برگزیده های پرشین تولز

تاپیک پرسش و پاسخ آرایشی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
برو دکتر پوست ببینتت خودش بهت میگه چی بزنی
کرم برای سن های مختلف و پوستهای مختلف فرق داره پسرکو :D
یه کرم برا یکی معجزه میکنه ممکنه برای تو ضرر هم داشته باشه
برو پیش دکتر

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
یعنی چی؟ مسخره کردین؟ پس کو تاپیک من ؟ این تایپک رو من زدم ... همتون ....
من یه چیزی نوشته بودم برای مسخره کردن بقیه تو اون تاپیک ... حالا اینجا مینوسم ... میدونم به اینجا ربطی نداره
سلام ... از دیشب تا حالا حدود 95 تا پی ام از آقا پسر هایی داشتیم که تمایل زیادی به برداشتن ابرو داشتن و حدود 40 پی ام درباره ی مسائل دیگر زیبایی ... از جمله ..: کوچک کردن سینه ... سرخ کردن گونه ها ... برداشتن چربی های اضافی پشت ... و ... و 100%این پی ام ها از طرف آقایان(!!!!!!!!!!!!!!!!) بود .

امیدوارم فهمیده باشید . من قصد توهین به کسی رو نداشتم فقط می خواستم این تاپیک یه جوابی باشه برای اون تاپیکی که یه مشت پسر (!)شاید هم پسرنما ( از اونا که وقتی ماه کامل میشه میشن دختر) میرفتن و درباره ی چطور برداشتن ابرو نظر میدادن .
والله زشت ...
من رفتم رو منبر... : » (پاچمو ول کن )
آرتیست های درجه یک هالیوود ( براد پیت . تام کروز . تام هنگس . جودلاو و .... ) با این همه شهرت . تا حالا دیدین ابروشون رو مثل یه زن باریک کنن ؟ بخدا ما ایرانی ها بدبختیم ... هر چی فرهنگ غلط هست رو ما میکنیم مد .
حالا مرتب کردن ابرو با قیچی یه چیزی اما برداشتن ابرو و نازک کردن اون دیگه ... اینک آخر الزمان .
مامنتظریم اروپاییها یه غلطی بکنن بعد ما درست و غلط از روش کپی کنیم ... والله همون اروپایی هم تو خواب نمی بینه این کارا رو . ماشالله خدا رو شکر ... جوون هامون هیچ غصه ای ندارن ... رفاه فراوووووووووووون . تنها غصه جوون های ما اینه که یه وقت کرم نیوا گرون نشه ... چه مدی جدیدی اومده ... مخ فلان دختر رو بزنیم ... .
داییم چند روز پیش داشت باهام حرف میزد میگفت»: خدا بدادتون برسه...ما که یاد نداریم همچین نسلی رو ... همه نامرد ... همه خانوم ... همه ... اصلا همه یادشون رفته یه روز قرار بمیرن .

خوب من دارم از منبر می آم پایین ... هر چی دوست دارین جواب بدین جز فحش... من هم هر چی بخوام جواب میدم جز فحش.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اينا رو ولش اواتور جديد مبارك

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
اينا رو ولش اواتور جديد مبارك

خیلی ممنون ... میدونی کیه ؟ ساشا بارن
بازیگر نقش برات
ولی خدایی نامردیه ... من نمی فهمم پس کو تاپیک من ؟ این یارو اومده اسم تاپیک منو گذاشته رو تاپیک _ برداشتن ابرو-

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون ... میدونی کیه ؟ ساشا بارن
بازیگر نقش برات
ولی خدایی نامردیه ... من نمی فهمم پس کو تاپیک من ؟ این یارو اومده اسم تاپیک منو گذاشته رو تاپیک _ برداشتن ابرو-
هردوتا تاپیک رو یکی کرده .
243.gif

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی چی؟ مسخره کردین؟ پس کو تاپیک من ؟ این تایپک رو من زدم ... همتون ....
من یه چیزی نوشته بودم برای مسخره کردن بقیه تو اون تاپیک ... حالا اینجا مینوسم ... میدونم به اینجا ربطی نداره
سلام ... از دیشب تا حالا حدود 95 تا پی ام از آقا پسر هایی داشتیم که تمایل زیادی به برداشتن ابرو داشتن و حدود 40 پی ام درباره ی مسائل دیگر زیبایی ... از جمله ..: کوچک کردن سینه ... سرخ کردن گونه ها ... برداشتن چربی های اضافی پشت ... و ... و 100%این پی ام ها از طرف آقایان(!!!!!!!!!!!!!!!!) بود .

امیدوارم فهمیده باشید . من قصد توهین به کسی رو نداشتم فقط می خواستم این تاپیک یه جوابی باشه برای اون تاپیکی که یه مشت پسر (!)شاید هم پسرنما ( از اونا که وقتی ماه کامل میشه میشن دختر) میرفتن و درباره ی چطور برداشتن ابرو نظر میدادن .
والله زشت ...
من رفتم رو منبر... : » (پاچمو ول کن )
آرتیست های درجه یک هالیوود ( براد پیت . تام کروز . تام هنگس . جودلاو و .... ) با این همه شهرت . تا حالا دیدین ابروشون رو مثل یه زن باریک کنن ؟ بخدا ما ایرانی ها بدبختیم ... هر چی فرهنگ غلط هست رو ما میکنیم مد .
حالا مرتب کردن ابرو با قیچی یه چیزی اما برداشتن ابرو و نازک کردن اون دیگه ... اینک آخر الزمان .
مامنتظریم اروپاییها یه غلطی بکنن بعد ما درست و غلط از روش کپی کنیم ... والله همون اروپایی هم تو خواب نمی بینه این کارا رو . ماشالله خدا رو شکر ... جوون هامون هیچ غصه ای ندارن ... رفاه فراوووووووووووون . تنها غصه جوون های ما اینه که یه وقت کرم نیوا گرون نشه ... چه مدی جدیدی اومده ... مخ فلان دختر رو بزنیم ... .
داییم چند روز پیش داشت باهام حرف میزد میگفت»: خدا بدادتون برسه...ما که یاد نداریم همچین نسلی رو ... همه نامرد ... همه خانوم ... همه ... اصلا همه یادشون رفته یه روز قرار بمیرن .

خوب من دارم از منبر می آم پایین ... هر چی دوست دارین جواب بدین جز فحش... من هم هر چی بخوام جواب میدم جز فحش.

به شدت تایید میشه.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
ول کن شما حالا ! اسپمر همه جا هست !! من تو فکر زیر بغل هستم ، شاید بخوام لیزر کنم ولی هزینش کمی بالاس ، راه دیگه سراغ نداره کسی ؟!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اینجا یه سوال پیش میاد
خدا عقلش نمیرسیده این چیزارو به شما نده که انقد پدر خودتونو واسه برداشتنش در نیارین؟ :D
خدا ایندفعه قبل خلقت باید یه منو دست هرکی بده که بگه میخواد فلان جاش مو در بیاد یا نه :D

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
برا کججات میخوای خوب؟ برا هرجا میخوای کرم همونجارو بگیر :D از دکتر پوست چرا نپرسیدی

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
پاشین جمعش کنین... همش می خوان بردارن ...
موی جایی از بدنتون کم نیست بخواین بکارین ؟
آره من اسپمر اختصاصی این تاپیکم

بالا