برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع ویندوز 10

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
سلام به همه
من ویندوز 10 رو نصب کردم موقعی که کامپیوتر رو Shut down میکنم ماوس و کیبردم روشن میمونند یعنی جریان برق شون قطع نمیشه، وقتی هم که اینتر کیبورد رو میزنم(در حالت خاموش بودن سیستم) کامپیوتر روشن میشه و دیگه نیازی به زدن دکمه پاور کیس نیست.
می خواستم بدونم برای شما هم همین قضیه هست؟ توی سون که کامل جریان برق ماوس و کیبورد رو قطع می کرد. البته این از سون خیلی بهتره.

برای منم اینجوریه 10
ویندوز8.1 هم برای من اینجوری بود
تنظیماتی داره که قبلا من از توی گوگل سرچ کردم اعمال کردم برای ویندوز 8 درست شد
باید سرچ کنی در گوگل / فکر کنم از Device Manager باید غیرفعالش کرد

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مایکروسافت به‌زودی دو قابلیت جدید Blue Light و People Bar را به ویندوز 10 می‌آورد
مایکروسافت هم اکنون مشغول کار بر روی به‌روز رسانی Redstone 2 از ویندوز 10 است. اگرچه نسخه‌های آزمایشی منتشر شده از این به‌روز رسانی، تاکنون ویژگی جدیدی را به این سیستم عامل نیاورده‌ اما به نظر می‌رسد مایکروسافت مشغول کار بر روی قابلیت‌های جذاب جدیدی است و به زودی این قابلیت‌ها را در ویندوز 10 خواهیم دید. به تازگی تصویری از محیط این سیستم عامل منتشر شده است که ویژگی به نام People Bar را معرفی می‌کند.

WINDOWS-10-2.jpg

چندی پیش مشخص شد که مایکروسافت قصد دارد در قالب برنامه‌ای با نام Blue Light، قابلیتی شبیه به برنامه f.lux را به ویندوز 10 بیاورد تا با کاهش خودکار نور صفحه نمایش در ساعاتی از شبانه روز، به سلامتی کاربران کمک کند. اما امروز نیز تصویری از محیط این سیستم عامل منتشر شد که نشان می‌دهد به زودی ویژگی جدیدی به نوار وظیفه ویندوز 10 اضافه می‌شود که People Bar نام دارد.

این قابلیت که به صورت یکپارچه با نوار وظیفه ویندوز 10 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت امکان ارتباط کاربران با دیگر افراد را از طریق ارسال پیامک یا ایمیل آسان می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت با استفاده از این قابلیت آدرس‌های تماس نزدیک‌ترین دوستان کاربر را در نوار وظیفه به نمایش می‌گذارد تا امکان دسترسی و برقراری تماس با آنها بسیار ساده باشد. به نظر می‌رسد هدف مایکروسافت از این قابلیت جدید بهبود امکانات ارتباطی کاربران از طریق ویندوز 10 است چرا که People Bar با برنامه‌های نظیر Skype، GroupMe و Office سازگاری کامل دارد.

WINDOWS-10-3.jpg

WINDOWS-10-4.jpg

اگرچه هنوز از تاریخ انتشار این قابلیت جدید اطاعاتی در دسترس نیست اما با توجه به اینکه مایکروسافت هم اکنون مشغول تست و ارزیابی این ویژگی است، نباید با زمان حضور آن در ویندوز 10 فاصله چندانی داشته باشیم. براساس گفته مایکروسافت هفته آینده قرار است نسخه آزمایشی جدیدی از ویندوز 10 برای گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای خانگی منتشر شود. ممکن است این دو قابلیت جدید در قالب این به‌روز رسانی‌ها در دسترس عموم کاربران قرار بگیرند.

