برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع افسرده های پی تی (مشکلات روحی از قبیل افسردگی و ...)

hasankachalam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
در مورد چت ، باهاتون موافقم. یه دنیازی مجازی ولی واقعی ه. همه بازخوردهای دنیایی واقعی رو هم داره. میشه ازش یاد گرفت. جالب اینجاست که تو این جور محیط ها پیش میومد که با بچه ها سر یه چیزی بحث بشه همیشه بحث رو خوب جلو میبردم. ولی نمیدونم چرا تو تماس رو در رو همه چی عوض میشه.
همون شجاعتی که گفتین. من متسافانه زیادی فروتن هستم.! همیشه بقیه یه سرو گردن ازم بالاترن.
شما به اعتماد به نفسه بیشتری احتیاج داری،برایه اینم باید تواناییاتو زیاد کنی،یا پررنگشون کنی،شروع کن به انجام کارهای مفید(البته میدونم همین الان هم خیلی کاره مفید انجام میدی ولی بهشون توجه کن،سعی کن یه چیزی بسازی،مثلا کاردستی،نقاشی،برنامه کامپیوتری و...).
رابطه ت رو با آدمهایی که باهات خوب هستن تقویت کن و آدمایه منفی که قصده کوبیدن دارن رو از دورت حذف کن
اعتماد به نفس خیلی مهمه،همونطور که گفتم اکثره آدما یک دهمه اون چیزی که ادعا میکنن هم نیستن.
وقتی شروع کنی از حقت دفاع کنی دیگرانم کمکت میکنن اما اگه چیزی نگی کسی نمیاد کاسه ی داغتر از آش بشه

budy-guard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه بابا مردم فقط به فکر خودشونن. کی میاد به خاطر یکی دیگه خودش رو خراب کنه.
همون طوره کی میگین. اعتماد به نفس. بیشترش به همین برمیگرده. من همیشه فکر میکردم حاظر جوابی یه چیز ذاتیه. و البته هوش هم درش دخیله.

ferigheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستای عزیز

با سلام و احترام

من در حال خواندن موضوع و نظرات شما در این تاپیک فروم بودم و لینکی در مورد انواع افسردگی و علائم آن در پایین صفحه میگذارم که این مطلب کاملا رایگان بوده و دارای ویدیو، اینفوگرافیک و آمار های سنی و جهانی می باشد و توضیح خوبی در مورد افسردگی ارائه می کند.

انواع و علائم افسردگی

https://irancontent.net/signs-and-symptoms-of-depression/

امیدوارم از این مطلب استفاده کنید و فراموش نکنید که نظراتونم در موردش در پایین صفحه اعلام کنید.

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
برای افسردگی شدید افراد ترنس که در در مرحله هورمون تراپی هستند
راهکاری ندارید؟
داروهای مصرفی : آمپول دکاپپتیل (دیفرلین) 3.75 ماهی یک بار تزریق
قرص: سیپروترون استات 200 میل هر روز
قرص: استروژن یا استرومارین 0.625 دو بار در روز

داروهای مصرفی برای خواب : الپرازولام 2 میل و زولپیدم5 میل

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,177
راهکاری ندارید؟

@Dodge Super Bee@

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
راهکاری ندارید؟

خوده دکاپپتیل و سیپروترون و استروژن ها باعث دپریشن میشه اگر ارکیدکتومی نکردن فایده ای نداره این مثلا هورمونتراپی ها 99%شون بلاک میشن فقط خشکی پوست و دپریشن میمونه براش

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
چیکار کنم الان؟
2 ساله تحت HRT هستم برای ارکیدکتومی اصلا آمادگی جسمی و روحی مناسبی ندارم
داروهامم که قطع که نمیتونم بکنم چون برمیگردم سر خونه اول

