برگزیده های پرشین تولز

تاپیک مخصوص اونایی که زندگی براشون سخت شده

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
4chsmu1.gif

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
آقا این چه وضعشه؟ :eek:
من امروز اومدم اینجا یه پست جدی بزنم میبینم بچه مچه ها ریخت و دارن تاپیکو به هم میریزن.
دوستان حالا که میبینید این تاپیک صاحاب نداره حداقل خودتون رعایت کنید. :mad:
موفق و پیروز باشید

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
آقا این چه وضعشه؟ :eek:
من امروز اومدم اینجا یه پست جدی بزنم میبینم بچه مچه ها ریخت و دارن تاپیکو به هم میریزن.
دوستان حالا که میبینید این تاپیک صاحاب نداره حداقل خودتون رعایت کنید. :mad:
موفق و پیروز باشید
نه آقا صاحب داره !! راست میگه این چه وضعشه مگه الکیه !!

شما دلتون خوشه ما بیچاره ها رو چرا اذیت می کنید ما می خواایمم دنبال راه حل باشیم

*************** کسی قانون رو رعایت نکرد پستش خذف میشه ******************

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امین بسه دیگه.
همه تاپیک ها رو به هم ریختی.
fingersmiley.gif

کسی هم نیست چیزی بهت بگه.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
هنوز از این تاپیک کسی خودشو نکشته؟
اه چه خسته کننده! یکم به فکر ما هم باشین . سرگرمی میخوایم :D

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
هنوز از این تاپیک کسی خودشو نکشته؟
اه چه خسته کننده! یکم به فکر ما هم باشین . سرگرمی میخوایم :D

ببین میریم بالای برج میلاد تو منو بنداز پایین خوب؟؟؟ من خودم میترسم

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مین بسه دیگه.
همه تاپیک ها رو به هم ریختی.
کسی هم نیست چیزی بهت بگه.

ای بترکید
چشتون فقت منو میبینه ؟؟؟
fingersmiley.gif

سایتم خودش مدیر داره خلاف کنم بهم اختار میدن لازم نکرده شما گوش زد کنید
fingersmiley.gif

eva

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)

من ضمن تایید حرفای دوستمون میخواستم بگم , چند وقت پیش یه خبری رادیو اعلام کرد که در یک بیمارستان روانی در آلمان برای بیماران غیر مسلمان ساعاتی از روز قرآن پخش میکنند که بعد از مدتی حال بیماران رو به بهبودی میرود... این دوست ما (kamran190) نه بیمار روانیند نه غیر مسلمون پس 100% قرآن خوندن (مخصوصا خوندن معانیش) و حتی شنیدن اون موجب آرامششون میشه.
kamran 190 عزیز باور کن من از چند شب پیش که تاپیکتو دیدم دارم برات دعا میکنم با اینکه به پاک بودن خودم 100% شک دارم اما به مهربونی خدا بینهایت ایمان دارم.شما حتی با فکر کردن به اون مهربون ترین مهربونا میتونی آروم شی...همه چی رو بسپار دست اون ,بعد ببین چقدر قشنگ همه چی رو برات درست میکنه فقط به شرطی که قلبا بهش اعتماد کنی...بیشتر مشکلات ما آدما از جای شروع میشه که به همه اعتماد می کنیم و از همه درخواست کمک میکنیم غیر از اون اصل کاریه...

منم كاملا باهات مخالفم و احتمالا همون راديو قران گوش ميكردي
به پيشنهاد من فكر كن بهترين:D
ولي اگه راه ديگه اي پيدا كردي به من هم بگو;)

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
عاشق شو مشکلات حل میشه !

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ای بترکید
چشتون فقت منو میبینه ؟؟؟
fingersmiley.gif

سایتم خودش مدیر داره خلاف کنم بهم اختار میدن لازم نکرده شما گوش زد کنید
fingersmiley.gif

حالا چرا ناراحت میشی؟
من خودم هر روز دارم اختار میگیرم:D.
باهات شوخی کردم.
m169.gif
s187.gif

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم كاملا باهات مخالفم و احتمالا همون راديو قران گوش ميكردي
به پيشنهاد من فكر كن بهترين:D
ولي اگه راه ديگه اي پيدا كردي به من هم بگو;)