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
ببخشید من یکم ساوالم مبتدیانست ولی من در حال حاضر ویندوز 7 دارم و خیلی دیر به دیر ویندوز عوض میکنم چون از نرم افزارهای زیادی استفاده میکنم واسم خیلی سخته بخوام زود به زود ویندوز عوض کنم. میخواستم بدونم ایا ویندوز 10 هم مثل ویندوز 8 منوی استارت نداره؟ (بصورت اورجینال)
بعضی نرم افزارها مثل etabs - auto cad - abaqus - matlab با این ویندوز مشکلی ندارن؟ و اینکه باگ های این ویندوز کامل برطرف شده یا نه؟ و اینکه اگه بخوام همیشه اپدیت کنم دوباره احتیاج به کرک کردن داره؟ اگه اره کرک کردنش سخته یا مثل 7 اسونه؟
ببخشید زیاد شد

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
ببخشید من یکم ساوالم مبتدیانست ولی من در حال حاضر ویندوز 7 دارم و خیلی دیر به دیر ویندوز عوض میکنم چون از نرم افزارهای زیادی استفاده میکنم واسم خیلی سخته بخوام زود به زود ویندوز عوض کنم. میخواستم بدونم ایا ویندوز 10 هم مثل ویندوز 8 منوی استارت نداره؟ (بصورت اورجینال)
بعضی نرم افزارها مثل etabs - auto cad - abaqus - matlab با این ویندوز مشکلی ندارن؟ و اینکه باگ های این ویندوز کامل برطرف شده یا نه؟ و اینکه اگه بخوام همیشه اپدیت کنم دوباره احتیاج به کرک کردن داره؟ اگه اره کرک کردنش سخته یا مثل 7 اسونه؟
ببخشید زیاد شد
منم سون بودم اومدم 10 کلاً راضیم نیازی به کرک کردن پیدا نکردم چون خود مایکروسافت وعده یکسال رایگان داده بود
Capture.JPG
منویی شبیه استارت سون رو داره، هر مشکلی هم داشته باشید با یه سرچ قابل حله مثل غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک و فایروالش و تغییر نحوه خاموش کردن کامل سیستم(مایکروسافت به طور پیش فرض طوری سیستم رو خاموش میکنه که حالت sleep رو داره و جریان برق داخل موس و کیبورد برقراره با زدن دکمه ای از صفحه کلید سیستم روشن میشه ولی این روش مصرف برق افزایش میده). در خصوص نصب برنامه ها من برنامه خاصی نصب نکردم شاید سایر دوستان بتونند کمکتون کنند.
به نظر من ثبات 10 از سون خیلی بیشتره البته به سخت افزار شما هم بستگی داره.

Last edited:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
مایکروسافت به‌زودی دو قابلیت جدید Blue Light و People Bar را به ویندوز 10 می‌آورد
مایکروسافت هم اکنون مشغول کار بر روی به‌روز رسانی Redstone 2 از ویندوز 10 است. اگرچه نسخه‌های آزمایشی منتشر شده از این به‌روز رسانی، تاکنون ویژگی جدیدی را به این سیستم عامل نیاورده‌ اما به نظر می‌رسد مایکروسافت مشغول کار بر روی قابلیت‌های جذاب جدیدی است و به زودی این قابلیت‌ها را در ویندوز 10 خواهیم دید. به تازگی تصویری از محیط این سیستم عامل منتشر شده است که ویژگی به نام People Bar را معرفی می‌کند.

WINDOWS-10-2.jpg

چندی پیش مشخص شد که مایکروسافت قصد دارد در قالب برنامه‌ای با نام Blue Light، قابلیتی شبیه به برنامه f.lux را به ویندوز 10 بیاورد تا با کاهش خودکار نور صفحه نمایش در ساعاتی از شبانه روز، به سلامتی کاربران کمک کند. اما امروز نیز تصویری از محیط این سیستم عامل منتشر شد که نشان می‌دهد به زودی ویژگی جدیدی به نوار وظیفه ویندوز 10 اضافه می‌شود که People Bar نام دارد.

این قابلیت که به صورت یکپارچه با نوار وظیفه ویندوز 10 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت امکان ارتباط کاربران با دیگر افراد را از طریق ارسال پیامک یا ایمیل آسان می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت با استفاده از این قابلیت آدرس‌های تماس نزدیک‌ترین دوستان کاربر را در نوار وظیفه به نمایش می‌گذارد تا امکان دسترسی و برقراری تماس با آنها بسیار ساده باشد. به نظر می‌رسد هدف مایکروسافت از این قابلیت جدید بهبود امکانات ارتباطی کاربران از طریق ویندوز 10 است چرا که People Bar با برنامه‌های نظیر Skype، GroupMe و Office سازگاری کامل دارد.

