برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد پی پال.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان از این به بعد فقط و فقط در این تاپیک در مورد پی پال سوال و جواب کنید.

سوالات میتونه مثل باز کردن آکانت پی پال و نحوه کار با پی پال باشه.

خرید و فروش پی پال هم در >>این<< تاپیک صورت پذیرد.

تاپیک های سابق در مورد پی پال هم همگی بایگانی خواهد شد و البته اینجا هم لینک اون تاپیک ها را قرار میدهم.

انتقال پول از كرديت به پي پال
یکی از بزرگترین مشکلات پی پال
باز کردن حساب و وریفای کردن paypal
کمک در رابطه با افتتاح حساب پی پال
هشدار برای متقاضیان Verified Paypal
چرا Paypal ویزا کارت من را لغو کرد راهنمائی کنید ...
در خواست راهنمایی در مورد امکان شارژ بک در پی پال
paypal اد کردن حساب بانکی به
همه چیز درباره PayPal
روش ایجاد اکانت Paypal
سوال خیلی مهم در مورد پی پال
روش واریز شدن پول به اکانت paypal
کمک در مورد paypal

قبل از سوال پرسیدن،تاپیک های بایگانی شده را مرور کنید.
در مورد پی پال هم بهیچ وجه به بنده پی ام ندید...تاپیک زدم اینجا و اینجا اگه کسی بود پاسخ میده.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو این پست هم از این به بعد لینک به پست های بدردبخور میدم.یعنی این پست،پست مرجع به پست های مفید دیگران در زمینه پی پال خواهد بود.

این کار باعث میشه که سوالات تکراری نشه.

itps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکانت پی پال من لیمیت شده من به قسمت resolution center رفتم add bank و confirm location رو برای حل مشکل از من خواست !
ولی من در هنگام logon پی پال خطایی داد و گفت ما در این تاریخ از شما فعالیت مشکوک دیدیم و اطلاعات بیشتری از شما می خواهیم!
آیا می شود اکانتم رو از حالت لیمیت در بیارم!
لطفا پاسخ نامفهوم ندید من دقیق تر میخوام بدونم!

متشکرم

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

تاپیک من اینجا کلوز شد ! با تشکر از مدیر زحمتش بخش vbigdeli
که اتوماتیک هم این مسئله رو توی پیام خصوصی ریپلی شد .

اما این سوال رو هم توش پرسیده بودم، ولی نمی دونم چرا کلوز شد ! چون سوالم فقط درباره پی پال نبود !
36.gif

خب ، اینجا می پرسم :
36.gif

یعنی هیچ راهی نیست که بشه از حساب کردیت کارتمون ، یا حساب خارجی به حسابمون توی

بانک های ایران پول بریزیم ؟!

بصورت مستقیم گفتید نمی شه ، پس راهش چیه ؟ حداقل دوستانی که در این زمینه کار می کنن
چه جوری دلار رو از حساب خارجیشون به حسابشون توی بانک های ایران ترنسفر می کنن ؟

همون غیر مستقیم که گفتید ، چگونه ترنسفر می کنن ؟
!

این سوال رو اگه میشه جواب بدین
والا ما که گیج شدیم توی اون تاپیک که پرسیدم کلوز شد ! فقط دو نفر از دوستان ریپلی دادن به جواب هم نرسیدم × ! که تاپیک بسته شد
36.gif

حالا اگه اینجا جای این سوال نیست بگین ، توی بخش دیگه بپرسم
36.gif

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
تنها راهش اینه که در صورتی که شما از کریت کارت مجاز استفاده میکنید ( یعنی مشکلی نداشته باشه ) با یکی از صرافی های خارج از ایران مذاکره کنید برای انتقال وجه . که اونا هم حتما یه شرایطی برای اینکار خواهند داشت .

اما اگر منظورتون خدای نکرده کریدت کارتهای مشکل دار هست بهتره فکر رسوندن پولش به ایران رو از سرتون بیرون کنید ! :D
چون معمولا تا میاد دریافت ها تایید بشه و موجودی برسه به دست صرافی شارژبک شده و برگشته پول !!

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
تنها راهش اینه که در صورتی که شما از کریت کارت مجاز استفاده میکنید ( یعنی مشکلی نداشته باشه ) با یکی از صرافی های خارج از ایران مذاکره کنید برای انتقال وجه .

ممنون محسن جان
36.gif

میشه لینکی یا ادرسی از این "صرافی های خارجی" رو بدین ، ببنیم شدنیه یا نه ؟

یکی از بچه ها توی یه فروم گفته بود :

یه بانک از انگلیس هستکه از حساب ایگلدتون یا حسابهای دیگه تون می تونه به حسابتون توی ایران ترنسفر کنه و بفرسته ! و به ریال تبدیل کنه .
36.gif

البته بحث دو سال پیش بود ... اگه لینکی یا ادرسی از این بانک ها دارین بدین ، یا راهی که خلاصه بشه این کارو کرد .
.

itps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا یه کسی هم لطف کنه سوال ما رو پاسخ بده

اکانت پی پال من لیمیت شده من به قسمت resolution center رفتم add bank و confirm location رو برای حل مشکل از من خواست !
ولی من در هنگام logon پی پال خطایی داد و گفت ما در این تاریخ از شما فعالیت مشکوک دیدیم و اطلاعات بیشتری از شما می خواهیم!
آیا می شود اکانتم رو از حالت لیمیت در بیارم!
لطفا پاسخ نامفهوم ندید من دقیق تر میخوام بدونم!

