برگزیده های پرشین تولز

تاپیک ویژه سیستم همکاری در فروش الیکان

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
پورسانت درآمد زیرمجموعه ها برام حساب نمیشه !؟؟
4 زیرمجموعه دارم هیچی ازشون برام ثبت نمیشه
از دوستان کسی از زیرمجموعه هاش درآمدی داشته؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
پورسانت درآمد زیرمجموعه ها برام حساب نمیشه !؟؟
4 زیرمجموعه دارم هیچی ازشون برام ثبت نمیشه
از دوستان کسی از زیرمجموعه هاش درآمدی داشته؟

:|

بلی عزیزم 9 تا سفارش زیرمجموعه هام داشتن

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
یک سفارش از ۱۸ آذر روی حالت معلقه ، معمولا چقدر طول میکشه تغییر وضعیت بده ؟ چند روز معلق میمونه؟

(در ضمن همین سوال رو امروز توی پنل ، تیکت زدم ولی جوابی نیومده )

kian20

Registered User
لایک‌ها
30
جناب parniaznet هم تو پنل الیکان هم تو پی تی پی ام دادم واسه تسویه حساب ولی جوابی ندادید !!!

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
اقا حاچی برادر این سفارشات مارو اوکی کن تا از دست این سایتتون خلاص شیم واقعا نوبریبرا خودش اشتباهی کردم که گول حرفای وب مستر خوردم یعنی یه سفارش از 30 ابان تا الان تغییر وضعیتی نخورده یکیشم از 27 ابان ماشالهه پاس کاریتونم که عالیه اگه ککمکاری از پست تو بیست روز زمان با پای پیاده الاغی خری و... سفارش میرفت الان باید امریکارم رد میکرد متاسفم اینم بگم سیاست همکاری در فروش ها خورن پول بازاریابا به هر طریق چون نخورن سود نمیکنن دیوار حاشاهم که بابالا میندازن گردن پست

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یک سفارش از ۱۸ آذر روی حالت معلقه ، معمولا چقدر طول میکشه تغییر وضعیت بده ؟ چند روز معلق میمونه؟

(در ضمن همین سوال رو امروز توی پنل ، تیکت زدم ولی جوابی نیومده )

اقا حاچی برادر این سفارشات مارو اوکی کن تا از دست این سایتتون خلاص شیم واقعا نوبریبرا خودش اشتباهی کردم که گول حرفای وب مستر خوردم یعنی یه سفارش از 30 ابان تا الان تغییر وضعیتی نخورده یکیشم از 27 ابان ماشالهه پاس کاریتونم که عالیه اگه ککمکاری از پست تو بیست روز زمان با پای پیاده الاغی خری و... سفارش میرفت الان باید امریکارم رد میکرد متاسفم اینم بگم سیاست همکاری در فروش ها خورن پول بازاریابا به هر طریق چون نخورن سود نمیکنن دیوار حاشاهم که بابالا میندازن گردن پست

سفارشاتی که بیش تر از سه روز معلق میشن شناسه شون رو ارسال کنید تا به وضعیت ارسال شده در بیان و پورسانت براتون واریز بشه

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
سفارشاتی که بیش تر از سه روز معلق میشن شناسه شون رو ارسال کنید تا به وضعیت ارسال شده در بیان و پورسانت براتون واریز بشه

شناسه رو به کجا باید ارسال کنیم؟ چون به تیکت های داخل پنل که گویا جوابی داده نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شناسه رو به کجا باید ارسال کنیم؟ چون به تیکت های داخل پنل که گویا جوابی داده نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

چرا دوست عزیز جواب میدن

شناسه ها رو جمع کنید داخل یه تیکت ارسال کنید جواب میدن

یک سری مشکلات هستش که اگه درست فکر کرده باشم در اینده به نفع همه خواهد بود
تحمل کنید

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
160
اقا واقع نمیدونم چی بگم
1 هفته هست درخواست واریز دادم کسی رسیدگی نمیکنه
یک ماهه هیچ پولی به پنل اضافه نمیشه و فقط ارسال شده و وصولی میشه و هیچ..
یک هفته هست همه سفارشاتم معلق هست
دو روز هست هی تماس میگیرم کسی پاسخ تلفن نمیده..
واقعا عجب ادم های بیخیالی هستید

yadakcharkh

Registered User
لایک‌ها
26
اقا واقع نمیدونم چی بگم
1 هفته هست درخواست واریز دادم کسی رسیدگی نمیکنه
یک ماهه هیچ پولی به پنل اضافه نمیشه و فقط ارسال شده و وصولی میشه و هیچ..
یک هفته هست همه سفارشاتم معلق هست
دو روز هست هی تماس میگیرم کسی پاسخ تلفن نمیده..
واقعا عجب ادم های بیخیالی هستید

منم دیروز تماس گرفتم جواب ندادن ولی اس ام اس دادم یکم بد جواب دادن احتمالا سرشون شلوغه

alirezatehran

Registered User
لایک‌ها
15
بنده اصلا راضی نیستم یک هفته است درخواست واریز دادم هیچ خبری از ایشون نیست

اون از دیر فرستادن محصولات و لغو شدن سفارشا به علت دیر فرستادن وضررش برای اینم از درخواست واریز که هنوز که هنوزه جواب دریافت نکردم

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
چرا باز معلقی زیاد شده؟چرا رسیدگی نمیکنین؟

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
1 هفته شده در خواست واریز دادم کسی پاسخگو نیست
مسوولان رسیدگی کنند

