برگزیده های پرشین تولز

تاپیک مخصوص شارژ کارتریج

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
فکر کنم باید بچهها مشکل در قیمت کار تریج داشته باشند بهترین راه شارژ اونه و شیوه آن تجربیاتمون در این زمینه باهم به اشتراک بزاریم
جالبه می شه

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
حدود 1 /70 می شه مثلا من سه لیتر جوهر رنگ اصلی را خریدم البته از بهترین مارک 73 هزار تومان که حدود 300 بار کارتریج را شارژ کرد البته با کیفیت

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
یک لیتر جوهر مشکی در حدود 20 هزار تومانه که با احتساب هر بار شارز 20 میل حدود 500 بار می تونی کار تریج رو شارژ کنید که 500 × 4 هزار تومان میشه چقدر
من با یک لیتر جوهر ویک پرنتر 1315 حدود5000 هزار ورق را پرینت گرفتم که واقعا هزینه چاپ از کپی ازرون تر شد

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
مورد اصلی شارژ کارترج قبل از خشک شدن اونه با پرینترهای اچ پی که هد روی خود کارترج این مسئله مهم تره ولی با کارتريج كانون اين مشكل ميشه يا خيس كردن كارترج حل كرد
براي شارژكارتريج كانون بايد از سوزن انسولين استفاده كرد چون خيلي نازكه براي آچ زياد نعو سوزن مهم نيست و مهم
اطمينان از نوع جوهر براي شارژ

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
اينكه مي گن شار ژ كيفيت را مياره پائين تقريبا بي اساسه مگر در صورت شارژ بد اگر جوهر خوب واصلي استفاده منيد اين مسئله اتفاق نمي يفته اگر كيفيت پائئين ميومد مطمئنا شركتهاي بزرگ دست به اين كار نمي زدند مي توند شار.ژ كارتريج را سرچ كنيد تا ببيند در اروپا و امريكا چندين هزار شركت در اين زمينه مشغولند

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
شما جايي كه مطمئن باشه سراغ داري..... كار به تبليغ هاي اين شركتهاي .....ندارم

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
شما جايي كه مطمئن باشه سراغ داري..... كار به تبليغ هاي اين شركتهاي .....ندارم

معمولا وقتي كارتريج را ميدي بيرون شار. كنن نصفه شار. مي كنن يا آب قاطي جوهر مي كنن چرا خودت شار. نمي كني

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
يكي از دوستان يك مر كز چاپ داشت كه جوهر پرينتر هم شار . مي كرد جوهر مشكي را 3 سال پيش مي گرفت 4 هزار تومان كه خب خيلي قيمت مناسبي بود

يادممه يك روز تو مغازه اش بودم ديد م داره جوهر مشكي را با جوهر خودنويس پر مي كنه :blink: و حب وقتي اين كارا را مي كنن بعيد نست بگن كه جوهر شار.ي خوب نيست

aka

Registered User
لایک‌ها
0
منم یه 1220 دارم گهگداری که پول ندارم شارژ کنم از جوهر خودنویس استفاده میکنم ! :D

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از shadak :
معمولا وقتي كارتريج را ميدي بيرون شار. كنن نصفه شار. مي كنن يا آب قاطي جوهر مي كنن چرا خودت شار. نمي كني
والا بلد نيستم بعد هم تا حالا فكر ميكردم دستگاهي چيزي ميخواد..............از همون .....بازيهاي هميشگي
اگه امكان داره يه توضيحي، لينكي بديد ....... شايد هم خودم پيدا كردم گذاشتم

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر شما چه مارك پرينتر جوهر افشاني براي شارژ بهتره hp- canon یا ...

و از بین مدلهای اون مارک ارزونترینش که کیفیت قابل قبولی هم داشته باشه کدومه؟

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
بهترین پرینتر برای شارژ می شه گفت اچ پی بعد از اچ پی کانون و بعد از کانون اپسون در زمنه شارژ تجهیزات خاصی نیست چهار تا سرنگ 20 میل سه 4 تا اینک که از 250 میل شروع می شه و قیمت حدودیش لیتری 30 هزار تومان ( که با یک یک لیتر جوهر می شه حدود 4000 هزار تا کاغد با ÷وشش 70 % پوشش می ده و البته با پوشش 5% درصد حدود 60000 کاغد :rolleyes: خب حالا می میونه خرید جوهر که مار ک های بازار اینک نارا و ÷یکسل مارک های خوبی هستند و 4 رنگ را در پک 250 میلی می تونید با یا 30 هاز تومان بخرید که حدود 25 بار کارتریج را می تونید شارژ کنید هم چنین می تونید کیت مخصوص بخرید که سرنگ و آموزش شارژ و دستکش وکیت مخصوص شارژ داره که ÷یشنهاد من به شما خرید کیت با کیت می تونید 9 بار شارژ کنید قیمتش هم 20 هزار تومانه :lol:
در ضمن اگه کیت بگیرید و البته وهر را همیشه قبل از خشک کردن شارژ کنید از بابت خراب شدن هد هم خیالتان راحت باشه

