورت میکنن و راحت تر بگم بازی های تو بازار بیشتر کدوم ریجن هستن؟

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
خب بنظرشما کدوم ریجن بهتره ؟ بازی های توی بازار معمولا کدوم ریجن رو ساپورت میکنن و راحت تر بگم بازی های تو بازار بیشتر کدوم ریجن هستن؟
اگر افلاین بازی کنید فرقی نداره ریجین سه بگیر که با دلال بازی بیشتر پول ندی بالاش اگر انلاین بازی میکنی ریجن یک بازیها هم بیشتر ریجن یک و دو هستش

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
سلام
دوستان میخواستم برا عید یه کنسول بگیرم که بعد عید بفروشم.به نظرتون چقدر ضرر میدم ؟
ps4 میخوام بگیرم ،هارد یه ترا با دو دسته ، چقدر هزینش میشه ؟
کلا میخوام افلاین بازی کنم.چطوری بازیهارو بریزم رو هارد ؟خرج دیسک و بازی ندیم .کلا از رو همون هارد اجرا شن ؟کپی میگید ،هکی میگید ؟
از اونرو کینکتم جالب میشه ولی گرافیک انچارد یه چیز دیگس

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
500 بگیر شما که میخوای بفروشی با یه دسته کارکردشو۱۰۵۰ راحت میتونی پیدا کنی بازیها ظرفیتی میتونی بگیری از سایتها هم میفروشن دیتاشو میخری کد میزنی بازی میکنی فرقی نداره که دیسک بخری یا نه چون اکانتم با ضرر میفروشی حدود ۱۵۰ ضرر بکنی سر جمع شاید

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
500 بگیر شما که میخوای بفروشی با یه دسته کارکردشو۱۰۵۰ راحت میتونی پیدا کنی بازیها ظرفیتی میتونی بگیری از سایتها هم میفروشن دیتاشو میخری کد میزنی بازی میکنی فرقی نداره که دیسک بخری یا نه چون اکانتم با ضرر میفروشی حدود ۱۵۰ ضرر بکنی سر جمع شاید
پس شد 500 گیگ بگیرم.
چه مدلی ،چه سال ساختی ؟کدومو بگیرم؟
بعد توپخونه کنسولو میدن 10-12 بازی میریزن روش اونا چطوریه ؟
کلا افلاین بخوایی بازی کنی ،کم هزینه ترین راه چیه ؟

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
سالش فرقی نداره
فکر کنم اکانت میدن اگر ضمانت کنه بن نمیشه بازیها بگیر تنها راه افلاین همونه

125

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان جای مطمئن که به قول کیلیپه نکنن تو با..سنمو..ن :D سراغ دارید تهران؟
بعد موقع خرید نکته ای هست توجه کنیم؟
الان کدوم مدل رو بگیریم؟

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان جای مطمئن که به قول کیلیپه نکنن تو با..سنمو..ن :D سراغ دارید تهران؟
بعد موقع خرید نکته ای هست توجه کنیم؟
الان کدوم مدل رو بگیریم؟
شما می تونی اینترنتی از سایت های معتبر سفارش بدهید. تو این انجمن هم چند نفر کنسول می فروشند که قیمتهاشونم خوبه.
خواستی بخری یه چند روز مهلت تست بگیر که راحت بتونی تو چند روز مشکلاتش رو بفهمی.
اگر بازی ها رو دیجیتالی می گیری 1216B بگیر و اگر بازی ها رو فیزیکی می گیری 1216A بگیر.

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
اگر بازی ها رو دیجیتالی می گیری 1216B بگیر و اگر بازی ها رو فیزیکی می گیری 1216A بگیر.
بدلیل ظرفیت هارد
1216A 500GB
1216B 1TB

mrmco

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
برای آنلاین بازی کردن کل بازی های PS4 باید پلاس داشته باشی؟؟
چطوری محتویات فلش رو در ps4 ببینیم؟؟

virgin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. ps4 دارم. امروز وقتی دسته را برای شارژ به دستگاه وصل کردم دیدم شارژ نمیکنه!! و روی آیکون نشان دهنده وضعیت شارژ علامت سوال ( ؟ ) انداخته
مشکل من کجاست؟ لطفاً راهنمایی کنید؟

bp198

Registered User
لایک‌ها
5
سلام رفقا بنا به مشکلات مجبورم ps4 رو به مانیتور متصل کنم که پورت dvi داره . تبدیل پورت dvi به hdmi گرفتم ولی جواب ندادن . بهترین راه حل به نظرتون چیه . این کابل های hdmi به dvi جواب میده . خسته شدم انقدر تبدیل خریدم کار نکرد

بالا