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
1 ماه پیش بود اینجا جنگ و دعوا شده بود من یکی گفتم حرفه ای نیستین طرف پوز خند میزنه میگه شما درست میگین
حرفه ای بودن رو دوستانی که اون موقع پشت ایشون اومدن واسه بنده معنی لطف کنن بکنن مستفیض شیم
اینکه پولتون رو میده چیز خاصی نیست نون تلاشتون هست کار خاصی نکردن در واقع توقع از حق داشتن چیزی نیست که اون موقع به موقع یا با 1 روز پپرداخت میشد همه میگفتین بهترین و ... هست
اینکه جوابگو باشن و همیشه در دسترس مهم هست و هی نگن رونمایی از فلان خدمات جدید سایت و ...
شما همون خدمات پایهتون رو درست انجام بدین و با این حرکت برادریتون رو اثبات کنین مابقی چیزها پیش کش
پ.ن:انتقاد واقع بینانه از تشکر کورکورانه برای من لذت بخش تر است !

mirzasoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . من 10 روز پیش یه خرید داشتم پولشم آنلاین پرداخت کردم . زنگ زدم قرار بود برام تیپاکس کنند چون دروس دانشگاهی بود و یکم دی هم امتحانم شروع میشد قرار بود سریعتر ارسال کنند . الان 10 روز گذشته هرچی زنگ میزنم و اس ام اس میدهم اصلا پاسخگو نیستند و خریدمو ارسال نکردند. دیگه کی میخوان ارسال کنند امتحانا شروع شد دیگه بدردم نمیخوره اگه پولوشو نپرداخته بودم پیگیری نمیکردم مرجوع میکردم. پیش خودم گفتم اگه پولشو پرداخت کنم سریعتر بدستم میرسه حالا برعکس شده. البته یه خرید کرده بودم اونو پولشو آنلاین پرداخت نکرده بودم اونو یه هفته پیش پست آورد ولی مرجوع کردم چون همونو یه خرید دیگه کرده بودم که آنلاین پرداخت کرده بودم و چون تلفنی هماهنگ کرده بودم که اون بسته رو مرجوع کنم. لطفا از دوستان خواهشی که دارم پیگیری کنند اون بسته ای که پولشو آنلاین دادم ولی بدستم نرسیده را برام هرچه سریعتر بفرستید حداقل پولی که دادم سوخت نکنه امتحانا شروع شد. اینم شماره پیگیری ای که سایت الیکان بابت خرید بسته داده:
21-138644214966494

شماره تماس :09124570288
ممنون

parniaznet

Registered User
لایک‌ها
371
سلام

وقت بخیر
باگی که در قسمت محاسبه درآمد وجود داشت برطرف شده و واریزی ها در حال انجام است. از کلیه کاربران گرامی عذر خواهی می کنیم. ظرف 48 ساعت اینده کلیه حساب ها تسویه می گردد.

ما مجددا دفترمون رو تغییر دادیم و 4-5 روزی هست که درگیر تغییر دفتر بودیم و در دفتر جدید برای تهیه اینترنت یکی دو روزی به مشکل خوردیم.
آدرس دفتر جدید :
تهران - دروازه دولت - ابتدای خیابان مفتح - پایین تر از خیابان سمیه - جنب هتل مینا - پلاک 88 - واحد 54
دفتر جدید هنوز تلفن هاش وصل نشده و فعلا شماره های دفتر قبلی رو دایورت کردیم رو موبایل

علت تغییر دفتر هم کمبود فضا بود که با افزایش پرسنل به این مشکل برخورد کرده بودیم.
با مستقر شدن در دفتر جدید تعداد پرسنل الیکان به 12 نفر رسید که شامل 4 بسته بند ، 3 منشی ، 1 حسابدار ، 2 گرافیست، 1 خدمتکار ، 1 پیک می باشد.ضمنا شیفت شب نیز فعال شده و 2 پرسنل از ساعت 6 عصر تا 10 شب بسته بندی سفارشات را انجام می دهند.
علی رغم کلیه مشکلات موجود ، به لطف تلاش شبانه روزی برنامه نویس ما ، اسکریپت جدید و اختصاصی الیکان با امکانات فوق العاده و منحصر به فرد از جمله امکان تعیین قیمت فروش توسط خود بازاریاب ، به زودی جایگزین اسکریپت فعلی می گردد.

ضمنا از فردا یک نفر مسئول رسیدگی به تغییر وضعیت ها و پاسخگویی به تیکت ها خواهد بود. باز هم از کلیه کاربران فهیم الیکان عذر خواهی می کنم.

با بالا آمدن اسکریپت جدید الیکان ، قرعه کشی های ماهانه الیکان آغاز می گردد ، سبک قرعه کشی های الیکان با تمام نمونه های مشابهی که قبلا برگزار گردیده متفاوت است. توضیحات تکمیلی با افتتاح سیستم جدید ارائه می گردد.
ضمنا در سیستم جدید ، شرکت الیکان به هیچ عنوان فروش مستقیم نخواهد داشت و هیچ فروشگاهی به عنوان فروشگاه الیکان وجود نخواهد داشت و با تکیه بر توان همکاران بازاریاب خود به پیشرفت روز افروز می اندیشیم.

باتشکر

(واقعا بابت عدم واریز و پاسخ به پیام ها در این هفته اخیر شرمنده ام، رومون نمیشه دیگه بیایم پی تی :()

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
اول از همه یک فکری به حال معلق ها بکنید ! خواهشا بعد از ثبت درخواست زودتر با سفارش دهنده تماس بگیرین و سفارش تاییدیه بخوره
الان سفارشی که مال 21 آذر هست من هنوز معلق دارم خوب معلومه این تبدیل میشه به انصرافی و جالب اینه که تمامی معلق ها و انصرافی های من مال سفارش با پیامک است
خوب این وجهه خوبی نه برای سایت ما داره نه سیستم شما
ایشالا همین معلق ها درست کنید.

بالا