برگزیده های پرشین تولز

:: تاپیک جامع درخواست نرم افزارهای ریکاوری ::

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست، کلیه درخواست های نرم افزاری ریکاوری رو در این تاپیک ارسال کنید...

ممنون...

Last edited:
  • Like
Reactions: HoP

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام از یه هارد اکسنترنال یم ترابایتی می خوام پانصد گیگ که کات کردم برگردونم. میشه راهنمائی بفرمائید

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
Recovery My Files

peyman_sh

Registered User
لایک‌ها
206
سلام دوست عزیز
این کارهارو انجام بده
1- هیچ چیز روی هارد کپی یا کات نکن حتی یه فایل یک کیلو بایتی (برای 100 بازگرداندن فایلها) و هیچ اقدامی با هارد نکن حتی پاک ردن جایگزین کردن فایل یعنی هیچی تا بعد از ریکاوری
2-بهتره ویروس کش خود را disable کنی در هنگام ریکاوری
3-بسته به اون چیزی که می خوای برگردونی چند تا برنامه هست اگه چیزهایی که می خوای برگردونی برنامه های نصبی هستند قیدشون رو بزن اگه فیلم هستن یا فایل تکس یا فایل zip بهترین برنامه
active recovery هست و اگر بیشتر عکس هست برنامه ی card recovery برای کار با برنامه card recovery نیاز به 500 گیگ فضای خالی داری چون حجم فایل هات 500 گیگ هست چون این برنامه سرعت بالایی در ریکاوری دارد از فایلهای پاک شده temporary تولید کرده که امر ریکاوری را خیلی سریع می کند اگر هم از active recovery استفاده کردی که بهتر برنامه ی خیلی قوی در این زمینه است در این برنامه فقط تیک فایل هایی را که می خواهی ریکاوری کنی بزار تا امر ریکاوری سریع تر شود
4-در حین ریکاوری کامپیوتر خود را رها نکن چون باعث قطع ریکاوری می شود حتی اگر از خاموش شدن هارد هم جلوگیری کنی حداقل کار این است که یک تعدادی موزیک صوتی را پلی کنی

5-بعد از ریکاوری در برنامه ی active recovery فایل هارا بر حسب نوع تقسیم بنندی کرده و با نام خودشان و حتی به صورت پوشه بندی که وجود داشته ان باید در لیست به دنبال انها بگردی ولی در card recovery فقط فایل برگردانده میشود با تغییر نام و در یک پوشه
نظر من استفاده از active recovery هست تا مثل روز اول اول اولش برگدانده شوند
موفق باشی

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Active@ File Recovery ، خیلی پیشرفته هم میخواهید که از طریق شبکه بازیابی کنه R-Studio Recovery ، توجه داشته باشید که بازیابی تا زمانی انجام میشه که شما فایلی روی اون هارد اکسترنال اتون نریخته باشید .. اگر فایلی روی اونجا کپی کردید که دیگه کار تمومه ..

nokian78

Registered User
لایک‌ها
1
سلام در هنگام نصب ویندوز بودم که خود به خود دیدم پارتیشن هارد نیست با برنامه اکتیو پارتیشن ریکاوری پارتیشن ها رو برگردوندم جر پارتیشن عکس هام هر کاری میکنم بر نمیگردونه و این پیغام رو میده

[bqv9ond0l535kdfaoulw.jpg

پارتیشن ها رو برای بازیابی در درایوهای دیگر هم انتخاب کردم اما باز خبری نشد
دوستان اگر راحی بلدن کمک کنید لطفا

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
عزیز تو عکس دارم نگاه مکنم کدوم درایوت پریده؟؟؟

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام دوستان ...
من یه هارد 160 دارم که پریده و دادم یکی از دوستان ریکاوری کرده ولی بعضی از فایلها برنگشته ..
قبل این که هارد خراب بشه هاردم یه بار فرمت شده بود که توش یه عکس مهم داشتم میخوام ببینم برنامه ای هست بتونه برگدونه ؟ واقعا به اون عکس نیاز دارم ...
اگه دوستان کسی نرم افزاری داره ممنون میشم بده و کارآیی سخت نداشته باشه و فایلهای مسخره هم که الکیه برنگردونه ..
ممنون.

h4sh3m

Registered User
لایک‌ها
1
Get Data Back

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
[QUOTE="AmirHesam";4818484]سلام دوستان ...
من یه هارد 160 دارم که پریده و دادم یکی از دوستان ریکاوری کرده ولی بعضی از فایلها برنگشته ..
قبل این که هارد خراب بشه هاردم یه بار فرمت شده بود که توش یه عکس مهم داشتم میخوام ببینم برنامه ای هست بتونه برگدونه ؟ واقعا به اون عکس نیاز دارم ...
اگه دوستان کسی نرم افزاری داره ممنون میشم بده و کارآیی سخت نداشته باشه و فایلهای مسخره هم که الکیه برنگردونه ..
ممنون.[/QUOTE]

همیشه گفتم بهترین برنامه بازیابی هارد فقط نرم افزار Active File Recovery هست اگر این نتونه نرم افزار دیگه ای نمی تونه

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
سلام بر مدیران محترم پرشین تولز
انشا الله نماز و روزه هاتون قبول باشه , ببخشید یک مشکلی برام پیش اومده و کلی از اطلاعاتم پاک شد , یعنی مجبور به فرمتشون کردم , فایل ها هم همه تصویری با فرمتهای *mkv بودند , حالا یک نرم افزار بسیار قدرتمنتد می خوام که بتونم این فایلها رو برگردونم , اگر تونستید یک راهنمایی کوچیک هم در موردش انجام بدید !!
و راستی یک نرم افزار قدرتمند پارتیشن بندی هم هست اسمشو دقیق یادم رفته !
acse....
ase..
ak..
یک همچین اسمی داشت , اگر می دونید اسم این نرم افزار هم بگید.

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
O&O Disk Recovery
GetDataBack
Active File Recover
نرم افزار توی این زمینه خیلی خیلی زیاده.شما اینها رو تست کن.باشد که به نتیجه ی مطلوب خویش برسی :دی
موفق باشید

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
از اساتید این بخش درخواست راهنمایی برای معرفی یک برنامه ریکاوری قوی رو می خواستم

با چندتا کار کردم ولی شاید 10% رو برمیگردونه!

البته 1 بار فرمت شده

بیشتر فایلهای متنی هستن و عکس

خواهشا راهنمایی کنید

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
Active File Recovery برنامه بدی نیست. من چند بار استفاده کردم راضی بودم.

ansarinejad

Registered User
لایک‌ها
21
از نرم افزارهای ریکاوری که دوستمون معرفی کردن من با GetDataBack کار کردم که کارش خوبه.
از نظر من بهترین نرم افزار پارتیشن بندی که پولی هم نیست اینه: EASEUS Partition Master 9.1.0 Home Edition
از میهن دانلود میتونی دانلودش کنی

بالا