WINDOWS-10-3.jpg

WINDOWS-10-4.jpg

اگرچه هنوز از تاریخ انتشار این قابلیت جدید اطاعاتی در دسترس نیست اما با توجه به اینکه مایکروسافت هم اکنون مشغول تست و ارزیابی این ویژگی است، نباید با زمان حضور آن در ویندوز 10 فاصله چندانی داشته باشیم. براساس گفته مایکروسافت هفته آینده قرار است نسخه آزمایشی جدیدی از ویندوز 10 برای گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای خانگی منتشر شود. ممکن است این دو قابلیت جدید در قالب این به‌روز رسانی‌ها در دسترس عموم کاربران قرار بگیرند.
سلام
این نسخه برای دانلود آماده شد؟

چطور بعد از نصب تمام دسترسی ها برای اپدیت را ببندم؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بله رد استون 2 آماده شده .

master.

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان سلام .
من دو سه هفته پیش ویندوز redstone 1 رو نصب کردم (از سافت 98 ورژن انترپرایز ورژن 1607 بیلد 14393.0 ) و بعد هم با اون برنامه KMSAuto.Net.1.4.8.Portable کرکش کردم .
یه چیزی که من چند باره دارم میبینم و اذیتم میکنه اینه که نصب برنامه ها یکدفعه وسطش یا همون اولش خشکشون میزنه و هیچ پیشرفتی ندارن . یه برنامه ساده که زیر 5 ثانیه نصب میشه من صبر کردم دو ساعت تکون نخورد. بعضی ها رو وقتی طول میکشه کنسل میکنم (منظورم از طریق تسک منجر close میکنم ) بعد دوباره میزنم پیش میره . بعضی مواقع هم نه مثل قبل گیر میکنه و ادامه نمیده . دقت کنید که not respondig نیست یعنی هنگ نمیکنه . فقط جلو نمیره . میزان مصرف cpu هم صفر هست .
این چه دردشه ؟ چیکار کنم درست شه ؟ آپدیت کنم ؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوستان سلام .
من دو سه هفته پیش ویندوز redstone 1 رو نصب کردم (از سافت 98 ورژن انترپرایز ) و بعد هم با اون برنامه کرک . کرکش کردم .
یه چیزی که من چند باره دارم میبینم و اذیتم میکنه اینه که نصب برنامه ها یکدفعه وسطش یا همون اولش خشکشون میزنه و هیچ پیشرفتی ندارن . یه برنامه ساده که زیر 5 ثانیه نصب میشه من صبر کردم دو ساعت تکون نخورد. بعضی ها رو وقتی طول میکشه کنسل میکنم (منظورم از طریق تسک منجر close میکنم ) بعد دوباره میزنم پیش میره . بعضی مواقع هم نه مثل قبل گیر میکنه و ادامه نمیده . دقت کنید که not respondig نیست یعنی هنگ نمیکنه . فقط جلو نمیره . میزان مصرف cpu هم صفر هست .
این چه دردشه ؟ چیکار کنم درست شه ؟ آپدیت کنم ؟
برنامه زیر را بگیر و اجراش کن و جلوی اپدیت ها و انتقال دیتا از سیستم به سرور مایکروسافت را بگیر
Destroy windows spying tool

master.

