برگزیده های پرشین تولز

:: تاپیک جامع درخواست نرم افزارهای ریکاوری ::

saghimeshkat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم درخواست shahinSssS را دارم اگه اسمش یادتون اومد بگید ممنونم .

springgirl9696

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون از تاپیک خوبتون
نظرات هم جامع بود
موفق باشید

B2B ایران

talakaran

Registered User
لایک‌ها
15
بنده هم یک سری عکس دارم که پاک شدن نیاز به ریکاوری داره . نکته خاصی در مورد card recovery هست که لازم باش بدونم؟

Moein TN

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان خوبین؟
مرسی از تاپیک بسیار مفیدتون
یه سوال داشتم
من یه هارد اکسترنال 2ترا داشتم که اطلاعاتش پریده وچند جا بردم برای ریکاوری نتونستن واسش کاری کنن.
تو یه وب سایت یه پکیجی رو دیدم که ادعا میکنه نرم افزارهای ریکاوری داخل اون پکیجش هر نوع فایلی از هر نوع حافظه ای رو بازیابی میکنه وتوضیحات تخصصیش رو هم داده.
خواستم ازتون کمک بگیرم که ایا میشه شما هم برین وتوضیحات وپکیجش رو ببینین و نظرتون رو بگین و کمکم کنین.
لطفا چک کنین ونظرتون رو بگین که اگر خوب باشه پکیجش رو بخرم وبتونم هاردم رو بازیابی کنم چون اطلاعات داخلش خیلی مهم وحیاتی بوده
ممنون از همگی
لینک وب سایتش

houman_2h

Registered User
لایک‌ها
3
شما می توانید آخرین ورژن نرم افزار ها را از خود اینترنت دانلود و استفاده کنید و احتیاجی به این پکیج های تاریخ گذشته ندارید .
برای بازیابی اطلاعات سخت افزاری نیز می توانید به مرکز نوین هارد مراجعه کنید جراحی هارد

khollar124

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست، کلیه درخواست های نرم افزاری ریکاوری رو در این تاپیک ارسال کنید...

ممنون...
نرم افزارهای ریکاوری زیاد هستند. کافیه یه سرچ تو p30download و یا soft98 بکنی. کلی پیدا می کنی.

نرم افزار جامع حسابداری فروشگاهی پیشگام

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

سه ماه پیش یک سری چیزا از سیستمم پاک کردم
بهترین نرم افزاری که بشه این اطلاعات رو ریکاوری کنم چی هست معرفی کنید.
ویندوز 10 هست

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
سلام دوست گرامی
مدت زمان پاک شدن اطلاعات اهمیتی نداره یعنی تاثیری در بازیابی نداره مهم اینه که در قستمی که اطلاعات وجود داشته داده جدیدی وارد نشده باشه
نوع داده ها چی بوده؟؟ در درایو ویندوز بوده یا نه ؟ در اون قسمتی اطلاعت جدیدی وارد کردین ؟ اینا رو پاسخ بدین بیشتر راهنمایی می کنم

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
سلام دوست گرامی
مدت زمان پاک شدن اطلاعات اهمیتی نداره یعنی تاثیری در بازیابی نداره مهم اینه که در قستمی که اطلاعات وجود داشته داده جدیدی وارد نشده باشه
نوع داده ها چی بوده؟؟ در درایو ویندوز بوده یا نه ؟ در اون قسمتی اطلاعت جدیدی وارد کردین ؟ اینا رو پاسخ بدین بیشتر راهنمایی می کنم

سلام دوست گرامی

سلام

2 ترا wd element دارم

هفته قبل نمیدونم چی شد همه چی ب فنا رفت

از 5 سال پیش عکس و فیلم توش داشتم

چی پیشنهاد میکنی برای ریکاوری؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
من تقریبا با اکثر نرم افزارهای ریکاوری بصورت حرفه ای کار کردم .
بنظر من بهترین ها Active@ File Recovery و R-Studio هستند
Active@ File Recovery رو از سایت soft98.ir بگیرید و رو هارد مورد نظر super Scan رو انتخاب کنید وزیاد طول میکشه ولی ارزش داره .درضمن از قیمت setting گزینه autosave superscan resut رو مثلا بزارید روی 15 دقیقه که اگر برق رفت یا به هر دلیلی سیستم استاپ شد دوباره مجبور نشید از اول سرچ کنید .

بالا