خوده دکاپپتیل و سیپروترون و استروژن ها باعث دپریشن میشه اگر ارکیدکتومی نکردن فایده ای نداره این مثلا هورمونتراپی ها 99%شون بلاک میشن فقط خشکی پوست و دپریشن میمونه براش

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
از ۵،۶ سال پیش هر کاری رو شروع می کنم از همون اول در انجامش افراط می کنم ، به عنوان مثال اگه شروع به خوندن یه کتاب از فرانتس کافکا بکنم و خوشم بیاد تا تمام آثارش رو نخونم دست بر نمی دارم ! ذات این کار خوب بد نیست ولی مشکلش اینه که به خودم می یام میبینم ۷،۸ ساعت دارم کتاب می خونم، یا اگه شروع به دیدن یه سریال کنم و خوشم بیاد یکدفعه ۱۰ تا قسمتش رو تو یه روز می بینم !می خواستم بدونم با این شرایط ذهنی منم دچار بیماری وسواس ام ؟ یا کلا دیگه امیدی نیست :D

منم همین خصلت در دارم
به اصطلاح خودمونی تا :general502: یه چیزی رو در نیارم ول کن نیست :D
نمیدونم چه مشکلیه

مثلا بچه گیام انقدر گیم نت میرفتم اون موقع ها اویل زیاد بازی میکردم شب میخوابیدم خواب زامبی میدیدم

یا یه بار انقدر با گوشی رفتم توی اینترنت (اوایل که ایرانسل اومده بود) یهو قبضش 50هزار تومنه اون موقع اومد . بابام خدا بیامرز دهنمو سرویس کرد :general304:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
فری جان در مورد مسائل پزشکی به گونه ای اظهار نظر میکنی که گویی در همه زمینه های پزشکی سر رشته داری :p

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
چیکار کنم الان؟
2 ساله تحت HRT هستم برای ارکیدکتومی اصلا آمادگی جسمی و روحی مناسبی ندارم
داروهامم که قطع که نمیتونم بکنم چون برمیگردم سر خونه اول

هیچی لب جوی بشین گذر عمر ببین

مگه من و امثال من و شما چیکار کردن! یه عده بچه مایه بودن رفتن چینج دادن(اونور تازه نه زیر دست قصاب های ایرانی) مابقی ول معطلیم و بازیچه افکار یک عده ریشو مذهبی

این hrt فعلی شما که ارکیدکت نکردی فایده ای نداره اصلا میشه گفت HRT نیست . پزشک ها گفتن یه 4تا استروژن براش بنویسیم کمی خوشحال باشه همین . . . در ضمن اچ آر تی تو ایران عسلامی مجوزش رو اصولا بعد از مجوز چینج میدن مجوز هم اصولا بعد از تخلیه ! یعنی اگر شما کل هزینه چینج رو پرداخت نکنی حتی تخلیه هم نمیکنن برات

دیگه ته تهش اوضاع ت خیلی داغون باشه میری سمت ارکید قاچاقی مثل من یعنی مجبوری چون قوانین مضخرف ما میگه این حرکت جرمه

جبر جغرافیایی هم که نمیتو.نی کاری کنی آخه اینجا با کل دنیا فرق داره

اینجوری با این قرصا ادامه بدی چیزی ب مراتب بدتر از این خواهی شد و بعید هم نیست فیکس بشی تو بیمارستان روانپزشکی (نی که تی اس بودن جز بیمارهای روانپزشکی محصوب میشه و مغایر با شئونات و.....) دهنو منو باز نکن من خودم تو. عمق فاجعه م!