متشکرم

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من یک حساب پرسنال در پی پل دارم و توش پول ولی خب من بسیار در این زمینه آماتور هستم و نمیدونم چطوری میشه از پی پل به بانکای مختلف پول حواله کرد.
اصلا میخوام ببینم از حساب پرسنال میشه به هر بانکی که دوست داشته باشی پول حواله کنی؟
البته خب بانک ایرانی نیست و مشکل من فقط اینه که اصلا نمیدونم برنامه پی پل برای اینطور کارا چیه.
خیلی ممنون از شما
امیرحسین نجاری
سلام و درود ..
- به هر بانکی خیر ! " بانک در کشوری که پی پال شما از اون کشور هستش و یا بانک آمریکایی !
مثلا اگر پی پال شما از آلمان هستش فقط به حساب بانکی در آلمان و آمریکا میتونید منتقل کنید /.
- کار هم بسیار راحته :
- مشخصات بانک Account Number + Routing Number رو داخل قسمت بانک اینفو در تب Profiles وارد میکنید !
- بعد از تاییدیه اد شدنه بانک شما در پی پال میتونید در خواست خارج کردن موجودی داخل PP رو بدین ! که متناسب با کشور چند روز طول میکشه /.

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه جا در سایت پی پال نوشته بود که می تونید وجهتان را به کارت اعتباری خود withdraw کنی حالا چه نوع کارتی باید داشته باشم که بتونم به این صورت از اکانتم برداشت کنم؟

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من ديروز صبح ( شنبه ) يك نرم افزار خريدم به قيمت 30 دلار ! از طريق بالانس پيپال وريفاي شده .
بعد از پرداخت ؛ ريداركت شدم به سايت : و نوشته بود كه يك فايل ebook هست اونرو دانلود كنم ؛ لينك دانلود اسكريپت توي فايل هست ! من هم اين كار رو كردم : ولي متاسفانه سايتي مقصد بسته شده بود ! و تمام آدرسهاي سايت ؛ ايميل پشتيباني و لينك دانلود كار نميكرد !! :(
من پول رو به حساب كليك بانك ريختم و نامه شكايتم رو هم گذاشتم ولي تا حالا جوابي نيومده !
كي ميتونه كمك كنه اين پول رو برگردونم ؟
اصلا چي كار ميتونم بكنم ؟
ميدونم كه ميشه يه كارايي كرد: وگرنه هركسي ميتونست با 9$ و يه آدرس الكي پيپال باز كنه و بعد از دريافت پول ريداركت كنه به ناكجا آباد ! ( اينطوري كه فاتحه خريد اينترنتي خوندست !‌ )

bin ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- اخيرا امكان دريافت وجوه موجود در حساب paypal از طريق انتقال آن به حساب كارت اعتباري فراهم شده است.
2- نكته بسيار مهم تغيير IP دارنده حساب paypal ميباشد كه در صورتي كه Ip كشور ديگري را استفاده نمائيد حساب limit بدلايل امنيتي ميشود.
3- آنچه مهمتر به نظر ميرسد IP مورد استفاده بايد همان IP كشوري باشد كه Billing Address كارت اعتباري نشان ميدهد. آيا اين درست است يا خير؟
آيا كسي در اين انجمن وجود دارد كه تجربه اين امر را داشته باشد؟

bin ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا به هنگام باز كردن حساب نيز همخواني Ip را با كشور Billing Address يا كسور Cardholder كنترل ميكند؟
مثلا شما كارت اعتباري با نشني امارات داشته باشيد و با *** آمريكا وارد paypal شويد!؟

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من ديروز صبح ( شنبه ) يك نرم افزار خريدم به قيمت 30 دلار ! از طريق بالانس پيپال وريفاي شده .
بعد از پرداخت ؛ ريداركت شدم به سايت : و نوشته بود كه يك فايل ebook هست اونرو دانلود كنم ؛ لينك دانلود اسكريپت توي فايل هست ! من هم اين كار رو كردم : ولي متاسفانه سايتي مقصد بسته شده بود ! و تمام آدرسهاي سايت ؛ ايميل پشتيباني و لينك دانلود كار نميكرد !! :(
من پول رو به حساب كليك بانك ريختم و نامه شكايتم رو هم گذاشتم ولي تا حالا جوابي نيومده !
كي ميتونه كمك كنه اين پول رو برگردونم ؟
اصلا چي كار ميتونم بكنم ؟
ميدونم كه ميشه يه كارايي كرد: وگرنه هركسي ميتونست با 9$ و يه آدرس الكي پيپال باز كنه و بعد از دريافت پول ريداركت كنه به ناكجا آباد ! ( اينطوري كه فاتحه خريد اينترنتي خوندست !‌ )
پست من پول توش خوابيده s-:

نزاشتم بره زير ؛ خاك بخوره !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خب واسه هر پرداختی می تونید یک شکایت نامه ایجاد کنید.. فکر نکنم مشکل خاصی باشه و پولتون قاعدتا باید برگرده.