Registered User
لایک‌ها
15
برنامه زیر را بگیر و اجراش کن و جلوی اپدیت ها و انتقال دیتا از سیستم به سرور مایکروسافت را بگیر
Destroy windows spying tool
سلام . اول خیلی ممنونم .
بعدش هم اقا ما اینو از major geek دانلود و نصب کردیم و زدیم تغییرات رو اعمال کنه الان 20 دقیقه اس هی اون بخش creating restore point میاد پر میشه بعد خالی میشه دوباره از نو!
چیکارش کنم داغون کرده اعصاب ما رو . شماها این مشکلو ندارین اصلا؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دانلود کنید: فایل ISO رسمی از آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 منتشر شد
مایکروسافت همانطور که پیش از این قول داده بود، امروز در کنار یک به‌روز رسانی جدید برای ویندوز 10، مجموعه فایل‌های ISO جدید را که امکان ارتقا مستقیم به آخرین نسخه از این سیستم عامل را مهیا می‌کند نیز منتشر کرد. با استفاده از این فایل‌های ISO کاربران می‌توانند بدون نیاز به قابلیت Windows Update، سیستم خود را به آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 مجهز نمایند. جزییات بیشتر و لینک‌های دانلود این فایل‌های ISO را در ادامه مطلب خواهید یافت.

windows-10-redstone-2-iso-2.jpg

مایکروسافت امروز در کنار یک به‌روز رسانی Cumulative جدید با شماره KB3213522، مجموعه‌ای جدید از فایل‌های ISO برای ارتقا به آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 را هم منتشر کرد. با استفاده از این فایل‌های ISO جدید کاربران می‌توانند به سادگی سیستم خود را به آخرین نسخه از این سیستم عامل با شماره 14986 ارتقا دهند. به این منظور مایکروسافت در سایت رسمی خود 5 فایل ISO جداگانه برای نسخه‌های مختلف از جمله Windows 10 Enterprise، Windows 10 Home Single Language، Windows 10 Education و Windows 10 Home China را آماده دانلود کرده است. هر کدام از این فایل‌های ISO دارای نسخه‌های 32 و 64 بیتی هستند تا کاربران با توجه به نیاز خود اقدام به دانلود آنها نمایند.

به دلیل اینکه مایکروسافت تا چند هفته آینده نسخه آزمایشی جدیدی را برای ویندوز 10 منتشر نمی‌کند این فایل‌های ISO می‌تواند برای علاقمندان به این سیستم عامل از اهمیت زیادی برخوردار باشد. روز گذشته گزارش جدیدی منتشر شد که نشان می‌داد مایکروسافت در حال طی کردن مراحل نهایی از آماده سازی به‌روز رسانی Redstone 2 است و این نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 تا اواخر ماه ژانویه به مراحل نهایی خود می‌رسد.

windows-10-redstone-2-iso-3.jpg

گفته می‌شود که این نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 قرار است در ماه مارس با شماره 1703 در دسترس عموم کاربران قرار بگیرد.

منبع: SoftPedia

Mahziyar5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام نوار وظیفه لپ تاپ من قفل شده و ایکون هاش باز نمیشه ویندوز ده هستش لطفا راهنمایی کنید.
يهوييتم اينجوري شده و مثلأ وقتي روي گزينه نوتفكيشن يا تقويم يا ايكون نت كليك ميكنم هيچ اتفاقي نميفته. ميشه بگين بايد چه كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بیلد 15007 از سیستم عامل ویندوز 10 با مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید منتشر شد
درست چند روز
پس از انتشار بیلد 15002 از ویندوز 10، مایکروسافت ساعتی پیش نسخه آزمایشی جدیدی از این سیستم عامل را منتشر کرد. این نسخه جدید که با شماره 15007 با انبوهی از ویژگی‌های جدید همراه است و هم اکنون در اختیار کاربران عضو حلقه سریع از برنامه Windows Insider قرار دارد. جزییات بیشتر از این ویژگی‌های جدید و همچنین باگ‌ها و مشکلات این نسخه جدید از سیستم عامل ویندوز 10 را در ادامه مطلب دنبال کنید.

build%2015007-2.jpg

مهمترین تغییر صورت گرفته در این نسخه، اضافه شدن چند قابلیت جدید به مرورگر Microsoft Edge است. در نسخه جدید از این مرورگر، کاربران می‌توانند سایت‌ها و Tab‌های باز شده را با دیگر برنامه‌ها به اشتراک بگذارند. این قابلیت مشابه با افزونه OneTab در مرورگر کروم عمل می‌کند. علاوه بر این، مرورگر اج از این پس از یک ویژگی مهم که هم اکنون بسیاری از مرورگرها از آن برخوردار هستند بهره می‌برد. کاربران می‌توانند در بیلد آزمایشی 15007 اطلاعات مهمی نظیر صفحان نشانه گذاری شده، رمزهای عبور ذخیره‌سازی شده، تاریخچه و... را از دیگر برنامه‌ها وارد مرورگر اج کنند.