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
اّه لعنت
پس جوهر من خشك شده :blush:
ميگم هر بلايي سرش ميارم جواب نميده

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از shadak :
بهترین پرینتر برای شارژ می شه گفت اچ پی بعد از اچ پی کانون و بعد از کانون اپسون در زمنه شارژ تجهیزات خاصی نیست چهار تا سرنگ 20 میل سه 4 تا اینک که از 250 میل شروع می شه و قیمت حدودیش لیتری 30 هزار تومان ( که با یک یک لیتر جوهر می شه حدود 4000 هزار تا کاغد با ÷وشش 70 % پوشش می ده و البته با پوشش 5% درصد حدود 60000 کاغد :rolleyes: خب حالا می میونه خرید جوهر که مار ک های بازار اینک نارا و ÷یکسل مارک های خوبی هستند و 4 رنگ را در پک 250 میلی می تونید با یا 30 هاز تومان بخرید که حدود 25 بار کارتریج را می تونید شارژ کنید هم چنین می تونید کیت مخصوص بخرید که سرنگ و آموزش شارژ و دستکش وکیت مخصوص شارژ داره که ÷یشنهاد من به شما خرید کیت با کیت می تونید 9 بار شارژ کنید قیمتش هم 20 هزار تومانه :lol:
در ضمن اگه کیت بگیرید و البته وهر را همیشه قبل از خشک کردن شارژ کنید از بابت خراب شدن هد هم خیالتان راحت باشه

اين كيت چه ماركهايي داره ...از كجا ميشه خريد.....تو بازار به چه اسمي ميشناسن ..و...

gooyapardaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و ممنون
حتما همگي مي دونيد كه معمولا هد پرينتر هاي اچ پي روي خود كاتريج است مي خواستم ببينم اين هد و يا كلا كاتريج بعد از چند با شارژ خراب مي شه .
اين را بگم كه كاتريج هاي اچ پي در 2 مدل كوچك و بزرگ هستند كه داخل مدل كوچك آنها اسفنجهايي وجود دارد كه بعد از 4 تا 5 باز شارژ خراب مي شند و بايد حدود 50 تومان پول كاتريج اصلي پرداخت كنيم .

با اين تفاسير روي اچ پي خريدن كه حرفي نيست
و اينكه كاتريج بزرگ هم بخوره هم حرفي نداريم
فقط به نظر شما چه مدلي از اچ پي را بخريم بهتره
مرسي

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
;)
به نقل از gooyapardaz :
سلام و ممنون
حتما همگي مي دونيد كه معمولا هد پرينتر هاي اچ پي روي خود كاتريج است مي خواستم ببينم اين هد و يا كلا كاتريج بعد از چند با شارژ خراب مي شه .
اين را بگم كه كاتريج هاي اچ پي در 2 مدل كوچك و بزرگ هستند كه داخل مدل كوچك آنها اسفنجهايي وجود دارد كه بعد از 4 تا 5 باز شارژ خراب مي شند و بايد حدود 50 تومان پول كاتريج اصلي پرداخت كنيم .

با اين تفاسير روي اچ پي خريدن كه حرفي نيست
و اينكه كاتريج بزرگ هم بخوره هم حرفي نداريم
فقط به نظر شما چه مدلي از اچ پي را بخريم بهتره
مرسي

سلام
اول از همه با پنج شش بار شارژ كارتريج خراب نميشه تا وقتي حواست باشه كه جوهر خشك نشه كار تريج كار مي كنه كيت اچ پي هم دو رنگش را من بهت شماره ميدم اصلش رابخري رنگي 18.5 سياه سفيد 17 ميشه 34 هزار تومان من خودم1315 دارم كه سه كار پرينت كپي واسكن را انجام مي ده
حالا بگم چه جوري اسفنج خشك ميشه وقتي يك مدت حدود ده تا دوازده روز از كارتريج استفاده نكني كمكم ذرو به خشك شدن مي زاره الاي كارتريج چند تا سوراخ داره در مدلعاي اچ پي كارتريج را چند دقيقه رو بخار آب بگير
درست ميشه
البته بايد جوهر داشته باشه در زمينه كارتريج سوخته هم كار تريج را اگه بزاري داخل وايتكس شانس دورست شدنش 50 50 سر حد را بايد بزاري :happy:

shadak

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
اين كيت چه ماركهايي داره ...از كجا ميشه خريد.....تو بازار به چه اسمي ميشناسن ..و...

سلام كيت مارك اينك نارا از همه بهتره و مال اكثر كار تريج ها هم داره كه واقعا واسه مبتدي ها خوب و عاليه
تو پايتخت قيمتش دور بر 15 12 تا بيست بستگي به انصاف طرف داره :( ;)

manizand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
man fekr mikonam ke baraye kasa i ke ziyad sharzh nemikonan
az hame behtar kharid az sherkate TARA e ke karesh bazyafte cartrij ba dastgah v kholase karesh doroste

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
مبتدي چيه عزيز من درست صحبت كن ....چرا ....ميدي
167.gif

21.gif

بالا