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقا 2 دقيقه پيش از كليك بانك ايميل اومد واسام كه تا 5 روز ديگه پول برميگرده .

ولي حالا كه اين بحث شد جالبه اگه بگين :
اگه از شخص خريد ميكردم ؛ ( نه شركت معتبر ) و اونطرف در ازاي دريافت پول از پي پال هيچ چيزي ارائه نميداد ( يا كالايي غير از كالاي خريد شده ارائه ميداد !) چطور و از كجا بايد شكايت نامه ميفرستاديم ؟

از خود سايت پي پال ؟ يا ...

به هر حال ممنون از جواب

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- اخيرا امكان دريافت وجوه موجود در حساب paypal از طريق انتقال آن به حساب كارت اعتباري فراهم شده است.
2- نكته بسيار مهم تغيير IP دارنده حساب paypal ميباشد كه در صورتي كه Ip كشور ديگري را استفاده نمائيد حساب limit بدلايل امنيتي ميشود.
3- آنچه مهمتر به نظر ميرسد IP مورد استفاده بايد همان IP كشوري باشد كه Billing Address كارت اعتباري نشان ميدهد. آيا اين درست است يا خير؟
آيا كسي در اين انجمن وجود دارد كه تجربه اين امر را داشته باشد؟
آي پي خيلي مهم هست در ليميت شدن !
ولي اينطوري كه واساي من مشخص شده ؛ بعد از وريفاي كردن ؛ حساسيت پي پال به شما خيلي كمتر ميشه .

bin ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
navid4d گرامي
ممنون از اظهار نظر جنابعالي!
از دوستاني كه با paypal كار ميكنند (بويژه كساني كه خود حساب را verify نموده اند) خواهشمند است در مورد واكنش paypal به نا همخواني IP صاحب حساب (كه معمولا دوستان از *** آمريكا ساتفاده مي كنند) با نشاني Billing كارت اعتباري كه يكي از كشورهاي اروپايي يا امارات توضيح دهيد.
آيا عمل verify بدرستي انجام نمي شود؟
آيا نمي توان signup كرد؟
آيا در زمان كار كردن با حساب، limit ميشود؟
لطفا پيرامون Ip و Billing Address بيشتر بحث نموده و تجربيات خود را براي كمك به هموطنان خود درج نمائيد چرا كه اين مساله مهمي ميباشد كه غالبا از آن غفلت ميشود.شما ميتوانيد چگونگي استفاده خود را از حساب paypal با توجه به IP توضيح دهيد همچنين چگونگي vdrify كردن آن توسط خود يا ديگران را با توجه به Billing Address و Ip اعلان نمائيد باشد كه مورد استفاده عزيزان بازديد كننده قار گرفته و جلوي كلاهبرداري هاي برخي ها را بگيرد.

البته بايد متذكر شد كه در صورت تغيير فاحش ip، حساب ليميت ميشود و ايميلي مشابه زير براي صاحب حساب ارسال ميشود. لطفا اين مساله را از موضوع فوق الذكر جدا نموده و به آن نپردازيد.
https://mail.gna.org/public/help/2005-09/msg00088.html

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من یه حساب داشتم از آلمان . با کردیت کارت انونیموس وریفای کردم . با ای پی امریکا / یونان / فرانسه لوگین کردم . هیچ مشکلی پیش نیومد ! هنوز هم داره کار میکنه .

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال خیلی مهم دارم
اگه حساب ما لیمیت بشه امکان داره از ما در خواست پاسپورت یا چیزی مثل این بکنه؟ چون من میخوام اکانت رو به نام خودم بسازم و از آدرس دوستم در دبی استفاده کنم. حساب بانکی هم می تونم تو دبی باز کنم.

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال خیلی مهم دارم
اگه حساب ما لیمیت بشه امکان داره از ما در خواست پاسپورت یا چیزی مثل این بکنه؟ چون من میخوام اکانت رو به نام خودم بسازم و از آدرس دوستم در دبی استفاده کنم. حساب بانکی هم می تونم تو دبی باز کنم.
اگه يه سرچ كنيد ؛........... !

كافيه به دوستتون در دبي زنگ بزنن و ايشون مشخصات كامل شما رو بده !
يا كپي گواهينامه رانندگي شما كه با آدرس اون خونه هماهنگ باشه بفرستيد براشون .
يا از طريق حساب بانكي تاييد كنيد .
يا ...

كلا اگه مشخصات درست باشه ؛ واسا خارج شدن از ليميت آسونه !
به نظر من با نام همون دوستت باز كني ريسك پايين مياد !

يا قبل از ليميت شدن با حساب بانكي خودت وريفاي كني ( مواظب آي پي باش )
كه اينطوري حساب به نام خودت هست و ديگه ليميت نميشي !

بالا