بخش یادداشت گذاری در صفحات وب نیز در مرورگر اج با تغییراتی همراه شده است. مایکروسافت اعلام کرده است که این بخش تعدادی از قابلیت‌های برنامه Windows Ink را قرض گرفته است تا ابزارهایی جدید همچون رنگ‌های متنوع و بزرگ‌نمایی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در قابلیت جدید دیگر، سایت‌ها می‌توانند از برنامه‌ها و ابزارهای موجود در ویندوز 10 استفاده کنند. با استفاده از این قابلیت‌، سایت‌ها می‌توانند لینک‌هایی را برای کاربران به نمایش در بیاورند که در صورت کلیک کردن بر روی آن، یکی از برنامه‌های موجود در این سیستم عامل باز شود و اطلاعاتی را به نمایش در بیاورد.

build%2015007-3.jpg

build%2015007-4.jpg

مایکروسافت در بیلد 15002 از ویندوز 10، صفحه مربوط به تنظیمات Theme را از بخش Control Panel حذف کرده و آن را به برنامه Settings آورده است. اما بیلد 15007 نیز هم اکنون تغییرات جدیدی را در این بخش ایجاد کرده است. کاربران این سیستم عامل هم اکنون می‌توانند از برنامه Windows Store با چند کلیک ساده Theme‌های متنوعی را دانلود کنند. مایکروسافت در بیلدهای آزمایشی پیشین به این قابلیت جدید اشاره کرده بود اما هم اکنون نسخه کامل از آن در بیلد 15007 قابل دسترس است. بنا به گفته مایکروسافت کاربران در نسخه‌های بعدی از ویندوز 10، قادر خواهند بود به صورت مستقیم از بخش تنظیمات مربوط به Theme‌ها به Windows Store نقل مکان کنند و به راحتی به دانلود Theme‌های مورد علاقه خود بپردازند. هم اکنون کاربران در فروشگاه مایکروسافت به مجموعه‌ای از Theme‌های رایگان و غیر رایگان دسترسی دارند.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که هنرمندان و عکاسان از این پس می‌توانند آثار هنری و عکس‌های خود را به صورت Theme‌هایی اوریجینال در اختیار کاربران قرار دهند تا به این صورت به رشد این بخش از ویندوز 10 نیز کمک کرده باشند.

build%2015007-5.jpg

دستیار هوشمند کورتانا هم اکنون قابلیت جدیدی را داراست که می‌تواند بین چند سیستم خانگی قرار بگیرد و به کاربران این امکان را دهد که فعالیت‌های مورد نظر خود را از جایی که آن را رها کرده ‌اند از سر بگیرند. به طور مثال کاربران می‌توانند کار ویرایش یک فایل متنی را از طریق یک سیستم دیگر که به سیستم عامل ویندوز 10 مجهز است ادامه دهند. این قابلیت تا هنگامی که دستیار کورتانا فعال باشد و اجازه دهد در دسترس کاربران خواهد بود.