فری جان در مورد مسائل پزشکی به گونه ای اظهار نظر میکنی که گویی در همه زمینه های پزشکی سر رشته داری :p

فری سابق شادی فعلی:p

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
شما خودتون ترنس هستید؟
بعد جنسیتتون چیه؟ (MTF-FTM)

هیچی لب جوی بشین گذر عمر ببین

مگه من و امثال من و شما چیکار کردن! یه عده بچه مایه بودن رفتن چینج دادن(اونور تازه نه زیر دست قصاب های ایرانی) مابقی ول معطلیم و بازیچه افکار یک عده ریشو مذهبی

این hrt فعلی شما که ارکیدکت نکردی فایده ای نداره اصلا میشه گفت HRT نیست . پزشک ها گفتن یه 4تا استروژن براش بنویسیم کمی خوشحال باشه همین . . . در ضمن اچ آر تی تو ایران عسلامی مجوزش رو اصولا بعد از مجوز چینج میدن مجوز هم اصولا بعد از تخلیه ! یعنی اگر شما کل هزینه چینج رو پرداخت نکنی حتی تخلیه هم نمیکنن برات

دیگه ته تهش اوضاع ت خیلی داغون باشه میری سمت ارکید قاچاقی مثل من یعنی مجبوری چون قوانین مضخرف ما میگه این حرکت جرمه

جبر جغرافیایی هم که نمیتو.نی کاری کنی آخه اینجا با کل دنیا فرق داره

اینجوری با این قرصا ادامه بدی چیزی ب مراتب بدتر از این خواهی شد و بعید هم نیست فیکس بشی تو بیمارستان روانپزشکی (نی که تی اس بودن جز بیمارهای روانپزشکی محصوب میشه و مغایر با شئونات و.....) دهنو منو باز نکن من خودم تو. عمق فاجعه م!

فری سابق شادی فعلی:p

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
پرسشم صرفا برای این بود که بدونم واقعا دردمو میفهمید نه مثل عوام جماعت لب گود نشسته باشید و بگید لنگش کن
در هر صورت ممنونم بابت گذاشتن وقت و پاسختون

من کمیسیون هامو گذروندم و مجوزمو گرفتم و دکتر فوق تخصص غدد و متابولیسم این دارو ها رو برام تجویز کرد برای اماده سازی جهت ارکودمی یا هرچی که اسمشه
الان حوصله هیچی و ندارم حتی راه رفتن تا نفس کشیدن و غذا خوردن...

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
پرسشم صرفا برای این بود که بدونم واقعا دردمو میفهمید نه مثل عوام جماعت لب گود نشسته باشید و بگید لنگش کن
در هر صورت ممنونم بابت گذاشتن وقت و پاسختون

من کمیسیون هامو گذروندم و مجوزمو گرفتم و دکتر فوق تخصص غدد و متابولیسم این دارو ها رو برام تجویز کرد برای اماده سازی جهت ارکودمی یا هرچی که اسمشه
الان حوصله هیچی و ندارم حتی راه رفتن تا نفس کشیدن و غذا خوردن...

نه عزیز کاملا در جریان این مسائل هستم و خودم وضعیت فعلی شمارو 5سال قبل داشتم!

ولی خوب سرنوشت خوبی نصیب خودم و امثال خودم تو این مسیر نشد

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
چرا ادامه ندادی؟
در چه حدی هورمون تراپی کردی؟
مجوز گرفتی نرفتی
تخلیه کردی نکردی؟ چرا ناراضی هستی الان؟
متولد چه سالی هستی؟
البته فضولی حساب نکن

Last edited:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
قرصی برای خواب طولانی بدون وقفه میشناسید؟
مثلا 11 شب بخورم 3 ظهر پاشم
اگه قوانین اجازه نمیده میتونید اسمشو خصوصی کنید

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
قرصی برای خواب طولانی بدون وقفه میشناسید؟
مثلا 11 شب بخورم 3 ظهر پاشم
اگه قوانین اجازه نمیده میتونید اسمشو خصوصی کنید

والا من به صورت طبیعی اینطورم . هر موقع میخوابم 10-12 ساعت بعد بیدار میشم .... 12 شب میخوابم 12ظهر بیدار میشم . 5صبح میخوابم 5-6بعد از ظهر بیدار میشم . 9صبح میخوابم 12شب بیدار میشم :D

بالا