برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع فروش لپ تاپ ، کیس و مانیتورهای استوک با بهترین کیفیت(بروز رسانی 2 خرداد 95)

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
5 میلیون خوبه واسه کاری که میخوام؟؟؟
من نظرم روی z220 هست با یک مانیتور پنل IPS
با کانفیگ معمول در حدود 4500 باهات درمیان بقیشو هم میتونی رم و گرافیک براش بزنی
با هام تماس بگیر تا راهنمایت کنم
الان z1 , z420 , z620 , z820 رو همه موجود دارم اما واسه کار شما همین z220 منطقی ترین هزینه است

beta2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای بهاروند.برای یه دانشجوی ترم اول رشته معماری که داره اموزش تری دی مکس و اتوکد میبینه چه سیستمی و پیشنهاد میدین؟از نظر بودجه هم محدودیت دارن. الان یه لنوو زد ۵۱۰ با مشخصات i7 4702mq/8gig/1tr/gt740 2gig و ۲۴۰۰ میشه خرید..بنظرتون چکار کنم؟ این لنوو جوابشو میده؟یا نه حتما ورک استسشن بردارم براشون... به من سپردن براشون تحقیق کنم و تهیه کنم..لطف کنید شما که تخصصشو دارین یه گزینه بهینه جلو ما بزارین..از بس این سایت و اون سایت و چک کردم چشام درد گرفته…

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام اقای بهاروند.برای یه دانشجوی ترم اول رشته معماری که داره اموزش تری دی مکس و اتوکد میبینه چه سیستمی و پیشنهاد میدین؟از نظر بودجه هم محدودیت دارن. الان یه لنوو زد ۵۱۰ با مشخصات i7 4702mq/8gig/1tr/gt740 2gig و ۲۴۰۰ میشه خرید..بنظرتون چکار کنم؟ این لنوو جوابشو میده؟یا نه حتما ورک استسشن بردارم براشون... به من سپردن براشون تحقیق کنم و تهیه کنم..لطف کنید شما که تخصصشو دارین یه گزینه بهینه جلو ما بزارین..از بس این سایت و اون سایت و چک کردم چشام درد گرفته…

دورود بر شما.با توجه به بودجه شما و با توجه به اینکه ترم اول هست این براش خوبه تا 2 سال دیگه.اما وقتی حجم رندر افزاریش پیدا کنه زمان رندرینگش میره بالا و با این گرافیک کیفیفت جالبی نداره.اگر همینطوری رفته یک درسی بخونه تو دانشگاه همین تا آخر دانشگاه براش کافیه.اما اگر عشق بخصوصی نسبت به طراحی داره 2 روز دیگه z510 فقط یک اسباب بازی میشه براش.
تو بعضی از موتور رندر ها پردازنده نقش اصلی رو بازی میکنه اما بعضی دیگه این نقش بیین گرافیک و پردازنده تقسیم میشه و اینجاست که نقش Quadro مشخص میشه

شما یک نگاه به اینجا بنداز میبینی که پردازنده شما با اینکه نسل چهارم هست از خیلی از نسل سومی ها و چندتا نسل دومی تو رتبه های پایین تری قرار داره.یک مسله اساسی که ملت ما متوجه نمیشن هم مادربرد هست.مادربرد های دستگاه ورک استیشن داری قدرت بی نظیری هستند الان شما اگر قطعات 8570w رو روی یک دستگاه دیگه بزاری به هیچ عنوان اون قدرت قبل رو ندارن.

الان با توجه به بودجه شما به نظرم همون لنوو را تهیه کنید فعلا پاسخ گویه کارش هست.بعدا میتونید براش HP 8570w یا ZBook15 رو براش تهیه کنید

enter360

Registered User
لایک‌ها
22
درود بر شما.الان 12 مدل استوک به تعداد موجوده.6 مدل ربفر کارخانه ای آکبند و 3 مدل آکبند ورک استیشن قیمت بالا.گیمینگ استوک هم G750 به تعداد موجوده دوست من.هفته ای یک بار جدید برامون میاد.درصورتی که تعداد خریدتون بالای 5 عدد از هر مدل هست شماره تماس و آدرس دقیق رو برام پخ کنید تا به شما اطلاع بدم

سلام لب تاب سری توشیبا l505
چیزی موجود ندارید سری که سی وی یو دوال کور دارن نه i3
قیمت حول حوش چقدر هستش ؟

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام ای t500 مشخصات صحفه نمایشش چی هست وتخفیف هم داره

beta2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخ جامعتون..حالا اگه یه تومن جور کنن وبزارن روش یه ۸۵۷۰ خوب میتونن بگیرن؟این یه تومن واقعا براشون سخته ولی به شرطی که تفاوتش محسوس باشه تو کارش و ارزشش رو داشته باشه ..مشخصات ۸۵۷۰ یا سیسیتمی که با ۳.۳۰۰/۴۰۰ بشه از شما تهیه کرد و لطف میکنید بفرمایید..ممنون از لطفتون.

beta2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال دیگه برا اینا که رشتشون معماریه و با ۳دی مکس و اتوکد کار دارن سیپی یو مهمتره یا کارت گرافیک؟

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
یه سوال دیگه برا اینا که رشتشون معماریه و با ۳دی مکس و اتوکد کار دارن سیپی یو مهمتره یا کارت گرافیک؟

سلام.در بعضی از موارد فقط پردازنده نقش اصلی رو داره و در بعضی از موارد گرافیک در کنار پردازنده هست.برای 3D MAX گرافیک نقش مهمی داره بخصوص اگر بخواین از Vrey استفاده کنید باید حتما Quadro داشته باشین

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
ممنون از پاسخ جامعتون..حالا اگه یه تومن جور کنن وبزارن روش یه ۸۵۷۰ خوب میتونن بگیرن؟این یه تومن واقعا براشون سخته ولی به شرطی که تفاوتش محسوس باشه تو کارش و ارزشش رو داشته باشه ..مشخصات ۸۵۷۰ یا سیسیتمی که با ۳.۳۰۰/۴۰۰ بشه از شما تهیه کرد و لطف میکنید بفرمایید..ممنون از لطفتون.
HP 8570w یک نیروگاه متحرک هست دوست من.بسیاری حسرت داشتنش رو دارن

beta2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام من t500 را برای تماشای فیلم ووبگردی میخوام سوال من این است که قابلیت پخش فیلم های فول اج دی را داره ودر اینترنت وپخش فیلم هنگ نمی کنه واین سیستم کلا ddr 3 است یا 2

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
t500 رمش DDR2 هست فیلم فول اچ دی روش امتحان نکردم ولی بعید میدونم مشکلی داشته باشه

beta2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان موجودی دارین ۸۵۷۰ و اگه نه تا چه مدتی به دستتون میرسه؟

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام میشه یه امتحانی بکنید فیلم فول اچ دی

بالا