برگزیده های پرشین تولز

تاپیکم

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ..
تاپیک من نیز توسط شایان پاک شد ..
فروش باتون تلسکپی..
پی ام اشم بسته !
میشه یکی علتشو بگه :) ؟

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
این که هنوز هست: http://forum.persiantools.com/t83313.html

ضمنا اگر پاک بشه تو پی امی که برات میاد دلیلشو میگه! این که دیگه تاپیک زدن نمیخواد!
اگر هم اعتراضی هست میشه از طریق پی ام با مدیر همون بخش در میون گذاشت!

ببخشیدها...!
26.gif

162fs296156.jpg

خوب اینجا دلیلی ننوشته .. گفته پاسخی هم ارسال نکنید ..
با این حال من به اون قسمتش توجه نکردم :D و سعی کردم براش پیغام خصوصی بدم ..
اما پیغام خصوصیش بسته بود برای یوزرای معمولی ..
به هر حال 2 تا از این تاپیکا بود
اگه مشکل 2 تا بودنه ای کاش اگه اون فیزیکالی دیلیت نشده اون رو ریستور میکردن اگه زحمتی نیس و اینو دیلیت میکردن وو یا مرجشون میکردن ...:f34r:

سلام استاد .. خوب شد من شما رو دیدم .. یک دنیا تشکر بدهکارم به شما .. کار این دوست منو راه انداختین .. :blush:
به هر حال من مشکلی ایجاد کردم که اینطوری میگین؟؟:(

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من نمیدونم جدیدا چه رسمی شده که هر کی تاپیکش پاک میشه میاد اینجا و گله میکنه....
اینجا مدیران اگه صلاح بدونن تاپیکی مورد داره، پاکش میکنن و هیچ دلیلی هم برای ارائه علت پاک شدن، وجود نداره...
امیدوارم که دیگه چنین موردی پیش نیاد...!!!>.!!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من نمیدونم جدیدا چه رسمی شده که هر کی تاپیکش پاک میشه میاد اینجا و گله میکنه....
اینجا مدیران اگه صلاح بدونن تاپیکی مورد داره، پاکش میکنن و هیچ دلیلی هم برای ارائه علت پاک شدن، وجود نداره...

ببخشيد ژاك شدن تاژيك به تنهايي با ژاك شدنش با كارتاي رنگوارنگ اونم تاژيكايي بي مشكل يه نموره فرق دران!وگرنه شما بيا هه تاپيكاي منو بزن پاك كن !قابلتو نداره!;)فقط اينفرمي كه شدت عمل بسيار بالا همراهشه!يه نموره (اصلا خود شايان پست زدنش يه جا برا قبض روح كافيه ديگه اخطار برا چي به بعضيامون داده!!)

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
نه شوخي كردم. مشكلشون حل شد كاملا ؟
بله :rolleyes:

خوب شما میفرمایید من از کجا باید پیگیری کنم ؟
پیغام خصوصیش بسته .. قسمت reason هم چیزی ننوشته ...
خوب خیلی بهتره که بیام اینجا تاپیک بزنم تا اینکه دوباره همون تاپیکی که پاک شده رو ایجاد کنم تا بیاد دوباره پاکش کنه :blink:
من فکر نمی کنم با قوانین پی تی مشکلی داشته ..

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دقیقا این تاپیکت با قوانین مشکل داره..

الان این قسمتی از مرامنامه ست:
15. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران پرشین تولز محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.

و این هم حرف شایان تو یه تاپیک مشابه دیگس:

نکته دوم در اینکه وقتی تاپیکی به هر دلیل ( شما بفرمائید سلیقه شخصی مدیر بخش ) حذف ، ادیت یا جابجا میشه ، کاربران حق ایجاد تاپیک دیگه‌ای که « چرا فلان تاپیک حذف شد یا ..... » ندارند. در موقع حذف هر تاپیک ، به شما پیامی ارسال میشه که در اون پیام نوشته شده تاپیک شما به علت « . . . . .. » توسط مدیر « ..... » حذف شد ! پس دلیل به شما توضیح داده شده و اگر قانع نشدید ، میتونید به اون مدیر یا مدیرهای ارشد فروم پیام خصوصی ارسال کنید ، اگر لازم بود به شما پاسخ داده خواهد شد.
تا اینجا میبینی که هیچ لزومی به پاسخگویی نیست و البته این رو هم بدون که اگه برخوردهای مدیران بیش از حد بشه و غیر منطقی، جلوی اینکار گرفته میشه ( از طرف ادامین)... و باید بگم تا الان هیچ مشکل این چنینی نبوده.. به خصوص از جانب شایان...
این مورد پایین رو هم بخونی، فکر کنم بیشتر کمکت کنه...

اینم یه بخش دیگه:

باز هم به شما و دیگر دوستانی که شاید نظری مشابه شما داشته باشند عرض میکنم که فروم پرشین تولز ، یک محیط کاملا خصوصی و دارای صاحب حقیقی است !!!! که این صاحب عزیز ، میتونه بر حسب سلیقه و نظر خودش اجازه( نوشتن/ننوشتن ) هر نوع مطلبی رو به (هر کاربری/تمام کاربران) بده یا نده !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
دقیقا این تاپیکت با قوانین مشکل داره..