من نمیدونم چی تو اینجور حرفها شما رو آزار میده که زود در برابرش موضع می گیرید...!
هر کسی عقاید خاص خودشو داره و عقاید هر کس هم قابل احترامه . ما میتونیم عقاید خودمون تبلیغ کنیم اما حق این رو نداریم علیه عقاید دیگران حرف بزنیم.
اون خبر کاملا علمی بود که در بخش پزشکی هم اعلام شد. من خیلی منطقی و مستند میگم که آمار نشون میده که خودکشی,طلاق,افسردگی,اعتیادو.... در کشورها و خانواده هایی که نسبت به ادیان الهی بی اعتقادند بسیار بالاست.
اگر این بی دینی و خوشگذرونی های اشتباه واسه همیشه ارضا کننده ی انسان بود هیچ وقت جوون های آمریکایی و اروپایی تو اوج این به اصطلاح خوشی ها به دنبال تحقیق در مورد کامل ترین دین(دینی که از همه نظر ارضاشون کنه و دیگه احساس پوچی و بی هدفی نکنند) نمیرفتند که آخر سر هم به همین دین اسلامی برسند که ماها ازش فراری هستیم...!! به نظر من خیلی زشته که اونها به این همه سختی و مشقت بیان دنبال دینی که ما با این همه سختی داریم ازش فرار میکنیم. اونها از خانواده و دوستان و حتی جامعشون طرد میشن که به دین ما بیان بعد ما ...

611

Registered User
لایک‌ها
0
من نمیدونم چی تو اینجور حرفها شما رو آزار میده که زود در برابرش موضع می گیرید...!

هر کسی عقاید خاص خودشو داره و عقاید هر کس هم قابل احترامه . ما میتونیم عقاید خودمون تبلیغ کنیم اما حق این رو نداریم علیه عقاید دیگران حرف بزنیم.

زیاد باهاتون موافق نیستم ،

چون همون طور که شما در مورد کسانی که به ادیان الهی بی اعتقادند نظر میدهید ، اون ها هم حق دارند نظر بدهند.
بهتر هست بگیم ، ما حق نداریم به زور کسی رو به عقاید خودمون معتقد کنیم .

اون خبر کاملا علمی بود که در بخش پزشکی هم اعلام شد. من خیلی منطقی و مستند میگم که آمار نشون میده که خودکشی,طلاق,افسردگی,اعتیادو.... در کشورها و خانواده هایی که نسبت به ادیان الهی بی اعتقادند بسیار بالاست.
اگر این بی دینی و خوشگذرونی های اشتباه واسه همیشه ارضا کننده ی انسان بود هیچ وقت جوون های آمریکایی و اروپایی تو اوج این به اصطلاح خوشی ها به دنبال تحقیق در مورد کامل ترین دین(دینی که از همه نظر ارضاشون کنه و دیگه احساس پوچی و بی هدفی نکنند) نمیرفتند که آخر سر هم به همین دین اسلامی برسند که ماها ازش فراری هستیم...!! به نظر من خیلی زشته که اونها به این همه سختی و مشقت بیان دنبال دینی که ما با این همه سختی داریم ازش فرار میکنیم. اونها از خانواده و دوستان و حتی جامعشون طرد میشن که به دین ما بیان بعد ما ...

منبع لطفا.

خودکشی در ایران دومین عامل مرگ معرفی شده .

علل خودکشی :

اختلافات خانوادگی
مشکلات اقتصادی
مشکلات عاطفی
مشکلات جسمی و روحی

مشکلات روحی ام بیشتر به علت محیط غمگین اطراف به وجود میاید . راه حل اش هم اون چیزی ام که شما میگید ، به نظر نمیاد.

دین ، هم با ایجاد ترس در طرف مقابل ، سعی در این داره که اون شخص رو از خودکشی منصرف بکنه ، که اینجا جای بیان دلایلش نیست.

ولی به طور کلی ، یک شخص معتقد به دین ، هم میتواند تمام مشکلات بالا را داشته باشد ، ولی از ترس این کار را نمی کند.

خودکشی زنان در ایران اسلامی ، سومین رتبه در جهان

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
اما دین خوبه وقتی خدا میگه << الا به ذکر الله تطمئن قلوب >> واقعا نمیشه این رو انکار کرد

من پایبندم

اما نمیدونم چرا هر چی مشکله یهو گریبانگیر ما مسلمونا و مخصوصا ایرانیا میشه !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

چون همون طور که شما در مورد کسانی که به ادیان الهی بی اعتقادند نظر میدهید ، اون ها هم حق دارند نظر بدهند.

منبع لطفا.

علل خودکشی :

اختلافات خانوادگی
مشکلات اقتصادی
مشکلات عاطفی
مشکلات جسمی و روحی

مشکلات روحی ام بیشتر به علت محیط غمگین اطراف به وجود میاید . راه حل اش هم اون چیزی ام که شما میگید ، به نظر نمیاد.