بخش Windows Hello که قادر است با استفاده از دوربین‌های وب کم به شناسایی چهره‌ کاربران بپردازد نیز هم اکنون با قابلیت‌هایی جدید همراه شده است تا استفاده از آن ساده‌تر از گذشته صورت بگیرد. کاربرانی که در محیط ویندوز 10 از برنامه Snipping Tool استفاده می‌کنند نیز در این نسخه جدید از ویندوز 10 می‌توانند با فشردن کلیدهای ترکیبی و میان‌بر Alt + N به سادگی به این ابزار دسترسی پیدا کنند. رابط‌های برنامه نویسی جدید که بر ارتباط بلوتوث مبتنی هستند و اضافه شدن چندین قابلیت جدید در هنگام استفاده از این ارتباط، از دیگر ویژگی‌های مهمی است که هم اکنون از طریق بیلد آزمایشی 15007 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی تعدادی از کاربران نسخه 15002 از ویندوز 10، امکان ارتقا از این نسخه به بیلد آزمایشی 15007 با مشکلاتی همراه است و سبب نمایش صفحات مرگ سبز (GSOD) می‌شود. به نظر می‌رسد باگ مهمی در این نسخه وجود دارد که از ارتقا سیستم عامل به نسخه 15007 جلوگیری می‌کند. کاربران همچنین اعلام کرده‌اند که در هنگام استفاده از چند نمایشگر در ویندوز 10، برنامه Explorer.exe با مشکلاتی روبرو می‌شود که ادامه استفاده از سیستم را به صورت کامل مختل می‌کند. با توجه به این اطلاعات تنها راه خلاصی از این مشکل، خاموش کردن سیستم و حذف نمایشگرهای اضافی است. وجود مشکلاتی در اجرای بعضی از بازی‌ها یا نمایش تعدادی از سایت‌ها در مرورگر اج از دیگر باگ‌هایی است که تاکنون در این نسخه مشاهده شده است.

S7N

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
این نسخه برای دانلود آماده شد؟

چطور بعد از نصب تمام دسترسی ها برای اپدیت را ببندم؟
از برنامه Destroy windows spying استفاده کن و برای اطمینان بیشتر برنامه ای مثل blumentals surfblocker رو نصب کن و فقط برنامه های مورد اطمینانت دسترسی به اینترنت رو بده و خیالت دیگه راحت

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سلام به همه
مشکلی با ویندوز 10 دارم و اونم اشغال سرخود پهنای باندم هست هرکاری میکنم نمیتونم جلوی دسترسی این پروسه به اینترنت رو بگیرم svchost(netsvcs)
آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم و هرکار دیگه ای که مربوط به آپدیت ویندوز بود رو انجام دادم از برنانه tinywall استفاده کردم ولی نحوه کار باهاشو رو خیلی وارد نیستم و هیچ تاثیری نداشت حتی وقتی روی حالت Block all هم میزارم بازم تأثیری روی هیچکدوم از برنامه ها نداشت.
از دوستان کسی میدونه چطوری میتونم جلوی دسترسی به اینترنت این پروسه رو بگیرم.
Capture.JPG

S7N

Registered User
لایک‌ها
25
سلام به همه
مشکلی با ویندوز 10 دارم و اونم اشغال سرخود پهنای باندم هست هرکاری میکنم نمیتونم جلوی دسترسی این پروسه به اینترنت رو بگیرم svchost(netsvcs)
آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم و هرکار دیگه ای که مربوط به آپدیت ویندوز بود رو انجام دادم از برنانه tinywall استفاده کردم ولی نحوه کار باهاشو رو خیلی وارد نیستم و هیچ تاثیری نداشت حتی وقتی روی حالت Block all هم میزارم بازم تأثیری روی هیچکدوم از برنامه ها نداشت.
از دوستان کسی میدونه چطوری میتونم جلوی دسترسی به اینترنت این پروسه رو بگیرم.
مشاهده پیوست 1000969
پست قبلی بنده رو بخونید.نرم افزار surfblocker رو هم حتما نصب کنید و خیالتون دیگه راحت میشه

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
شاید کسی به مشکل من در ویندوز 10 برخورد کنه جوابش و راه حلش
Test mode windows 10 home build 10586

Hi I turned on my laptop this morning and I just saw this.

Test mode windows 10 home build 10586.

I don't know how this happened all I did was turn on my laptop. windows seems to work fine but I don't want test mode on or know what it is.

how do I turn it off

I am running

windows 10 home x64

Build 10586

Activated

rsp-answer.png
Answer

1. Right click on Start, click on Command Prompt (Admin).

2. Type bcdedit -set TESTSIGNING OFF and press Enter.
(The TESTSIGNING boot configuration option is disabled through the above BCD Edit command)

3. Check to see if the issue is resolved. If not, restart the system and check.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
سلام
بدون استفاده از ویندوز آپدیت، امکان آپگرید ورژن 1607 به ورژن 1703 هست؟ یا باید ویندوز رو از نو نصب کرد

hamid6191

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
عالی ممنون

بالا