الان این قسمتی از مرامنامه ست:

و این هم حرف شایان تو یه تاپیک مشابه دیگس:

تا اینجا میبینی که هیچ لزومی به پاسخگویی نیست و البته این رو هم بدون که اگه برخوردهای مدیران بیش از حد بشه و غیر منطقی، جلوی اینکار گرفته میشه ( از طرف ادامین)... و باید بگم تا الان هیچ مشکل این چنینی نبوده.. به خصوص از جانب شایان...
این مورد پایین رو هم بخونی، فکر کنم بیشتر کمکت کنه...

اینم یه بخش دیگه:

فارسی را پاسکاری کنيم ! (کلمه انگليسی با جمع عربی در جمله فارسی) !!!
:D

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
من که تو بتلفیلد2 این همه کامندر هستم، اونقدر حس دیکتاتور بودن ندارم که بعضی ها دارن.
درکل ما همه اینجا با هم دوست هستیم و سوال و جوابهامون و یا انتقاداتمون بر پایه ی همین دوستی و با هدف بهتر کردن فضای پرشن تولز هستش.
بعضی اوقات اتفاقاتی پیش میفته که از دید بعضی ها اشتباهه و دید دیگر افراد نه. خوب هممون انسان هستیم و اشتباه میکنیم قشنگ این هستش که اشتباهات هم دیگه رو ببخشیم. مثل من! امید یه بار... . -امید تو هم؟-

آقا یه سوال:
...فروم پرشین تولز ، یک محیط کاملا خصوصی و دارای صاحب حقیقی است !!!! که این صاحب عزیز ، میتونه...

این صاحب محترم یک نفره یا چندتا شخص متشخص؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من هم خیلی دوست دارم که فضای اینجا دوستانه باشه و اصلا هم شاهد هیچ تاپیک یا پست پاک شده نباشیم...

ولی به هر حال هستن افراد و پستهایی که احتیاج به ویرایش و پاک شدن داشته باشن...
( به دید یه کاربر معمولی) مدیرای اینجا دارن زحمت میکشن و خوبه که به نظرشون احترام بذاریم و به هر حرکتی، نیایم اینجا و تاپیک بزنیم که چرا پست من پاک شد و چرا به من کارت دادن و از این جور چیزا...
و البته همون طور که عرض کردم، مطمئنا اگه یه مدیر خیلی زیاده روی کنه، باهاش برخورد میشه...!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
بله :rolleyes:

خوب شما میفرمایید من از کجا باید پیگیری کنم ؟
پیغام خصوصیش بسته .. قسمت reason هم چیزی ننوشته ...
خوب خیلی بهتره که بیام اینجا تاپیک بزنم تا اینکه دوباره همون تاپیکی که پاک شده رو ایجاد کنم تا بیاد دوباره پاکش کنه :blink:
شما چرا با مدیر بازارچه، تماس نمیگیری؟ پی ام ایشون باز هست و سریع هم جواب میده!
خداییش آخره مرامه...!!! :D

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
موزمار جان شما اگه خودتم مدیر نبودی اینطوری حرف میزدی ؟؟

خوب وقتی مدیر کل یه تاپیک رو پاک میکنه من نمیتونم برم به مدیر بازارچه گله کنم... :D

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من تقریبا هیچ حرفی از خودم نزدم که بخوای بگی به خاطر مدیر بودنم گفتم و سعی کردم که مرامنامه و پست شایان رو نقل قول کنم...
تنها جمله ای که از خودم بود این بود:
( به دید یه کاربر معمولی) مدیرای اینجا دارن زحمت میکشن و خوبه که به نظرشون احترام بذاریم و به هر حرکتی، نیایم اینجا و تاپیک بزنیم که چرا پست من پاک شد و چرا به من کارت دادن و از این جور چیزا...

و احساس میکنم که اگر مدیر هم نبودم، این رو میگفتم...!

خوب وقتی مدیر کل یه تاپیک رو پاک میکنه من نمیتونم برم به مدیر بازارچه گله کنم...

viannen_56.gif

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
:headphone
شاید بهتر باشه تو اون تاپیکم ادامه بدم ..
مرسی از همه ... مسئله کاملا" برام روشن شد :rolleyes:

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
این چرا دوباره تاپیکه منو پاک کرد ؟؟
این با من چه پدر کشتگی ای داره ؟؟
خوب اگه اشکالی داره تاپیکم چرا تو بخش ریزن هیچی نمینویسه ؟؟؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من اینهمه واسه شما، حرف زدم...آخرش دوباره اومدی میگی...این چرا تاپیک منو پاک کرد....این چرا ریزن ننوشته؟؟؟

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
خوب از سر علاقه که نمیشینه از هر چی خوشش نیومد پاک کنه
حتکا" یه مشکلی داشم .. فقط میخوام اونو بدونم

بالا