دین ، هم با ایجاد ترس در طرف مقابل ، سعی در این داره که اون شخص رو از خودکشی منصرف بکنه ، که اینجا جای بیان دلایلش نیست.

ولی به طور کلی ، یک شخص معتقد به دین ، هم میتواند تمام مشکلات بالا را داشته باشد ، ولی از ترس این کار را نمی کند.

مرسی ، جالب بود

ساحل آرامش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

منبع لطفا.

علل خودکشی :

اختلافات خانوادگی
مشکلات اقتصادی
مشکلات عاطفی
مشکلات جسمی و روحی

http://kamangirorama.googlepages.com/مقالهها
http://www.world-news.org/persian/NewsItem.aspx?NFeed=6002

راستش من فکر می کردم مطلبی که در مورد طلاق و خودکشی.. گفتم انقدر واضح و بدیهی که نیازی به منبع واسه حر فام نیست .به هر حال من این چند تا سایت رو معرفی کردم که ببینید بالاترین آمار خودکشی در چه کشورهایی.. کشورهایی که توش شما هر تفریح و خوشگذرونی رو بدون هیچ منعی می تونید انجام بدید...!!

اشخاصی که بیشتر از بقیه در معرض خودکشی قرار دارند:
افرادی که سابقه اقدام به خودکشی دارند یا اینکه سابقه خودکشی در یکی از اعضای خانواده آنها وجود داشته باشد.
فقر و فحشا.
افرادی که افسرده بوده و از همه چیز قطع امید کرده اند.
حادثه های ناگوار و غیر قابل قبول
اختلافات و درگیری های خانوادگی
اعتیاد به مواد مخدر
مشکلات قانونی در زندگی افراد
سوء استفاده های عاطفی و جنسی
تمام دلایلی که در این سایت برای خودکشی بیان شده یا ادر اسلام نهی شده یا راه حلی براش داده شده.

اگر شما اعتقاد دارید محیط غمگین موجب مشکلات روحی و در انتها خودکشی میشه پس چرا مردمان این کشورها به جای خودکشی سعی در شاد کردن و تغییر دادن در محیطشون ندارند؟؟؟؟؟؟!!!
دوست عزیز افراد معتقد به خاطر ترس نیست که دست به خودکشی نمیزنند بلکه به خاطر اعتمادی که به قدرت و رحمت وحکمت خدای خودشون دارند, هیچ وقت نگرانی در دلشون راه نمیدن.ایمان به قدرت خدا به اونها این آرامش رو میده که بزرگترین مشکلات دنیا هم به دست اون حل میشن. اعتقاد به رحمانیت خدا به یاد اونها میندازه که تکیه گاهشون مهربونترین و دلسوز ترین کس و اعتماد به حکمت خدا به اون ها این باور رو میده که هیچ اتفاق و حادثه ای در زندگیشون بی دلیل رخ نمیدهد.

اما دین خوبه وقتی خدا میگه << الا به ذکر الله تطمئن قلوب >> واقعا نمیشه این رو انکار کرد

!
میگن تو دل هر کس یه ظرف.اون ظرف یا از ایمان پر یا از نگرانی. نگرانی یعنی اضطراب,یعنی استرس,یعنی تشویش.که ممکن آخر سر به همون خود کشی بیانجامد..
من فکر میکنم اینها اگر همشون فقط حرف باشه به امتحانش می ارزه. ما که عاقبت کسانی رو که از دین خارج شدن رو داریم در سراسر جهان می بینیم پس بیاید واسه یه مدت کوتاه هم که شده امتحان کنیم ببینیم نتیجش چی میشه یا حد اقل مانع رفتن دیگران به این راه نشیم.
موفق باشید:)

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میگن تو دل هر کس یه ظرف.اون ظرف یا از ایمان پر یا از نگرانی. نگرانی یعنی اضطراب,یعنی استرس,یعنی تشویش.که ممکن آخر سر به همون خود کشی بیانجامد..
من فکر میکنم اینها اگر همشون فقط حرف باشه به امتحانش می ارزه. ما که عاقبت کسانی رو که از دین خارج شدن رو داریم در سراسر جهان می بینیم پس بیاید واسه یه مدت کوتاه هم که شده امتحان کنیم ببینیم نتیجش چی میشه یا حد اقل مانع رفتن دیگران به این راه نشیم.
موفق باشید

اونوقت عاقبت کسایی که از دین خارج میشن چیه؟ :lol:
11% مردم ایالات متحده بی دین و بی خدا هستند و این آمار با سرعت چشمگیری در حال افزایش است. حالا آمریکا یک کشور نسبتا مذهبیه...
منبع

بالا